Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce zakładać nowego tematu wiec spytam tutaj. Dzisiaj dzien drugi wyprzedaży na XBL. Nie tak porywające tytuly jak wczoraj ale nadal ciekawe. W oko wypadło mi Lego LOTR. Tylko że nigdy nie grałem w żadne Lego i pytanie czy ktoś mógłby cos więcej powiedzieć? W sensie czy to raczej dla dzieciaków czy stary chłop też może zagrać? Recki niezłe ale nie chciałbym kupić i potem nie ruszyć.

 

Wysłane z S3 mini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w to ze swoją piękną i kochaną dziewczyną (w razie jakby to czytała) i zabawa jest przednia.Czystej formy zręcznościówka, sporo skakania pokropione mashowaniem przycisku ataku. Wiadomo, gra ze znaczkiem lego nie będzie jakaś super wymagająca, ale od czasu do czasu trzeba pomyśleć, zmienić postać, rzucić krasnoludem itd ;] Niewątpliwie najmocniejszą stroną (jak zresztą we wszystkich grach z serii lego) jest absurdalne poczucie humoru. Świetnie rozwiązany jest tryb dla dwóch graczy, bo podział ekranu jest wtedy dynamiczny. Z drugiej strony jakbym nie miał z kim grać, to nie wiem czy ruszyłbym ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w lego star wars samemu i rzeczywiście, takiej frajdy jednak nie było. Zobacz sobie demo, jest na rynku chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z dźwiękiem mianowicie nie mam oryginalnego headset'a(i nie chce mieć :D ). Obecnie używam słuchawek (SENNHEISER HD380 PRO) podpiętych pod kabel component albo vga nie pamiętam ten z czinczami :P (gram na monitorze bez HDMI) na nich mam przejściówkę na jacka 3.5 dźwięk w grach jest rożny w Forzie jest ok w RDR za cichy do tego chciał bym podłączyć mikrofon. Moim rozwiązaniem problemu z mikrofonem jest Steelseries Spectrum Audio Mixer (chyba że nie ?) ale zostaje problem zbyt cichych gier w mixer'ze jest regulacja głośności dla czatu i gry osobno ale czy ten mixer przy okazji podbije głośność w grach ? wydaje mi się ze nie ale mogę się mylić, wiec potrzebował bym jakiś wzmacniacz znalazłem coś takiego  http://www.ceneo.pl/13554310#tab=spec czy to rozwiąże moje problemy czy wystarczy sam mixer czy potrzebuje innego wzmacniacza ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poleci kilka absolutnych hitów na iksa? Mam konsolę tylko na miesiąc, więc preferowana wartka akcja, nie rpg.

Ciężko coś polecić, nie wiedząc w co grałeś na innych platformach. Jeśli chodzi ci tylko o gry exclusive na iksa to Forza oczywiście (jeśli lubisz racery), Gearsy, Halo, PGR3/4 i to chyba tyle Dołączona grafika

 

Najlepiej przejrzyj tą listę - http://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/all/xbox360?view=condensed&sort=desc

Jedziesz z góry na dół i szukasz czegoś co ci się spodoba.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poleci kilka absolutnych hitów na iksa? Mam konsolę tylko na miesiąc, więc preferowana wartka akcja, nie rpg.

Tak na szybko:

-Red dead redemption

-seria Halo

-seria PGR

-seria Gears of War

-Battlefild Bad Company (bardzo polecam, świetny tryb Sp)

-Ace Combat 6 (jedna z lepszych latajek w jakie grałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Orgia był takie rzeczy się nie zdarzały.  Mamy tu PCLol'a, a ilość użytkowników nie wzrasta. Czego trzeba jeszcze Dołączona grafika

 

Tak swoją droga mam nadzieję że posypią się bany na konsole...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś potwierdzenie? Bo ms chyba już dawno zaakceptował to co sie dzieje i banów nie było.

namacalnych dowodów nie ma. ludzie gadają.

ms zaakceptował, ale chyba przerobione konsole. za gre w Halo 4 też były bany. tutaj są za GTA. tyczą się jedynie grania przed premierą. już chyba w piątek ktoś z YT gameplayowców takowego dostał. ponoć następuje to bardzo szybko. pewnie R* macza w tym palce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie poleciały bany za przedpremierowe odpalanie gry i nie miało znaczenia czy pirat czy oryginał (a część ludzi dostała paczki z amazonu już w ten weekend Dołączona grafika ).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie poleciały bany za przedpremierowe odpalanie gry i nie miało znaczenia czy pirat czy oryginał (a część ludzi dostała paczki z amazonu już w ten weekend Dołączona grafika ).

Obstawiam że S/N boxa + faktura z Amazona zapcha maila supportu MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ciagle czekam na paczkę z GTA.

 

W międzyczasie musiałem coś zrobić z hałasem który emitował mój xbox. Pierwsza generacja elite.

Czyszczenie itd nic nie dało więc zdecydowałem sie go wywalić na dwór, teraz mieszka w szopie koło domu - wreszcie go nie słyszę. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gta wyszło i okazuje się, że jest problem przy graniu z hdd:

http://www.eurogamer.net/articles/2013-09-16-rockstar-warns-dont-install-gta5-xbox-360-play-disc

niezła wtopa, jednak konsola już nie wyrabia (a konkretniej przepustowość hdd)

 

Jakim cudem to przeszło fazę beta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gta wyszło i okazuje się, że jest problem przy graniu z hdd:

http://www.eurogamer.net/articles/2013-09-16-rockstar-warns-dont-install-gta5-xbox-360-play-disc

niezła wtopa, jednak konsola już nie wyrabia (a konkretniej przepustowość hdd)

 

 

A zawsze myślałem że to PS3 ma powolny HDD, a X360 znacznie szybszy.  W sumie to nawet nie wiem co tam teraz montują do tych slimów. Ja miałem 5400 RPM zdaje się w X360 od Toshiby. Coś podobnego mam teraz w PS3. I instalacja gier na dysku jak i jego sama praca woła o pomstę do nieba. Chociaz moze to być też wina XMB. Tak czy inaczej czas na nowe konsole. Dlatego darowałem sobie kupno wersji na PS3. Raz że Sandboxy to nie dla mnie jednak, to wolabłym coś z AA i wyższą rozdzielczością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie identyczne. PS3 łapie framedropy, a X ma problem z rozmytymi teksturami podłoża. Wychodzi na to, ze jest to glitch więc niewykluczone ze wyjdzie łatka. Ale jak DigitalFoundry twierdzi, ze jest prawie identycznie to zwykły śmiertelnik nie wylapie praktycznie żadnych różnic.

 

Wysłane z Memo Pad HD 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...