Skocz do zawartości
qqrydza

Lost Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra panowie ,ale to nie jest dyskusja o konsolach. ;) (ja również kupuje x'a 360 ;P) Co do gry. FPS mi tak spada w jaskini ,że nie mogę pokonać tego bossa :| Wale w ogon ,ale przy FPS 15-17 nie jest za ciekawie ;) Na razie podjąłem 2 próby i za 3 pewnie się uda ,ale i tak z celnością jest kiepskio. Musi być jednak min te 22 FPS. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Co do gry. FPS mi tak spada w jaskini ,że nie mogę pokonać tego bossa :| Wale w ogon ,ale przy FPS 15-17 nie jest za ciekawie ;) Na razie podjąłem 2 próby i za 3 pewnie się uda ,ale i tak z celnością jest kiepskio. Musi być jednak min te 22 FPS. :P

 

To ja sie cieszę prłynną gra w jaskiniach

bez problemu mogę wycelować w "odwłok" ale tak mnie gadzina zepchała do jakiegoś dzirska że sie

wygramolić nie mogłem i mi sporo punktów zabrał.

Klatek mam około 25-35 przy tym dziadzie.

 

Czy moze mi ktoś napisać czy w pełnej wersji tel licznik też bedzie (czy jest np. w Xbox360)

Bo mnie wneriwa jak narazie że muszę przewalić jeszcze raz potworki i iść do jaskini.

 

Gra ładna graficznie ale te stwory rozumu to nie mają za wiele , są tak głupie że szkoda pisać.

Myśle że lepsze Al dla potworków i mało który komp by sobie dawał radę z wykręceniem około 40 klatek

 

Tynio

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No głównie przez ten licznik ,ale już znalazłem sposób i boss leży i kwiczy. Od dawna nic mnie chyba tak nie wciągnęło jak ta gra...

 

Jak by było wiecej czasu to bym przełożył z innego bota karabin i miał bym dwa i wtedy by był bez szansy.

 

Bo jak można zobaczyć boty potrafią unosić sie w powietrzu przez jakiś czas i można bez problemu unikać tego bydlaczka jednak starczy kilka razy że dowie Cię ten gad i już po robociku , a szkoda taki fajny był

 

Tynio

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

No głównie przez ten licznik ,ale już znalazłem sposób i boss leży i kwiczy. Od dawna nic mnie chyba tak nie wciągnęło jak ta gra...

Mnie tak samo :) To demo a moge w nie grac 10 razy. Powiedzcie mi tylko co mam zrobic by w levelu z kolesiami nie przerywala mi sie muzyka. Juz dzwiek strzalow mam ok przez najnowsze stery do realteka ale nadal przerywa muzyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem porownanie DX9 vs DX10 na mojej grafie

 

1280x720 DX10

Ustawienia Galaxy GE 630/1000

Snow 33

Cave 45

Mod 865/1010

Snow 40

Cave 54

 

DX9 1280x720 ustawienia default sa takie same jak w DX10

Ustawienia Galaxy GE 630/1000

Snow 31

Cave 45

Mod 865/1010

Snow 39

Cave 57

 

Ustawienia default w grze

Anti-None

HDR-Medium

Texture Fillter Aniso 4X

Texture Res-Medium

Model Quality-High

Shadows Quality-Low

Shadow Resolution-Default

Motion Blur Quality-Low

Effect Resolution-Hihg

Effect Quality-High

Effect Volume-Medium

sa takie same czy dx9 czy dx10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280x720 DX10

Ustawienia Galaxy GE 630/1000

Snow 33

Cave 45

Mod 865/1010

Snow 40

Cave 54

 

DX9 1280x720 ustawienia default sa takie same jak w DX10

Ustawienia Galaxy GE 630/1000

Snow 31

Cave 45

Mod 865/1010

Snow 39

Cave 57

 

Ustawienia default w grze

Anti-None

HDR-Medium

Texture Fillter Aniso 4X

Texture Res-Medium

Model Quality-High

Shadows Quality-Low

Shadow Resolution-Default

Motion Blur Quality-Low

Effect Resolution-Hihg

Effect Quality-High

Effect Volume-Medium

sa takie same czy dx9 czy dx10

Ustawiłęm tak jak Ty tylko nie moge ustawić

 

