Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Szlag, właśnie się okazało że u mnie dostępne będzie dopiero od 1 marca :mur: Jednak i tak chciałbym przejść i tu pojawia się nowe pytanie - jak NAJDLUZEJ zostać z neo? :D Chodzi mi o to, żeby mieć jak najkrótszą przerwę w dostępie do internetu, jaki sposób zerwania umowy wybrać żeby najdłużej się z tym odłączaniem cackali? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jednak stawiam na infrastrukture z dala od TPSA, jak np Dialog. Nie wiem czemu sie tak przyszli wlasciciele netii podniecaja, wciaz bedziecie jesc ten sam makaron tylko w innym sosie i w tanszym barze ;) Jak juz pisalem wczesniej ja przeszedlem w pracy na DialNET i obce mi wasze bolączki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu sie tak przyszli wlasciciele netii podniecaja

Nizsze ceny, brak limitow i taka sama jakosc jak dotychczas (co w moim przypadku jest zaleta, bo szybkosc i stabilnosc Neostrady bardzo sobie chwale).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dalej nie kumacie albo ja nie kumam, przecież w Dialnecie też nie ma limitów, są niższe ceny, jest stałe IP i obsługa techniczna na wysokim poziomie, a to o czym mowie to brak uzaleznienia od struktury TPSA!

Zreszta sami zobaczcie:

http://www.dialnet.pl/promocje_szczegoly.php?objectID=1668

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nie rozumiesz ze duzo osob ma ograniczony wybor dostawcow i nie moze sobie np wybrac DIALNETU :lol: ja np bylem skazany na neostrade a mieszkam praktycznie w centrum miasta. radiowki nie przejda bo za slaby sygnal, kablowki nie podlaczaja na moje ulicy. dialnet ?! a co to takiego? takze u mnie albo neo albo net24 albo brak netu. i pewnie wiele osob ma ograniczony wybor jak juz napisalem, albo z takich powodow albo dlatego ze dany uslugodawca nie podlacza netu na danym obszarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dalej nie kumacie albo ja nie kumam, przecież w Dialnecie też nie ma limitów, są niższe ceny, jest stałe IP i obsługa techniczna na wysokim poziomie, a to o czym mowie to brak uzaleznienia od struktury TPSA!

Zreszta sami zobaczcie:

http://www.dialnet.pl/promocje_szczegoly.php?objectID=1668

No dla mnie ani stale ip ani brak uzaleznienia od struktury tp nie jest zadnym plusem. Na co jak na co, ale na awaryjnosc nigdy nie narzekalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dalej nie kumacie albo ja nie kumam, przecież w Dialnecie też nie ma limitów, są niższe ceny, jest stałe IP i obsługa techniczna na wysokim poziomie, a to o czym mowie to brak uzaleznienia od struktury TPSA!

Zreszta sami zobaczcie:

http://www.dialnet.pl/promocje_szczegoly.php?objectID=1668

Zaloz Dialnet w Warszawie (a szczegolnie w mojej okolicy)... ;)

Dotychczas do wyboru mialem tylko TP SA - kablowek nie ma, radiowek nie ma, Blueconnect i podobne mozna sobie wsadzic w wiadome miejsce. Teraz pojawila sie oferta Netii - jesli moge placic mniej za to samo (a nawet wiecej niz to samo, bo nie mam limitu), to czemu nie mialbym tego zrobic?

Poza tym u mnie w ciagu ostatnich trzech lat byla jedna awaria, ktorej usuniecie zajelo TP SA 2 dni (szlag trafil centralke na osiedlu, trzeba bylo wymieniac cala skrzynke), za ktore zreszta potem znalazlem wyrownanie na rachunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nizsze ceny, brak limitow i taka sama jakosc jak dotychczas (co w moim przypadku jest zaleta, bo szybkosc i stabilnosc Neostrady bardzo sobie chwale).

Skąd wiesz, że taka sama jakość jak neo? Bo sam się zastanawiam nad przejściem na Netię i właśnie mam wątpliwości jak to będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie to ;)

Bitstream Access bez limitów

Telekomunikacja Polska zapowiedziała zniesienie opłat za przekroczenie limitów transferu dla operatorów korzystających z oferty Bitstream Access. 25 stycznia 2007 r. TP poinformowała UKE, że przy kształtowaniu warunków umownych z innymi przedsiębiorcami telekomunikacyjnymi w zakresie usług Bitstream Access zniesie pobieranie dodatkowej opłaty za "nadmiarowy" transport ATM w przypadku większego wykorzystania sieci ATM, niż jest to przewidziane dla użytkownika neostrady tp.

