Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wszyscy widzieli pewne screeny. Wyciągnąłem je z trailera o Marine i trochę poPSułem.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

A co do samej gry, to jak widzę jest bardzo zbliżona do Warcrafta 3 więc gra najprawdopodobniej będzie następnym hitem. Swietna jest różnorodność jednostek, jak widzę tylko jedna jednostka z każdej nacji będzie dobra na wszystko (mothership oraz atomówka). Zapowiada się bardzo ciekawie, ale nistyety cena zapewne będzie nizbyt ciekawa, jak wszystkich produktów Blizzarda.

 

Co do tego GG na końcu GamePlaya, to mi się to skojarzyło z.... GaduGadu. Niby jest taki numer ale inne o takiej samej ilości liczb też są więc chyba się za badzo zagalopowałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku... nie będzie nic!

 

Piątek, 1 czerwca (09:07)

 

Zaanonsowany przed blisko dwoma tygodniami StarCraft II to z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych gier strategicznych w historii komputerowej rozrywki.

 

Entuzjaści zmagań pomiędzy nacjami Terran, Zergów i Protossów w przerwach pomiędzy przeglądaniem materiałów na temat RTS-a studia Blizzard Entertainment zastanawiają się już, kiedy sequel hitu z 1998 roku ujrzy wreszcie światło dzienne.

 

Niestety nie mamy dla nich zbyt dobrych wieści, gdyż StarCraft II na 100% nie trafi na rynek przed końcem 2007. Taką właśnie informację ujawnił w wywiadzie dla serwisu MSNBC jeden z producentów gry, Rob Pardo. Na pytanie o datę premiery nadchodzącej strategii udzielił on następującej odpowiedzi:

 

"Jedyny konkret, jaki mogę podać, to fakt, że [starCraft II] nie ukaże się w tym roku. Niektórzy ludzie, widząc zaawansowany stan gry, mieli nadzieję, że wydamy ją jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, jednak tak się definitywnie nie stanie".

 

Niestety Pardo, powołując się na tajemnicę służbową, nie podzielił się ze światem wiadomością o dokładnym terminie debiutu gry. Pozostaje nam wierzyć, że produkt, którego developing rozpoczęto już w 2003 roku, wynagrodzi nam długie miesiące oczekiwania i zasłuży sobie na miano rzetelnej kontynuacji kultowego StarCrafta.

 

Źródło informacji: Gry-Online

http://gry.interia.pl/news/starcraft-ii-ni...tym-roku,919974 Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pozostaje nam wrzucic sobie SC + BW i grac do bolu wyczekujac SC2. DO czasu premiery mozemy bic rekordy kto wiecej razy przejdzie 1 zanim pojawi sie 2 ;)

 

Szkoda az tak dlugo nam przyjdzie czekac na SC2 liczylem na jesien/zima ale widze ze moge liczyc na 2008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalapalalem, uważasz ze gra jest jeszcze ocno niedopracowana

:lol: zapewne mu o to chodziło.

 

Co do jednostek Protossow to pewne sa juz te:

Zealot, Stalker, Immortal, Observer, Colossus, Phoenix, Phase Prism, Warp Ray, High Templar i Dark Templar

plus te z filmika.

 

Wszystko git tylko mi kompletnie nie pasił do SC jeden rodzaj 'mapy' jaki na tym filmiku pokazali. Chodzi mi o tą scene z atakującymi Soul Hunterami. Za zielono i wyglada to prawie jak W3 dla mnie ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: zapewne mu o to chodziło.

:lol:

Co do jednostek Protossow to pewne sa juz te:

 

plus te z filmika.

 

Wszystko git tylko mi kompletnie nie pasił do SC jeden rodzaj 'mapy' jaki na tym filmiku pokazali. Chodzi mi o tą scene z atakującymi Soul Hunterami. Za zielono i wyglada to prawie jak W3 dla mnie ;p.

eeee tam. Musi być jakaś zielona mapka wsród motylków i polnych zwierzyn :D Przeciez blizz napewno chce do gry zaciągnąć młode koreanki :lol: Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to nie wiem czym sie podniecacie.

