Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

[...] Nie spodobał mi się natomiast poziom hałasu wydzielanego przez konsolę. Oczywiście wiedziałem, że X360 jest głośniejszy od PS3, lecz po modelu SLIM w przypadku X'a spodziewałem się czegoś lepszego. W sierpniu ubiegłego roku pożyczyłem na miesiąc PS3 SLIM + Move, by zakupić i przejść Heavy Rain - konsola była bardzo cicha, porównywalna do mojego PS2 (grubasa).

 

Przecież gry można instalować na dysku konsoli i ten problem całkowicie znika :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież gry można instalować na dysku konsoli i ten problem całkowicie znika :blink:

 

cichaczem mam nadzieje, ze nie chodzi o dzwiek wirujacej plyty :) bo sam szum wentyli moze jest minimalnie wiekszy niz w ps3. za to ps3 tez wydaje jakies dzikie dzwieki przy kopiowaniu z plyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak mu przeszkadza dźwięk xboxowych wentylatorów to tutaj już nie ma ratunku :wink: ja piszę o dźwięku napędu, tzn płyty który w białasie rzeczywiście może być irytujący, zwłaszcza w nocy w jakiś grach-skradankach czy innych horrorowatych.

No ale tak jak piszesz playstation3 też ma wentylatory i też słychać szum powietrza... więc to jakiś dziwny argument ;)

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

280 zł ... nie dzieki postoje. Głośność nawet takiego Falcona jest do zaakceptowania. Mój PS3 Fat jest dość cichy dopóki właśnie nie włoże płyty do napędu. Bardziej mnie te dźwięki dają się we znaki niż napęd w X360 swojego czasu (konsoli już nie mam RRoD). No i to chrupanie przy pracy dysku też jest słyszalne, ale nie aż tak by to przeszkadzało. Ogólnie nie jestem jakiś wyczulony na hałas wentyli. Kompa nie wyciszałem zbytnio. Coś tam lekko szumi. Chociaż jak raz odkręciłem wentyle na minimum to ta błoga cisza była dość przyjemna. No ale że OC dość duże to wentyle muszą pracować szybciej. Na wymianę na lepsze na razie nie mam ochoty i wolnych funduszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za drogie, ale pomysł fajny. Cóż, Thermalright zawsze się cenił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Swoją drogą, to topowy model konsoli powinien mieć właśnie takie chłodzenie. Jak ktoś skąpi, to kupi najtańszy, a jak ktoś chce zapłacić za pełny model, to dopłaci i do chłodzenia. Slim jest cihy, no ale tak stary chip w 45 nm wydziela malutko ciepła. Takie chłodzenie ze Slima w next-genie się nie sprawdzi, więc albo znowu będzie jakiś głośny syf, albo przynajmniej najlepszy model będzie miał jakieś fajne radiatory. Oby to drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzi ktoś E3? jak dla mnie konferencja MS to dno. Z plusów - Halo 4, Gearsy za rok i ..... eeee... to wszystko? :) Słabizna

 

Ja starałem się oglądać, ale bez przesady. Tak jak rok temu psioczyłem, że było tragicznie to w tym roku nie mam słów. Chyba tylko forza na plus, ale to też tak raczej z sympatii do serii.

 

E3 dno? lol. W tym roku o wiele lepiej niż w poprzednim. Dno to był występ tego Usher'a.

 

O wiele lepiej? Nie żartuj sobie. Nic nie zaprezentowali. Same odgrzewane kotlety. Zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, widziałem. Nie powiem, jaram się. Skoro na nowego PGR nie ma co liczyć to Horizon może być jak wybawienie.

 

Ja i tak chyba najbardziej jestem ciekaw co pokaże Lucasarts czyli 1313.

