Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

oooo czyli teraz będzie dostnępne prawie całe 20GB (odliczając przliczniki matematyczne kb/KB itp)?

Mój błąd, nie wykorzystasz całej pojemności hdd, ale (z tego co czytam i zaobserwowałem) prawdopodobnie nie ma już tego pliku cache.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego problemu z monitorem Panowie. UWAGA UWAGA - włączam sobie film na DVD, który wcześniej (w poprzednim dashboardzie) normalnie oglądałem i co widze? "NIE ZNALEZIONO BEZPIECZNEGO POŁĄCZENIA HDCP" ... teraz juz wiemy skąd nie ma dźwięku. Ahhh, dziękuję Ci majkroszicie za ten updejt - teraz musze wyj*ać pieniądze na monitor z HDCP chyba że to NAPRAWIĄ - w co wątpie bo to przeciez zabezpieczenie antypirackie (choć film włączam ORYGINALNY). Wyjaśniło się.

Istnieje jeszcze coś takiego jak kabel VGA :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBL jak zwykle daje [gluteus maximus], 40 minut ściągania to ile waży ten nowy update 4gb ?

i za to jeszcze sie płaci ? bez komentarza.

don't cry :razz:

5 minut i dashboard wgrany. Wygląda przekozacko. Na początku trochę byłem zamotany, ale po kilku minutach wszystko było jasne i klarowne.

 

 

draak plagiator avatarów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://beta.ivancover.com/wiki/index.php/X...0_Timing_Attack >> życzę powodzenia ;) - na falconach nie działa.

 

Spotkał się ktoś może z takimi błędami w NXE "8000ffff", "80004004" ??

Tak, chcąc sprawdzić historię pobranych plików wyskoczył mi ten pierwszy <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jeszcze coś takiego jak kabel VGA :rolleyes:

MacOsek nie po to kupowałem specjanie monitor z HDMI żeby podłączac konsole przez vga więc nie kręć tymi oczyma ;)

 

Póki co w moim przypadku sprawa wygląda tak:

 

Po zrobionym upgrade:

 

1. Dźwięk przez HDMI nie działa (konsola podłączona do monitora Benq G2400W - wcześniej - zero problemów)

2. Filmy na DVD (oryginalne) nie działają (wyskakuje komunikta ze brak HDCP - wcześniej też taki wyskakiwał ale po tym film normalnie się odpalał)

3. Kiedy ustawiam sobie rozdzielczość 1920x1080 a w monitorze włączam skalowanie 1:1 - to wyswietlany obraz gubi klatki (w grach wygląda to tak jak by się gra przycinała - wcześniej takiego problemu nie było) - kiedy sobie w monitorze ustawiam FULL obraz sie rozciąga oczywiscie ale wyswietlanie jest płynne. Czyli po upgradzie albo musze uzytkowac monitor na FULL albo zmniejszyc rozdzielczość na 1650x1080 (mnie to wsio ryba bo i tak jest wszystko w 720p ale niesmak pozostaje bo wcześniej wszystko chodziło cacy)

 

Co udało się zrobić:

 

1. Posłuchałem grandmastera i sobie zdjąłem obudowe z kabla AV - podłączyłem go do konsoli i przez chinche podłaczyłem sobie głośniki - dźwięk jest - SUPER

 

Co przez to straciłem?

 

1. Monitor ma funkcję przełączania się między trzema portami: HDMI, DVI, VGA - służyło mi to pięknie to przełączania się między kompem a konsolą. Teraz? Teraz jak mam podłączony AV i HDMI do konsoli to w momencie kiedy przełączam się w monitorze na DVI - konsola się resetuje.

 

 

Jednym słowem - nie wiem czy będą jeszcze coś z tym robić czy nie - na dzień dzisiejszy z upgrade'u jestem k***wsko niezadowolony.

Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, a u mnie jest lipa.

 

Przylazłem do domu, odpalam konsolę i od razu sciągam apdejt. Konsola sie resetuje i co? Obrazu nie mam. "tryb niedostępny" - taki komunikat. Konsola oczywiście działa jak najbardziej w porządku. Sprawdzam inne 3 telewizory - wszystko git.

