Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Odtwarza XviD,DivX (AVI) Z tego co sam sprawdzałem kiedyś to odtwarza też MP4 (h264). Oczywiście odtwarza też WMV . Podobnie jak PS3 nie odtwarza zewnętrznych napisów. Wewnętrznych zresztą też z tego co pamiętam. Można za to streamować obraz na Xbox'a z komputera. Wtedy odtwarza wiele formatów. Ale prościej jest albo podłączyć kompa bezpośrednio do TV , albo kupić osobny odtwarzacz do TV. Xbox zbytnio nie nadaje się jako odtwarzacz multimedialny. No może poza DVD. PS3 ma lepszą sytuacje tylko dlatego że odtwarza BD, ale ilość odtwarzanych formatów/kontenerów Video też jest marna. Żadna konsola nie odtwarza MKV.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czy tylko mi w tym temacie funkcja nieczytanych postów nie działa poprawnie, i zawsze pokazuje ostatniego posta, a nie pierwszego nieczytanego? W innych jest ok. Za dużo postów w temacie czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zmianą obecnej stacjonarki z dołu mojej sygnatury i monitora 22" z tunerem TV na zestaw Xbox 360 Elite Jasper (koszt ok. 670 zł) + telewizor 40" LCD FullHD MPEG-4 za ok. 1300 zł (z Allegro). Z moich wyliczeń wynika, że sprzedając stacjonarkę i monitor na tej zmianie wyszedłbym finansowo mniej-więcej na zero, więc nieźle. Powodem jest komfort - na komputerze gram z fotela z odłegłości 60 cm, zaś przy tak dużym telewizorze mógłbym grać na kanapie z odległości 2,4m. Zastanawiam się, czy ma to sens pod względem przyszłości z grami na X360 oraz ich jakością w porównaniu do wersji PC (np. Mass Effect 3). Co o tym sądzicie?

 

Chciałbym jeszcze dodać, że z racji posiadania MacBook'a Alu do zastosowań typu przeglądanie internetu, oglądanie filmów, słuchanie muzyki, czy pisanie dokumentów stacjonarka nie jest już mi potrzebna (MacBook'a oczywiście podłączyłbym do omawianego TV 40" LCD na czas przebywania w domu). Oczywiście do tej pory stacjonarka odgrywała główną rolę do grania - jedyne niezdublowane zastosowanie przez Mac'a - stąd też pomysł z X360.

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuły, które wyszły i na X360 i na PC zazwyczaj będą na X360 wyglądały gorzej w stosunku do pecetowych odpowiedników na full detalach. Plus, to lepiej zrobione sterowanie i interfejs, choć do gier FPS będzie się trzeba przyzwyczaić. Rozumiem, że patrzyłeś na bibliotekę gier i jak się ona pokrywa z Twoimi preferencjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z Mass Effect 3 na klocku, ale na PS3 wygląda to dość posobnie jak na PC. Tyle że chodzi mniej płynnie no i w niższej rozdziałe. Ale różnice są naprawdę nieduże, bo sam testowałem obie wersje na tym samym monitorze mając je uruchomione jednocześnie (demo ME3).

 

