Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

Co jak co ale teraz paplasz głupoty. Idac twoim tokiem rozumowania to COD 2 mozna by rownie dobrze nazwac dodatkiem do COD 1, Druga Wojna Światowa, FPP, troche lepsza grafika, full niemcow i rózne misje, no jak w morde strzelil dodatek.

Co tam, ze Starcraft 2 bedzie mial zupelnie nowy silnik na miare dzisiejszych czasów, co z tego, ze bedzie full nowych jednostek i prawdopodobnie nowa rasa, co z tego, ze bedzie mial nowa linie fabularna,co z tego, ze beda zupełnie nowe mapy, przecierz to tylko dodatek.

 

Znasz znaczenie słowa kontynuacja albo sequel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry hm, ja tam widze Starcrafta 1 + udioskonalenia = dodatek.

BTW - nowa rasa jak bedzie sie nazywac?

 

Że zacytuje zielona ogra: to tyś sie księcia z bajki spodziawał!!! :mur:

 

Przecież tysiące gier tak sie rozwija!! Jest jedynka a później dwójka. Dodatkiem do SC1 był Brood war. To jak juz inni pisali to jest gra robiona od podstaw i nie rozumiem skąd skojażenie jej z dodatkiem?!

 

Idąc tym tropem to każda kontynuacja jakiejkolwiek gry jest dodatkiem.

 

ps

Co do nowej rasy to jeszcze to nie jest potwierdzone ale z drugiej strony myśle że wszystkiego Blizard przed premierą nie wyjawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po prostu gra wyglada tak samo jak Starcraft 1, naprawde wszyscy jada tutaj nieziemsko, ale ja naprawde nie widze kompletnie zadnej roznicy w tej grze - moze pare nowych jednostek. Ale grafika hmmm

 

Starcraft

Dołączona grafika

 

Starcraft 2

Dołączona grafika

 

Hm jakas roznica? Nie wyglada mi to na nowa gre, na jakakolwiek nowa grafike. Robiona od 2003 roku - hah smiech - pogratulowac szybkiego zaplonu, i bardzon starannych przygotowan, bo jak na tak lugi okres czasu, to ja naprawde, az drze z wrazenia.

 

Command&conqer - to jest piekna saga gier / wersji. Tam to widac, ze jest nowa gra, lub dodatek.

 

A takie wasze glupie teksty, ze kazda gra to dodatek, to naprawde zastanowcie sie zanim cos napiszecie, bo to zaczyna robic sie coraz bardziej irytujacy, i smieszne.

 

Napisalem w pierwszym poscie, ze cala ta gra dla mnie to dodatek do 1, to zescie odrazu naskoczyli jak nie wiem co to by bylo.

 

Z mojej strony EOT, nie bede dalej brnal w ta bezsensowna gadke, o tym czy ktos ma takie zdanie a ktos inne, probojecie na sile kogogs przekonac? Po to jest forum, nie jestescie tolerancyjni i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po prostu gra wyglada tak samo jak Starcraft 1, naprawde wszyscy jada tutaj nieziemsko, ale ja naprawde nie widze kompletnie zadnej roznicy w tej grze - moze pare nowych jednostek. Ale grafika hmmm

Starcraft

[img.]http://www.thezeal.com/blog/wp-content/uploads/2006/04/starcraft.png[/img]

 

Starcraft 2

[img.]http://www.photopost.com/photopost/data/514/medium/99249massive_slaughter_2.jpg[/img]

 

Hm jakas roznica? Nie wyglada mi to na nowa gre, na jakakolwiek nowa grafike. Robiona od 2003 roku - hah smiech - pogratulowac szybkiego zaplonu, i bardzon starannych przygotowan, bo jak na tak lugi okres czasu, to ja naprawde, az drze z wrazenia.

 

Command&conqer - to jest piekna saga gier / wersji. Tam to widac, ze jest nowa gra, lub dodatek.

 

(...)

