Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

D O K Ł A D N I E. Oni stawiaja na grywalność i dlatego w te gry gra sie latami. Bo przeciez o to w grach chodzi: frajda z samej gry a nie jakieś tam widoki (ofc tez wazne ale gameplay musi być zawsze na pierwszym miejscu).

Jeszcze dodałbym do tego fakt, że Blizzard poświęca "trochę" czasu na beta testy (w przypadku Starcrafta było to zdaje się 6 miesięcy), przez co gry są dopracowane. No i właściwie każda gra Blizzarda, biorąc także pod uwagę stareńkiego Blackthrone'a czy The Lost Vikings (wtedy Blizzarda jeszcze nie było, był natomiast Silicon & Synapse) była dopracowana i bardzo grywalna.

 

W sumie dla mnie było to oczywiste, że następna gra to będzie właśnie Starcraft lub coś związane ze światem Starcrafta (Starcraft Ghost chyba nie PCta nie wyszedł? :unsure:). Świat Warcrafta otrzymał Warcrafta III i World of Warcraft, Diablo II jednak wyszła później niż Starcraft, no i teraz czas na niego. RTS z elementami RPG (coś jak Warcraft III). Być może w przyszłości Blizzard posunie się do tego, aby stworzyć MMORPG bazujący na świecie Starcrafta, tyle że na to jest jeszcze za wcześnie (WoW przynosi ogromne zyski więc po co sobie robić konkurencję? ;)). Poza tym jeśli następna gra po Starcrafcie będzie grą MMOPRG, to stawiam na Diablo. W sumie taki WoW tylko z cięższym klimatem, piekłem demonami w lateksie. ;)

 

Natomiast co do grafiki Starcrafta to wystarczyłoby podwoić rozdzielczość i w zupełności by to wystarczyło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co najlepiej swiadczy o klasie Blizzarda i o wspanialosci ich gier?

Ano to, ze jak do tej pory nikt nawet nie wypowiedzial sie o grafie, nie porownal jej do innych gier, na tym forum to rzadkosc.

Bo dzieci neo nie grały w tetrisa,mario i inne hity tylko odrazu w mega-super-elo gry oraz zachwycały się grafiką.Starcraft ma swoje lata,nie ma co się zachwycać grafiką i dlatego nie ma sensu w to grać - takie jest rozumowanie większości młodszych graczy(i nawet dobrze tak noobom bo tracą świetną gre za kare :D).

 

Oczywiście także z zapartym tchem czekam na kolejne dziecko blizza (miejmy nadzieję że doczekamy się także D3 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co najlepiej swiadczy o klasie Blizzarda i o wspanialosci ich gier?

Ano to, ze jak do tej pory nikt nawet nie wypowiedzial sie o grafie, nie porownal jej do innych gier, na tym forum to rzadkosc.

Zgadzam sie, w [gluteus maximus] mam jak bedzie wyglądało nowe diablo czy cokolwiek innego od Blizzarda, w kazda grę w którą od Nich gralem grafa liczyla sie najmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, w [gluteus maximus] mam jak bedzie wyglądało nowe diablo czy cokolwiek innego od Blizzarda, w kazda grę w którą od Nich gralem grafa liczyla sie najmniej

Ale to nie oznacza, że była traktowana po macoszemu, bo każda z gier Blizzarda wyglądała rewelacyjnie gdy wychodziła w swoim czasie (no może to 640x480 w D2 nie było zbyt trafionym pomysłem ale też nie było tragedii - mi przynajmniej aż tak nie przeszkadzało :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie oznacza, że była traktowana po macoszemu, bo każda z gier Blizzarda wyglądała rewelacyjnie gdy wychodziła w swoim czasie (no może to 640x480 w D2 nie było zbyt trafionym pomysłem ale też nie było tragedii - mi przynajmniej aż tak nie przeszkadzało :D)

W d2 byla tez rozdzialka 800x600.

Blizz jak zwykle pozamiatal. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o grafę, to czy ostatnio Blizzard wydaje dobre graficznie gry? W3 owszem był ładny jak na 2002 rok, ale WoW? Stwierdzam, ze ta gra jest brzydka.

 

Ale walić grafę, po screenach widac ze zła nie jest (rewelacji tez nie widac), ale tu nie chodzi przeciez o to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - to po tych klipach widać, że gameplay jest ogromny a co za tym idzie - z pewnością przebije WC3 (pod względem single jak również multiplayer'a) i dojdzie do tego, że ludzie umrą przed klawiaturą, bo nie będą się mogli odkleić od swojego monitora :D

Edytowane przez Garstek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2617485[/snapback]

i dojdzie do tego, że ludzie umrą przed klawiaturą, bo nie będą się mogli odkleić od swojego monitora icon_biggrin3.gif
muszą być jakieś straty ...

jak nie w sprzęcie to w ludziach :D

Edytowane przez spOOk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem te trzy filmy z jutuba i moj entutzjazm troszke spadl.. strasznie mi one przypominaja nowego C&C :| te jumpjety, colususy czy mothership. nie twierdze ze jedni klonuja od drugich ale.. jakos to traci ten swoj starcraftowy "urok"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - to po tych klipach widać, że gameplay jest ogromny

? :blink:

 

 

Nie wiem czemu jakos dziwnie Total Anihilaton mi to przypomina, moze to przez te lasery :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]
Jestem pod wielkim wrażeniem. Jak dla mnie bardzo, bardzo OK. Mam nadzieję że zdarzę wymienić sprzęt by odpalić to na "full".

