Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jednak doszedłem do wniosku, że GTS Energis będzie dla mnie lepszym rozwiązaniem :!: co mam teraz dokładnie zrobić :?: podpisałem umowę z netią 2 lutego więc muszę się spieszyć z rezygnacją. co muszę zrobić żeby rezygnacja przebiegła płynnie i bez problemów :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy myslicie ze tp odda konkurencji dobre pary kabli za free ?

Tak - bo musi, zmusza ja do tego prawo i podpisana na BSA umowa (a niepowazne traktowanie kontrahentow i niewywiazywanie sie z warunkow umowy jest na dluzsza mete strzelaniem sobie w stope i TP dobrze o tym wie), a obecna prezes UKE tylko czycha, zeby TP sie gdzies noga powinela i mogla jej kare dowalic ;)

 

Prosilbym o powstrzymanie sie od bicia piany w stylu "ja wiem, ale nie powiem".

 

EDIT: poza tym nie za free, bo BSA z tego co wiem to nie jest udostepnainie za darmo (wybaczcie, jesli sie myle, ale jakos nie mam chwilowo ochoty ani czasu przekopywac sie przez 50 stron podanego wczesniej PDFa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

No nareszcie się doczekałem a już myślałem że nie zdążę do 14 lutego...

Strefa Kaliska (062) w zasięgu neti. :)

Ale jestem happy [; [; [;

No to żegnaj neozdrado!!!

tiaaa

tele 2 ma caly kraj.

sorki ale jestes bardzo naiwny.

doradze ci jedno.

jezeli jestes niezadowolony z tp poczekaj 1.5 miesiaca na nowa oferte tp.

zmiana regulaminu swiadczenia uslugi jakim jest zniesienie limitow zwalnia cie

z kazdej lojalki jaka podpisales wiec mozesz zrezygnowac z obecnej bez skutkow ubocznych

i miec nowa.

pzdr

 

Tak - bo musi, zmusza ja do tego prawo i podpisana na BSA umowa (a niepowazne traktowanie kontrahentow i niewywiazywanie sie z warunkow umowy jest na dluzsza mete strzelaniem sobie w stope i TP dobrze o tym wie), a obecna prezes UKE tylko czycha, zeby TP sie gdzies noga powinela i mogla jej kare dowalic ;)

 

Prosilbym o powstrzymanie sie od bicia piany w stylu "ja wiem, ale nie powiem".

 

EDIT: poza tym nie za free, bo BSA z tego co wiem to nie jest udostepnainie za darmo (wybaczcie, jesli sie myle, ale jakos nie mam chwilowo ochoty ani czasu przekopywac sie przez 50 stron podanego wczesniej PDFa).

nic nie musi.

musi dostarczyc kabel jezeli ma warunki.

a jaki to jej sprawa.

costi ja nie pisze bajek ale chce jeszcze popracowac tam gdzie pracuje i wiecej nie bede pisal.

to jedyny powod a nie bicie piany z niczego.

umowo z netia to kicha.

1. to umowa z firma corka.

2. technicznie odpowiada tp kora ma slownie - miesiac na odpowiedz do netii.

3. firma corka netii nie uzna reklamacji do czasu otrzymania info od tp i kolo sie zamyka.

 

pzdr

Edytowane przez seraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....ble-ble-ble..............

 

Na tym forum naliczylem jednego lansera ktory ma ktory ma podobno 6mb na kablach tp z netii.

szkoda ze nie ma ich wiecej :-))

 

ble-ble-ble

to chyba o mnie :lol:

 

podobno mam :lol: :lol:

 

pomijając całe te bzdury o bsa, bardzo spodobały mi sie 2 punkty w tej wypowiedzi, takie typowo tepsowskie, żeby czekać 1,5miesiąca na nową mityczną ofertę i to "radze cierpliwie czekac na oferte dla nowych abonentow"... nowych abonentów... supeeeer juz sie nie moge doczekać :lol: :lol:

 

Wybiera sie ofertę najlepszą w danym momencie, umowę i tak mam tylko na 12miesięcy, bedzie coś lepszego za rok, wybiore cos lepszego, moze netie, moze chello, a moze znowu tp. Byle jak na najkrótszy okres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

A ty co pracownik TP...

moze......

ale to nie jest sedno sprawy ale realne podejscie i jej ocena.

raptem jedna osoba ma net od netii na kablach tp.