No i kwestia lubienia lub nie lubienia gry na padzie. Xbox 360 ma sporą bibliotekę gier i jak Ci się znudziło siedzenie przed komputerem, a tylko czysta rozrywka na wygodnej kanapie to czemu nie. Musisz sobie sam odpowiedzieć co będzie dla Ciebie lepsze. Ja na kompie nie gram prawie w ogóle już dlatgo przestałem w niego inwestować i prędko się to nie zmieni. Mam PS3 i parę gierek do których czasem wracam. A jak wyjdzie coś must have to kupuje albo na PS3, albo na PC jak grafika ładniejsza i warta zagrania na PC. Tak było ostatnio z BF3 np. Ale Fifę 12 już kupiłem na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem komfortu zestaw konsola i tv IMO stoi znacznie wyżej niż komp i monitor. Przyszłość konsoli to myślę, że spokojnie jeszcze plus minus 2 lata, bo znaki na niebie i ziemi wskazują, że nowych platform nie należy się spodziewać wcześniej niż gwiazdka 2013. Biblioteka gier jest spora i rośnie cały czas. Różnica w jakości grafiki oczywiście jest, ale gwarantuje Ci, że szybko przestaniesz zwracać na to uwagę i jakość obrazu generowanego przez konsole będzie w zupełności akceptowalna. I z doświadczenia powiem Ci i sam to szybko przyznasz, że zamiana stacjonarki i laptopa na konsole+tv i laptopa to było najlepsze co mogłeś zrobić. Jeśli chodzi o rozmiar to 40" z 2,4m będzie wporządku, będziesz zadowolony chociaż pamiętaj o jednej zasadzie - każdy telewizor po zakupie jest za mały ;)

 

edit.

Jeszcze słowo o sterowaniu: jeśli nie grałeś na padzie to przygotuj się na parę dni psioczenia i narzekania. Może nawet będziesz chciał cisnąć padem w swój nowy TV. A potem....zapomnisz, że było coś takiego jak klawa i mycha ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Costi

 

Zdaję sobie sprawę z detali, ale sam nie mam high-end'owej karty graficznej (HD5770 1GB), stąd też takiego Battlefield'a 3 na pełnych detalach przy 1680x1050 i tak nie odpalę. Co do biblioteki gier, to jako że byłem "wychowany" na konsolach Sony (PlayStation kupione prawie 3 lata przed pierwszym PC'tem, potem PlayStation 2 - od kupna w 2005 roku bez żadnej awarii służy do dziś) powinno mnie ciągnąć do PS3 (pożyczyłem na miesiąc od kolegi tylko po to, by kupić i przejść Heavy Rain za pomocą PlayStation Move - IMO najlepsza gra, jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne), aczkolwiek jest kwestia ceny (w bilansie chcę wyjść przynajmniej na zero lub lepiej), no i ciekawości (jako weterana serii Gran Turismo przez ostatnie 12 lat ciągnie mnie do spróbowania np. Forzy). Tak więc mimo posiadania całkiem niezłego PC oraz konsoli poprzedniej generacji używanej do dziś dzięki Singstar (świetna zabawa podczas imprez) uważam się za konsolowca (wydać raz na kilka lat $$$ na urządzenie i grać bezstresowo przez kilka lat zamiast ciągłych upgrade).

 

 

@ Devil

 

Kwestia jest jeszcze taka, że posiadam save z ME/ME2, który mógłbym użyć przy ME3, na czym rzecz jasna mi zależy. Podobno do X360 też się da to wyeksportować, ale nie jest to łatwe i przyjemne. Tak, znudziło mi się siedzenie przy biurku na fotelu w odległości 60 cm od monitora. Zamiast tego siedzę prawie 2 metry dalej na kanapie (odległość 2,4m od monitora) używając 90% czasu MacBook'a, bo do PC zwyczajnie nie chce mi się wstawać z bardzo wygodnej łóżko-kanapy. Problem zaczyna się, gdy chcę pograć. Monitor jest za mały, (22" 1680x1050) by z odległości 2,4m było coś dobrze widać podczas grania (i nie tylko) na PC w natywnej rozdzielczości. Na PS3 jeszcze to dawało radę - do Heavy Rain machałem z łóżka i kamerka z Move działała dobrze, a czcionkę było widać, lecz do pełnego komfortu potrzebowałbym myślę min. 32", najlepiej 37". Na PS2 przy Gran Turismo 4 grać z tej odległości (2,4m) się nie dało.

 

 

@ maSTHa212

 

Z padami (tymi od Sony) jestem doskonale zaznajomiony. W wiele gier na PC gram na padzie Logitech ChillStream PS3. Wymieniam tylko stacjonarkę i monitor, nie laptopa :). Laptop akurat jest mi bardzo przydatny i potrzebny, przy czym z iPhone 4 tworzy świetny duet (to jest oczywiście kwestia preferencji, czy ktoś woli iOS i Mac OS X, czy Androida i Windę - o to nie będę się wykłócać :)). MacBook'a chętnie podłączę pod tak duży telewizor :D.

