Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

odpalilem wlasnie na xo filmik 300 przekonwertowany z mkv h264 do HDwmvh264 po rekonwersji ok 4 giga przy rozdzielczosci 720p, napisy wklejone automatycznie directvobsubem ......................... oglada sie az milo !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalilem wlasnie na xo filmik 300 przekonwertowany z mkv h264 do HDwmvh264 po rekonwersji ok 4 giga przy rozdzielczosci 720p, napisy wklejone automatycznie directvobsubem ......................... oglada sie az milo !!!!!!!

ile go konwertowales i sie bawiles zeby go obejrzec, a ile bedziesz ogladal? :D jak dla mnie to sie mija z celem... za duzo j***nia ;d

 

swoja droga marniejszego filmu do konwertowania chyba nie mogles wybrac xD

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

 

Czy jak do bezprzewodowego pada Xboxa 360, kupię coś w rodzaju:

http://allegro.pl/item217429975_kabel_ladu...odz_sklep_.html

 

I podłączę go do pc to będę mógł używać go w grach na pc?

nie

czytaj faq

http://www.xbox.com/locpages/hardware/Defa...p;culture=pl-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4ever............... skonvertowalem taki jaki mialem :)a ile trwa konwersja..niewazne wychodze rano do roboty zapuszczam konwersje i sobie idzie, teraz konvertuje sie trylogia obcych :-) to bedzie juz niestety szlo z dobe od filmu bo mam wersje 1080p :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze w arcade

 

ma ktos karty zdrapki z gier które pozwalają na zabawę kilka godzin/dni z xblive? swoich sie pozbyłem na forum, a teraz przydała by się...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś z Was też taki zgrzyt (jakby płyta się miała porysować) po wciśnięciu Guide buttona i wyjścia do dasha z gry?? Pojawiło sie to u mnie wczoraj/przedwczoraj? Denerwuje się, że płyty dostaną po tyłku i sie porysują :-| :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś z Was też taki zgrzyt (jakby płyta się miała porysować) po wciśnięciu Guide buttona i wyjścia do dasha z gry?? Pojawiło sie to u mnie wczoraj/przedwczoraj? Denerwuje się, że płyty dostaną po tyłku i sie porysują :-| :-|

ta - plyta nagle hamuje i wydaje taki dziwny dzwiek ;p nic strasznego, ja to mam od nowosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w ramach odświeżania klasyki klockowej gram sobie w FNR3 i mam nieodparte wrażenie, że pierwsze pozycje na xO były jakby bardziej skąpe w GS- Dead Rising a teraz FNR3 zmuszają do dłużysz sesji, by licznik GS skoczył do góry.

 

Choć w sumie i FM2 też wymaga tych 30-40h gry, by wzbogacić się o stosowną ilość GS. No cóż, jak to napisał Przemol GS przedłuża penisa, a to jak wiadomo do prostych czynności nie może należeć... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

draak dokładnie :D

przeważnie gry średniej klasy są nabijaczami gs np TMNT, King Kong.

co do FNR3 to się nie zgodzę :D gra jest banalnie prosta i zdobycie gs jest również banalne!

 

ps. jak Ci idzie sesyjka w Dead Rising :D ja już czwarte zakończenie mam za sobą zostały jeszcze dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 Fun Day - już 17-18 sierpnia!

 

Polski oddział firmy Microsoft ma przyjemność zaprosić wszystkich graczy na Xbox360 Fun Day. Zlot odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia 2007 roku w Pobierowie (województwo zachodniopomorskie).

Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest rejestracja na oficjalnej stronie internetowej www.xbox.com. Pod tym adresem dostępne są także wszystkie szczegóły zlotu.

Przybyli gracze będą mogli sprawdzić przedpremierowo najnowsze gry na konsolę Xbox 360, w tym grę Blue Dragon.

Swoją prezentację będzie miało także Frontline Studios. Zespół deweloperski opowie po raz pierwszy o swych najnowszych grach (Chicken Shoot – tworzonej na platformę Xbox Live Arcade - oraz Sterling George –na konsolę Xbox 360), prezentując narzędzia programistyczne wykorzystywane w codziennej pracy (devkit XNA).

Dla pierwszych 500 osób przygotowano atrakcyjne gadżety związane z Xbox 360. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny, organizator zapewnia uczestnikom bezpłatne miejsce na polu namiotowym.

 

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,34995;core.html

 

Wybiera się ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżka cen oficjalnie potwierdzona :-P , ale tylko dla małp z USA

Od jutra spadają ceny Xboxa 360 w Stanach Zjednoczonych. Obniżka kształtuje się następująco:

 

Xbox 360 Elite $479.99 teraz $449.99

Xbox 360 Premium $399 teraz $349.99

Xbox 360 Core $299.00 teraz $279.00

Halo 3 Special Edition Console - $399

 

Podane ceny dotyczą rynku amerykańskiego. Jak dowiedział się Larry Hryb (aka Major Nelson) w rozmowie z ludźmi z marketingu w MS - spadki cen na innych terenach zostaną ogłoszone "w odpowiednim czasie".

ps

lukkPL jedziesz, jeszcze tylko King Kong ci został i zaliczysz wszystkie skillowe gry - sorry, ale mam nieodparte wrażenie, że grasz tylko dla GS

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżka cen oficjalnie potwierdzona :-P , ale tylko dla małp z USA

 

ps

lukkPL jedziesz, jeszcze tylko King Kong ci został i zaliczysz wszystkie skillowe gry - sorry, ale mam nieodparte wrażenie, że grasz tylko dla GS

Zazdrościsz?? :lol2: :lol2:

 

Gram bo lubię grać. We WSZYSTKO (oprócz symulatorów lotu i strategii (dla tych nie mam czasu niestety)). Pocieszając Cię powiem, że jak sie ukazało przed 2 laty Teenage Mutant Ninja Turtles na PC to tez to przeszedłem. Bez punktów GS. Bo lubie :) Gry na podstawie kreskówek tez zawsze lubiłem (odnosząc się do Open Season), bo zawsze bede dzieciakiem w głębi (i nie wstydzę się tego). A że przy okazji są punkty? Nie powiem też mi sie to poodba, bo jak już pisałem wielu rzeczy bym nigdy nie zrobił, mysląc że jestem np. za cienkim graczem aby skończyć Bulletwitch na poziomie Hell.

 

Na zachęte jeszcze powiem Ci że dziś chyba przyjdzie Shrek, którego zamówiłem. Czy to czyni mnie wg Ciebie Achievement Whore?? :huh: :huh:

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie :)

mozna aktualizowac dash :) dzis (kilka min temu ukazala sie aktualizacja)

O zmianach jak narazie cisza ...

"Jak właśnie poinformował Major Nelson, czeka nas aktualizacja interfejsu głównego, mająca umożliwić bezproblemowe działanie bezprzewodowych gitar, jakie w tym roku będą dostępne. Oczywiście nie należy wykluczać możliwości, że przy okazji zostaną załatane nowo odkryte luki w bezpieczeństwie lub zwiększona zostanie wykrywalność przerobionych konsol"

 

 

wydaje mi sie, ze z tymi gitarami to jakas sciema [;

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...