Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

większość zapomniała jakie początki miało PS2 ... sytuacja wyglądała identycznie, dość droga, mało gier, dużo słabych robionych "taśmowo" tytułów ... mimo to konsola stała sie hitem na wiele lat .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

padłem :lol2: :lol2: :lol2:

Gdyby te 4 gry były w jakimś paku do 20zł, to bym brał, zawsze miło jest się pośmiać z tego na jakie pomysły potrafią ludzie wpaść (pośmiać, nie wyśmiać). Zwłaszcza symulator komara mnie intryguje.

 

większość zapomniała jakie początki miało PS2 ... sytuacja wyglądała identycznie, dość droga, mało gier, dużo słabych robionych "taśmowo" tytułów ... mimo to konsola stała sie hitem na wiele lat .

Jeżeli się stanie takim samym obiektem porządania, ze względu na to co oferuje, a nie ze względu luksusu, czy ektrawagancji, to wchodze w to. Chociaż nadal nie wiem jak wykombinować sponsora na PS2 (pół dnia smęciłem siostrze o zestawie PS2 + SingStar z "shitami na hajsie", a i tak uważa, że 599zł w MM to o wiele za drogo za grę - zapewne przez piraty nie wie ile to jest warte :/ ).

 

A tak wracając do tematu, jak myślicie, uda się OpenSource'owcom wykombinować sterowniki do grafy? Bo być może mam ostatnie 2 miechy aby zmienić zdanie, a do wyboru mam lapa z C2D 7300, 2GB ramu, 8600GT na pokładzie (koszta mniej więcej takie, jak PS3 + tani panoramiczny monitor z DVI, słuchawki, 1-2 gry - w zależności od ceny słuchawek). Brałbym PS3 z miejsca, gdybym się nie zaczął obawiać o to, czy mi wystarczy do nauki (głównie chodzi o tworzenie prostej grafiki w 3D, za 1-2 lata, a napewno nie będę sobie mógł pozwolić wtedy na taniego kompa - brak miejsca, ani na lapa - brak kasy), bo reszta pujdzie jakoś przez virtualbox, czy jakoś tak.

Na szczęście większość interesujących mnie gier z PS2 powinna chodzić na PS3 - tylko to mnie ratuje przed ich brakiem przez jakiś rok (50zł max jestem w stanie teraz wydać na grę - na 2-3 miechy).

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z grami na PS3 jest o tyle żałosna że wielu programistów nie chce zrobić gry na PS3 bo im się to nie opłaca. Nie opłaca się bo zeszło stosunkowo mało konsol (mało potencjalnych odbiorców). Z kolei kto ma kupić PS3 skoro gier jest niewiele? I tutaj jesteśmy w błędnym kole. Ktoś musi to przerwać, oczywiście podejrzewam że nie nastąpi to prędko albo może nawet wcale nie nastąpić. IMO nadzieja teraz tylko w First Party Developerach, niech w końcu wydadzą swoje gry (i to najlepiej porządne) to wtedy sytuacja ruszy z miejsca (ludzie zaczną kupować dla niezłych gier, baza konsol się zwiększy i niejeden "zewnętrzny" team postanowi napisać coś na PS3 wtedy). Sony nieco zaspało IMO. Może i start mieli niezły (w odróżnieniu do startu PS2 gdzie naprawdę nie było w co grać ale wtedy PS2 było najsilniejszą konsolą więc programiści i tak się na nią przerzucili) ale to za mało żeby nawiązać porządną walkę z MS. IMO gdyby na starcie było nieco więcej gier albo gdyby teraz ten okres "do jesieni" obfitował w kilka ciekawszych premier byłoby z pewnością lepiej.

Czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jeżeli filmy na BD staną się powszechniejsze :P

Apropos odtwarzaczy - jedyny konkurent, którego widziałem w mieście, odtwarzacz samsunga kosztuje 3499zł.

Tak przy okazji, widział ktoś może jakiś sklep (poza Polską, z przyczyn chyba oczywistych), gdzie sprzedawaliby anime na BD z angielskimi napisami? Może być normalny, internetowy, "wujek Józek sprowadza".

 

I jeszcze jedno, pamięta ktoś może, kiedy na wyjść "Little Big Planet"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Albo jeżeli filmy na BD staną się powszechniejsze :P

Apropos odtwarzaczy - jedyny konkurent, którego widziałem w mieście, odtwarzacz samsunga kosztuje 3499zł.