 

Napisalem w pierwszym poscie, ze cala ta gra dla mnie to dodatek do 1, to zescie odrazu naskoczyli jak nie wiem co to by bylo.

:huh:

:blink:

:lol:

Teraz to zapostowałeś. :lol: Skoro dwa screeny ze Starcrafta traktujesz jako jeden ze Starcrafta, a drugi ze Starcrafta 2 to... nc? :huh:

 

C&C jako przykład nowych gier, a nie dodatków. No pewnie, a kolejne odsłony Need for Speed lub Fifa też zapewne są nowymi grami?

 

Warto najpierw poczytać coś na jakiś temat i dopiero potem się wypowiadać, niż zacząć się wypowiadać nie mając pojęcia o czymś, bo w ten sposób możesz się co najwyżej ośmieszyć.

 

A takie wasze glupie teksty, ze kazda gra to dodatek, to naprawde zastanowcie sie zanim cos napiszecie, bo to zaczyna robic sie coraz bardziej irytujacy, i smieszne.

Tylko kto tu się ośmiesza? :ploom:

 

Z mojej strony EOT, nie bede dalej brnal w ta bezsensowna gadke, o tym czy ktos ma takie zdanie a ktos inne, probojecie na sile kogogs przekonac? Po to jest forum, nie jestescie tolerancyjni i tyle.

Tupnij jeszcze nóżką, strzel focha i odwróć się na pięcie... Tak jak zrobiłeś to w trakcie tworzenia FAQ o sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony EOT, nie bede dalej brnal w ta bezsensowna gadke, o tym czy ktos ma takie zdanie a ktos inne, probojecie na sile kogogs przekonac? Po to jest forum, nie jestescie tolerancyjni i tyle.

ROFL ;00

 

Imo SC1 i SC2 wyglada tak samo tutaj bo SC2 to naprawde SC1. No nic przynajmniej dobrze sie pośmiać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcial bym nic mowic, ale owo slynny Crosis, raz mial mod'a, raz nie mial, raz stracil, raz wrocil, i tak w nieskonczonosc, hmm surowosc, oceny, niewyparzony jezyk? Tak mysle, ale zapewne wymysli historyjke o tym, ze nie mial czau, ble ble...

 

Co to screenow - hmmm chyba sam link mowi za siebie, jakos ze stronki z newsami sciagnalem z poda tabeli 1 i 2, ale widac, to na was nie zrobilo wiekszego wrazenia. Cuz, nadal jestem swojego zdania i tyle...

Last post - end OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

st1ch

Wystarczyło najpierw oblookać w necie filmiki albo prawdziwe skriny z 2 a nie od razu 'dawać' opinie na temat grafiki...

Po prostu wpisałeś w google starcraft 2 i Ci pewnie wywaliło właśnie ten 2 skin...

Obczaj skriny:

http://www.gamespot.com/pc/strategy/starcr...ages&page=2

i filmiki:

http://www.gamespot.com/pc/strategy/starcr...tag=tabs;videos

 

Za bardzo to SC1 nie przypomina (nie mowie o kształtach budynków ale ogólnie o grafice).

Następnym razem obczaj temat zanim coś napiszesz.

A tak btw: grałeś w ogóle w SC1 ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

st1ch, no mega LOLa zrobiles z siebie, przepraszam za to, ale po prostu w tej chwili turlam sie po ziemi. Jak można wogole wypowiadac sie o czyms, ba, walczyc o swoje, nie zglebiajac nawet odrobine tematu. Przecierz w tym watku bylo mnostwo odnosnikow do screenow i trailerow, a ty je olales. Congratulations. Mamy jakis konkurs na najsmieszniejszy post roku??

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie chcial bym nic mowic, ale owo slynny Crosis, raz mial mod'a, raz nie mial, raz stracil, raz wrocil, i tak w nieskonczonosc, hmm surowosc, oceny, niewyparzony jezyk? Tak mysle, ale zapewne wymysli historyjke o tym, ze nie mial czau, ble ble...