 

Wysłane z Motki Defy+ za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tak wyrywkowo, bo się nie dało na to patrzeć. Myślałem, że gorzej jak rok temu być nie może, myliłem się :D

No i boski Usher :lol2:

 

Rozwalił mnie ten gif:

Dołączona grafika

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie tez sie srednio podoba ta Forza. Zajezdza MW i to strasznie. Mogli by zrobic cos w stylu Test Drive z tym modelem jazdy i grafika z F4, ale to tylko moja opinia. Ogolnie Xbox 360 wypada dosc slabo i chyba tylko Kineckt jeszcze utrzymuje ta konsole. Oczywiscie Halo 4 i nowy GoW cieszy, ale to i tak troszke malo IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś sensowna kierownica do Xboxa, bo kumpel chciałby sobie kupić po tym jak pojeździł u mnie w GT5 na G27 :) Na Allegro nic wartego uwagi nie widziałem, były jakieś MadCatzy za 450zł bez jakiegokolwiek force feedbacka czy wibracji, nie mówiąc już o wyglądzie.. żadna z kierownic Logitecha nie podejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kiera Logitecha - Drive FX. Problem polega na tym, że nowej już chyba nie kupisz. Ale na Allegro są używki w dobrej cenie (~100). Inna sprawa, że kiedyś za tyle kupiłem nową. Ogólnie na jakość narzekać nie można tym bardziej biorąc pod uwagę cenę. Oczywiście do G27 nie ma co porównywać. Nie posiada również "prawdziwego" Force Feedback, ale kiedyś draak pisał, że miał obie (Logitech i oryginalną od MS) i większych różnic pod tym względem między nimi nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to się nie orientuję. Logitecha kupiłem w momencie jak do wyboru był tylko jeszcze MS. Tylko, że za stojak do kierownicy i kierownicę zapłaciłem znacznie mniej niż za samą kierę MS więc długo się zastanawiać nie musiałem. Są jeszcze MadCatz i chyba Trustmaster, ale jak z jakością tych produktów to nie mam pojęcia. Tylko z kolei Trustmaster nie ma w ogóle chyba żadnego FF, a kosztuje ~350. Ogólnie to jest właśnie problem, bo jest niezagospodarowane miejsce dla osób, które chciałyby coś więcej niż podstawowy Logitech, ale nie chcą wydawać 1500 złotych na zestawik od Fanateca. W przypadku PS3 jest o tyle lepiej, że podpinasz byle kierownice i działa. I wtedy wybór jest olbrzymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zassania jest już Smartglass dla Androida. Nie wiem czemu, ale jeszcze parę dni temu mówili, że wsparcie dla Andka i iOS będzie dopiero w 2013, a tu proszę. Wprawdzie są jakieś jazdy, bo nie wszyscy mogą zassać apkę przez Google Play, ale myślę, że szybko to poprawią. Jeszcze nie sprawdziłem, ale podobno MS się postarał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa. Karta z ktorej Microsoft co miesiac pobieral sobie kaske za golda sie przeterminowala i jest nie aktywna od 3 miesiecy. Co ciekawa co miesiac wyskakuje komunikat ze nie mogli porac pieniedzy ale golda dalej mam.

Ciekawe kiedy doprowadz sie do porzadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Sie nie zdziwi jak ci zablokują konto i będziesz musiał się bawić w wyjaśnianie. Dziwne że jeszcze tego nie zrobili, bo zwykle nie zwlekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w 14 dniowych kodach na Golda? Na Allegro widzę, że sprzedają po 5-6 złotych więc znacznie lepiej niż 2,5 za 48h. Tylko pytanie czy to nie wałek grożący banem?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To są nowe triale, takie kody są teraz dodawane w niektórych grach.

 

A na allegro większość jest pewnie z jakiejś tam gry na japońskich kontach, do której dają triala. Ludzie chyba po prostu je farmią.

 

Ja sobie kupiłem kiedyś zestawik pięciu takich kodów za niecałe 10 zł, i trzymam dla drugiego konta gdy chce jakieś multi potestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...