Tak przy okazji, widział ktoś może jakiś sklep (poza Polską, z przyczyn chyba oczywistych), gdzie sprzedawaliby anime na BD z angielskimi napisami? Może być normalny, internetowy, "wujek Józek sprowadza".

 

I jeszcze jedno, pamięta ktoś może, kiedy na wyjść "Little Big Planet"?

 

i tym ma sie pochwalic konsola??? B-R?? a ja myslalem ze grami <_< ,w kazdym razie zaluje ze kupilem ps3 nawet jesli zaplacilem za nia pol ceny,bo gier poprostu nie ma ,a ci co beda mi sie starali udowodnic ze dobrze zrobili ze kupili odrazu ps3 beda poprostu smieszni( nie pije do nikogo ;) )

ale trudno ,kupilem za male pieniadze to moze sobie ps3 polezec ,bo na szczescie mam innego next gena ktory ma dostateczna ilosc gier :)

 

ps.niestety dopiero po wakacjach ma sie cos z grami ruszyc-ale kto by czekal tyle czasu :(

 

apropos na store jest juz aktualizacja 1.82

 

FW 1.82 wprowadza:

- odtwarzanie plików AVC High Profile (H.264/MPEG-4)

- nowe opcje odtwarzacza audio

- poprawa kompatybilności z grami PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tym ma sie pochwalic konsola??? B-R?? a ja myslalem ze grami <_< (...)

Jako konsola do gier nie. Jako coś w stylu media center, owszem.

A ja akurat należę do tej garstki osób, które muszą kupić coś ala pecet, ponadto lubię anime, dlatego padło moje pytanie ;)

 

A wracając do gier - brak jest hitów, gier must have, czy gier ogólnie dostępnych na rynku polskim. Gry wogóle są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Czy High Profile nie oznacza czasem mozliwosci odtwarzania DivXow?

potestowalem nowa aktualizacje(musialem zdjac ps3 z szafy i wyjac z reklamowki :lol2: ) i niestety nadal nie ma mozliwosci ogladania divixow <_< ,moze nastepna aktualizacja to wrescie zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec problemów z produkcją PlayStation 3 - niższe ceny?

 

Sony ogłosiło, że udało mu się pokonać problemy z produkcją niebiesko-fioletowych diod laserowych, będących kluczowym elementem czytników Blu-Ray, wchodzących w skład PlayStation 3. Najprawdopodobniej to właśnie niedobór tych diod spowodował mniejszą od oczekiwanej wydajność produkcji konsol oraz opóźnioną o kilka miesięcy premierę w Europie. Teraz problemów już nie ma, a PlayStation 3 jest produkowana na pełnych obrotach.

 

Zwiększona dostępność niebiesko-fioletowych laserów już spowodowała spadek cen wśród świeżo wchodzących na rynek stacjonarnych odtwarzaczy Blu-Ray produkowanych przez Sony. Spowodowało to spekulacje na temat możliwej obniżki ceny PlayStation 3. Obecny koszt, jaki wiąże się z zakupem konsoli jest bowiem dla wielu użytkowników nie do przełknięcia, co podawane jest jako jeden z głównych powodów (obok małej liczby gier) jej stosunkowo słabej sprzedaży.

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/news710.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grami na PS3 coś ciężko jest, a następne newsy nie napawają optymizmem :-|

 

Medal of Honor Airborne delayed on PS3

http://gamers-creed.com/?p=271

 

Confirmed:Beautiful Katamari Damacy cancelled on PS3

http://gamers-creed.com/?p=270

 

Dobrze, że Sony poradziło sobie z problemami związanymi z produkcją PS3 :-P sprzedaż powinna ruszy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah to juz nawet nie jest zabawne - Ps3 straciło właśnie kolejny po Colinie tytuł w suchym dla niego okresie wakacji na rzecz późniejszego terminu. Sprzedaż raczej nie ruszy, ale będzie katastrofalnie niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

a topic II czesci ma juz 8 (az)stron :lol2:

 

pamietam jak zanim ps3 ukazala sie w Europie ,jak wielu forumowiczow/fanow i nie tylko, zarliwie spieralo sie o rozne zagadnienia,teraz nie ma nawet komu tutaj pisac, a najwieksi zagorzali fani "spoczywaja w pokoju" zapewne sami zawiedzeni poczynaniami Sony.