 

Co to screenow - hmmm chyba sam link mowi za siebie, jakos ze stronki z newsami sciagnalem z poda tabeli 1 i 2, ale widac, to na was nie zrobilo wiekszego wrazenia. Cuz, nadal jestem swojego zdania i tyle...

Last post - end OT.

Jak już coś krytykujesz to przynajmniej rób to dobrze, bo jak na razie to w miare idzie Ci jedynie ośmieszanie siebie samego :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

When is Starcraft 2 being released?

 

As usual, Blizzard is not setting a deadline. I hope they manage to get a beta out by the end of 2007 but based on previous titles, I wouldn’t surprised if they delay it.

 

What are the new units and races?

 

No new races this time, they’re sticking to the Protoss, Terran, and Zerg. There will be plenty of new units though. For example, the Protoss have been beefed up with an Immortal, Stalker, a Phase Prism.

 

Is Starcraft 2 an RTS or an MMO?

 

Thank God, Starcraft 2 is an RTS.

 

It’s a good think Blizzard don’t listen to Vivendi all the time, otherwise they’ll be doing one MMO after the other. In Starcraft 2, there will be a single player and a competitive multiplayer on Battle.net.

 

Will it run on my computer?

 

Blizzard is not posting specific specs but it says the game will run on Vista and Windows XP. So you probably don’t need to upgrade per se. Getting the most of the new 3D look though will require a good graphics card at least.

 

What’s different?

 

Not much. I can’t blame them, Starcraft is one of the best games of all time, no need to fix it, just expand it.

 

There will be a new 3D engine, of course. There will be several new units for each race. Also, Battle.net will be upgraded with more multiplayer features.

http://www.maxfreak.com/starcraft2/archive...arcraft-2-news/

 

Jestem pełen podziwu, blizz ma łeb na karku. Mam jeszcze mała nadzieje ,ze w momencie odpalania nowego starcrafta nie ujże loga nvidia.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... z tego wychodzi, że każdy nowy RTS na rynku jest tylko dodatkiem do.... no właśnie, jaki był pierwszy RTSik? Dune 2?

Dune2 była dodatkiem do Dune :lol2:

 

 

Czy SC2 będzie całkiem nowy czy tylko graficznie zmieniony SC1 to i tak tłumy będą go kochac!

A ja na pewno :)

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

st1ch :D imponujesz mi swoją zawziętością i znajomoścą tematu :D Pewnie duuużo grałeś w SC1 - Nvm.

 

To jak w końcu z tą 4 rasą? Jakoś w sumie cięzko znależć pomsł na zupełnie inna i całkowicie pasująca do gry 4 frakcję. Mamy w końcu 3 strony medalu dopieszczone do granic możliwości - masa nowych jednostek to zrekompensuje i w zasadzie to nawet nie potrzebna mi nowa rasa, no chyba że Blizzard zdecyduje sę dac taką hmm pół rase jaką w W3 FT były nagi żeby odrobinę odświeżć zabawę.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

st1ch taki stary koń a błędy robisz jak dziecko, już sam fakt ze screeny które wg Ciebie jeden pochodzi z Starcraft'a 1 drugi -2 i niczym kompletnie sie nie różnią powinien dać Ci do myślenia ze coś jest nie tak i odrobinę sie wysilić, poszukać informacji na temat Starcraft'a 2 w innych serwisach.

 

http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=5446

 

http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;gra,28,5842;s...aft_2;core.html

 

 

 

st1ch [ ' ] [ ' ]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesu, wezdzie juz dajdzie spokoj, byscie juz zamkneli temat, - dobra my mistake i tyle, to sie przez calal strone czepiacie, koniec OT, bo nie gadacie o grze juz teraz tylko o wysmiewaniu sie z kogos... Hm proponuje wyczyszczenie tematu, przemilczalem juz niejednego posta, ale juz dosc, prosze o wyczyszczenie glupich postow w moja strone, i powrocenie do tematu 4 rasy, lub innego tematu... Po prostu uwazalem, ze sie nie roznia... i tyle... EOT!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas również jak st1ch uważam że poszli na łatwizne i NIE JEST TO NOWA GRA ale zwykły remake w nowym enginie.

