Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze myślałem, że na działkę to bierze się paletę browarów i min. 3 kumpli, a nie PS3 :D

Hmm no nie wiem my ostatnio robilismy dzialke z kumplami - to byly 2 x360 kazdy Soul Caliburem IV z trudem wyrwanym w dniu swiatowej premiery (bo wyjezdzalismy 1 sierpnia akurat jak wychodzil) + grill + browar + wyzsze procenty genialna sprawa :D

 

Ech tylko ten odglos dwoch premierowych x360 chodzacych non-stop kolo siebie :)

 

PS. Juz sie nie moge doczekac na auktualizacje PSN z wipeoutem w tym tygodniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mnie Sony wkurzylo (chociaz news w najblizszym czasie nie dotyczy EU :) )

 

Z anandtechu:

 

Sony to allow one official download per purchase

 

According to an Ars Technica article, PlayStation 3 owners who download video through the PlayStation Network Video Store are allowed one official download, and if necessary, one additional download after contacting customer service. The files cannot be backed up and moved to another hard drive or copied onto a CD or DVD.

 

An Ars Technica forum poster found this out the hard way after he deleted video content to make room on his hard drive and then found he could not re-download the content. Sony’s official policy is “Purchased content can be downloaded to a single PlayStation 3 or a single PSP system”, and "Purchased content can be played on a single PlayStation 3 system and up to 3 PSP systems simultaneously". Their policy on downloads is, “Content cannot be re-downloaded once it has been downloaded to either a PlayStation 3 or PSP system”.

 

Ars Technica looked in to this policy and received a response from Lincoln Davis, who handles media relations for the PlayStation Network, "If a consumer deletes a purchased movie from their PS3, they will not be able to re-download the movie without assistance from SCEA's consumer services". According to Davis, allowing paying customers to download their purchases more than once is a courtesy, "Consumer service can issue a re-download as a one-time courtesy, as provided by our guidelines”.

 

The implications of Sony Corp’s policies are consumers who encounter more than one instance of hard drive failure or accidental file deletion may be out of luck. Despite being a system with multiple hard drive configurations and actively encouraging do it yourself hard drive replacement, Sony Corp’s policies appear to be designed to limit free use of content purchased for your PlayStation 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie dzis PS3 w komplecie z Ridge Racer 7 i Ratchet&Clank.. ujda :) Teraz pytanie czy sa moze jakies darmowe gry na PSStore? Poza tym czy jest jakies 'must have' dla swiezego posiadacza PS3 (niekoniecznie gry), co z gier warto sobie sprawic na poczatek (arcade, wyscigi)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym czy jest jakies 'must have' dla swiezego posiadacza PS3 (niekoniecznie gry), co z gier warto sobie sprawic na poczatek (arcade, wyscigi)?

już niedługo - LittleBigPlanet :D

 

a z tego co już wyszło to tak:

- "gry akcji" - GTA4, Uncharted, MGS4

- FPS-y - CoD4, Bad Company, od biedy Resistance

- wyścigi - Burnout Paradise, Wipeout HD, GRID, Pure, od biedy Motorstorm, a jeśli nie masz nic przeciwko płaceniu za dema to GT5:P

- bijatyki - SC4, VF5

- slashery - DMC4, Ninja Gaiden Sigma

- platformówki - w zasadzie tylko Ratchet

- RPG - raczej nic, no może Oblivion

 

*pogrubienie - IMHO najlepsze pozycje w kategorii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wlasnie widzialem gameplay LBP i wlasnie o to mi chodzilo kupujac konsole :) FPS'y wole na Piecu, GTA 4 moze ale nie jest musem. Pewnie skusze sie na jakies wyscigi, Motorstorm taki kiepski?

Btw to normalne ze tak kiepsko sciaga z PSStore dema? Jakie ewentualnie porty forwardowac (o ile to cos da)? Sa jakies roznice w dostepnych demach pomiedzy kontem USA a innymi?