 

Ale coz pozostalo chyba juz tylko myslec pozytywnie :aby do zimy!! :lol2:

 

wybaczylbym sony wielkosc chlebaka,podwojne w stosunku do X'a czasy instalacji Dasha oraz dem i itp , ale kompletnej posuchy w temacie gier juz wybaczyc nie moge!!!

A najbardziej zalosni sa chyba ci co ciagle jako "tlumaczenia" Sony uzywaja argumentu ze: jak wyszlo ps2 to tez tak bylo!" -zalosne bo przeciez to bylo dawno temu a na rynku sa 2 wielcy konkurenci od ktorych Sony dostaje straszne baty-sprzedaz ps3 connajmniej w polowie to przeznaczenie konsoli jako playera B-R,gdyby nie ta wlasnie mozliwosc konsoli to ps3 i Sony juz moglyby zamykac fabryki.

 

w najblizszej perspektywie zas ten obraz nedzy i rozpaczy wcale sie nie ma zmienic.Dodatkowo coraz wiecej skasowanych projektow na ps3 oraz czesto roznice graficzne(na niekorzysc ps3) w grach multi platformowych nie podnosza na duchu.

 

Co mi po szumnych zapowiedzich,obietnicach trailerach z gier kiedy to wszystko mam dopiero dostac za tak dlugi czas!!

Moim zdaniem gdyby Sony wchodzilo dzisiaj z konsola na rynek jako debiutant to chyba nikt nie zwrocil by na nia uwagi,zostala by tylko ciekawostka na firmamecie sprzetu rozrywkowego.

 

Ech Sony... spoczywaj w pokoju-w obudowie ps3 zasadze kwiatki :lol2:

 

ps.tak wiem wiem- przeciez bedzie Metal Gear ,czy Killzone2..ale po 1 .Metala mam gleboko gdzies,Killzone to byla nudna i beznadziejna gra i nie spodziewam sie ze "2"bedzie cudem graficznym tak samo jak zapowiadany Motorstorm jest poprostu przecietny graficznie, no i po 2 nawet te najwieksze "wypasy" maja sie ukazac w 2008 roku a do tej pory to pewnie w moim ogrodku w obudowie ps3 beda rosly zonkile albo rabarbar :lol2:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze jest to, iż po przeanalizowania plusów i minusów stawiam na PS3 (wiem, mam zupełnie inne kryteria niż więszość z was).

Sądzę, iż PS3 będzie tym, czym dla poprzedniej generacji był X1.

Zaraz bedzie "X1 miał lepszą grafę niż PS2", ale awaryjnością PS2 też nie dorównuje X360.

 

Teraz jakby się komuś nie chciało szukać: Sprawdzacz kompatybilności oraz standardowa lista (prosze brać poprawkę, iż lista jest budowana na podstawie komentarzy i zdarza się, iż jest 5 gwiazdek od Sony i jakiegoś gościa, a po 0 od dwóch kolejnych).

 

EDIT -> takie pytanko, jakie dyski twarde wchodzą po PS3? 2,5 cala SATA? SATAII? Nie interesowałem się dyskami, więc proszę o dane dla lajka :P

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mam 2 konsole :) PS3 jak narazie bardzo ładnie ściąga kurz z całego pokoju. Mam nadzieje, że konsola się odpali jak kiedyś pojawi się jakiś ciekawy tytuł ( eksluzyw)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dragonlore

Zamiast płakać w każdym poście (aż czytać się już nie chce), na twoim miejscu sprzedał bym chlebak i zainwestował w coś innego, nie wiem, w dziewczynę, zdrowie czy samochód. To nie jest takie trudne jak Ci się wydaje. :) Przecież masz iksa. Jeszcze Ci mało? Skąd ty masz tyle czasu na granie? Zawsze możesz jeszcze Wii kupić. Też fajna konsolka. :)

 

@Xaon

Nie ma znaczenia czy będzie to SATA czy SATAII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dragonlore

(...)na twoim miejscu sprzedał bym chlebak i zainwestował w coś innego(...)

 

@Xaon

Nie ma znaczenia czy będzie to SATA czy SATAII.

1. Jeżeli bez rysek (widocznych z odległości większej niż 15cm) i odbiór osobisty w pobliżu Bielska-Białej, to byłbym chętny w okolicach września.

2. Będzie zauważalna różnica w prędkości (tzn. jakie ograniczenia daje konsola)? Bo nie wiem, czy warto będzie szukać SATAII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

2. Będzie zauważalna różnica w prędkości (tzn. jakie ograniczenia daje konsola)? Bo nie wiem, czy warto będzie szukać SATAII.