to jest klamstwo poniewaz ( i tu mu wierz lub nie twoja spraw)

tp pierwsze diganozy lacz dla netii przekaze netiiod okolo 15 lutego

dlatego komunikat netii o opoznieniach :-))

to nie wina tp, poniewaz to przewiduje umowa tp - netia to ze netia

a raczej jej firma corka klamie klientow to inna sprawa ze bedzie wczesniej.

proponuje zobaczyc date rejestracji osoby co ma net na kablach tp od netii :-))

to tzw lanser :-) normalene wystarczy zobaczyc forum o gsm - tutaj ludzie 4 operatora play lub

tv sat i ludzie ktorzy nagle super happy sie pojawili po wejsciu zaraz n-tv.

panowie proponuje spokoj a nie role zwierza doswiadczalnego :-)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ten koleś wypisuje :damage_wall:

śmiać się czy płakać?

 

1. hehe pierwsi Klienci na BSA w netii byli juz podłaczani ze sprzedaży testowej w grudniu... wystarczy zajrzec na forum neostrada.info, żeby poczytac opinie iluś tam osób już korzystających

 

2. Netia informuje lojalnie tych Klientów którzy rezygnują z neo ze względu na niezgadzanie się z regulaminem że moga być kilka dni bez neta z prostego powodu, dotyczącego własciwie Klientów korzystających w ostatniech chwili z możliwości wypowiedzenia neo, chodzi o procedurę obiegu dokumentów netia-tepsa, poprostu każdego kto rezygnuje ze wzgl na regulamin tepsa powinna odłaczyć 14/15.02 jeśli taka osoba podpisze umowę np 10.02 a tepsa ma 9 dni roboczych na wszelkie formalności związane z bsa to odpowiedź jest oczywista

 

 

3. nieeeee a że twierdzisz że kłamie jakobym miał n24 na kablu tepsy to już smiech na sali, załączałem tracera robionego dla Nierealnego, co ty myślisz, że sam go napisałem :lol:

 

4. cyt. seraf "proponuje zobaczyc date rejestracji osoby co ma net na kablach tp od netii )

to tzw lanse" ok, zobaczmy na tą datę -> "Dołączył: 14-październik 02" hihi rzeczywiście od 2002roku planowałem, zrobić was w balona, że mam już działający net24 na kablu z tepsy... :lol2: :lol: dłuuugo na tą chwile czekałem....

 

cyt: seraf "panowie proponuje spokoj a nie role zwierza doswiadczalnego " - ja też proponuje spokój, niech 14.02 minie, skończy się możliwość rezygnacji z neo... gdybym ja tak zrobił dalej do grudnia 2007 płaciłbym 137zeta za neostradę 1mbps.... podziękujmy serafowi za dobre rady :lol: :lol:

 

seraf - dzielny rycerz Tpsa.

 

 

update:

seraf: od kiedy masz net z netii? od testow czy po bo to spora roznica

jak już pisałem z 3 razy w tym temacie, od piątku 2.02.2007r., dla dokładności tak gdzieś od godziny 18.00 :D

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

co ten koleś wypisuje :damage_wall:

śmiać się czy płakać?

 

1. hehe pierwsi Klienci na BSA w netii byli juz podłaczani ze sprzedaży testowej w grudniu... wystarczy zajrzec na forum neostrada.info, żeby poczytac opinie iluś tam osób już korzystających

 

2. Netia informuje lojalnie tych Klientów którzy rezygnują z neo ze względu na niezgadzanie się z regulaminem że moga być kilka dni bez neta z prostego powodu, dotyczącego własciwie Klientów korzystających w ostatniech chwili z możliwości wypowiedzenia neo, chodzi o procedurę obiegu dokumentów netia-tepsa, poprostu każdego kto rezygnuje ze wzgl na regulamin tepsa powinna odłaczyć 14/15.02 jeśli taka osoba podpisze umowę np 10.02 a tepsa ma 9 dni roboczych na wszelkie formalności związane z bsa to odpowiedź jest oczywista

3. nieeeee a że twierdzisz że kłamie jakobym miał n24 na kablu tepsy to już smiech na sali, załączałem tracera robionego dla Nierealnego, co ty myślisz, że sam go napisałem :lol:

 

4. cyt. seraf "proponuje zobaczyc date rejestracji osoby co ma net na kablach tp od netii )

to tzw lanse" ok, zobaczmy na tą datę -> "Dołączył: 14-październik 02" hihi rzeczywiście od 2002roku planowałem, zrobić was w balona, że mam już działający net24 na kablu z tepsy... :lol2: :lol: dłuuugo na tą chwile czekałem....