 

Dla mnie caly ten starcraft II to jeden wielki dodatek do jedynki? Bo co pare nowych jednostek, lub aktualizacja starych. Smiech na sali, gra zrobiona na szybkiego pod komerche i nic wiecej. Fakt jedynka byla swietna, jak z reszta wszystkie gry Blizarda, ale z ta 2, to lekka przesada. Widze w niej tylko i jedynie dodatek, zadnej nowej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: skąd tyle wiesz ? grałeś w demo/bete czy coś takiego czy to wnioskujesz tylko z filmików ?

Dla mnie SC2 może być tylko Starcraftem 1 na lepszym enginie i z nowymi misjami a bede w niego cią latami ;0.

To wiesz co? Rownie dobrze mozesz zainstalowac ponownie Starcrafta 1 i tez bedziesz w niego smigal miesiacami, o ile bedziesz mial z kim grac w multi. Po prostu jak sie w to zagra, to az nie chce sie oderwac czlowiek, sam to przezywalem w dobrych gierkach. Takze nie gdaja, ze jak usiadzesz do II to bedziesz gral latami. Napewno miesiacami, i pewnie tak samo dlugo jak w 1, takze dla mnie nadal to bedzie dodatek, aby odswiezyc pamiec graczy, tyle :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co niby mieliby zrobić? Przecież o to właśnie chodzi - nowy, lepszy (w założeniu) Starcraft. Poza tym ma dojść 4 rasa, moim zdaniem to dość konkretne ulepszenie.

 

Jakby zaczęli za dużo zmieniać to dopiero byłby płacz, że co oni z tą kultową grą robią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co niby mieliby zrobić? Przecież o to właśnie chodzi - nowy, lepszy (w założeniu) Starcraft. Poza tym ma dojść 4 rasa, moim zdaniem to dość konkretne ulepszenie.

 

Jakby zaczęli za dużo zmieniać to dopiero byłby płacz, że co oni z tą kultową grą robią...

Hm kolejny raz sie nie zgodze.

 

Nowa rasa - super

Nowa gra - lol?

 

Nwa gra to nowe mapy, GRAFIKA, zmienione / ulepszone duzo bardziej rasy, nowe budynki, inne drzewo techniczne, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie caly ten starcraft II to jeden wielki dodatek do jedynki? Widze w niej tylko i jedynie dodatek, zadnej nowej gry.

Chyba masz racje , ale z tego powodu że jest po prostu posucha to czepiamy sie nawet odgrzewanych kotletów które będa za ponad rok.

Jest brak naprawdę dobrych gier.

Co do starcrafta troche sie obawiam że będzie na ulepszonym enginie WarCraft 3

http://www.blizzard.com/war3/

wszak engin juz jest z gry i tylko zmienić grafike postaci itp i nowa gra jest (kasa popłynie)

 

Potem nowy Diablo na enginie World of Warcraft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nwa gra to nowe mapy, GRAFIKA, zmienione / ulepszone duzo bardziej rasy, nowe budynki, inne drzewo techniczne, itd.

Nowe mapy na pewno będą, grafika też się zmieni, ma jak widzę dojść czwarta rasa, a dotychczasowe dostaną nowe jednostki - ergo rasy zostaną zmienione/ulepszone, budynki też jakieś nowe się pojawią (żeby można zbudować te nowe jednostki), no i pewnie drzewo techniczne ulegnie modyfikacji... Jak widzisz wszystko co musi mieć nowa gra, w Starcrafcie 2 będzie.

 

Zresztą Blizzard zawsze robił gry, które nawet na single player dostarczały sporą ilość świetnej rozrywki, o multi nie mówiąc. Dla Ciebie Call of Duty 2 był nową grą? Bo jeśli tak, to jest to trochę niepoważne.

Wpadasz do tego tematu jak troll, zaczynasz zarzucać coś grze, która nawet nie wyszła, a same zarzuty można co najwyżej o kant <no właśnie, kant czego?> potłuc. A może pomyliłeś tematy? Może chciałeś napisać o Fifa 08 co? <_<

 

Swoją drogą jestem ciekaw co tam słychać o Raynora, Kerrigan i reszty. :rolleyes: Gry ze stajni Blizzarda zawsze miały ciekawą i dynamiczną fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, nawet jeżeli tylko odświeżą SC1 to gra będzie wymiatać, bo to Blizzard.

 

Jeżeli poprawią ja conajmniej w takim stopniu w jakim poprawili Diablo II w stosunku do Diablo, bedzie znowu w co grać długie miesiące (lata?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, nawet jeżeli tylko odświeżą SC1 to gra będzie wymiatać, bo to Blizzard.

