Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

wam ciągneło 6kb/s a mnie ciągnie 10-20kb/s :D getright w obroty i już mam 4 źródła naraz do ściągania :] za jakieś 9 godzin będe go miał :D panie spraw żebym odpalił wszystkie detale w chociaż 800x600 nawet bez AA i AF ale żeby było wszystko nawet zaczne chodzić do kościoła ^^ i dam na tace 10x więcej niż zawsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno pewne ustawienia all high 1024x768 na 7800gtx można zapomnieć, ciepie aż miło :lol:

Trasa i samochody te same co w demie na konsole (przynajmniej porównując po screenach z konsoli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj komp juz jest chyba za stary na ta gre...

 

Strasznie mi szarpie gre :/ Nie ze malo FPS i nie dziala plynnie, tylko tak jakbym wlaczal i wylaczal pauze w przeciagu ~0,5s ;o, ogolnie na low detalach i 640x480 nie moglem sobie pograc :<

 

Trzeba chyba kompa zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie gierka mi sie nie spodobała.. Moze to dlatego ze to tylko demko..

 

A grałem sobie tak:

 

Dołączona grafika

 

a to wszystko na... 76gs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie po POLSKU:

1920x1080 Full-HD, High, AAx8, Anizo x16.

Na tych ustawieniach i na moim sprzęcie gra chodzi płynnie.

Co do samej gry to:

- bardzo dobrze dobrana muzyczka i efekty w menu.

- rewelacyjne odgłosy otoczenia i uczucie przestrzeni.

- minusów szukać nie będę wiadomo dlaczego... ;)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra chodzi na full detalach, ale tajemnicze wtyki/szarpanie/dławienie się gry skutecznie uniemożliwia rozgrywkę(a np. w crysis tego nie uświadczyłem), nie pomaga nawet zjechanie z detalami do minimum, co ciekawe jak gram na padzie to mniej zrywa, ciekawostka jeszcze taka, że wciskając klawisz ESC robimy screena z gry ktory zapisuje sie w katalogu z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie uświadczyłem problemów z przycinaniem, tylko na początku jak jest przygotowanie do jazdy. W czasie rejsu nie ma przycinek.

Ale, niestety jedno mnie rozwaliło... nie ma rozdziałki 1360x768 i klapa na maksa... co oni sobie jaja robią :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz... Wrazenia lepsze niz J2:HIN to oczywiste [; Predkosc dzialania - cudow sie nie spodziewalem i ich nie widzialem. Grip jak to normalny wyscig, Speed Challange mozna nazwac nawet frajda - zwykle przy wyprzedzaniu koziolkujacych openentow [; Model jazdy moze byc, audio - troche lepiej niz demka Carbon/Most Wanted.

Przycinka - wjadz do tunelu :? Ale nie tak jak pisze -Wader-...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra chodzi na full detalach, ale tajemnicze wtyki/szarpanie/dławienie się gry skutecznie uniemożliwia rozgrywkę(a np. w crysis tego nie uświadczyłem), nie pomaga nawet zjechanie z detalami do minimum, co ciekawe jak gram na padzie to mniej zrywa, ciekawostka jeszcze taka, że wciskając klawisz ESC robimy screena z gry ktory zapisuje sie w katalogu z grą.

masz za malo RAMu . 1 gb to dzisiaj za malo do grania .

dokup sobie jeszcze drugie 1 gb to tylko 80 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa na maxa w rozdziałce 1280x1024 prezentuje się nawet ok. 7900gs wymięka bo mam tylko 20-25fps. Gra ogólnie fajna mnie się podoba. Sound Track też niczego sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Więc tak zagrałem sobie te dwie mapy no i podoba mi się ta autostrada ;) Wkurza mnie ten efekt trzepiącego się ekranu podczas szybszej jazdy oraz to że ułatwili wchodzenie w zakręty ;)

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ułatwione wchodzenie w zakręt na poziome trudności high nie jest dostępne, tak? Mam przynajmniej taką nadzieję.

 

Z Atomicgamer transfer około 50KBps.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi minimalnymi wymaganiami to chyba jakiś przekręt. Niby mam coś co ma się niby mieścić w tych granicach a gra się nie chce uruchomić, na innych sterownikach pokazywało przed meczem 1 fps.... na PS3 i X-pudle to bynajmniej działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale duuuużo dali w tym demie... na moim konfigu w 800x600 wyłączonych detalach od świata tylko auta na max ^^ AA4x +AF bez dymu i działa na poziomie 20-35klatek więc nie jest źle :)

 

Jak myślicie wymiana ramu da tutaj coś? mam zamiar kupić 2x1gb OCZ Gold XTC ale w sumie za prawie tą samą kase moge mieć 3x1gb goodram 667mhz^^ co lepiej kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka jeszcze taka, że wciskając klawisz ESC robimy screena z gry ktory zapisuje sie w katalogu z grą.

To juz wiem dlaczego chcac wychodzic z wyscigu mialem 0,5sek scinki :lol2: Teraz mam xxx screenow w folderze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc ponad godzina ściągania, a pare minut grania. Jakoś ogólnie mi sie ta gra nie spodobała ponieważ:

-dziwne menu (ciężko sie połapać na początku),

-za mało samej gry jak na demo,

-u mnie jak dam wszystko na High to niby nigdy nie spada poniżej tych 26fps ale wydaje mi sie że gra nie jest do końca płynna (nawet jak zjade z detalami),

-dobiło mnie to zwalnianie na zakrętach; jedziesz sobie tym Nissanem a tu Ci na zakręcie do 88 km/h (normalnie jakbyś maluchem jechał), niby na poziomie "King" tego nie ma ale auto dalej zachowuje sie jakoś dziwnie i mułowato,

 

PLUSY:

-grafika,

-jako taka optymalizacja,

-niezłe uczucie prędkości ale tylko w niektórych miejscach np. jazda z górki w Speed Chalenge oraz końcowy odcinek tej trasy w drugim trybie od tunelu po mete,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...