IMO nie ma co się rzucać na SATA II. Różnica jest w teoretycznym transferze ale chyba nawet dyski twarde nie potrafią tak szybko odczytywać danych jak pozwala na to SATA I a co dopiero SATA II (a już w ogóle tak szybko zapisywać danych). Ale może się mylę, coś nie tak rozumiem (specem od HDD nie jestem :P) albo coś się zmieniło na drastycznie lepsze, chociaż wątpię.

 

Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi (w sumie sam jestem ciekaw ;) ). Nara.

 

EDIT: No i czy PS3 obsługuje w ogóle SATA II (tzn. wiem że jak dysk SATA II podłączysz do kontrolera SATA I to i tak będzie chodził, tylko że z prędkością max SATA I, raczej zastanawia mnie czy w PS3 jest kontroler SATA I czy II, to może by z góry dało odpowiedź na twoje pytanie ;)).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie ma co się rzucać na SATA II. Różnica jest w teoretycznym transferze ale chyba nawet dyski twarde nie potrafią tak szybko odczytywać danych jak pozwala na to SATA I a co dopiero SATA II (a już w ogóle tak szybko zapisywać danych). Ale może się mylę, coś nie tak rozumiem (specem od HDD nie jestem icon_razz.gif) albo coś się zmieniło na drastycznie lepsze, chociaż wątpię.

 

Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi (w sumie sam jestem ciekaw icon_wink2.gif ). Nara.

Transfer roznych trybow PATA i SATA to transfer szczytowy, cos jak moc PMPO - moze sie zdarzyc, ze dysk tyle wyciagnie, ale przez krotka chwile.

Innymi slowy: nie ma co sie tym za bardzo sugerowac, bo tak gdzies od ATA100 przyrost przepustowosci jest w obszarze, ktory wiekszosc dyskow osiaga raz na ruski rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

@dragonlore

Zamiast płakać w każdym poście (aż czytać się już nie chce), na twoim miejscu sprzedał bym chlebak i zainwestował w coś innego, nie wiem, w dziewczynę, zdrowie czy samochód. To nie jest takie trudne jak Ci się wydaje. :) Przecież masz iksa. Jeszcze Ci mało? Skąd ty masz tyle czasu na granie? Zawsze możesz jeszcze Wii kupić. Też fajna konsolka. :)

Czas na granie zawsze znajde :) a co do propozycji to nie sprzedam ps3 z chociazby tego wzgledu ze chce miec wszystkie stacjonarne konsole ,wiec chcac niechcac ps3 musi byc.

 

No i jeszcze czy moje narzekania podobnie jak wielu innych uzytkownikow sa bez powodu??? <_<

 

Pozatym to jest forum wiec wyrazam moja opinie-a ze jest taka jaka jest to inna bajka.Ty mozesz caly czas nas utwierdzac jaki to jestes szczesliwy itp itd bo kupiles ps3, bo przeciez zawsze mozesz w niej trzymac bulki albo rogaliki wtedy nikt nie powie ze jest konsola pozbawiana zalet :lol2: :lol2:

 

A tak na powaznie to ja z wielka checia pogralbym na ps3 ...tylko w co???? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj były ploty a dzisiaj:

Sony Protection Group donosi, że oplotkowana już na wszystkie sposoby informacja o obniżce cen Playstation 3 staje się faktem. Dopiero co Toread przedstawiał przecieki na ten temat, a w tej chwili japoński koncern potwierdza, że tuż po przyszłotygodniowym E3 cena konsoli zjeżdża do poziomu 499$ za jednostkę. Skoro tanieje w USA, to naprawdę nie ma żadnego powodu, aby europejscy konsumenci musieli dopłacać do interesu.

polygamia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem zdementowanie tej plotki

 

Cytując za kotaku.com

 

At present we have no plans [to cut the PS3's price].

 

Słowa te wypowiedział Ryoji Chubachi, "prezydent" (lub jak kto woli: prezes) SONY.

