Skocz do zawartości
MacOSek

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
co to za go... ten komiks!!,rozumie ktos cos z tego??,faceci w garniturach,gosc z jakas futurystyczna giwera!!,podroze w czasie??

Tak namotali ze sie pogubilem.

 

 

"no co ty!!,nie wpadlbym na to"

Chyba nie wpadłeś :-| i KaszaWspraju ma chyba rację...

 

 

Assassin's creed concept art

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/player/26313.html

 

Dla mnie taka rozgrywka wygląda po prostu żałośnie i prymitywnie. Stoi wokół niego 20 debili a ten (altair z tego co mi wiadomo) kładzie na glebe kazdego pokolei. Ewidentnie ma odkryte plecy, a za nim stoi ze 3 gości a oni tylko się lampią na niego i czekają aż zabije ich kolegę. Tragedia, normalnie TRAGEDIA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

http://www.gametrailers.com/player/26313.html

 

Dla mnie taka rozgrywka wygląda po prostu żałośnie i prymitywnie. Stoi wokół niego 20 debili a ten (altair z tego co mi wiadomo) kładzie na glebe kazdego pokolei. Ewidentnie ma odkryte plecy, a za nim stoi ze 3 gości a oni tylko się lampią na niego i czekają aż zabije ich kolegę. Tragedia, normalnie TRAGEDIA!

przyznam sie ze mam podobne odczucia, o ile niektore akcje sa fajne,to czekanie wrogow na swoja kolejke do ataku jest nawet smieszna,mozesz spokojnie eliminowac wrogow chcoby ich bylo nawet 100.Nastepna rzecz to rzucanie sztyletem,nasz bohater lata po dachach z daleka rzucajac sztyletem i zawsze beztrudow trafia,chocby bylo i z 15 m i trafi,nie bylo widac jakos sytemu sterowania sztyletem,wiec zapewne gra ma tryb autoAim.

Swietne jest za to bieganie gdzie sie da i jak sie da,swoboda jest naprawde wielka.

Jesli tylko wyeliminuja "kolejkowy" system walki moze byc fajnie,ale z drugiej strony...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
podroze w czasie i mieszanie gatunkami nie podoba mi sie,a tym bardziej na jednym z filmikow pojawiajacy sie napis "reinicjalizacja" wcale nie znamionuje pierwszego tysiaclecia
Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Wedlug jeszcze niepotwierdzonych info,wersja ps3 ma sie ukazac po nowym roku fiskalnym Ubisoftu(Marzec)-co z wersja na X'a na razie nie wiadomo

 

Edit: wiecej info znajdziesz w topicu o ps3,aczkolwiek caly czas to info jest nie potwierdzone, choc padla taka wypowiedz kogos z Ubisoftu

 

ps.oby to byla tylko plota!

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASSASSIN’S CREED™ has gone gold

 

chyba to jednak ploty, na stronach ubisoft'u pojawiła się informacja, że AC osiągnęła status gold i pojawi się w stanach 13 listopada (X0 i PS3)

 

edit:

według IGN w UK gra pojawi się trzy dni później - 16.11

Edytowane przez yamaykee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ASSASSIN’S CREED™ has gone gold

 

chyba to jednak ploty, na stronach ubisoft'u pojawiła się informacja, że AC osiągnęła status gold i pojawi się w stanach 13 listopada (X0 i PS3)

 

edit:

według IGN w UK gra pojawi się trzy dni później - 16.11

to dobrze ze to tylko ploty wczesniej byly bo czekam na ta gre :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

odswiezam temat :)

 

Japoński magazyn Famitsu znany ze swojej surowości w ocenianiu gier przyznał przygodom Altaira bardzo wysoka notę 37/40. Japonia jest jednak specyficznym rynkiem i nie zawsze to co podoba się Japończykom przypada do gustu Europejczykom.

faktycznie oceny Famitsu bywaja czasem dziwne-mam nadzieje ze teraz ich ocena zbiega sie z faktycznym stanem gry -a 37/40 to sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswiezam temat :)

faktycznie oceny Famitsu bywaja czasem dziwne-mam nadzieje ze teraz ich ocena zbiega sie z faktycznym stanem gry -a 37/40 to sporo :)

wiec mozna sie spodziewac, ze gra bedzie nawet lepsza od ich symulatora wyprowadzania psa na spacer :lol: hehe joke, ale tak jak napisales lepiej poczekac na jakies normalne recenzje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Hmm, zastrzel mnie, ale tak się właśnie rodzi plotka ;]

: moge ja? ,moge ja?!! :lol2:

 

jak narazie to tylko plotka, bo nigdzie nie znalezli linka do oficjalnej wypowiedzi-recenzji potwierdzenia tej plotki ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