 

Mam nadzieję że pojawi się jakieś demko niedługo.

 

No i DX10 chyba też już będzie wspierany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie .... Znowu wypasieni protossi, a terranie olani .... Ja chcę pobawić się ziemianami! Mothership chyba trochę zbyt przegięty - ale przypomina mi Stargate Atlantis jako żywo. Ogólnie super że SC2 wogóle będzie. Ludzie i tak będą go kochać :)

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie .... Znowu wypasieni protossi, a terranie olani .... Ja chcę pobawić się ziemianami! Mothership chyba trochę zbyt przegięty - ale przypomina mi Stargate Atlantis jako żywo. Ogólnie super że SC2 wogóle będzie. Ludzie i tak będą go kochać :)

Sorry, ale po czym wnosisz? W prezentacji chodzilo to, zeby przedstawic protosow, terranie napewno tez beda mieli swoj odpowiednik mothershipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NUCLEAR LAUNCH DETECTED !!

 

czy mi sie wydawało czy to były 3 pociski balistyczne ? :D

I ghosta było słychać ;]. Imo 3 pociski 3 ghosty ;p. Powiem krótko to jest to ;0.

A co do grafiki mi sie bardzo podoba i imo jest akurat jak na SC2 (to nie WiC tylko dobry stary SC).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale po czym wnosisz? W prezentacji chodzilo to, zeby przedstawic protosow, terranie napewno tez beda mieli swoj odpowiednik mothershipa.

Ze starych jednostek Tossów właściwie tylko przemknęli zealoci i High Templarzy. U Terran poza nową piechotą nie było nic nowego :/ Nadzieja w kolejnych trailerach :-| Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Jin - z tym gameplay'em chodziło mi o to, że patrząc na nowe elementy:

 

(sry za określenia :P)

- zealoci na "dopalaczach"

- "robaki" Zergów, używane jako kanał a mogące się pojawić wszędzie(?)

- Colosus'y Protossów które widać jak na filmie przechodzą bez problemu na wyższy poziom uciekając przed toczącymi się eksplodującymi "kupami" Zergów.

 

oraz inne dodatkowe funkcje różnych jednostek zapowiadają, że giera będzie miała niezłą grywalność. Bo to niby głupoty ale w SC1 jak grałeś na mapie al'a platforma kosmiczna (na filmikach, prezentacja jest prowadzona na tego typu mapie) to np. będąc poszczutym przez przeciwnika gdy pominąłeś platformę (czy podjazd - jak kto woli) na wyższy poziom terenu w pewnym momencie docierałeś do ślepego zaułka i [gluteus maximus]. A tutaj można bez problemu(?) skoczyć wyżej i przeciwnik może Ci naskoczyć :P. To podnosi ilość różnych możliwości gry. I może ja jestem głupi ale chyba to wszystko składa się grywalność no nie ? (chyba, że się mylę - to niech ktoś mnie łaskawie wyprowadzi z błędu, bo jestem murzyn i muszę się jeszcze dużo nauczyć :D)

Edytowane przez Garstek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) I może ja jestem głupi ale chyba to wszystko składa się grywalność no nie ? (chyba, że się mylę - to niech ktoś mnie łaskawie wyprowadzi z błędu, bo jestem murzyn i muszę się jeszcze dużo nauczyć :D)

Acha, tylko ze gameplay!=grywalnosc

 

 

Mnie zastanawia czemu blizz zmienil diametralnie swoja technike reklamy. Przy kazdej poprzedniej grze zapowiedzi lecialy do prasy gdy tylko powstal pierwszy art na temat nowej gry, a tutaj pierwsze slowo padlo gdy prace nad programem sa juz w naprawde zaawansowanym stadium. Ciekawe skad ta zmiana podejscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Te lasery mi nie przeszkadzają, fajne jest to że wiele jednostek może "skakać" po terenie, a i Zealoty fajnego boosta dostały [;. Czekamy na prezentacje terranów i zergów, kto wie, może Blizzard zrobi nam niespodzianke i doda jeszcze jakąś nową rase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywnie odbieram to co widziałęm. Ja jestem za, choc jak ktoś tu zauważył mnie też sie podoba grafa z pierwszego Star Crafta.

 

Wyczytałem w CD Action że podobno ma sie pojawic 4 rasa ale pisali że nie mieli zbyt wiarygodnych źródeł.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...