Tu jest różnica pomiędzy gra Starcraft I i dodatkiem Broodwar

http://starcraft.battlenet.pl/27/

 

# trzy nowe kampanie (10 misji dla Zerg'ów i po 8 misji dla Protoss'ów i Terran)

# nowe jednostki:

Terran: Valkyrie i Medyk

Zerg: Lurker i Devourer

Protoss: Corsair , Dark Templar i Dark Archon

# filmy po przejściu niektórych misji, do każdej misji briefing

# trzy nowe scenerie do rozgrywania walk: Desert, Frozen Wastes i Twilight World

 

 

Można więc powiedzieć że Starcraft II będzie takim:

Tomb Raider: Anniversary Edition (stara gra na nowym enginie)

 

W starcraft I grałem mnóstwo czasu zarywałem noce i przygotowania Starcraft II mnie bardzo ucieszył i na 100 % czekam na niegoi z niecierpliwością i kupie go, ale przechodząc do meritum chodzi o to że firmy nie maja pomysłów na nowe gry i zaczynają wydawac stare gry wrzucając je w nowy engine. Przecież na filmach widać BARDZO ŁADNE ale te same kryształki roboty produkujące, taki sam interface zarządzania jednostkami, sposb wydobywania , limity jednostek , kryształów itp czy Wy tego nie widzicie . To już remake Warcraft 2d po liftingu na Warcraft 3D miał inne jednostki superbohaterów. Oczywiście każdy ma swoje zdanie i każdy może uważać że to zupełnie inna gra inny interface, ale nie piszcie że różnią się grafiką 3D bo to dziecinne co piszecie (to tak jakby grę na DX 7 odpalić na DX10 i podniecac się że jest dym twarze maja rysy, jest trawa , napiszcie o poważnych róznicach takich jak opisałem przy Warcrafcie 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas również jak st1ch uważam że poszli na łatwizne i NIE JEST TO NOWA GRA ale zwykły remake w nowym enginie.

Tu jest różnica pomiędzy gra Starcraft I i dodatkiem Broodwar

http://starcraft.battlenet.pl/27/

 

# trzy nowe kampanie (10 misji dla Zerg'ów i po 8 misji dla Protoss'ów i Terran)

# nowe jednostki:

Terran: Valkyrie i Medyk

Zerg: Lurker i Devourer

Protoss: Corsair , Dark Templar i Dark Archon

# filmy po przejściu niektórych misji, do każdej misji briefing

# trzy nowe scenerie do rozgrywania walk: Desert, Frozen Wastes i Twilight World

Można więc powiedzieć że Starcraft II będzie takim:

Tomb Raider: Anniversary Edition (stara gra na nowym enginie)

 

W starcraft I grałem mnóstwo czasu zarywałem noce i przygotowania Starcraft II mnie bardzo ucieszył i na 100 % czekam na niegoi z niecierpliwością i kupie go, ale przechodząc do meritum chodzi o to że firmy nie maja pomysłów na nowe gry i zaczynają wydawac stare gry wrzucając je w nowy engine. Przecież na filmach widać BARDZO ŁADNE ale te same kryształki roboty produkujące, taki sam interface zarządzania jednostkami, sposb wydobywania , limity jednostek , kryształów itp czy Wy tego nie widzicie . To już remake Warcraft 2d po liftingu na Warcraft 3D miał inne jednostki superbohaterów. Oczywiście każdy ma swoje zdanie i każdy może uważać że to zupełnie inna gra inny interface, ale nie piszcie że różnią się grafiką 3D bo to dziecinne co piszecie (to tak jakby grę na DX 7 odpalić na DX10 i podniecac się że jest dym twarze maja rysy, jest trawa , napiszcie o poważnych róznicach takich jak opisałem przy Warcrafcie 3D.