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzis za 69zl wiec mam nadzieje ze uda mi sie szybko ustawic na odbior osobisty :) Nie ma zadnych malych darmowych gierek na ta konsole? Jakie sa w ogole plany na przyszlosc dla PSStore, bo narazie to dosc marnie wyglada, zwlaszcza te demka sciagajace sie po parenascie h.. :/ Jest jakies inne zrodlo moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wlasnie widzialem gameplay LBP i wlasnie o to mi chodzilo kupujac konsole :) FPS'y wole na Piecu, GTA 4 moze ale nie jest musem. Pewnie skusze sie na jakies wyscigi, Motorstorm taki kiepski?

Btw to normalne ze tak kiepsko sciaga z PSStore dema? Jakie ewentualnie porty forwardowac (o ile to cos da)? Sa jakies roznice w dostepnych demach pomiedzy kontem USA a innymi?

U mnie tak samo , lepiej idzie tylko rano :)

 

Ja bym na poczatek polecal Wipeouta HD i Super Stardust HD dwie niby male , ale super wciagajace gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnych malych darmowych gierek na ta konsole?

Są. Zainstaluj Linuksa to będziesz miał ich trochę ;)

 

Jakie sa w ogole plany na przyszlosc dla PSStore, bo narazie to dosc marnie wyglada, zwlaszcza te demka sciagajace sie po parenascie h.. :/

No niestety. Z transferami to różnie bywa, przeważnie wolno idzie...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - klik
Jedną z zalet płatnego XBL są szybkie serwery. Na neo 1mbps zawsze idzie max. prędkością łącza. Takie 1GB demko ściąga w 2,5-3 godziny, a jak mam dostęp do 100mbps to dosłownie w kilka minut ;)

Jest jakies inne zrodlo moze?

Z tego co wiem to nie. Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytania odnosnie PSStore, zarejestrowalem sie i wybralem miejsce zamieszkania USA, robi to jakas roznice ze nie PL w tym momencie (poza dostepnoscia gier)? Nadal sa problemy z platnoscia karta kredytowa? Bo ja wpisalem swoja Inteligo, adres wpisalem PL z tym ze juz kraju nie moglem zmienic i normalnie kupilem gre wiec nie wiem czy to normalne.

Gry kupione sa przypisane do konta PSStore? Da sie jakos przeniesc gre z konta na konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu sie wylogowac w ogole? :) Bo zaznaczylem autologowanie, te subkonta w PSStore to mozna zakladac z roznymi krajami?

Sprawdze w domu ale z tego co pamietam mozna zmienic tylko konto na inne jesli masz wiecej niz jedno w zakladce najbardziej na lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam dylemat i poważny problem. Koniecznie muszę zdemontować kartę Wi-Fi z konsoli. W związku z tym mam pytanie czy jest on montowany na stałe w płycie głównej (lutowany) czy występuje jako karta (moduł) który mozna bezproblemowo zdemontować po otwarciu konsoli.

Za wszelkie rady i sugestie będe wdzięczny.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dylemat i poważny problem. Koniecznie muszę zdemontować kartę Wi-Fi z konsoli.

A nie możesz jej po prostu wyłączyć?

 

W związku z tym mam pytanie czy jest on montowany na stałe w płycie głównej (lutowany) czy występuje jako karta (moduł) który mozna bezproblemowo zdemontować po otwarciu konsoli.

http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=35549

a dokładniej tutaj: http://pc.watch.impress.co.jp/docs/2006/1111/ps3_23.jpg

 

Wygląda na to, że jest to osobna płytka, ale nie wiem czy tak jest w każdym modelu PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

- RPG - raczej nic, no może Oblivion

...

Ja bym mimo wszystko dorzucił Folklore. Ale trza lubić ten typ gier.

 

...

Btw to normalne ze tak kiepsko sciaga z PSStore dema? Jakie ewentualnie porty forwardowac (o ile to cos da)? Sa jakies roznice w dostepnych demach pomiedzy kontem USA a innymi?

Sam nie mam takich problemów. Wprawdzie ostatnio ściągałem kolejkę chyba 10 (może 12) dem przez noc, ale rano było wszystko. Może też dla tego, że z polskiego konta.

I są różnice w zawartości. Osobiście mam 3 konta - pl, usa i japońskie (na ostatnim są najbardziej zeshizowane rzeczy).

 

Jak tu sie wylogowac w ogole? :) Bo zaznaczylem autologowanie, te subkonta w PSStore to mozna zakladac z roznymi krajami?

