Skocz do zawartości
kucyk

Forza Motorsport 2

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item198193095_forza_moto...on_wroclaw.html <= A to co przecież premiery jeszcze nie było :blink:

http://allegro.pl/item197174871_forza_moto..._1_sztuka_.html

premiery nie było, ale po przeczytaniu paru tematów na rożnych forach dowiedziałem się, że w Polsce tłoczą forze 2 :D i właśnie powyższa sztuka pochodzi z ......(domyślcie się ;) ), a jak to jest z f2 sprzedawanych przez Sklep_Gekonod to wystarczy zadzwonić i dowiedzieć się czy mają na stanie

 

ps

już w zeszłym tygodniu widziałem ludzi z f2 full w gametarg :blink:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę poczekać do 10 bo obecnie kasy nie mam wczoraj zakupiłem sobie GOW-a. Ale na FM2 też z niecierpliwością czekam :D Jeśli ktoś zakupi to niech da znać jakie wrażenia i jak w porównaniu z demem wypada?

 

O/T Może ktoś chętny na partyjkę GOW-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

280zł na allegro :D ja z USA dostanę za 230zł ale około 10 czerwca

 

EDIT: właśnie oglądałem na Hyper.pl prezentację Forzy, prezentuję się graficznie lepiej od demka i ogólnie miodek jest ah... już nie mogę się doczekać... trzeba zainwestować w dobrą kierownicę :)

 

post-146688-1179940797_thumb.jpg

 

Ferrari 550M, demko FM2, to taki mały wyniczek w demku w oczekiwaniu na pełną wersję :)

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finalnie! pierwsze 10 minut z pelnej wersji FORZA2:

 

'The first 10 minutes : Forza Motorsport 2' (626.52 MB / 1280 x 720 / 10 minutes 39 seconds)

zaraz bedzie na dysiu, dam znac czy warto ssac B)

 

Anyway, the first 10 minutes video is encoded at 60 frames per seconds, so the 720p version requires a monster computer to run smoothly. You've been warned :)

:razz: Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie wczoraj pograłem w FULL :D

przejechałem sobie kilka :wink: wyścigów w karierze i muszę przyznać, że gra się bardzo fajnie :)

grafika jest spoko, ale powinna być lepsza, co do oprawy audio to miazga

 

polecam wszystkim w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie wczoraj pograłem w FULL :D

przejechałem sobie kilka :wink: wyścigów w karierze i muszę przyznać, że gra się bardzo fajnie :)

grafika jest spoko, ale powinna być lepsza, co do oprawy audio to miazga

a jak z tym nieszczesnym anty aliasingiem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Brusiek

AA brak, satysfakcjonująca odpowiedź?

Ale czy bez tego jest to najlepiej wyglądająca ścigałka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy bez tego jest to najlepiej wyglądająca ścigałka?

nie rozumiem was. :mur: brak AA oznacza że gra jest gorsza?? co wy na tym AA chcecie jeździć czy autami które są rewelacyjnie odwzorowane, fizyka też niczego sobie, spore możliwości przeróbek, zapewne spora grywalność itd. fakt zapewne to przeszkadza komuś kto zamiast pogrywać w ścigałke to analizuje ją pod względem efektów graficznych. no niestety nie wszystkim można dogodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Liquid tak masz racje, ale mnie np. osobiście bardzo kuje brak AA, tak ze az wkurza mnei cała rozgrywka... Gram na monitorze LCD gdzie widac kazdy pixel z bliska i owszem ma to dla mnie znaczenie prawie tak znaczące jak i zalety tej ścigałki.

 

Ja wolałbym 30fps i AAx4 i więcej, ewent. mozliwosc wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rotfl, zaczynam rozumiec o co chodzi z tym fajnboyostwem. Bronicie ch wie czego. Panowie mamy 2007 rok i aa w grach powinien byc... no nie oszukujmy sie, nie chodzi tu o jakies zbedne swiecidelka ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale o co ci chodzi człowieku, przecież jasno zostało powiedziane, że AA w F2 jest beznadziejne, mam ci to narysować?

przecież PC daje ci niesamowite możliwości doboru ustawień więc zadaj sobie pytanie co ty tutaj robisz w tym temacie?

 

"fajnboyostwem"? a co to w ogóle za słowo, gdzie tu ktoś napisał, że nie ma AA ale to jest nie ważne? szkoda, że go nie ma, ale nie strzele sobie z tego powodu w łeb. x360 to tylko półtora roczna konsola, a nie urządzenie rodem z NASA, programiści postawili na 60fps, ich wybór

jak chcesz się przetasować oglądając wygładzone krawędzie to naciśnij strzałkę w lewo dwa razy bo tam jest twoje miejsce...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale o co ci chodzi człowieku, przecież jasno zostało powiedziane, że AA w F2 jest beznadziejne, mam ci to narysować?

przecież PC daje ci niesamowite możliwości doboru ustawień więc zadaj sobie pytanie co ty tutaj robisz w tym temacie?