 

Jest też dodatkowy atut tej zmiany. Do monitora 22" nie ma sensu podłączać MacBook'a, gdyż pracować się nie da (z 2,4m). Ew. można z tej odległości obejrzeć film z dziewczyną. Posiadając zaś telewizor 37"+ podłączenie MacBook'a ma spory sens, gdyż przy tej wielkości już dałoby się komfortowo pracować, a oglądanie filmu byłoby przyjemniejsze (bez skojarzeń :)). Tak więc na tej zmianie tracę nieco rozdzielczości i detali. Zyskuję duży ekran, który mogę komfortowo używać do pracy i zabawy z odpowiadającej mi odległości w miejscu bardzo wygodnym. Pytanie tylko na jak długo? Wiem, że HD5770 to nie demon, ale czy X360 pozwoli na dłuższe utrzymanie się w obiegu nowo wydawanych gier?

 

XBOX`360 ELITE JASPER HDMI + LT`2.0 TANIO 649`PLN (2124029633) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - nie uważacie, że to wałek? Oferta wygląda dobrze, ale niektóre komentarze sprzedającego nie zachęcają... Szukam konsoli do mniej-więcej tej kwoty wliczając przesyłkę.

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup X to conajmniej 2 lata spokoju, a jeśli wierzyć MS to jeszcze dłużej ze względu na Kinecta. A duży TV to duży TV - wad takiego rozwiązania raczej brak. Jeśli chodzi o ME3 to rozwiązanie jest proste - przetrzymaj stacjonarkę jeszcze miesiąc, wyjdzie ME3, przejdziesz na PC i już - nie będzie kombinowania i ze spokojną głową kupisz TV i konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie .. wszedlem w posiadanie zepsutej konsoli xbox...

jako ze nie dalo sie jej postawic na nogi wyciagnalem z niej przednia plytke (RF) i zmontowalem sobie nadajnik wireless pod pc.

pad smiga jako ze byl wczesniej sparowany z ta konsolą.

 

Jednak szybko zauwazylem ze analogi cos nie chodza tak jak powinny. Gałki nie wracaja idealnie na srodek po puszczeniu co widac nawet w kalibracji windowsa.

Te pady tak maja? Czy mam jakis mocno zużyty? Nie jest to moze jakis hardcore ale w NFS auto lekko skreca jak puszcze analoga w strzelankach tez potrafi powoli przesuwac cie do góry.

Mozna to jakos naprawic? Moze to kwestia zabrudzenia??

 

XBOX`360 ELITE JASPER HDMI + LT`2.0 TANIO 649`PLN (2124029633) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - nie uważacie, że to wałek? Oferta wygląda dobrze, ale niektóre komentarze sprzedającego nie zachęcają... Szukam konsoli do mniej-więcej tej kwoty wliczając przesyłkę.

 

na 99% konsola zbanowana.. Nic nie pisze ze NIE .... ;] Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, te pady w standardzie tak nie maja :) musialo to wystapic na skutek uzywania. ciekawe ile potrzeba zeby cos takiego zaczelo sie dziac.

 

co do konsoli z linku, jezeli faktycznie zbanowane to nie sa warte tej ceny. i te 3 miechy gwary ... a negatywy sa nie byle jakie hoho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mają mają, może czytając post Chaosa wydaje się to przekolorowane, ale od nowości gałki nie są w pozycjach 0.0. Akurat z prawą gałką nigdy nie miałem problemów (mimo iż widać że nie jest w 0.0), ale z lewą gałką zawsze miałem to samo (cztery pady) - jak np. skręcę w lewo w samochodówce i puszczę analoga, to auto będzie leciutko i minimalnie skręcać w lewo. Jak skręce w prawo i puszcze to po tym jedzie prosto.

