Skocz do zawartości
kucyk

Forza Motorsport 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soker

Ehh najbardziej to jestem ciekawy możliwości graficznych jakie przyniesie ze sobą FORZA bo jak wiadomo spekulacje były różne.

 

btw. na jaką godzinę ustalone jest wypuszczenie demka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 30min i musze powiedzieć, że gra póki co nie wciągnęła mnie... Jest sporo wozów i możliwości ustawień (ABS, kont trakcji...) Model jazdy jest w porządku, grafika ładna płynność doskonała. Nie wiem zapewne wrócę do tego dema jeszcze kilka razy aby "przyzwyczaić" się do niej. Póki co jednak w kolejce po tą gre bym nie stał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Pograłem 30min i musze powiedzieć, że gra póki co nie wciągnęła mnie... Jest sporo wozów i możliwości ustawień (ABS, kont trakcji...) Model jazdy jest w porządku, grafika ładna płynność doskonała. Nie wiem zapewne wrócę do tego dema jeszcze kilka razy aby "przyzwyczaić" się do niej. Póki co jednak w kolejce po tą gre bym nie stał.

A coś nowego czego nie było w FM? Jest widok z kokpitu z zegarami? Samochody mogą w końcu zaliczyć dachowanie?

 

Przemol^N no to może jakieś screeny i filmiki? A graficznie to miała MIAZGA być przecież ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N no to może jakieś screeny i filmiki? A graficznie to miała MIAZGA być przecież ?

Gra wyglada bardzo przecietnie. Nic naprawde ladnego. Filmy i screny masz na xboxyde.com Nie bede robic przeciez aparatem zdjec telewizora lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pogralem w demo i dokladnie to czego sie spodziewalem. Gierka jednak nie trafila w moj gust, wiadomo ze nie mozna porownywac tych 2 tytulow bo to zupelnie inne podejscia, ale w moim rankingu zdecydowanie wyzej stawiam PGR. Forza jest dla mnie za pro, poza tym nie czuc tutaj tak predkosci jak we wspomnianym tytule. Poza tym graficznie nic nadzwyczajnego, screeny bylo wg mnie przesadzone. Za to na prawde podziw za fizyke, czesci odpadaja i lataja "jak zywe". No i jezyk polski, co moze nie jest najwazniejsza cecha, ale BARDZO cieszy rodzimy jezyk w demie. Poza tym proponuje Wam zrobic taki maly test: rozpedzic fure do maxa i w momencie hamowania, przelaczyc sie na widok z boku i....ogladac nagrzewajace sie tarcze!!! :D Na prawde robi wrazenie, potem wprawdzie dosc szybko stygna, ale przez 10s jak nic sa rozpalone do czerwonosci. Takie detale ciesza oko. Ale tak jak mowilem, giera na pewno zyska popularnosc wsrod maniakow realistycznego jezdzenia. Ja zostaje jednak przy PGR, nie mam sily do ustawiania tych wszystkich parametrow i innych bzdetow.

pozdro

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Gra wyglada bardzo przecietnie. Nic naprawde ladnego. Filmy i screny masz na xboxyde.com Nie bede robic przeciez aparatem zdjec telewizora lol.

A jak mówiłem, że grafika przełomem nie będzie to psy na mnie wieszali. Pesymistą być nie można bo już się jest od razu wielkim anty konsolowcem :wink:

 

Jest ktoś kto grał w FM i może powiedzieć co się zmieniło? Rozgrzewające tarcze to też już tam były ;] Widok z kokpitu z zegarami jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem grać, nie porobiłem zdjęc bo nie miałem czasu.

 

Było na co czekać, znowu się zakochałem :) forza 2 jest poprostu piękna, całość działa w 60 klateczkach, jest wieksze poczucie prędkości, model jazdy jest genialny.

 

Graficznie jest lepiej niż się spodziewałem, jest kamera że widac przednią maske, w niektórych lakierach niebo się tak odbija, że do tej pory mam je przed oczami.

 

w menu jest podobna muza co w pierwszej części, to kolejny plus, do tego gra w całości jest po Polsku :)

 

Jedyny minus jaki zauważyłem to ,że na początku wyścigu animacja się minimalnie ze 2 razy przytnie, potem już działa perfekt płynnie. No i brak AA, ale na mojej plaźmie jakoś szczególnie tego nie widać.

 

u was też animka na pocażtku wyścigu ze 2 -3 razy się "zaczka" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym proponuje Wam zrobic taki maly test: rozpedzic fure do maxa i w momencie hamowania, przelaczyc sie na widok z boku i....ogladac nagrzewajace sie tarcze!!! :D Na prawde robi wrazenie, potem wprawdzie dosc szybko stygna, ale przez 10s jak nic sa rozpalone do czerwonosci. Takie detale ciesza oko.

ekhm .. to jest i w Forza 1 :lol2: nie zmienia to faktu, że wasze komentarze przybliżają mnie do chęci zbierania na X360 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się ściąga.

