Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jin* - nazwa starcraft - tylko na to haslo ludzie sie slinia a na slowo starcraft 2 dostaja padaczki ;) podejscie dojrzałej firmy ktora zamiast robic smaka robi po prostu swoje (gre) dzieki czemu fani nie beda musieli tyle czekac :) oby....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z przebiegu BW wynika ze takie plany (stworzenie nowej rasy) mial Overmind. Jego slynne juz:

"We shall be..

..perfect"

Mi sie wydaje ze blizzard po BW pozostawil sobie mozliwosc zrobienia 4 rasy. Mozliwe jednak ze przy tworzeniu gry okazac sie moglo ze 4 rasa psuje caly balans gry wiec zarzucili ten pomysl.

Eh zeby tylko nie wyszedl z tego drugi stalker. Trzymam kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywnie odbieram to co widziałęm. Ja jestem za, choc jak ktoś tu zauważył mnie też sie podoba grafa z pierwszego Star Crafta.

 

Wyczytałem w CD Action że podobno ma sie pojawic 4 rasa ale pisali że nie mieli zbyt wiarygodnych źródeł.

Szczerze watpie żeby była 4 rasa chociaż w sumie mi by stykło ;). Tylko co to byłaby za rasa ? Same roboty ? Pół-ludzie pół-cośtam ? a może warzywa np. ćwikła ? ;p.

 

Ja tam sie bardzo ciesze ze są stare dźwieki jednostek (mam nadzieje ze do tych dodadzą też troche nowych :P). Do dziś pamietam texty firebat'a, duuuuucha czy Science Vessel (ten to roxował :lol: :P). Tyle ode mnie: I'm gone ;0.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla by to rasa powstala z polaczenia dwu projektow Xel'Nagi (dla tych co nieuwaznie "grali" :P sa to Zergowie i Protossi). Ale jakie jednostki by to cos mialo?.. nie mam pojecia :P

Dokładnie, była ukryta misja w SC:BW która poruszała ta tematyke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We left the best thing for the last. Traditionally, Blizzard was always announcing titles years before they will come to life. My first touch with World of WarCraft happened on ECTS in 2001, first touch with Diablo II and its add-on came during E3 and ECTS 2000 and so on. But now, StarCraft II is not being announced year or two prior to release. Blizzard has stated that the company will release this game in October of this year.

by theinquirer

 

Ciekawe ile w tym prawdy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

by theinquirer

 

Ciekawe ile w tym prawdy :]

Imo może być dużo prawdy. Gra dla mnie wygląda na prawie skończoną. Teraz pozostanie doszlifowanie wszystkiego i beta-testy wiec październik tego roku wydaje sie nawet realny. BYŁOBY SUPER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale pamiętajcie, że to pierwsza data i nawet jeśli będzie podana na stronie Blizza to na pewno będzie przesuwana. Jak ktoś wspomniał na poprzedniej stronie, tak ja też celuję w kwiecień 2008 - ładna rocznica. :D (niewiarygodne, że to będzie już 10 lat...)

 

Mogli nie pisać o tym październiku, teraz człowiek się jeszcze bardziej niecierpliwi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zacieramy rączki... król powraca :)

Jakoś sie boje żeby nie było :umarł król, niech żyje król.

 

To co widziałem napawa optymizmem ale i tak sie boje że gdzieś przedobrzą.

Druga częśc takiej gierki to jednak spore wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam słow, jestem wbity w glebe!! Obejzałem wszystko co mozna obejżeć i nie moge uwierzyć, ze ta gra jest w tak zaawansowanym stadium. Blizzard robi tak zaje.biste filmiki, ze az chcialbym obejzec jakis pelnometrazowy w kinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko wymagania sprzętowe się ładnie skalowały wraz z obniżaniem poziomu detali w grze - to jest moja jedyna obawa co do SC2, bo nie mam już zamiaru wymieniać kompa i chciałbym sobie pograć na jakimś low. W SC1 grałem na Pentium 75 :) O gameplay i ballance issues się nie martwię bo Blizzard to czysty profesjonalizm i nie potrafi zepsuć żadnej swojej gry :)

 

 

Co do daty premiery - niech będzie nawet i rocznicowe IV 2008, byle wszystko było doszlifowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starcraft ma coś w sobie. Tak jak sobie teraz myśle o całej historii i fabule to jest to majstersztyk poprostu. Z nieukrytą radością przeglądnąłem dzisiaj wszystkie materiały dotyczące świata SC na wikipedii :P W ogóle powiedziałem dzisiaj koledze jak byliśmy na siłce "w ogóle zapowiedzieli SC2" (czy coś w tym stylu) I nastąpiła niespodziewana reakcja. Otóż nie spodziewałem, że ucieszy się tak jak wszyscy w tym topicu ponieważ generalnie mało gra a jak już to w online'owe FPS'y. I od razu gadka o tym co która jednostka mówiła gdy się nią klikało. To jest jakaś magia.