 

seraf - dzielny rycerz Tpsa.

od kiedy masz net z netii?

od testow czy po bo to spora roznica :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jezeli jestes niezadowolony z tp poczekaj 1.5 miesiaca na nowa oferte tp.

zmiana regulaminu swiadczenia uslugi jakim jest zniesienie limitow zwalnia cie

z kazdej lojalki jaka podpisales wiec mozesz zrezygnowac z obecnej bez skutkow ubocznych

i miec nowa....

hmm, ciekawe

Mógłbyś to seraf bardziej naświetlić, w jaki sposób załatwić takie przejście ze starej opcji na jakaś nowszą "promocje" na podstawie tych „kruczków”, które wskazałeś. Można to załatwić za pomocą jakiegoś pisma czy coś...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge wam napisac tylko tyle.

ten kto pracuje pracowal w tp bedzie wiedzial co kryja te 2 skroty.

DKT CKT

jezeli podpisujecie teraz umowe z netia robicie z siebie frajerow.

dalsza czesc napisze za 1.5 miesiaca bo nie moge podac pewnych informacji.

(...)

No i nastepny dowcipnis. Albo mow teraz albo sobie daruj takie numery.

 

 

hmm, ciekawe

Mógłbyś to seraf bardziej naświetlić, w jaki sposób załatwić takie przejście ze starej opcji na jakaś nowszą "promocje" na podstawie tych „kruczków”, które wskazałeś. Można to załatwić za pomocą jakiegoś pisma czy coś...?

Zrobic cesje, podpisac umowe na inna osobe niz poprzednio.

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zapraszamy za 1.5 miesiaca.

 

"..radze cierpliwie czekac na oferte dla nowych abonentow.." jasnee, gdyby "tepsa/sepsa" miala jakies ciekawe oferty (ciekawe DLA NAS) to juz dawno by z nimi wyskoczyla. dobrze wiedzieli co sie bedzie swiecic w okresie kiedy bedzie mozna rozwiazac umowe bez kar a mimo to nie postarali sie zatrzymac swoich klientow i mam uwierzyc ze nagle za miesiac-dwa wyskocza z oferta nie z tej Ziemi, ktora imo beda sobie mogli podetrzec rzyc (jak to mowi Jonas) bo duza czesc potencjalnych klientow bedzie juz miala podpisane umowy z netia (przykladowo). TPSA zawsze miala klientow w [gluteus maximus], pamietala o nich tylko przy zbieraniu $ za rachunki i wtedy kiedy konczyla im sie umowa

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seraf - przestac siac zamet i karmic nas bajeczkami o ofercie dla nowych abonentow. W anusie mamoferte dla nowych abonentow - jestem aktualnym abonentem i tepsa g... dla mnie ma.

 

I nie mydl oczu magicznymi rezygnacjami z okazji zmieny regulaminu, bo skoro pracujesz w TP SA to dobrze wiesz, ze nie mozna rozwiazac umowy i natychmiast podpisac nowej, na warunkach nowej promocji - bo TP SA w kazdym regulaminie promocji zawiera klauzule, ze nowy abonent to taki, ktory nie mial siwadczonej uslugi neostrada przez X miesiecy przed checia skorzystania z nowej promocji (ostatnio X=2 chyba). Innymi slowy, miedzy rezygnacja z neo a skorzystaniem z nowej promocji musza minac dwa miechy bez neostrady - a w tym czasie promocja sie skonczy i zostaniemy na lodzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

podanie napisane :0 teraz mam do was pytanie czy można wysłać to podanie faxem?? dzwoniłem dzisiaj do netii i miła Pani powiedziała, że tak :!: nawet podała nr :] tylko jest jeden problem :? w umowie jest napisane, że jedynie mozna wysłać rezygnację listowanie lub doręczyć osobiście :(

i tu pojawia się następne pytanie gdzie znajdują się punkty obsługi klienta netii w Warszawie?? wiem, że głowna siedziba znajduje się na ul. poleczki 13, ale to trochę daleko :-| jest gdzieś blizej centrum jakiś punkt ??