 

Problem występuje tylko jeśli wewnętrzny deadzone jest ustawiony na 0, ja polecam ustawienie 20-25%. Dla triggerów można śmiało ustawić deadzone 0, one są idealne.

 

Polecam też kupienie nakłądek typu FPSFreek na analogi. Różnica w prezycji niebo a ziemia, ja już nie jestem w stanie grać na standardowych gałkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają mają, może czytając post Chaosa wydaje się to przekolorowane, ale od nowości gałki nie są w pozycjach 0.0. Akurat z prawą gałką nigdy nie miałem problemów (mimo iż widać że nie jest w 0.0), ale z lewą gałką zawsze miałem to samo (cztery pady) - jak np. skręcę w lewo w samochodówce i puszczę analoga, to auto będzie leciutko i minimalnie skręcać w lewo. Jak skręce w prawo i puszcze to po tym jedzie prosto.

 

Problem występuje tylko jeśli wewnętrzny deadzone jest ustawiony na 0, ja polecam ustawienie 20-25%. Dla triggerów można śmiało ustawić deadzone 0, one są idealne.

 

Polecam też kupienie nakłądek typu FPSFreek na analogi. Różnica w prezycji niebo a ziemia, ja już nie jestem w stanie grać na standardowych gałkach.

 

tak sie sklada ze pozyczylem od kolegi miesiecznego czarnego pada (takiego normalnego z orginalnym kompletem do PC) i co prawda jest lepiej niz u mnie ale ten efekt tez wystepuje ...

 

zeby ktos nie mowil ze nie wiem o czym mowie albo ze sciemniam. Prosze ..

posiadam oba przed soba:

Dołączona grafika

 

a tak to wygląda w realu

http://www.youtube.com/watch?v=dG99B-6NUmE

 

http://www.youtube.com/watch?v=fWzOBSfh68o

 

nie zrozumcie mnie zle ...

da sie z tym życ i grac. A kolega od ktorego dostalem konsole mowi ze tego pada używal może z 5miesiecy.

 

Jednak mam równiez okazje testowac pada od ps3 na PC. i tam nie ma tego problemu. Gała stoi zawsze rowno na srodeczku a pad ma ponad 1,5 roku.

PS3 Pad

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj x360 pod PC....prawa gałka problem opisywany przez Chaosa występuje w osi Y ...sporadycznie i delikatnie wkurza to jednak gdy celujemy ze snajperki:D

Pad ma ponad rok, wykorzystywany dość często;)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady odnośnie zmiany platformy z PC + monitor na X360 + telewizor :). Tak więc zakupiłem Xbox 360 250GB Slim oraz telewizor LG 42LK450. Komputer stacjonarny i monitor sprzedaję, najpierw monitor, a PC po przejściu Mass Effect 3 ;).

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzecie jednego pod uwagę :) pieca spokojnie można podłączyć pod telewizor. Do tego pad od xboxa i można zapomnieć, że gra sie na kompie :) A koszt klocka + gier (które na konsolach są znacznie droższe) nie jest mały... Najlepiej mieć jedno i drugie, ale gdybym miał wybierać to jednak pc. I tak większość gier jest multiplatformowa.

 

Miguel btw... jeżeli nie zależy Ci na przerobionej konsoli to lepiej weź z innego źródła. Policja się ostatnio o to czepia. Najpierw mogą zwinąć sprzedawcę, a później Tobie robić problemy...

Edytowane przez kkNd!
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierzecie jednego pod uwagę :) pieca spokojnie można podłączyć pod telewizor. Do tego pad od xboxa i można zapomnieć, że gra sie na kompie :) A koszt klocka + gier (które na konsolach są znacznie droższe) nie jest mały... Najlepiej mieć jedno i drugie, ale gdybym miał wybierać to jednak pc. I tak większość gier jest multiplatformowa.