Jak dla mnie to nie dociera do mnie to wasze wróżenie ze starcraft 2 bedzie taki sam jak 1 tyle ze na nowym engine. Co to za brednie, jak sie jeszcze w ta gre nie grało. Jak według was powinna wygladac druga część?? jakos nikt tego nie napisał. Nie macie na nia żadnej koncepcji. A druga część bedzie/powinna wygladać tak jak wyglada na chwile obecną!!! co maja z tego fpp zrobić? :mur: Totalnie nie ogarniacie czym rozni sie dodatek od kolejnej części. tester3000 co to za bezsensowny wniosek pod tymi roznicami miedzy SC a SC:BW, ze nagle to SC 2 bedzie remake'm SC. Czy w TR:anniversary kontunowano fabułe z TR1?? odpowiedz sobie sam zanim powiesz ze SC2 to remake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szukajcie dziury w całym. Przecież to oczywiste że gra będzie miała nowy engine bo co mieli by dzisiaj na starym zrobić? :blink: Że jednostki takie same i wogóle wszystko podobne? No ale o to chodzi właśnie. Bo to jest SC2 a nie jakaś zupełnie nowa produkcja pod zupełnie innym tytułem. Rozumiem że nigdy wszyscy zadowoleni nie będą ale argumentacja że to tylko nowy SC1 jest co najmniej słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdą się ludzie, dla których taka kontynuacja Starcrafta będzie "śmierdzieć kupą" bo nie będzie w niej wszystkiego nowego, ośmiu ras z trzystoma nowymi jednostkami. Zawsze znajdą się tacy ludzie, którzy nie zrozumieją tego co blizz ciągle powtarza i co fani Starcrafta multiplayerowego na całym świecie przyjmują z uśmiechem na twarzy: blizz chce zachować wszystko co najlepsze z SC1 i dodać TROCHĘ nowości.

 

Ta gra będzie adresowana głównie do tych graczy, którzy do dzisiaj grają w Starcrafta - a ich liczba jest ogromna. Blizz chce po prostu, aby SC2 podmienił SC1 w rozgrywce multuplayer i z tego co widać uda im się to, bo idą w dobrym dla osiągnięcia tego celu kierunku.

 

Przestańcie podejmować polemikę z ludźmi którzy gadają, że "omg to przecież dodatek a nie nowa gra" bo to nie ma sensu, oni nie chcą zrozumieć w jakim celu i dla kogo powstaje nowa gra. Pierwszy Starcraft wyszedł "przypadkiem" taki dobry jako multiplay, obrósł legendą i blizz chce teraz powtórzyć sukces multiplayerowej platformy SC1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główna rozgrywka, tak jak w poprzedzającym StarCrafcie, będzie się opierać na zdobywaniu zasobów. Zasoby te gracz będzie wykorzystywał do tworzenia różnych struktur, które będą mogły tworzyć i ulepszać jednostki. W grze dostępne będą trzy rasy znane z poprzedniej części: Terranie, Zerg i Protoss. Plotki o dodaniu czwartej strony konfliktu zostały zdementowane przez Blizzard.

Zainstalowalem ponowanie Starcrafta1, lol myslalem, ze to lepiej wyglada, ale 8 lat przerwy w graniuw ta gre robi swoje :P, zupelnie inna grafika, i rozni sie jednak sproo od 2, przyznaje racje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznaje racje...

 

NO dobrze że się kolega zreflektował.

 

Uważam że dobrze że nie będzie 4 rasy. Mogłoby to zepsuc klimat starcraftowy. Choc jestem przekonany że na końcu kampani mogłaby się pojawic wzmianka o tym że gdzieś tam jest jakaś 4 rasa lub jakaś zmutowana z obecnych lub zupełnie nowa by zostawic taką furtke na SC3.

Takie troche senne marzenia miałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na końcu SC: BroodWar była taka wzmianka. Po co im druga?

 

Mnie się wydaje, że trzecia rasa będzie, ale tylko w kampanii, jako niegrywalna strona.

3 rasa to jest. Mowa oczwartej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...