 

"fajnboyostwem"? a co to w ogóle za słowo, gdzie tu ktoś napisał, że nie ma AA ale to jest nie ważne? szkoda, że go nie ma, ale nie strzele sobie z tego powodu w łeb. x360 to tylko półtora roczna konsola, a nie urządzenie rodem z NASA, programiści postawili na 60fps, ich wybór

jak chcesz się przetasować oglądając wygładzone krawędzie to naciśnij strzałkę w lewo dwa razy bo tam jest twoje miejsce...

jak w piaskownicy :) mowimy o grze na konsole, a ty mi pier ze na piecu sie da wlaczyc aa ;o skoro x daje mozliwosc wlaczenia anty aliasingu to mogliby sie jednak wysilic i zrobic z tego uzytek. Jezeli pykasz na 32 calach to faktycznie, wiekszej roznicy Ci to nie robi ale wyobraz sobie rotfla na ustach mastha212 jak odpali to na 90 calach. Jeszcze nie gralem u siebie i nie powiedzialem, ze w jakis sposob ujmie to grywalnosci, ale w dzisiejszych czasach to standard ;o a z tekstami o tasowaniu idz na forum onetu... bardziej wtopisz sie w tlum ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z tym nieszczesnym anty aliasingiem? ;)

AA jest marne to fakt, ale z racji tego, że mam zwykły TV SD nie jest to u mnie aż takie dokuczliwe B-), bardziej frustrujące ;) jest długie wczytywanie tras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Brusiek

nie rozumiem was. :mur: brak AA oznacza że gra jest gorsza?? co wy na tym AA chcecie jeździć czy autami które są rewelacyjnie odwzorowane, fizyka też niczego sobie, spore możliwości przeróbek, zapewne spora grywalność itd. fakt zapewne to przeszkadza komuś kto zamiast pogrywać w ścigałke to analizuje ją pod względem efektów graficznych. no niestety nie wszystkim można dogodzić

Ktoś tu się upierał, że FM2 zmiażdży wszystko graficznie itd a gdy taki jeden mówił, żeby się za bardzo nie napalać to już leciały trollu i lolu idź stąd. Później kilka osób zagrało w demo i stwierdziło, że graficznie nie jest najlepiej no ale wcześniej oceniając po screenach upierali się, że będzie MIAZGA i wyzywali aż miło. A słowa przepraszam nikt już chyba nie używa.

 

Nie czepiam się grafiki czepiam się ludzi nie potrafiących zachować zdrowego rozsądku. Osobiście też wole grywalność i ilość czasu jaki można spędzić przy FM2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro x daje mozliwosc wlaczenia anty aliasingu to mogliby sie jednak wysilic i zrobic z tego uzytek

iks jest za słaby by uciągnąć Forze z dobrym AA

ta konsola czasy swietnosci ma juz za soba, teraz same crapy bez AA beda sie pojawiac

czas przesiasc sie na PS3 i grac w GT:HD

 

edit:

Co paliles? B-)

tez chcesz? xD Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iks jest za słaby by uciągnąć Forze z dobrym AA

ta konsola czasy swietnosci ma juz za soba, teraz same crapy bez AA beda sie pojawiac

czas przesiasc sie na PS3 i grac w GT:HD

Co paliles? B-)

 

A tak serio to panowie uspokoic sie, rozmowy maja byc na poziomie, to nie dzial gier na PC, nie potrzeba nam badaczy tekstur z mikroskopem itd. Takze apeluje o dyskusje w spokojnym tonie, nie chce karac % bracii konsolowej. :wink:

 

Aha. Mi tam brak AA w FM2 nie przszkadza....bo i tak nie bede w to grac ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iks jest za słaby by uciągnąć Forze z dobrym AA

ta konsola czasy swietnosci ma juz za soba, teraz same crapy bez AA beda sie pojawiac

czas przesiasc sie na PS3 i grac w GT:HD

 

mam ps3 i co to jest AA w tej konsoli?

 

xbox 360 jest za słaby bo zauważyłem dzisiaj, że lumines się lekko przycina i nie ma wygładzania...

 

Gears of war niby nie ma ząbków ale jak by się bliżej przyjrzeć to niektórych żarówek nie idzie rozwalić

pewnie mocy trzech rdzeni zabrakło, myśle że gdyby dołozyli czwarty to bym w końcu zgasił te światło.

 

acha forza to żaden symulator, przyjrzyjcie się jak kiepsko wykonane są źdźbła trawy, do tego czemu żaden ptak nie lata po niebie? co to ma być...... :)

 

dalej będe prowadził rozmowe na poziomie.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rockers, odpuść sobie, mam nadzieję, żę MacOSek wypowiadał się z ironią w głosie, jak nie- słonko było mocne tego weekendu i może niektórym przygrzało? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

rockers, odpuść sobie, mam nadzieję, żę MacOSek wypowiadał się z ironią w głosie, jak nie- słonko było mocne tego weekendu i może niektórym przygrzało? ;)

forza ma bardzo dobry model jazdy, jest duzo plynniejsza od jedynki ze starego pudla.

w sumie poprostu chyba ktos zazdrosci ze forzy nie ma poza pudelkiem i tyle ..

pzdr

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...