 

pozdrawiam

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myslicie , ktorą opcję wybrac:

Multimo 1 Mbps czy Netie 1Mbps ? Obie cenowo są jednakowe, lecz chodzi mi bardziej o to co sie bedzie działo pozniej z moim netem, po podpisaniu umowy. Zapewne oba sa godne polecenia, lecz na ktoregos providera musze sie zdecydowac. Wymiencie swoje doswiadczenia/poglady itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że dyskusja zażarta, co nie zmienia faktu że w niedziele minie MIESIĄC od czasu podpisania przezemnie umowy z przedstawicielem Netii... a neta jak nie było tak nie ma

o ile sie nie myle to zgodnie z umową netia ma właśnie miesiąc na załatwienie wszystkiego

Edytowane przez noe9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego twierdzicie, że tpsa traci na klientach przechodzących do konkurencji?

 

BSA opiera się na sprzedaży hurtowej - tpsa sprzedaje więcej, ale za mniejszą cenę. Ogólnie jest to raczej korzystne dla firmy. Nie widzę powodów dla których tpsa miałyby robić jakiekolwiek problemy, umyślnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego twierdzicie, że tpsa traci na klientach przechodzących do konkurencji?

 

BSA opiera się na sprzedaży hurtowej - tpsa sprzedaje więcej, ale za mniejszą cenę. Ogólnie jest to raczej korzystne dla firmy. Nie widzę powodów dla których tpsa miałyby robić jakiekolwiek problemy, umyślnie ;]

Sprzedaje więcej? :blink: Ludzie rezygnują z neostrady na rzecz net24, przez co TPSA traci klientów. Nie sprzedaje zatem więcej, tylko mniej.

 

Dzięki BSA TPSA nadal ma profity z klientów net24, ale te profity są o połowę mniejsze. Z tego można wysnuć wniosek, że de facto TPSA na tym trochę traci. Korzystniej dla firmy (TPSA) było by zatrzymać dotychczasowych klientów, niż "oddać" ich w ręce konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest najprostsza odpowiedź, czemu tepsa jakoś strasznie mocno nie chce zatrzymać tych Klientów. Może i zysk z abonamentu niższy ale i koszty obsługi takiego Klienta niższe, plus w praktyce tacy klienci przynoszą pewny przychód tepsie przez okres następnych 12-24 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz neostrade?

Nie

jak napisałem kilkadziesiąt postów wcześniej nie nie mam umowy na neo od czerwca zeszłego roku; to że mi neo działało do stycznia to inna bajka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń na 0-801-802-803 i spytaj na jakim etapie jest Twoja umowa (czy dostali odpowiedź z tepsy itd)

Ja dzwoniłem i Pani nie potrafiła mi odpowiedziec na jakim etapie jest moja umowa. O nic nie pytała.

Kazała złozyc na wszeki wypadek jeszcze wymówienie neostrady osobiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiejcie moje watpliowsci. Wg tego co przeczytalem i zrozumialem ze strony Netii to ta promocja jest tylko dla klientow TP ktorzy przechodza z neozdrady na Net24. A czy po 14 lutym klienci TP ktorzy nie maja neozdrady tylko zwykly abonament tez beda mieli po promocyjnej cenie internet w Netii ?? Bo teraz nie mam neo i czy np w marcu bede mogl miec te 1 Mbps za 64 zł lub 55zł (zaleznie od umowy) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko wskazuje że nie. Też chciałem skorzystać z netii ale na moje pytanie czy podłączą mi linię, bo niemam nawet telefonu :D, nie odpowiedzieli od 2 tygodni i chyba już nie odpowiedzą :(

Znacie może jakiegoś konsultanta netii w wawie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń na 0-801-802-803 i spytaj na jakim etapie jest Twoja umowa (czy dostali odpowiedź z tepsy itd)

Heh ja tam dzwonie co drugi dzień, i każdego dnia dowiaduje sie coś innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem i Pani nie potrafiła mi odpowiedziec na jakim etapie jest moja umowa. O nic nie pytała.

Kazała złozyc na wszeki wypadek jeszcze wymówienie neostrady osobiscie.

chyba sobie jaja robicie. nie podoba mi sie to. skoro netia zobowiazuje sie do wyslania wymowienia do tpsa w moim imieniu to chyba musza sie z tego wywiazac. kto za to beknie (pomijajac moja szkode, ktora imo jest nie do przyjecia) jak sie okaze ze zapomnieli/niezdazyli wyslac mojego wymowienia i zostane z tpsa ? :mur:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...