 

BTW: Szkoda, że tylko 3 ksiązki wyszły ze świata SC :///

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I szkoda że ze swiata warcrafta który również syci [jak wszystko czego dotyka sie blizzard ;) ] tylko 4 się pojawiły. Szczerze powiem, że rtsy to nie jest mój ulubiony gatunek gier...ale warcraft i starcraft mają w sobie coś co potrafi przykuć do komputera na długo a potem powoduje że człowiek powraca do tytułu over and over again. Tak było z warcraftami, starcraftem, aktualnie z wowem i tak tez bedzie z SC2... surely i say until you dudes, blizz to mistrzowie, również chciałbym zobaczyć w kinie pełnometrazowy film renderowany z wydarzeniami w swiecie warcraft i starcraft...i myślę, że w końcu się one pojawią, bo te filmy miały by zapewnioną oglądalność JUZ samych fanów tych gier + ciekawskich których również urzekłaby ta fabuła i render. Te filmy byłyby skazane na sukces po prostu. Cieszę się ze blizzard nas miło zaskoczył z dnia na dzien z tym starcraftem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmikach wygląda jak stary dobry W3 / Starcraft na sterydach i właściwie niczego innego nie oczekuję - żeby tylko nie zepsuli. Jak dla mnie Blizzard (obok M$) wypluwa gierki, które można brać praktycznie w ciemno.

 

A co do zapowiadanej daty wydania, pamiętacie jakąkolwiek grę Blizzarda wydaną w terminie? :? Tylko nie wyjeżdżać mi tu z Blackthorne czy tymi wyścigami na Game Boya. Obym się mylił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zywota oddam za StarCraft2!!!! Zywota prawie poswiecilem w 98roku dla SC (pamietam zakup +16MB ramu zeby lepiej smigal). SC to legenda oby SC2 nie wypadl blado bo bedzie Blizzard zjechany z gory na dol. Wszyscy pamietaja filmy, voice postaci i rozwalajaca kampanie jesli tego zabraknie to sama grafika nie da rady obronic tytulu. Do dzis pamietam radoche z gry Protossami i co mozna bylo wyczyniac dark archonami (moi ulubiency) i swietne teksty terran (Need a Light firebatow do dzis mam w pamieci :D). Nie wazna jest grafika w SC tam ma byc KLIMAT!!! Bez tej muzyki i klimatu kampanii, wspanialych jednostek i grywalnosci to nie bedzie godny nastepca SC. Mocno sie rozczaruje jesli zabraknie choc odrobinki starego poczciwego StarCrafta. Czekam z niecierpliwoscia i mam nadzieje ze nastepca bedzie godny!!

 

BTW moze by ktos podsunal blizzardowi pomysl wydania StarCrafta 10 Anniversary?? Odgrzac stara gre dla podkrecenia promocji nowej gratka dla fanow i kasa dla Blizzarda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mery, jesli ogladales filmiki i nadal masz watpliwosci to ja nie wiem co trzeba zrobic, aby dodac ci otuchy i wiary w Blizzarda, oni tego nie sp.....ą.

 

Jak zobaczylem Protoss Mothership(chyba tak sie zwie) i to co on zrobil z Terranami, łaaał. BTW, swietny efekt tej czarnej dziury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko ja wierze w Blizzarda nie raz juz pokazali i wiem ze nie raz nas to czeka ale jestem tak pelen nadziei ze obawy sa :P i szkoda tylko ze nie wiemy ile jeszcze nam przyjdzie poczekac.... oby nie do 10lecia pierwowzoru bo do marca 2008 to jeszcze het het moze jakas beta multi albo demko by wyskoczylo i bylaby frajda :D

Wlasnie sie downloaduje film HD z gameplaya bede wiedzial (na oko) czy mi sprzet podola (A64 2800 1GB ramu i X1800GTO-aktualnie w drodze do mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie zapytanie - moze ktos zna odpowiedz ;) , jak to jest, ze taki blizzard potrafi do konca utrzymac wszystko w tajemnicy, zero przeciekow, zero informacji, nic, tylko to co sami dadza. a innym to nawet kod gry potrafia z serwerow sciagnac ;) imho to tez swiadczy o klasie developera.

 

Pytanie do tych co ogladali gameplay ze strony sc2 - rozni sie on czyms od tego na youtube podzielonego na 3 czesci ?

no "troche" ;) ten ze strony ma 21 minut i w rodz 1280x720 wazy 450MB ;) Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne - wiem ze roznic sie moze rozdzielczoscia i waga - ale chodzi mi o "zawartosc" :D (ten na youtube tez ma 21 min :P - tzn 3 czesci po 7 min 2 sek :D)

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne - wiem ze roznic sie moze rozdzielczoscia i waga - ale chodzi mi o "zawartosc" :D

no przeciez napisalem - ponad 20min, z youtube ile maja w sumie? 3min? w oficjalnym masz tez komentarz goscia, odnosnie jednostek, ktore akurat "dzialaja". trzeba sciagnac, bez dwoch zdan :D

edit: no to jezeli ma tez 21 min. to jest to samo ;P no ale rozdz robi swoje, i przyznam, ze pare razy chialem odruchowo kliknac na jednostkach ;)

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...