 

Miguel btw... jeżeli nie zależy Ci na przerobionej konsoli to lepiej weź z innego źródła. Policja się ostatnio o to czepia. Najpierw mogą zwinąć sprzedawcę, a później Tobie robić problemy...

 

tu sie z toba zgodze ale nie do konca

sam mam kompa na stale podlaczonego do tv. wieksozsc gier poza fps gra sie milo na padzie przed TV. jednak fpsy TYLKO I WYLACZNIE KLAWA I MYSZA ( co nie znaczy ze tez nie mozna przed tv :) ). celowac na padzie umiem jednak nie ma porownania do myszy i klawy

 

druga sprawa exclusive'y

w uncharted, god of war, gears of war czy forza .. nie pograsz na PC ;] i tu w moim przypadku przychodza z pomoca koledzy którzy maja konsole ;]

 

druga sprawa..

powiedzcie mi .. jak to jest z ta gwarancja na pady? jak znajde kogos kto ma konsole na gwarancji to on moze mi tego pada przez siebie zareklamowac i ms przysle nowego? :)

Edytowane przez Chaos
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak. Tyle że (chyba bo nie pamiętam dokładnie) pada podobnie jak konsole po zakupie trzeba zarejestrować na stronie M$ podając jego numer seryjny i gwarancja jest liczona albo od daty produkcji lub na podstawie paragonu/faktury zakupu. Druga sprawa że pad masz od kosnoli FAT. A te już od jakiegoś czasu nie są w sprzedaży. Więc nawet jak ten ktoś ma też Fat'a to pewnie konsola ma już ze dwa lata (zakładam) a na akcesoria gwarancja jest tylko jeden rok. No i z tym wspomnianym numerem seryjnym.

 

Swego czasu był boom na tzw darmowe pady. Był czas gdzie wystarczyło zadzwonić do M$. Podać numer seryjny, rodzaj usterki (trzeba było podać tak , który wykluczał naprawę pada) i wysyłali nowy nie żądając starego. Sporo o tym się pisało również w tym temacie. Teraz jak się dowiadywałem to kurier zabiera stary i dopiero przesyła nowy. Wątpię byś znalazł jakiś pad od Jaspera na gwarancji i przez numer seryjny jest to raczej niemożliwe.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu sie z toba zgodze ale nie do konca

sam mam kompa na stale podlaczonego do tv. wieksozsc gier poza fps gra sie milo na padzie przed TV. jednak fpsy TYLKO I WYLACZNIE KLAWA I MYSZA ( co nie znaczy ze tez nie mozna przed tv :) ). celowac na padzie umiem jednak nie ma porownania do myszy i klawy

 

druga sprawa exclusive'y

w uncharted, god of war, gears of war czy forza .. nie pograsz na PC ;] i tu w moim przypadku przychodza z pomoca koledzy którzy maja konsole ;]

 

Ale ja nikogo nie namawiam do ciupania w rts'y czy fps'y na padzie :D dlatego napisałem, że najlepiej mieć jedno i drugie. Pisałem o tytułach multiplatformowcy które są praktycznie identyczne, a jeżeli są jakieś różnice to zazwyczaj na plus pieca (grafa). Po podłączeniu pada od klocka bez kombinowania mamy sterowanie konsolowe i takie same podpowiedzi, typu wciśnij prawo lewo + zielony (A) żeby coś zrobić. Mając wybór na kompie przechodziłem np devil may cry 4, x-men volverine, force unleashed 2, assasins creedy czy mass effect'a 2. W przypadku tego ostatniego o wyborze platformy decydowała nie tyle grafa, co przycinanie jedynki na konsoli. Podchodząc do trójki też nie będę miał dylematu co wybrać.