HDR-Medium bo mam tylko low i High wiec na Low dałem

rozdziałak taka sama i dziwna sprawa sie stała

 

Dx9

Snow 38

Cave 39

 

Bardzo wynik w Cave poleciał na pysk bo z 59 zleciał na 39 czyli sporo

 

@laeskrad jak masz głośniki ustawione 5.1 ??

u mnie tak było jak miałem 5.1 po ustawieniu 2.1 już muzka nie ucieka (nie zanika)

 

@Devil

 

Jak rozwaliłeś tego kolecia bo ja już 3 razy go nawalałem nawet miałem 4200 punktów i nic

cały czas jest problem bo nieźle unika przed strzałami w odwłok

 

A i jeszcze jedno

Fajnie ogląda sie demo i patrzy na liczby 30-40 klatek jednak fakczynie jak sie walczy z tym Bossem

to mi robi zjazd z klatkami nawet do 12-15 klatek jak tylko ten koleś przeleci i zostawi po sobie krzu sporo.

 

Tynio

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Tynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powie mi ktos w koncu co mam zrobic by nie przerywalo muzyki ?

 

Napisałem wyzej co mi pomogło

Sprawdzałeś może czy u Ciebie też coś to da ??

a jak nie to już tylko czekac na jeszcze nowsze stery lub przestawiać w opcjach (w grze)

 

Tynio

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia taka sprawa. Konwersja z pc na xboxa ma sie tak ze na xie wszystko lata jak trzeba, ale jak juz jest konwersja z xa na pceta to poprostu ręce do ziemi :(.

Nasuwa mi się na myśl normalny wał gdyż , grając np w stalkera w 1280x1024 nie widzialem 14 fpsow i gra cieni o niebo lepsza niz w takim lost planet. Tak jakby specjalnie spiepszają konwersję aby nakręcić ludzi na nowe karciochy :( . Ja rozumiem , że postęp musi być , ale topowe karty gf 8800 i juz czasem nie wyrabiaja np w takim lost planet ;/ to poprostu niech moze capcom zacznie produkować karty graficzne do swoich tytułów przy okazji ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jak w podpisie. Ustawienia na HIGH tylko Shadow Quality na MEDIUM (więcej nie da się ustawić). Poza tym Anti-alias C16XQ i Anisotropic X16:

 

SNOW:52 CAVE:57

 

I powiem tak, te wyniki to dno. Kupując kartę GTX myślałem że będę grał na full detalach we wszystkie gry a tu co kupa. Kupując konsole ma się gwarancję stałeg FPS 60 klatek a tu w Stalker spadki do 30 klatek a w lost planet na głupim bosie w "stodole" już spadek do 26fps 0.o Ludzie przecież w tej grze są takie patenty (czyt. mapy i akcje na tych mapach) że jak sobie pomyślę co by się stało gdyby nagrali to demo podczas pełnego rozpierdzielu to miałbym fps avarage 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się nad tym zastanawiam :). Lapka mam, LCD 37" HDTV tyż, problem jedynie dla żony coś skołować "piecowatego". Ostatnia konsolka jaką miałem to był PS1 i chyba trzeba wrócic do pudełek :). Tylko co ja biedaczysko będę podkręcał :)

Bzdura.

Ustaw sobie detale na low i masz jakosc obrazu z X360.

http://www.lesnumeriques.com/article-243-970-93.html

http://www.lesnumeriques.com/article-243-971-93.html

 

Caly "myk" z konsolami polega na ich latwosci podlaczania do TV. Wiekszy ekran wymusza wieksza odleglosc przez co nie widac juz textur high detail. Nowsze tytuly konsolowe nadrabiaja blurem na dalszym planie - vide GOW.

Wystarczy przyjrzec sie screenom i uchodzi wiekszosc ah i eh.