 

Jest to odpowiedź na stanowisko Prezesa UKE, w którym uznał, że stosowanie limitów transferów jest niezgodne z założeniami decyzji UKE dotyczącej oferty BSA.

ponawiam pytanie do użytkowników zamawiających usługę przez firmę NOVEM: ile czekaliście na przedstawiciela/kuriera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Mam problem wraz z qmplem postanowlismy zalozyc usluge net 24 wiec zadzwonilismy na infolinie i okazalo sie ze ja nie moge u siebie zalozyc a moj sasiad mieszkajacy obok mnie juz moze zalozyc . Wiec qmpel zadzwonil na info.. w celu umowienia sie z przedstawicielem z neti w celu podpisania umowy . Kiedy gosc przyjechal powiedzialem mu jak sprawa wygloda a on stwierdzil ze jesli dalo sie zalozyc u osoby mieszkajacej obok mnie to u mnie tez sie musi dac wiec tez podpisalem umowe . Od tamtej pory minelo ok 2 tyg i cisza zadnego telefonu z ich strony ja dzwonilem tam kilka razy i mowili ze umowa jeszcze widocznie nie jest dodana do jakiejs bazy czy cos . Wiec nie wiem co mam myslec . Na stronie partner-netia.com pisze ze usluge mozna zalozyc wszedzie tam gdzie mozna zalozyc neostrade wiec sprawdzilem i moge miec u siebie neostrade

ale sprawdzajac kierunkowe Bitstream okazuje sie ze jestem poza zasiegiem Wiec o co chodzi dlaczego pisza ze mozna miec wszedzie tam gdzie Nestrade a mnie to nie obejmuje skoro neo moge miec bo sprawdzalem .

moze troche zamotalem ale chyba polapiecie sie o co mi chodzi :P

 

Dziekuje za pomoc pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na stronie WWW złożyłem podanie o 1MB na rok. Co dalej będzie się działo? Ile będę czekał na dokumenty? Jak je dostanę? Mieszkam w Legionowie k/ W-wy

Hmm a w L-wie nie ma jakiegoś punktu info Netii ? ... może tam jak coś umowę można złożyć? Miałem wrazenie że kiedyś coś takiego widziałem ale nigdy Netia mnie jakoś specjalnie nie obchodziła.

 

A tak w ogóle to pozdro AndyN - ya tyż z L-wa :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

We wtorek 30.01.2007 Jesteśmy w Pabianicach i Ksawerowie między godziną 9.30-14.30, w czwartek 01.02.2007 w Piotrkowie Trybunalskim (godziny do ustalenia ) zapraszam wszystkich, którzy chcą podpisac umowę na BitStream na gg 1943080 lub proszę o telefon 607895231

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was zamawiał przez netia.novem.pl ??

Ja właśnie złożyłem zamówienie i czekam na kuriera :)

Ile Wy czekaliście na kuriera?

Zlozylem zamowienie 24 stycznia kolo 13 i dostalem potwierdzenie emailem.

Dzis o 21.50 dostalem wzory dokumentow na skrzynke pocztowa i tekst:

"W ciągu 2 dni roboczych zostanie wysłany do Ciebie kurier i poprosi Cię o podpisanie poniższych dokumentów."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlozylem zamowienie 24 stycznia kolo 13 i dostalem potwierdzenie emailem.

Dzis o 21.50 dostalem wzory dokumentow na skrzynke pocztowa i tekst:

"W ciągu 2 dni roboczych zostanie wysłany do Ciebie kurier i poprosi Cię o podpisanie poniższych dokumentów."

To mnie zmartwiłeś tym co mówisz. Ponieważ czasu zostało nie dużo. Próbowałeś się kontaktować z tą firmą http://www.novem.pl/ ?

Ja swoją drogą tego e-maila dostałem od razu po rejestracji..

No nic, poczekam do przyszłej środy i jak nie będzie kuriera to zarejestruje się na oficjalnej stronie Netii.

Nie chce przegapić tej okazji rozwiązania umowy z TP bez żadnych konsekwencji. :)

Czy netia nie ma żadnego punktu obsługi klienta w Warszawie? Bo najlepiej było by dla mnie pójść do nich podpisać umówię i załatwione a nie czekać nie wiadomo ile na jakiegoś kuriera.

Po za tym teraz nabieram poważnych wątpliwości co do tego czy aby na pewno ci z novem rozwiążą za mnie umowę z TP, po podpisaniu przeze mnie tego papierka.

Bo to byłby bardzo poważny kłopot jeśli by tego nie dopilnowali :) Ehh.. same kłopoty w tym naszym kraju :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

We wtorek 30.01.2007 Jesteśmy w Pabianicach i Ksawerowie między godziną 9.30-14.30, w czwartek 01.02.2007 w Piotrkowie Trybunalskim (godziny do ustalenia ) zapraszam wszystkich, którzy chcą podpisac umowę na BitStream na gg 1943080 lub proszę o telefon 607895231

Pozdrawiam

Meg, czy dotarla do Ciebie moja Pmka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie zmartwiłeś tym co mówisz. Ponieważ czasu zostało nie dużo. Próbowałeś się kontaktować z tą firmą http://www.novem.pl/ ?

Do 14 lutego jeszcze kupa czasu, jak nie dojedzie kurier to nawet mozesz isc 13 lutego do puntu TP i rozwiazac umowe :)

 

Nie kontaktowalem sie, jeszcze ponad 2tyg. czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...