Skocz do zawartości
Malik

Watercooling By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

Eee, jaka tam krytyka ;) .

 

Po prostu jakiś czas temu zobaczyłem to: http://img118.imageshack.us/my.php?image=6br4.jpg oraz wersję ze sprężynami i byłem pod wielkim wrażeniem. Obecnie jest dokładnie to samo - ot zmieniły sie bloczki, ktore i tak wygladaja tak samo w ciemnosciach, oraz nieco inne ulozenie wezy wymuszne rozmieszczeniem podzespolow. Liczyłem na kolejny szczęko-opad i nie oszukujmy sie - ciutke sie zawiodlem, bo nic nowego nie zobaczylem ;) .

 

Oczuwiscie jest ładnie, schludnie i w ogole, ale po poprzednich edycjach ukladu jakos tak... nudno ani innowacyjnie... co najwyzej innovatek'owo ;)

 

Nie martw sie, byc moze niedługo pokaże swoje wc, wiec takze bedziesz mogl krytykowac :) . Tym razem robione takze dla wyglądu, a nie wydajnosci... oczywiscie cos od innovateka sie znajdzie :D

 

Ale mi się wzięło na gadanie na temat kibli o 2 w nocy :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeczywiście sie rozgadałeś :mrgreen: nic nie krytykuje :P podba mi sie i tyle :P przecież zadnych uwag niewnosiłęm :P dobra eot bo nie o tym jest topic :rolleyes:

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne ;) ale tak jak MaSell stwierdził, nie można zauważyć ogromnych różnic w układzie w stosunku do poprzednich revisionów...

 

może gdyby mazgnąć detale farbkami UV to nabrałoby trochę życia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik, witam w gronie posiadaczy nForce 680i SLI full WC :wink: Wiem że długo czekałeś na tą chwilę, więc cieszę się razem z Tobą. Znasz moje zdanie odnośnie sprężynek więc nie będę się powtarzał. Nie wiem co niektórzy spodziewali się tutaj zobaczyć, przecież WC to WC, każdy wiedział z czego się będzie składać. Ja wiedziałem i nie jestem "zawiedziony". Jednak myślałem że Graph-O-Matic będzie się lepiej prezentować na NB, w tym przypadku wolę mojego Swiftecha. 8800GTX fajnie się prezentuje z rybką, może za jakiś czas wpuszczę taką do mojego akwarium (jak skończę projekt CUPRA, wiesz ocb :wink: ). Jednak musisz przyznać że nasze nowe rewizje to już nie to samo co na DFI. Brakuje mi tego UV. Pozdro i czekam na więcej fotek, no i tempy.

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy upierają się na prowadzenie węży CPU > NB > GPU? Moim zdaniem bardziej estetyczne jest połączenie CPU > GPU > NB.

Temperatury i tak zostana takie same, wszak nie zmieni się temperatura wody w całym układzie, a IMHO takie prowadzenie węży jest bardziej ergonomiczne.

 

Poza tym kibel, jak kibel ;) Każdy by taki złozył, gdyby miał takie klocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy upierają się na prowadzenie węży CPU > NB > GPU? Moim zdaniem bardziej estetyczne jest połączenie CPU > GPU > NB.

no nie sądzę, ponieważ przy kątowych obrotowych można połączyć cpu z nb za pomocą 5 cm węża...więc nie sądzę, żeby WIEEEEELKI łuk od gpu do nb byłby estetyczniejszy niż prosty kawałek węża... Edytowane przez mattnick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na obiecana galerie:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Podziekowania:

 

- Dla moja ukochanej Joanny za cierpliwosc i zrozumienie

- Dla Witka aka WiCiO za pomoc przy projekcie i walke do poznych godzin

- Dla Przemka Wrony z PCT za piekne klocki

- Dla Tomasza Sadlika z SIRIUS.PL za szybkie zalatwienie CPU

- Dla Pawla Wielgosa z HPC Shop - za mobasa

- Dla Was wszystkich - za wsparcie oraz sledzenie poczynan szalonego doktora Malika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne ;) ale tak jak MaSell stwierdził, nie można zauważyć ogromnych różnic w układzie w stosunku do poprzednich revisionów...

 

może gdyby mazgnąć detale farbkami UV to nabrałoby trochę życia :)

Moim celem bylo nie robic choinki z kompa - taka kolorystyka jaka jest podoba mi sie bardzo. W stosunku do poprzedniej rewizji nie ma zbyt duzo roznic. Jestem bardzo konserwatywny i dlatego zrobilem w tym stylu w jakim mi sie najbardziej podoba. Ale kazdy ma swoje zdanie i gust ;)

 

Malik

 

Jak tam remont pompki? Wymiana podzespołów uciszyła ją?

Wymiana wirnika dala rezultat - pompka stala sie nieslyszalna :)

 

:shock:

 

mówcie co chcecie, ale Malik znów pokazał (chyba) najestetyczniejsze WC na forum.

 

gratki

Dziekuje - milo to slyszec ;)

 

A jakie temperatury?

Testy dzisiaj zaczne - bede pozniej

 

Tygon czarny byłby idealny do tego układu :)

 

Świetna robota, ale mnie się nie podobają węże :) po prostu nie i koniec. Lepsze byłyby Innovateki niebieskie :)

Sa Innovateki niebieskie - tylko na nie sa nalozone sprezynki Swiftech' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są niebieskie innovateki :blink:

Moje niedopatrzenie :) Ale te sprężynki mnie zmyliły i niedostrzegłem koloru :D

 

Sa Innovateki niebieskie - tylko na nie sa nalozone sprezynki Swiftech' ;)

jak wyżej :rolleyes: Według mine sprężynki psują efekt :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co zmienić ?? można wsadzić oborote i połączyć cpu z nb 5 cm węża :)

 

wielkie gratki i tak....

Odpada - ten minimalny luk mi sie podoba. Poza tym kolanka to zlo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock:

 

mówcie co chcecie, ale Malik znów pokazał (chyba) najestetyczniejsze WC na forum.

 

gratki

Chyba żartujesz..

to NA PEWNO jest najestetyczniejsze WC na forum...

Twoje chłodzenie wzbudziło we mnie mocne postanowienie... ostrej nauki w najbliższym czasie- aby w przyszłości mieć dobrze płatną pracę, i móc sobie pozwolić na taki wspaniały sprzęcior :)

Nie dość że ładne, cudne i schludne, to ma jeszcze wartość dydaktyczno-edukacyjną, z elementami silnej motywacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz..

to NA PEWNO jest najestetyczniejsze WC na forum...

Twoje chłodzenie wzbudziło we mnie mocne postanowienie... ostrej nauki w najbliższym czasie- aby w przyszłości mieć dobrze płatną pracę, i móc sobie pozwolić na taki wspaniały sprzęcior :)

Nie dość że ładne, cudne i schludne, to ma jeszcze wartość dydaktyczno-edukacyjną, z elementami silnej motywacji :D

 

Świetne WC Malik!

Dzieki za mile slowa - dla takich opinii warto sie starac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...