Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

Po co zmieniac cos co jest juz dobre od 10 lat? Tym zapewne bede sie kierowac tworcy SC2. Przekombinowanie nie poplaca i lepiej aby blizzard nie musial sie o tym przekonac na slasnej skorze. Wydaje mi sie, ze stworza gre na najwyzwyszm poziomie grywalnosci i nawet jesli balans zostanie zachwiany to mysle, ze odpowiednie patche beda powstawac bardzo szybko.

 

Z tego co czytalem to oni nawet nie zaczeli prac nad trybem single player, caly czas doskonala multiplayera i oby im sie to udalo. Zreszta gdyby gra okazala sie niewypalem pewnie milelibysmy masowe samobojstwa koreanskich fanow. Sadze, ze Blizzard ma tego pelna swiadomosc ;-)

Bo może w koncu to sie znudzić ;] ? To tak na boku bo sam chce aby właściwie to był SC1 + nowa oprawa + nowe jednodtki i coś tam jeszcze.

 

A tak na marginesie to w stopce na GS zauważyłem nieciekawą rzecz:

 

Starcraft II Starcraft II

Publisher: Blizzard Entertainment

Developer: Blizzard Entertainment

Genre: Strategy

Platform: PC

Release: 11/07/2008

Oby to nie była prawda ;d.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy wie ktos co znaczy napis "GG" na koncu gameplaya?

Koreańczycy piszą "gege", co po naszemu znaczy mniej więcej "hehe". Prezentacja S2 odbyła się w Korei, więc to taki ukłon Blizzarda w stronę największego rynku zbytu dla ich gier. Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy wie ktos co znaczy napis "GG" na koncu gameplaya?

Koreańczycy piszą "gege", co po naszemu znaczy mniej więcej "hehe". Prezentacja S2 odbyła się w Korei, więc to taki ukłon Blizzarda w stronę największego rynku zbytu dla ich gier.

Imo to jednak gg (gie gie ;d) czyli goodgame (Best multi player FPS sie kłania aka ET ale mniejsza z tym ;]).

 

A co do premiery to ta data: 11/07/2008 jest w prawdziwna ? :?. Widział ktoś inna date czy tylko "when it's done" ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo to jednak gg (gie gie ;d) czyli goodgame (Best multi player FPS sie kłania aka ET ale mniejsza z tym ;]).

 

A co do premiery to ta data: 11/07/2008 jest w prawdziwna ? :?. Widział ktoś inna date czy tylko "when it's done" ?

ja znalazłem na oficialnej stronie coś takiego: https://us.blizzard.com/sc2...

 

tutaj pisze ze przewidywana data dostawy wersji kolekcjonerskiej to październik 2007 roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popiół, zdajesz sobie sprawe, ze w tym linku mowa jest o figurce marine'a?

ups gafa :oops:

kumpel mi zapodal linka, przejrzalem i sadzilem ze to faktycznie chodzi o sc kolekcjonerska edycja z figurką :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

What-ever, jaka gra bedzie sie okaze.

 

Pozostaje cierpliwie czekać, zapewne będzie masa fake-ow jak z nowym albumem [LP] - "Minutes to midnight" :D

 

Ale osobiście - mam więcej zaufania do Blizzard niż do EA, zje... hali kompletnie serie CnC.

Jak CCG + ZH to był dobry, postęp w dziedzinie RTS, tak CnC3 jest powrotem do zgnilizny [back to rotten].

 

Do momentu pracy Westwood studios w EA było ok,

jak sie rozpadli na dobre [i zaczęli własne studio Petroglyph] to CnC przepadło na dobre.

Edytowane przez Sier9iej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups gafa :oops:

kumpel mi zapodal linka, przejrzalem i sadzilem ze to faktycznie chodzi o sc kolekcjonerska edycja z figurką :P

ladna mi figurka ;) prawie 8kg wagi, ponad 45cm wysokosci :rolleyes: jedyne 199Euro ;) piekne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny SC1 pokazywane były rok przed wydaniem samej gry. Sądze że dopracowywanie SC2 potrwa conajmniej rok. Ta gra jest bardziej skomplikowana niż 1wsza część (więcej jednostek, nowe umiejętności starych itd.). Ciekawi mnie multiplayer........ czy będzie za freeeeeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny SC1 pokazywane były rok przed wydaniem samej gry. Sądze że dopracowywanie SC2 potrwa conajmniej rok. Ta gra jest bardziej skomplikowana niż 1wsza część (więcej jednostek, nowe umiejętności starych itd.). Ciekawi mnie multiplayer........ czy będzie za freeeeeeee

hehe battle.net zawsze był jest i będzie za free :D (oby.... chyba ze im kasa do głowy uderzyła po tym WoW'ie...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie za free, musi być; no chyba ze panowie z Blizzarda upadliby na głowe ale w to wątpie ;).

 

Btw co do daty premiery. Na jednych stopkach widze TBA (to be announced) a na innych znów nową date tym razem styczeń 2008 ;0 (EDiT nie styczeń tylko 1 październik 2008 ;) czyli o tydzień wcześniej niż poprzednia data):

 

Starcraft II Starcraft II

Publisher: Blizzard Entertainment

Developer: Blizzard Entertainment

Genre: Strategy

Platform: PC

Release: 10/01/2008

Ciekaw jestem skąd oni mają takie info. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yuucOm, jesli ta data podawana jest na amerykanskich stronach, to nietety to nie jest styczen, tylko pazdziernik.

Ale jestem głupi. Ofc masz racje bo to z GS jest ;). Wcześniej tez podawałem date (10/7/2008) a teraz jest o tydznień wcześniej :lol:. Mój bład. Oby ta data była nieprawdziwa. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BN jest darmowe dla dotychczasowych gier BLIZZARDa.

Firma może pójść śladami MS (WIN LIVE) i BN będzie płatne dla SC2.

Niestety to oni dyktują warunki...

 

bądźmy dobrej myśli

Wiesz ja tez dyktuje. Wystarczy ze gry nie kupie a tak napewno zrobiej jakby BN nie był za free (imo na 100% bedzie ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You wanna piece of me boy!! :) tak mi się przypomniało hehe aż łezka się kręci ;) najlepszy tekst z całego stara hehehe (najbardziej chyba zapadał w pamięć) no ale jeszcze mase takich można wymienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Good day commander też coś mi zapadł w pamięci [;. A you wanna piece of me boy to po nocach sie śni, nigdy się tego nie zapomni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszeliscie ze beda zniesione limity jedonstek :) ?

"Największą zmianą wydaje się zniesienie wszelkich limitów na liczbę jednostek. Poszkolimy do woli. Czy to krok w dobrym kierunku? Na pewno niebezpieczny, bo wielu graczy, np. po zyskaniu przewagi w początkowej fazie gry, wybuduje więcej ekspansji i będzie się kisić w bazie, nie śpiesząc się z atakiem, do momentu zyskania pięciokrotnej przewagi liczebnej. Obawiam się, że to rozwiązanie może spłycić i wydłużyć rozgrywkę. " cytat skas tam ... kumpel mi wyslal :) Ładnie bedzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie slyszalem o tej zmianie i watpie zeby zostala wprowadzona. Zreszta z np TEGO screenshota wynika ze limit zostaje :wink:

nie koniecznie bo moze byc powyzej 200 (limit) :)

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...