 

Musze poszperać w instrukcji o co chodzi. Zeby się tylko nie okazało, że mój TV nie jest kompatybilny z NXE :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New Xbox experience - wszystko fajnie, tylko gdzie do K.NĘDZY się podział dzwięk plynący przez HDMI do mojego monitora a stamtąd przez jacka do creativa 2.1 ??!! Ani w dashboardzie....ani w grach - NADA, NULL. Jeżeli pozmieniali coś w kwestii przesyłania dźwięku drogą HDMI no to DZIĘKUJEMY CI ESSI DŻONSON... o_O

Zapewne wina monitora, mam identycznie podłączony dźwięk tyle, że przez TV, a nie monitor.

 

(...) Interesuje mnie również ile po prostu jest MB do ściągnięcia bo mam łącze 0.5Mbit i nie wiem czy mam się bać :lol2:.

nie bój się ;) około 20 min to zajmuje.

 

Wyczesany ten interfejs, ale mam jeden zarzut, friendlista do bani, mam 31 osób i trochę ciężko się to przegląda. Gearsy zgrane, teksturki doczytują się szybciej, gdy zaczynam sesję na multi to nie muszę mówić do swojej postaci "Coś niewyraźnie dziś wyglądasz" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam jeszcze lepiej

MC:LA z płyty działał prawie idealnie (kilka razy zdarzyło mi sie doczytać textury po długiej jeździe ponad 250km/h)

ta sama gra na HDD chodzi jeszcze gorzej niż na DVD doczytki praktycznie co chwila dobrze że przynajmniej szybciej sie ładują z powrotem

 

GOW1 który wcześniej sie zacinał w jednym miejscu kampanii (wywalało komunikat zeby przetrzeć płytke ) nie instaluje sie

GTA 4 które nigdy mi sie nie zawiesiło też nie chce sie zainstalować :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

don't cry :razz:

5 minut i dashboard wgrany. Wygląda przekozacko. Na początku trochę byłem zamotany, ale po kilku minutach wszystko było jasne i klarowne.

 

 

draak plagiator avatarów :P

Haha, autentycznie nie widząc twojego stworzyłem swojego elviska ;)

 

A co do NXE- również uważam, że wygląda świetnie, GoW 2 i kilka innych gierek wrzucone na hdd- w końcu jest cichutko. Słowem, gratki dla MS'a, choć uważam, że możliwość instalacji gier na dysku powinna być od startu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem zbananowany... słusznie, nie słusznie... co to za róznica i tak mi jest jakoś tak wesoło xD

To, że nie będe mógł grać na XBL nie boli mnie wcale wkońcu darmowe to to nie było a transfery były żałosne tak samo jak lagi. Szkoda tylko, że nie udało się ściągnąć NXE

Edytowane przez eXelium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem zbananowany... słusznie, nie słusznie... co to za róznica i tak mi jest do śmiechu xD

To, że nie będe mógł grać na XBL nie boli mnie wcale wkońcu darmowe to to nie było. Szkoda tylko, że nie udało się ściągnąć NXE

W necie jest masę linków do nowej aktualizacji(bez avatarów i divx) <_< . Wielkim nieporozumieniem są dla mnie "niekompatybilne" motywy i wprowadzenie nowych płatnych wersji Premium.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, autentycznie nie widząc twojego stworzyłem swojego elviska ;)

 

A co do NXE- również uważam, że wygląda świetnie, GoW 2 i kilka innych gierek wrzucone na hdd- w końcu jest cichutko. Słowem, gratki dla MS'a, choć uważam, że możliwość instalacji gier na dysku powinna być od startu konsoli.

Piękne umysły myślą podobnie :P

 

to ja mam jeszcze lepiej

MC:LA z płyty działał prawie idealnie (kilka razy zdarzyło mi sie doczytać textury po długiej jeździe ponad 250km/h)

ta sama gra na HDD chodzi jeszcze gorzej niż na DVD doczytki praktycznie co chwila dobrze że przynajmniej szybciej sie ładują z powrotem

 

GOW1 który wcześniej sie zacinał w jednym miejscu kampanii (wywalało komunikat zeby przetrzeć płytke ) nie instaluje sie

GTA 4 które nigdy mi sie nie zawiesiło też nie chce sie zainstalować :lol:

Nie wpadłeś na to, że możesz mieć bady na twardzielu? Kolega miał to samo tylko, że u niego było jeszcze gorzej. To wszystko na nowym dysku 120GB WD Scorpio.