Nie ma opcji wylogowania. Robi to automatycznie gdy ładujesz inne konto. Jak napisał poprzednik - lista najbardziej na lewo.

 

Co do Resistance i Motor Storm, to kosztują na tyle niewiele, iż imo warto zobaczyć samemu. Tragiczne nie są, a mają 'coś' przez co niektórzy uważają te gry za świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jeszcze jedno pytanie :) Mam kupionego Wipeouta HD na dysku, jak go skasuje to jest mozliwosc ponownego sciagniecia z PSStore (jak w Steam), czy trzeba znowu bulic za gre (konto oczywiscie to samo)? Jesli mam master acc na PL i zrobie sobie sub acc na JPN to bede mial wtedy dostep do gier na sub acc z JPN czy trzeba robic 3 profile w konsoli - kazdy z osobnym master acc w PSStore?

Ja ostatnio zassalem demo The Last Guy - calkiem fajna gierka, a ze niedroga to chyba zakupie. Sa tam jeszcze jakies fajne tytuly w sklepie z takich arcade'woych?

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Stardust HD - bardzo miodny remake arcade z automatow w wersji 1080p

Wipeouta czyli najlepsza gre z PSS masz :)

dobry jest też Bionic Commando Reamed - ale na razie mozna zassac tylko z innych niz polski sklepikow

ja nie gralem ale ludzie chwala Pixel Junk Monsters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhm... to raczej nie jest RPG :) do tego jest crapem średniakiem

Jest to coś na pograniczu jRPG i action adventure. A co do gustów - jak pisałem, trza lubić takie gry, a ja akurat lubię. Choć nie miałem okazji zagrać w pełną, może w tedy bym zmienił zdanie.

 

(...)

ja nie gralem ale ludzie chwala Pixel Junk Monsters

W dużym skrócie - obrona wieżami. Dobra gra by odpocząć. Prosta, przyjemna i... mało dynamiczna. Ale i tak ją lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

na psstore USA pojawilo sie demko "Brothers In Arms Hell’s Highway Demo" sciagac i testowac ;)

 

edit: xbox ma swoj red light of death a ps3?:

 

forum gametrailers

Playstation 3 Replacement? posted 22 Minutes Ago

 

Hey guys! My PS3 just died today 1:30am. I called Sony Costumer Support. He said that my ps3 is under warranty and they will send a empty box to my address. Do you think they will replace a new Playstation 3 or they will just fix it? I have the Yellow light of Death. I have the 60gb Playstation 3.

co jak co ale w xboxie swiatelek jest wiecej i ladnie migaja :lol2: :wink:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Yog-Sothoth" nie radzę ci kupować gier z PSS. Gdy zabraknie neta to sobie w nie nie pograsz. Poza tym, płytkę zawsze można odsprzedać a jak masz na dysku to z chwilą pozbycia się PS3 tracisz 100% kasy wydanej na gry no chyba, że dasz komuś swoje konto tym samym swoje prywatne dane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie narazie kupilem tylko male gry z PSS typu Wipeout, Stardust czy PixeJunk Monsters. Jak sprzedam konsole to i gry mi nie beda potrzebne :) Czyli jak internet nie dziala to nie da sie pograc w gry z PSS? Dziwne.. Znalazlem dzis Dark Sector nowke na sendit.com za 9 funciakow ale cos moje karty nie przechodza, a nigdy u nich nie bylo z tym problemow.. a taka fajna cena :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie narazie kupilem tylko male gry z PSS typu Wipeout, Stardust czy PixeJunk Monsters. Jak sprzedam konsole to i gry mi nie beda potrzebne :) Czyli jak internet nie dziala to nie da sie pograc w gry z PSS? Dziwne.. Znalazlem dzis Dark Sector nowke na sendit.com za 9 funciakow ale cos moje karty nie przechodza, a nigdy u nich nie bylo z tym problemow.. a taka fajna cena :(

Wlasnie tez chcialem przed chwila zakupic Dark Sector na sendit.com ale nie przyjelo mojej ekarty z mBanku. Troche to dziwne. Mam nadzieje ze to chwilowe problemy z autoryzacja, bo gierke z przyjemnoscia chyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...