Skocz do zawartości
Malik

Watercooling By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie szokuje ilość kasy jaka na to idzie, na niektóre pojedyncze klocki by mnie i większości ludzi tutaj z jednej wypłaty nie było stać a co dopiero taka masowa wymiana sprzętu ;) mnie się łapy trzęsą jak tne wąż za 9zł/metr :P

 

Myśle że gdyby nie to że Malik składa swoje WC w Polsce to nie robiło by to takiego wrażenia, na zachodzie taki układ pewnie by uchodził za standard, chociaz przyznać trzeba że chowanie kabelków i maskowanie niedoskonałości to tutaj jest wybitne ;) najładniejszy i najdroższy polski kibelek zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szokuje ilość kasy jaka na to idzie, na niektóre pojedyncze klocki by mnie i większości ludzi tutaj z jednej wypłaty nie było stać a co dopiero taka masowa wymiana sprzętu

Ludzie wydają dużo więcej na bardziej bzdurne hobby :)

Ciesz się, że możesz popatrzec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szokuje ilość kasy jaka na to idzie, na niektóre pojedyncze klocki by mnie i większości ludzi tutaj z jednej wypłaty nie było stać a co dopiero taka masowa wymiana sprzętu ;) mnie się łapy trzęsą jak tne wąż za 9zł/metr :P

 

Myśle że gdyby nie to że Malik składa swoje WC w Polsce to nie robiło by to takiego wrażenia, na zachodzie taki układ pewnie by uchodził za standard, chociaz przyznać trzeba że chowanie kabelków i maskowanie niedoskonałości to tutaj jest wybitne ;) najładniejszy i najdroższy polski kibelek zdecydowanie.

Pomyśl , że ktoś nie ma wypłaty B-) A co do cięcia węża to znam to uczucie.

 

Bierz pod uwagę zachodnie kible (lol) nie są tak ładne jaki Malika. Widziałem z XS może dwa fajne kible , które mogę porównać do tego tutaj

 

 

Do dwóch obiegów brakuję drugiej grafiki , bo nie opłaca się chyba tak robić na 1 GF ... BTW wc Malika jest 100% lepszy od tego ze zdjęcia :D

 

to dżołk był ofc ;] Jest ładniejsze bo np. zobacz ze wszyscy na zachodzie jak stosują grube węże czytaj tygony za 10 ojro za metr to i tak nakładają te przepiękne cybanty ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz ze wszyscy na zachodzie jak stosują grube węże czytaj tygony za 10 ojro za metr to i tak nakładają te przepiękne cybanty ;]

 

mowisz o takich?

 

http://img118.imageshack.us/img118/986/dscn1755sg8.jpg

 

:P...

 

niektorzy daja te swiftechowe zaciski, inni nie zaciskaja w ogole choinek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sobih no prawie. Bardziej mi chodziło , że np. tutaj masz sli g80 , c2d , 2xlaing , 2xchlodnica , waz tygon czyli po prostu zestaw za grubą kase a i tak stosują zwykłe cybanty... One nie mają tego czegoś !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sobih no prawie. Bardziej mi chodziło , że np. tutaj masz sli g80 , c2d , 2xlaing , 2xchlodnica , waz tygon czyli po prostu zestaw za grubą kase a i tak stosują zwykłe cybanty... One nie mają tego czegoś !

 

jak na uklad z dwoma obiegami to on i tak jest bardzo zgrabny. cybanty nie rzucaja sie w oczy. niejeden u nas z jednym obiegiem ma wiecej naplatane...

 

nie robmy Malikowi offtopa.

 

w ciagu 2tyg. ja zloze na takich tygonach... ;). tam pogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to nie jest temat o tym ile Malik wydał kasy na swoje WC i czy to jest normalne wydawanie tyku pieniędzy na chłodzenie. To jest galeria jego pracy, którą powinniście oceniać pod względem wyglądu, a nie władowanej "sumy". Malik Bardzo ładne wcet:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Malik, ta chłodnica, jest w jakiś sposób przymocowana do obudowy czy tylko sobie tak poprostu stoi? (jeśli już było o tym pisane, to sory)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze pod moja nieobecnosc narodzila sie spora dyskusja. Wrecz jak przy "rodzinnym" stole :) Ciesze sie z milej atmosfery w moim temacie.

 

Co do poruszanego tematu - finanse. Nie mam nic przeciwko tej rozmowie. Zdaje sobie sprawe ze kogos moze nie stac na takie rzeczy i rozumie to. Kazdy zarabia jakes tam pieniadze... jedni wiecej, drudzy mniej. Kazdy wzlgedem tego kupuje sobie to na co go stac. Szanuje wszystkich i nie wysmiewam czy porownuje do swojego ukladu innych projektow. Kazdy robi co moze na wlasna skale.

 

Natomiast co do ilosc pieniedzy wydanych - Osobiscie uwazam, ze skoro pracuje, zarabiam i mam te pieniadze, to glupio bylo by je trzymac "pod poduszka". Kto wie co mnie ( nas ) czeka jutro czy pojutrze. Moze nawet nie zdazymy wydac tych pieniedzy bo cos sie nam stanie. Pomyslicie ze Malik to pesymista. Ale ja wyznaje zasade - ciesz sie chwila. Poki nie mam dzieci, wiekszych obowiazkow - to moge sobie pozwolic na takie hobby. Pozniej jak juz bedzie rodzina w pelnym skladzie to pewnie zwolnie tempo. Taka kolej rzeczy.