If only to experience the unique world and amazing movement and combat, gamers owe it to themselves to try Ubisoft’s big holiday release. Its stunning visual style, high concept story, and wildly open level design are like nothing else, even if too much repetition begins to frustrate in the later hours. It’s a game people will still be talking about five years from now. Come to think of it, they may have a lot more to talk about by then.

ja to biore w ciemno, jak tylko pojawi sie na półkach :D

 

edit:dzis przechodzac obok MM zauwazylem plakaty AC, mysle sobie "juz go maja?" jak sie okazało, maja go miec 15 listopada, co nawet jeszcze nie jest pewne bo cenega nie ma dokladnie ustalonego terminu premiery w zapowiedziach.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec jestem po pierwszej sesji z grą dalej nawet nie musicie czytac : TA GRA RZĄDZI to chyba najlepsza gra na x360 w jaka zyciu gralem !!

 

No wiec moze opisze od poczatku moje wrazenia:

 

Grafika :

Jest po prostu niesamowita, to co widzimy na ekranie to po prostu ganiusz, piekne kolorowe lokacje, ostre wyrazne tekstury wszystkie screeny jakie sa w necie tak wlasnie gra wyglada na x-klocku. Wyglad (pierwszego miasta) jest niesamowity, wszystko zyje swoim zyciem, kazdy gdzies sie przemieszcza, straznicy pilnuja tam gdzie maja pilnowac. Wszystko smiga bez zadnej przycinki i tak powinny wygladac i działac gry na x360 !

 

Animacja:

Caly czas zbieram szczeke z podlogi jak zobaczylem ruchy naszego zabójcy Altaira, po prostu niesamowita ilosc animacji, wszytko tak dopracowane, efektowne palce lizać!! Nie wiem jak dlugo zespół Ubisoftu siedział nad ta animacja ale wyszlo to bombowy, po prostu ogromne wrazenie na mnie to wywarło, szczegolnie jak nasz assassin przedziera sie przez tłum ich odpycha mistrzostwo. Liczba animacji jak Altair wspina sie po budynkach, nie nadzylem zliczyc ile to animacji wymagalo ale wyglada to tak plynnie i naturalnie ze trudno odciagnac oczy od monitora. Niesamowite...

 

Gameplay:

Tego nie moge opisać, po prostu trzeba samemu zagrac i samemu sie przekonac. Mnie juz brakuje słów po tym co zobaczylem. Moze jest to takie pierwsze zauroczenie bo widze cos nowego, ale dawno sie tak nie czulem.

Podam przyklad, biegniesz rozpedzonym Altairem i po drodze wpadasz na predkosci w przypadkowego przechodnia, oczywiscie efektowana animacja , przechodzen krzyczy podchodzi do ciebie odpycha cie i mowi donosnym glosem "uwazaj koles" , albo "zeby mi to bylo ostatni raz", jesli jest to kobieta to zaczyna krzyczec i ucieka... Duzo napewno jest takich szczegolow, no ale to wlasnie Diabel tkwi w szczegołach.

 

Dzwiek:

Wszystkie dzwieki pasuja, dubbing angielski jest genialny, glosy postaci idealnie pasuja, duze wrazenie robi dzwiek jak idzie sie przez miasto gdzie slychac, jak ludzie rozmawiaja, ktos cos zbija zdrewna, dzwonki slychac, odglosy roznych domowych zwierzat od razu czlowiek czuje sie jak w tamtych czasach...

 

Moja ocena 9.75/10 (Pierwsze wrazenie) nie dam 10 bo pewnie jak pogram to znajde jakies minusy narazie zadnych nie zauwazylem, a gra wciaga jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe recenzje:

 

Gametrailers.com - SD

Gametrailers.com - HD

GT SCORE - 9.1

Story: 9.7

Design: 9.0

Gameplay: 8.8

Presentation: 9.2

reszta:

GamePro - 100%

Games Radar - 100%

XboxAddict - 96%

Game Informer - 95%

Game Trailers - 91%

Yahoo! Games - 90%

GameReactor - 90%

1UP - 70%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Niestety z ostatnich filmikow ,wynika ze straznicy bede troche slepi :-| ,a walka w stylu-"ustawcie sie w kolejkie" nie zostala dopracowana przed premiera,cala reszta to miod.ale troche zal zostaje :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z ostatnich filmikow ,wynika ze straznicy bede troche slepi :-| ,a walka w stylu-"ustawcie sie w kolejkie" nie zostala dopracowana przed premiera,cala reszta to miod.ale troche zal zostaje :-|

walka wg mnie zostałą dobrze dopracowana. Nie ma czegoś takiego jak "ustawcie się w kolejkę". Nie ma co prawda takiej sytuacji, że kilka osób jednocześnie zadaje cios, ale walka toczona jest z kilkoma przeciwnikami naraz. Zadają cios, jak kolega nie atakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...