 

Pozdrawiam

PaPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety taki los pieca nastał. 8800 gts chciałem kupić , ale po lost planet widzę , że bez sensu to jest. PC zostaje do csa , do pisania jako maszyna , muzyki a do wszystkich innych gier x360 bedzie w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

To nic nie dalo, slysze wszystko bez przerywania (odglosy strzly itd, ale mialem tak na 5.1 tez), ale muzyka tylko w drugiej mapie przerywa (w pierwszej jest ok). Co ciekawe, jak pauzuje gre to muzyka leci normalnie ciagiem, a jak tylko wejde w gre to przerywa (dziwi mnie, ze sama muzyka i tylko w drugiej mapie). Mam zainstalowane najnowsze stery do realteka i najnowszego DirectX'a 10 z kwietnia (bo majowego nie ma). Tak wiec nie wiem co jest nie tak. Pewnie jest tak tylko w demie bo dziwne troche, ze w pierwszej mapie jest wsio ok a drugiej odglosy i strzaly sa normalnie tylko sama muzyka przerywa poki nie nacisne Escape

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

a probowales zmniejszyc ilosc buforow dzwieku? (opcje w grze) standardowo jest 64. u mnie niestety tez jest problem z muzyka, przerywa.

Probowalem, tak samo jak wlaczenie i wylaczenie reverbu. Tak musi byc w grze, wydaje mi sie, ze poprostu tak ma demo i tak ma kazdy bo bezsens bylby jakby przez jakies stery w jednej mapie bylo all dobrze a w drugiej by sama muza przerywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest jasna i prosta pociągnie ale z multi gpu on i to nie byle jakim tak z 2x 8800gts. Chyba , że demo jest strasznie jeszcze zdupcone i full bedzie chodził lepiej , ale coś marne szanse widzę.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ;) zeby dodac smaczku i ostudzic zapal niektorych powiem tylko, ze ten "boss" w stodole na ktorym tak spadaja fpsy wcale nie byl boss'em :D w polowie gry atakuje nas po kilka takich monstrow + inne kwiatki (serio - strzelajace kwiatki :lol: )

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ;) zeby dodac smaczku i ostudzic zapal niektorych powiem tylko, ze ten "boss" w stodole na ktorym tak spadaja fpsy wcale nie byl boss'em :D w polowie gry atakuje nas po kilka takich monstrow + inne kwiatki (serio - strzelajace kwiatki :lol: )

Mi to bardziej chodziło nie tego w stodole a tego w grocie co potrafi "kręcić się" po ścianach i ma takie fajne szczypce jak skorpion lub krab

 

Ten z szopy to leszcz (kilka sek. i już lezy) i fps-y nie spadają tam tak strasznie choć fakt że potrafi też zwolnić

 

@Gregor1230

Też mam nadzieje że gra bedzie troszkę szybciej działać jak wydają finalną wersje

o choć te 5-10 klatek wiecej niż teraz

 

Tynio

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja "biedny" ;) tylko chciałem sobie załączyć na low detalach... a tu przy odpaleniu gierki mam : W aplikacji wystąpił wyjątek unknown software exception (0x000001d) pod adresem 0x00402bbe... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przeszedłem to demko, wczesniej mialem problem z bossami i powiem, ze raczej napewno kupie gre :) Świetny odreagowywacz, po ciezkim dniu zagrasz pół godzinki, rozwalisz robala i pare robotów i juz jestes happy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Gra jest świetna. Jedyny minus. Po raz pierwszy nie zagram na all max jak to zawsze było ;p W 1240x1024 :wink: all max jedynie hdr of mam w śniegu 10fps ^^ Wynik nie zachwyca :P Troche słaby proc ale myśle 1024x640 aa4 i inne pogram myśle 20fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Gra wymiata, jedna z lepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem :) a to dopiero demo :-P , z niecierpliwością czekam na fulla, ładna graficznie, ja gram w 1024-768 aa none, anizo trilnear, shadow medium i deflaut, reszta all max i da się grać, co prawda nie jest super płynnie będę musiał się jeszcze pobawić w ustawieniach :) , co można jeszcze ustawić tak aby gra dostała kopa ale nie wpłynie to za bardzo na wygląd gry??? :-P

 

Hehe mój kumpel ma P4 3Ghz z HT i w teście pisze mu Pentium 4 3000Mhz x2... pewnie przez HT gra rozpoznaje proca jako dual core :-P

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

Nie, ale spróbowałem zestawu stara grafa, stary windows. Wynik testu - niegrywalne :lol:.

a co ma to do tego ?

na karcie z dxp 8 gralo sie w wiekszosc tytulow dxp 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...