 

Troche sie rozpisalem :P

 

Reasumujac: Malik dalej bedzie zmienial wezyki, robil rozne warianty, czy testowal rozne uklady :) Poki jeszcze mam czas, ochote i co najwazniejsze zdrowie :)

 

Uwazam ze po to jest forum, zeby dzielic sie wiedza, spostrzezeniami - gdyz komus sie to przyda przy tworzeniu wlasnego projektu :)

 

PS.

 

Chlodnica jest zamocowana na gabce akustycznej z kazdej strony - trzyma sie bardzo mocno - jakby byla przykrecona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik a kupisz ten filtere na tył?? b tak goło jest :) revoltec sie tam sam nudzi z pewnością :)

Pozdro i czekam na wspomniane wyżej nowe rewizje:)btw wpadnij do mojej galeri :) może coś zasugerujesz:)

 

Keep modding!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak ma sie wydajność chłodnic 4x12cm i 9x12cm Giant i colosus czy jakoś tam, chciał bym sobie taka sprawić

Chyba ci się coś tematy pomyliły :mur:

 

Malik - sorry za to OT

 

Wracając do kibla, to z tygonami IMO wyglądał lepiej ;) No ale o gustach się nie dyskutuje ;]

Za to laing się świetnie prezentuje i dobrze, że nie jest nigdzie schowany. [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilota nawet z kartonu nie wyjąłem ;>

Jeśli jest Ci zupełnie nie potrzebny to chętnie go kupię B-)

 

Malik jak będziesz zmieniał hobby to polecam wędkarstwo :P .... Wracając do tematu, wspominałeś kiedyś o bloczkach KOOLANCE.... skoro chcesz wymieniać kilka klocków, które będa tylko pod tą EVGA, to może właśnie przyszedł czas na bloki inne niż Innova :D

 

Pompki Innovateka się już pozbyłeś wiec reszta też czeka na zmiane :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość skwarek

hmm osobiscie uwazam, ze rez z topem laingu wyglada za bardzo... czysto (jak jakis krysztal czy cus :mrgreen: :P i się niesamowicie z wszystkiego wyróznia, a dla mnie jest on tam najmniej elo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Malik @ żeby zakończyć te glupawe pytania i głupie odpowiedzi na temat kaski powiec ile kosztowała Cie całoś to może się odczepią. I masz racje na różne kieszenie rózne układy. Jego stać to co się czepiacie? Zarabia? Jego hobby? To sobie kupuje co chce i nikt mu w tym nie zabroni. BTW teraz ja niedługo będe składał swoje wc za UWAGA : 200zł ;] bedzie brzydko ale pochwalić się trzeba ^^ pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soker skąd wiesz ile ja mam lat co? Ja tylko powiedziałem na żarty żevy powiedział ile to kosztuje to może byście się odwalili na temat kasy włożonej w układ. Może źle mnie zrozumieliście. Koniec offtopa

koncz wasc, wstydu oszczedz.

 

 

Malik, czy i gdzie/jak wykorzystales te rozgaleziacze zasilania wentylkow?

Edytowane przez sobih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soker skąd wiesz ile ja mam lat co? Ja tylko powiedziałem na żarty żevy powiedział ile to kosztuje to może byście się odwalili na temat kasy włożonej w układ. Może źle mnie zrozumieliście. Koniec offtopa

boże policz sobie sam wszystkie klocki są firmowe i mają określoną cenę którą sobie sprawdzisz za pomocą www.google.pl (taka strona)

a jak masz problemy z dodawaniem na poziomie szkoły podstawowej to polecam start>programy>akcesoria>kalkulator

i wiecej nie pisz takiego bełkotu na tym forum bo aż żal coś takiego czytać

END OFF TOPIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Malik Będzie w tym układzie blok na sekcje zasialna mobo? Może zastosuj blok podobnie ładny i solidnie wykonanny jak inno. Może zmnieniło by się ułożenie węży na jakieś inne i znowu mielibyśmy czym pocieszyć oko :P

Blok innovateka to jedyny dostępny na to mobo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koolance odpada bo dowiedzialem sie ze to taki CPC :)

Chcesz zebym zawalu dostal? Gdzie, jak od kogo ... dowiedziales sie??? (mozesz odpisac na priv jak to tajne no i nie chce zrobic OT kolejnego...) Wkrotce chcialem Was uraczyc zestawem Koolance'owym (tak dla zdrowej rownowagi) :) a Ty mi piszesz, ze wpakowalem sie w CPC :blink:

 

I jeszcze w kwestii chlodnicy...

1. Byla Inno, dzisiaj zalozylem Thermo - zobaczymy czy bedzie roznica

- jak wypada Thermochill? Jest to element, ktorego mi ciagle brakuje a ciagle brak "wiesci z placu boju" (testu chlodnic co bedzie "w krotce") :rolleyes: Moze juz wyrobiles sobie jakies zdanie z praktyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...