 

Jeżeli poprawią ja conajmniej w takim stopniu w jakim poprawili Diablo II w stosunku do Diablo, bedzie znowu w co grać długie miesiące (lata?).

o to własnie chodzi! ja nie wiem po co tu tyle marudzić. st1ch może Ty nam przedstawisz jasna koncepcje starcrafta2, bo mam wrażenie ze nic lepszego niz blizz nie wymyślisz. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiech na sali, gra zrobiona na szybkiego pod komerche i nic wiecej. Fakt jedynka byla swietna, jak z reszta wszystkie gry Blizarda, ale z ta 2, to lekka przesada.

Zachłanne bydlaki w tym Blizzardzie, robią grę dla pieniędzy a nie jak inni producenci dla chwały i dobra ludzkości...

Widze w niej tylko i jedynie dodatek, zadnej nowej gry.

Chyba za wcześnie na takie osądy, skoro gry jeszcze nie ma? A jeżeli już, to całkowita zmiana engine i dodanie nowych jednostek wykraczają "trochę" poza ramy dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym np. nie chciał, żeby zbyt dużo pozmieniali w strukturze jednostek i budynków - skoro gra ma być kontynuacją jedynki, niezbyt odległą w czasie, to powinna być zachowana ciągłość. Ot, tyle, żeby było odczucie świeżości i czegoś nowego, ale bez rewolucji.

Poza tym jest takie powiedzenie - lepsze wrogiem dobrego. Przesadne zmienianie czegoś co osiągnęło przez lata status klasyki jest bardzo dużym ryzykiem.

Oczywiście innowacje są potrzebne i pożądane, ale nie zawsze i nie wszędzie. Tu ma być porządny sequel, a nie próba redefinicji gatunku. ;)

 

Z drugiej strony spojrzenie z punktu widzenia gry na multi może być zupełnie odmienne, a to będzie przecież główną esencją gry. Ja akurat grałem głównie w kampanie, więc może się nie znam.

 

Zresztą do premiery na tyle daleko, że Blizzard może nas jeszcze niejednym smaczkiem zaskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe mapy na pewno będą, grafika też się zmieni, ma jak widzę dojść czwarta rasa, a dotychczasowe dostaną nowe jednostki - ergo rasy zostaną zmienione/ulepszone, budynki też jakieś nowe się pojawią (żeby można zbudować te nowe jednostki), no i pewnie drzewo techniczne ulegnie modyfikacji... Jak widzisz wszystko co musi mieć nowa gra, w Starcrafcie 2 będzie.

 

Zresztą Blizzard zawsze robił gry, które nawet na single player dostarczały sporą ilość świetnej rozrywki, o multi nie mówiąc. Dla Ciebie Call of Duty 2 był nową grą? Bo jeśli tak, to jest to trochę niepoważne.

Wpadasz do tego tematu jak troll, zaczynasz zarzucać coś grze, która nawet nie wyszła, a same zarzuty można co najwyżej o kant <no właśnie, kant czego?> potłuc. A może pomyliłeś tematy? Może chciałeś napisać o Fifa 08 co? <_<

 

Swoją drogą jestem ciekaw co tam słychać o Raynora, Kerrigan i reszty. :rolleyes: Gry ze stajni Blizzarda zawsze miały ciekawą i dynamiczną fabułę.

A Ty co nietykalny, ze od troli mozesz wyzywac? Rozumy pozjadales? Wybacz, ale jestes osoba od pilnowania porzadku, a ze osoba wyrazila poglad na dany temat, to odrazu ma zrobic wypad, i ma zakaz wypowiedzi bo napisal co mysli, i jego zdanie sie rozni od Twojego? Wybacz, ale LOL....

 

Co do CoD2 - hm grales w to w ogole? Watpie, bo po tym co piszesz, to nie widac, abys w ogole w 1 gral. 1 od 2 sie rozni znacznie, cod:uo to byl dodatek, i to widac, ale 2 roznila sie duzo, duzo bardziej, i widac, ze to juz nowa gra, tkze nie mow ze ten starcraft bedzie sie duzo roznil od 1...

 

Co do gry hm, ja tam widze Starcrafta 1 + udioskonalenia = dodatek.

BTW - nowa rasa jak bedzie sie nazywac?

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...