 

Porównam model jazdy do GTR2 z PC, który bez modów też ma aspiracje do bycia arcade- sim'em, ale z Waszych opinii widzę, że jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że macie szczęście bo mi się może dzisiaj zdąży ściągnąć. Niby mam neta 2mbps i niby na PC po http mam generalnie zawsze maks prędkość a ta prędkość z XBL to jakaś (mało powiedziane) gów... kupowata jest jest. Chyba mnie szlak trafi :/ albo jakaś krew zaleje.

 

EDIT: Już z 5min jak niewięcej stoi na 50%

 

EDIT2 : Moze mi X0 certyfikuje pakiety xD

Edytowane przez eXelium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dla fanów serii. Czyli nie dla mnie. Chciałem przynajmniej zobaczyć uszkodzenia które podobno Forza miała zawsze wspaniałe... No nic 200km/h w mur i jedziemy dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

A dajcie spokój! Jestem zawiedziony, baa mocno zawiedziony. Obiecywali "kolorowe jarmarki" a wyszła kicha 2007.

 

Z rzeczy które najszybciej zauważyłem na minus to:

 

- widok z maski a na owej masce cień nie wiedzieć czego (okrutnie pikselowaty) a w wypadku zniszczeń olbrzymie pikselowe kwadraty! :blink:

- grafika otoczenia i model auta również pozostawia dużo do życzenia np. ludzie z PITU w ogóle się od siebie nie różnią i są brzydko zrobione, boki aut poszarpane, trawka i żwir wokół toru jakaś taka nijaka :blink:

- przeciwnicy za grosz inteligencji, jadę wspak długi kawałek po jego torze a ten zamiast wyminąć kieruje się prosto na mnie, mało tego stoje sobie na środku toru a oni tak czy siak we mnie wjeżdżają

- model zniszczenia żywcem jak w Toce (wybijające się szyby, wgniatająca się maska i odpadające zderzaki ale nic poza tym)

- podczas jazdy widoczne na drodze ślady opon lecz bardzo szybko znikające (czyżby za słabe GPU? :mur: )

- brak efektów umilających grę jak np. ogniste tarcze hamulcowe przy temperaturze grubo powyżej 150*C

 

Z plusów:

 

- przyjemny i specyficzny a zarazem dosyć realny model jazdy

- bonus w postaci statystyk typu obciążenia kół, amortyzatorów, temperatura opony, rozłożenia prędkości (ale oczywiście nie mogli zrobić tego bardziej przeźroczystego bo mając to włączone nie bałdzo da się grać :(

 

-----

 

Ogólnie Kucyk nie masz na co narzekać bo hiciorem to nie będzie jednak sądzę że dla samej przyjemności jazdy zaopatrzę się w fulla.

Potem postaram się wrzucić jakieś fotki ukazujące to co opisałem w minusach.

 

:unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale nie którzy grają chyba w inną forze niż ja, brak ognistych tarcz hamulcowych? :)

 

podjechałem do publiczności, a oni nawet się zemną nie przywitali :)

 

Takie sama narzekania były przy demku pierwszej forzy :) wiec przywykłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

UPDATE: Fotki, które według mnie są za ładne i nie oddają tego na co narzekam ale skoro zrobiłem to macie ;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co na tych fotkach chciałeś nam pokazać? Że pit- crew nie wygląda jak bokserzy z FNR3?

 

Do mnie tytuł w pełni przemawia, modele aut są świetne (lepsze niż w PGR3), ich prowadzenie także sprawia dużo przyjemności, głównie przez dobry kompromis pomiędzy realnym modelem jazdy/ grywalnością.

 

Dla mnie fana motosportu- a must buy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Draak, sprawdz prosze czy jest chociarz cień szansy na spin na wolnych zakretach i jak sie przedstawia transfer masy (nie chodzi mi o wizualne przechylenie sie kamery do przodu przy hamowaniu, ale o wplyw na trkcje przy odpuszczeniu gazu np.)

Edytowane przez eryk1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tytuł w pełni przemawia, modele aut są świetne (lepsze niż w PGR3)

Czy takie lepsze? Oj nie wiem nie wiem, graficznie na pewno nie tak dobrze jak to screeny przedstawialy jakis czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak grafa jest całkiem całkiem, jednak screeny były dużo lepsze :/ Model jazdy jest ciekawy i mamy dużo możliwości regulacji. Boli mnie jednak model zniszczeń, jak dla mnie klapa :( Zderzaki i szyby wypadają a poza tym nic. Mogłoby się czasem koło urwać, wygiąć lub coś. Szkoda też że nie idzie spalić gumy aby pękła. No ale nie ma co narzekać prawdopodobnie kupię fulla i spędzę przy nim wiele miłych chwil ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26.05 chyba (w US) czy jakoś tak :) no właśnie gdzieś czytałem, że wymóg M$, że nowe tytuły muszą posiadać min. AAx2 a tutaj kompletnie nic... miejmy nadzieję, że to tylko w tym demku :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...