Więc chyba nic z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dragonlore

No ja rozumiem raz czy dwa o tym powiedzieć ale gdzie nie czytam twoje posty to ciągle te same słowa. Wszyscy już wiedzą co Cię boli. ;)

 

A mieć, żeby mieć to już kompletnie nie rozumiem. Chcesz mieć dla zasady ale narzekasz, że nie używasz? :)

 

A z tą obniżką to może to być czasowa obniżka w promocji wakacyjnej czy coś takiego. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem zdementowanie tej plotki

Więc chyba nic z tego.

trzeba pamiętać, że każdej plotce jest ziarenko prawdy :), ale patrząc na obniżkę x0, a raczej jej brak, to wydaje mi się to niemożliwe <_<

pełna treść newsa można przeczytać na 2672682[/snapback]

@dragonlore

No ja rozumiem raz czy dwa o tym powiedzieć ale gdzie nie czytam twoje posty to ciągle te same słowa. Wszyscy już wiedzą co Cię boli. ;)

 

A mieć, żeby mieć to już kompletnie nie rozumiem. Chcesz mieć dla zasady ale narzekasz, że nie używasz? :)

 

A z tą obniżką to może to być czasowa obniżka w promocji wakacyjnej czy coś takiego. ;)

kojak_ct przeczytaj czasami swoje posty :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może teraz to zdementowali ale wydaje mi się, że właśnie E3 byłoby dobrym miejscem do powiadomienia o fakcie obniżki szerokiej publiczności. Wiecie, nie chcą odkrywać kart przed rozpoczęciem gry ;). Poza tym, skoro chwilowo jest bieda w temacie gier to jedynym rozsądnym posunięciem jest właśnie obniżka ceny. Oznacza to pewnie straty ale nie od dziś wiemy że na sprzęcie i tak się nie zarabia (wyjątek: Ninny i Wii) a odkuć się można na grach ale nawet nie ma jak zarobić na tych grach które są bo ludzie nie kupują konsoli (a: bo nie ma gier b: bo jest drogo). Chwilowo z grami nic nie zrobią (nie przyspieszą premier), z ceną mogą jednak coś zrobić (do tego te "rozwiązane problemy" z diodami to Blu-Ray'a). Dodatkowo gdyby Europa dostała PS3 w cenie 499Euro to praktycznie zrównałaby się ona ceną z Xbox360 Elite (cena 1999zł o ile mnie pamięć nie myli). To też jakaś zagrywka psychologiczna. Pytanie czy ktoś na to pójdzie? Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu pisaliśmy o prawdopodobnej obniżce ceny konsoli PlayStation 3, a teraz wiemy, że takowa będzie na pewno.

Sony wreszcie zdecydowało się na długo oczekiwany krok,którym jest obniżka ceny konsoli PlayStation 3. Kilka minut temu informowaliśmy, że Circuit City w jednej ze swych reklam ogłosił, iż cena systemu spadnie o 100USD i że nie jest to promocja sprzedawcy, lecz odgórne zarządzenie Sony.

 

Wtedy nie mieliśmy jeszcze potwierdzenia, ale teraz już takowe mamy. Sony potwierdziło, że tuż po konferencji prasowej, która odbędzie się na targach E3, niższa cena stanie się faktem. Od tego momentu konsola kosztować będzie 499USD (naturalnie mowa o wersji 60GB).

A jednak!

 

Więc w Polsce powinna byc za 1999 zł. Jeżeli wziąć pod uwage możliwość jakiejś promocji, które to lubi serwowac nam sklep nie dla idiotów... Hmm wreszcie cena będzie bardziej "ludzka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oznacza to + 2-3 cale przy kupywaniu monitora (telewizor nie mieści się na razie w kosztach) lub starszy amplituner przy okazji (zamiast słuchawek), czy 23" HDReady zamiast wyżej wymienionych :D . Ciekawe, czy na digitalo.pl będą mieli wtedydalej o 200zł taniej niż w MM (to by oznaczało cenę 1799zł - nie ma co liczyć :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno będą twierdzili, iż "obniżka kosztów produkcji, pozwoliła nam na obniżkę cen". Od siebie dodam: i co z tego? Mnie interesuje, że będzie taniej oraz aby firma nie robiła kwiatków.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Tak czytam sobie i szlag mnie trafia:

HDMI to DVI Adapters

 

Adapters allow using a DVI monitor connected to the HDMI connector, however the PS3™ will only support DVI monitors with the DRM (HDCP) copy protection, which is only supported by very modern DVI monitors.

http://www.helios.de/support/ps3_install.p...OS_installation

 

Ma ktoś może podłączonego PS3 do monitora z DVI bez HDCP (czyli prawie dowolnego :/ ) i mógłby napisać, czy faktycznie obraz jest skalowany do rozdziałki SD? Gdyż kiedyś czzytałem, iż jest tak tylko w przypadku filmów na BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...