 

Zostałem zbananowany... słusznie, nie słusznie... co to za róznica i tak mi jest jakoś tak wesoło xD

To, że nie będe mógł grać na XBL nie boli mnie wcale wkońcu darmowe to to nie było a transfery były żałosne tak samo jak lagi. Szkoda tylko, że nie udało się ściągnąć NXE

Ta... to po co się żalisz na forum :P. Co do lagów i transferów. Lagi w niektórych grach występują :( tego nie zaprzeczę, ale transfery zawsze mam maksymalne. Jeżeli zależy Ci na nowym dashboardzie to możesz go znaleźć tam gdzie kopie zapasowe. Razem ze wszystkim patchami do gier.

 

Dołączona grafika

 

Tego dzisiaj zakupiłem.

 

edit

 

Co do awatarów miałem mieszane uczucia, ale jednak prezentują się fajnie. Ciekawe są miny jakie robią :P jak pokręcimy szybko prawą gałką to nasz awatar będzie zły :P, a jak pomachamy do góry i dołu to będzie się cieszył. Takie małe, a cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_System_Software

 

Prawdopodobnie ten Benek nie jest wyjątkiem i w ślad za nim pójdą monitory o podobnej "konstrukcji" ;)

Z dziesiątek istniejących monitorów na rynku akurat musiało dostać się po [gluteus maximus] temu, który ja zakupiłem okazyjnie :(

Skoro świadomi praw i obowiązków są tego ze w benku dzwięku nie ma to mam nadzieje ze nad tym popracują. Nie tylko ja mam taki monitor, który w cenie do jakosci nie miał sobie równych.

Z ciekawostek dodam tylko że po włożeniu płyty DVD jest dźwięk (przez rozebrane AV oczywiście) nie ma obrazu i wyskakuje hasło o tym braku HDCP. Tyle.

 

P.s - pozwolicie że sobie Was pododaję do Friends w xbl :)

 

EDIT:

 

Znalazłem SOLUCJĘ na nie działający dźwięk w niektórych monitorach przez HDMI. Padniecie na kolana o_O:

 

1. wyłączyć konsolę, odłączyć dysk twardy

2. odpalić konsolę - odczekać na główne menu - podłączyć dysk twardy

3. konsola automatycznie się zrestartuje (podłączenie dysku nie powoduje żadnych zniszczeń danych czy też samej konsoli)

4. TADAAAAAM - i dźwięk przez HDMI wraca

 

Kilkanaście osób to sprawdziło i faktycznie ten sposób działa. Microsoft został już poinformowany o tym problemie, będą kombinować fixa. Niektórym ludziom na telewizorach toshiby również zniknął dźwięk więc faktycznie problem nie dotyczy wyłącznie monitorów benq ale tak jak ktoś wyżej wspomniał, podobnych kontrukcji. Powyższy sposób niestety działa jednorazowo - czyli za każdym razem kiedy wyłączymy konsolę, trzeba robić ten sam myk. Niektórym podobno jeszcze działa reset wszystkich ustawień za pomocą przytrzymania Y i R triggerów podczas bootowania, ale nie wszystkim. Obadam dzisiaj jak wrócę po pracy. MASAKRA.

 

źródło

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po instalacji NXE działa wam uruchomienie konsoli za pomocą pada? Z bliżej nieokreślonych przyczyn u mnie już nie działa :| i tak jakby stało się to po update'cie...

 

Tak btw nie bijcie ale powiedzcie gdzie znajdę opcję zmiany tła w liście znajomych jak na screenach wyżej - nie mogę tego odkopać nigdzie w opcjach, chyba że zmieniamy to tam gdzie theme całego dasha to cofam pytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...