 

Kwestie wygody pomijam, bo granie na piecu wcale nie musi oznaczac garbienia się przed monitorem ;] U siebie np moge się walnąć na wyrku z padem przed 90" ekranem ;] 

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanie: jak to jest teraz z Deal Of The Week na XBL? Widzę, że oferty są tylko dla posiadaczy Golda, a wydaje mi się, że kiedyś tak nie było. I przy okazji: czy dwudniówki Golda z Allegro pozwalają kupować oferty DOTW?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Od zawsze (a przynajmniej od 3 lat) DotW jest tylko dla Golda. Triale nie dają zniżek na marketplace, dema też nie ściągniesz. Jedynie daje ci to możliwość korzystania z funkcji multiplayer itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mając ustawione w dashu 1080p filmy DVD bedą upscalowane właśnie do tego formatu. Czy w związku z tym amplituner dostając taki sygnał powinien go jeszcze "obrobić" we własnym zakresie czy puścić pass-through do TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z X360 zakończyła się dość nieszczęśliwie. Konsola na pierwszy rzut oka sprawna nie chciała czytać płyt. Pożyczyłem od kolegi Syndicate - uruchomiła się 3 razy na 50 uruchomień. Oczywiście grając w ten tytuł przy jednym z tych 3 udanych odtworzeń moim oczom ukazało się to, czego się rzeczywiście spodziewałem, czyli wygodna gra z odległości 2,6m (łóżko-kanapa) na telewizorze LG 42LK450 w rozdzielczości FullHD przez HDMI. Tak więc wizualnie nie miałem żadnych zastrzeżeń, grywalnie też. Nie spodobał mi się natomiast poziom hałasu wydzielanego przez konsolę. Oczywiście wiedziałem, że X360 jest głośniejszy od PS3, lecz po modelu SLIM w przypadku X'a spodziewałem się czegoś lepszego. W sierpniu ubiegłego roku pożyczyłem na miesiąc PS3 SLIM + Move, by zakupić i przejść Heavy Rain - konsola była bardzo cicha, porównywalna do mojego PS2 (grubasa).

 

Co do tej konkretnej sztuki Xbox'a po odesłaniu z powrotem okazało się, że nie jest to kwestia kalibracji lasera (jak to na początku sprzedający przypuszczał), lecz uszkodzony chip (nie podano mi już jaki). W związku z tym 20 marca dostaję zwrot pieniędzy za konsolę. Morał z tego wychodzi taki, że jak dla mnie X360 złą konsolą nie jest, lecz przyzwyczajenie chociażby do poziomu hałasu z wyciszonego PC z sygnaturki, czy PS2 zdecydowanie gra na niekorzyść zakupienia po raz kolejny konsoli X360 przeze mnie. Poza tym jak wiadomo w przypadku X360 więcej tych konsol się psuje (%), niż PS3, choć to tylko powszechnie panująca opinia nabyta przy produkcji wczesnych wersji X360.

 

W związku z tym po zwrocie zapłaconych za X'a pieniędzy zakupię konsolę PlayStation 3 Slim 250/320GB (różnica w cenie circa 200 zł droższa od X360 SLIM 250GB). Nie jestem szczególnie sfrustrowany czekaniem na obiecany przelew (w tym dniu sprzedający otrzymuje wypłatę). Na całe szczęście mój PC świetnie sobie radzi z Mass Effect 3 przy rozdzielczości 1920x1080. Rozgrywka przy 42" telewizorze w ten sposób uprzyjemnia oczekiwanie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam gram tak od dawna we wszystkie gry, pc podłączony do tv i padzik od x360. Oczywiście w bf3 multi itp. wyłącznie na myszy, ale singielki fps ogarniam padem. ;>

Miałem kiedyś konsolę, nawet pierwszego xenona (zamontowałem w środku 2 większe wentyle i była cichsza od slima), ale jakoś nie kalkulowało mi się kupowanie gier na jedną i drugą platformę, na exclusivach mi jakoś specjalnie nie zależało także pozostałem przy uniwersalnej platformie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jest jakiś fail na XBL, i wszystkim którzy wczoraj/dziś zdobyli jakiegoś achieva znika cała historia gier. Problem ogólnoświatowy.

 

Zapewne wszystko za jakiś czas powróci do normy, ale ja nawet nie odpalam konsoli do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...