Skocz do zawartości
qqrydza

Lost Planet

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jaja :P

Był jakiś bug. W wersji DX9, w menu głównym gra strasznie się zacinała, tak z 0.5fps. I trzeba było klikac do skutku, aż zaskoczyła któraś opcja (kampania/ustawienia itp). W podmenu już normalnie chodziło i sama rozgrywka też. Poza tym fix naprawił rogrywkę w DX10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregor... spuść :wink: trochę z procka... u mnie występowały totalne zwiechy na vista. Zmniejszyłem troszkę taktowanie na procesorze i już tego nie ma. Widać lost planet daje po piź@#ie i Twojemu procesorowi. Hmmm... w tym samym czasie wróciłem do sterowników 158.24 ale wydaje mi się, że to zbyt mocno wykręcony cpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon HD 2000 series: Slow performance in main menu in the game Lost Planet

ale ati to chyba sobie jaja robi z uzytkownikow :D

heh .. zamiast śniegu deszcz :) albo płatki 10 x większe.

Heh .. jutro wreszcie pogram ..:)

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 7 misja, cos czuje, ze dla tej gry (i przyszłych w tej konwencji) będę musiał ulepszyc grafę... ;) Chociaż o dziwo przy obecnym konfigu daje radę pograć mid / high (tylko blur i effect volume na low, shadows off, trilinear filtering, aa off) przy 25-45 fps (25 przy bossach / duzych zadymach) w 1024 x 768. Nie taki diabeł straszny, jak go malują ;) No i widać od razu przewage 2 jajek nad jednym.

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm mial ktos jazdy z wylanczaniem sie samoczynnym gry lub zawieszaniem ale samej gry i niezapisywaniem save grrrrrrrr.:////

 

pozdr :)

u mnie czasem wystepuje problem z samym dźwiękiem, szumienie w głośnikach !!!! niewiem czym to moze byc spowodowane, mam najn.stery n vidii..hmmmm

Zjawisko to występuje w śladowych ilościach, ale występuje....

mam nadzieje ze wyjdize jakis patch!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie czasem wystepuje problem z samym dźwiękiem, szumienie w głośnikach !!!! niewiem czym to moze byc spowodowane, mam najn.stery n vidii..hmmmm

Zjawisko to występuje w śladowych ilościach, ale występuje....

mam nadzieje ze wyjdize jakis patch!!!!!

 

hmm rozwiazalem problem wylanczania sie gry jedna alpha na memkach to powodowala :)

 

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx QQ . 50 mniej mhz na cpu i pływa.

Gram pod vistą i niestety nie ma 1280x1024 ;/ . Wiecie może jak ustawić natywną ?? Jakies namiary na cfg gry?

C:\Documents and Settings\TWOJ_PROFIL\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\capcom\lostplanet

 

nie pamietam czy pod vista jest ta sama sciezka bo gram pod xp i gra zabija efektami!!! jade w 1024 ze wszystkim na max, i w pupie mam ewentualne spadki fpsów B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej edytuj posta jak nie chcesz dostać bananem po głowie :wink:

 

Ja zaczynam przekonywać się do gierki , nie jest taka zła.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 23latek

ok, a ja nie mogę i wnerwia mnie to - mo.że wiesz co oznacza ten komunikat co zapodałem wyzej go???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx QQ . 50 mniej mhz na cpu i pływa.

Gram pod vistą i niestety nie ma 1280x1024 ;/ . Wiecie może jak ustawić natywną ?? Jakies namiary na cfg gry?

U mnie (pod Vistą) wymuszanie w pliku konfiguracyjnym nic nie daje.

W gierce można to ustawić, tylko trzeba się bawić najpierw z odświeżaniem (na 60/75/76Hz). Po zaakceptowaniu zmiany, są dostępne inne rozdziałki.

Potem spowrotem przywracam sobie 85Hz i działa. Na DX9.

Na DX10 tylko połowicznie. Mogę w ten sam sposób zmienić rozdziałkę (np 1280x960/1024), ale jak przywrócę 85Hz, rozdziałka resetuje się do 1024x768.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 23latek

obejdzie sie - sa sposoby na to - mam za zdolnego brata do tych rzeczy :D poczekam na niego sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx QQ . 50 mniej mhz na cpu i pływa.

Gram pod vistą i niestety nie ma 1280x1024 ;/ . Wiecie może jak ustawić natywną ?? Jakies namiary na cfg gry?

U mnie monitor ma 1024x768 a w grze z korekcją obrazu by zachować jego proporcję ustawione mam 1280x720. Oczywiście są pasy jak na filmie panoramicznym.

:wink:

A jeśli masz same niskie rozdziałki do wyboru to problem leży w dualview, trzeba wyłączyć w sterownikach telewizor, jak w moim przypadku, a ukarze się pełna gama rozdzielczości do wyboru.

 

Odpiszę jeszcze za braćmi koala... "jesteśmy tu aby pomagać"

 

:D

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod vistą x86 stery 162.15 w 1280x960 w DX10 wszystko max AAx4 tylko shadow quality ma medium średnio 65-70 fps. jest git.

Zero przycinek zwisów , problemów z dzwiękiem idt...gierka super.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i skończyłem grę , wypasie

 

a wreszcie działa riva tuner 2.02 i moge oc grafe pod vista co dalo mi przyrost fps w pomieszczeniach ok 15 fps na śniegu 10-11

 

czyli reasumując

 

45-52fps snieg

5170fps pomieszczenie zamknięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 23latek

gar jest bardzo dobra - bardzo żywa, bardzo duża grywalnośc - non stop akcja - zero nudy jednym slowem :D i nie chodzi tak żle jak niby mówiono :D paredziesiąt godzin spędzę przy tej grze napewno :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te silniki są tylko do skakania.

Jak się odwrócisz przodem do tej góry, to po prawej jest trochę wyżej. Stamtąd skacz Ledwo, ledwo dosięgnie i dalej się już wdrapisz. Ale będziesz miał zaraz jazdy.

Na początku mnie troche frustrował ten boss, ale teraz to już fajnie jest :lol:

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 8 misji, a o dziwo jak na razie najtrudniejszym bossem dla mnie byl ten vs pod koniec 3 misji. Chyba z 20 razy go męczyłem <_< Gierka daje duzo frajdy, ale jakos nie widac wzrostu poziomu trudnosci wraz z postępem w fabule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te silniki są tylko do skakania.

Jak się odwrócisz przodem do tej góry, to po prawej jest trochę wyżej. Stamtąd skacz Ledwo, ledwo dosięgnie i dalej się już wdrapisz. Ale będziesz miał zaraz jazdy.

Na początku mnie troche frustrował ten boss, ale teraz to już fajnie jest :lol:

wielkie dzięki - za bardzo kombinować chciałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...