Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

@q8ic czy ty masz w życiu jakieś problemy, panie poligloto?

 

Ja chwilę pograłem w GTA. Było grywalne, dopóki nie zacząłem się bawić w te różne rzekome poprawiacze wydajności. Skończyło się na tym, że gra chodzi wolniej niż na początku ;)

Ja gram na laptopie z GF 9600M GT z pamięciami DDR3. Może patch sprawi, że będzie się dało sensownie pograć w natywnej rozdzielczości na tym sprzęcie. Takie nowości jak Fallout 3 na high nie mają problemu.

Zastanawiam się, czy nie dałoby się wyłączyć tych kratkowanych cieni. Są irytujące. Myślałem, że to problem mojego sprzętu, ale widzę, że ta gra tak ma. Mi to wygląda podobnie jak z włączonym Multisamplingiem w Falloucie. Może popróbować wpisać coś w stylu TransparencyMultisampling 0 w "commandline".

Nie mam teraz dostępu do gta, więc nie sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo nareszcie się udało !! :)) mogę grać normalnie bez zawieszek :)) Wystarczyło tylko odpowiedniego cracka wgrać i teraz śmiga mi ładnie.

Tak w ogóle to nie rozumiem narzekań na Radeony, że słabo radzą sobie z tą grą itd... Mój ma się bardzo dobrze :)

 

pozdro

Witam...wygrał Pan bilet na bananową wyspę ;] Bloknijcie proszę uprzejmie Pana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...wygrał Pan bilet na bananową wyspę ;] Bloknijcie proszę uprzejmie Pana.

hahah bananową wyspę, :lol2: fajne stwierdzenie.

 

a tak sie zastanawiam - co jest z tym patchem w końcu? dalej kisi sie u mickeysofta? czy ktoś coś wie o dacie wydania łatki? bo mnie to nurtuje okropnie :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...wygrał Pan bilet na bananową wyspę ;] Bloknijcie proszę uprzejmie Pana.

nie koniecznie :blink:

 

ja tez będe chyba kombinował z crackiem, choc mam oryginał ale nie mam swojego napedu DVD bo w sumie poza gta go nie uzywam, w dodatku nie miesci mi sie w obudowie :lol:, to za kazdym razem pozyczac DVD zeby odpalić gre??

paranoja jakaś :damage_wall:

przez te zabezpieczenia nie da się nawet zrobić obrazu płyty, rockstar moglby wypuscic jakiegos patcha no_cd skoro i tak złamali te zabezpieczenia :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem na próbę od kuzyna czwórkę.

Opaliłem na tym co w sigu,tak 85gt :lol:

I wiecie co? da się grać,średnio 25-30fps. co prawda 800x600 i Low. Ale jest to jakiś argument do filmiku(kilka stron wstecz),kiedy gościu grał na mocniejszej 76gt i miał pokaz slajdów...

Myślałem że będzie znacznie gorzej. A tak,jestem po ~20 misjach.

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wkoncu tez odpalilem i pogralem hmm z 6godzinek ?

sprzet jak w podpisie

ustawienia w grze

1440x900 medium/high

tutaj parametry jakie ustawila gra

view distanse 25

detail 37

??~25

i te cienie na 3

no chodzi plynnie mimo tych 22-28 fpsow srednio.zmiana rozdzialki na nizsze nie wyplywa pozytywnie na powiekszenie fpsow.ssama fabula jest spoko i mocno wciaga.jesli ten patch ,ktory sie ukaze cos da(wg mnie nie chocby z powodu czasu jaki go robili) to bedzie spoko.gdyby fpsy utrzymywaly mi sie na poziomie 30-35 fpsow to mozna calkowiscie komfortowo grac bez narzekania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nafaszeruja procedure patchowania jakimis zabezpieczeniami albo integruja "paczyk" z xlive tak zeby byl dostepny tylko bezposrednio przez ta usluge. Wiec pewnie stad te opoznienia

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podsumowując wątek ciśnie mi się na usta co za banda matołów portowała gta na pc.

 

1. dostaliśmy produkt w stanie w jakim nie powinien przejść żadnych testów

2. nie przeszedł testów. nie wyrobili się więc wydali bubla

3. grafika jest po prostu biedna, bije w oczy. gram z texturami na low ale reszta na max i jest okrutnie

4. babole babole

 

jak dobrze rozumiem w momencie wypuszczenia gta nei było jeszcze sterów do nv które by tę grę odpaliły ? wgrałem bety, pojawiła się grafika (w0w)

pojawiły się też zwisy, co drugie odpalenie systemu, + w czasie gry

 

za to wydał rockstar + za to co dał z ga,es for windows i innymi zasyfiaczami - banuję rockstar i gta ;)

 

moim zdaniem za to co nam spakowano w pudełka i sprzedano należy się zwrot pieniążków i nominacja do tytułu bubel roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem już tyle gier nieporównywalnie mniej grywalnych niż to gta więc nie wiem skąd ten lament. Grafika biedna. A w jakim GTA byłą cudowna? TO NIE CRYSIS niech wreszcie część osób to zrozumie! ... w GTA utopiłem jak dotąd ok 12 godzin i miałem jeden pulpit toż to zakrawa o chamstwo! ...

 

Zamiast patrzeć na gta vs crysis niech poniektórzy po prostu zagłębią się w fabułę i klimat gry. Nie jestem fanboyem gry, sam mam kilka uwag do IV odsłony na PC ale tak jak przy poprzednich 3 częściach skupiam się na grze, a nie na kwestiach technicznych bo o to w gta zawsze chodziło i to samo polecam reszcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zajrzeć do tego pliku Grand Theft Auto IV\common\data\cj_images.txt od razu widać, że betę wydali :lol2:

 

@LPKorn wybacz ale gra to głównie te "kwestie techniczne" inaczej dla fabuły czytałbyś książki a dla klimatu oglądał filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest ta gra :lol2: , pokazuje 1450mb użycie pamięci z grafiki , a w rzeczywistości było max 400mb(średnio 300-350mb) w rozdziałce 1680*1050. Także nie rozumie po h... to blokowanie high textur :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA IV PC patch now availablePosted by adamcs at 03:08. Category: GeneralThe patch promised by Rockstar Games last Saturday is now available. Start your game and connect to LIVE to trigger the download. The patch is 32.6MB, takes a few minutes to install, and contains a variety of fixes including the following:GTA IV PC Patch	* A fix to the crash after legal screen that some German customers were reporting.	* Numerous improvements to the video editor: Smarter naming of videos, improved rendering quality, better fx during replays.	* Fix to bowling while using certain sensitive mice.	* Fix for ATI 1900 shadows.	* Overall savings to memory.	* Graphic improvements to particle systems and mirrors.	* Multiplayer character settings are preserved.	* Support for DirectInput controllers.Rockstar have stated on our forum that they are "going to keep supporting GTA IV PC for a long time," and that we can "expect additional fixes/improvements in the future."

wlaśnie mi sciąga przez live :P zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zrobilem update i zauwazylem tylko tyle, ze szybciej wczytuje mi sie menu i przybylo mi z 33fps do 37fps w benchmarku, w grze jakos nie zauwazylem zbytnio roznicy :)

edit: nie slysze teraz odglosow strzelania, ale to chyba przez benchmarka po przed nim byly ;d mam nadzieje.

Edytowane przez gwidon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@q8ic czy ty masz w życiu jakieś problemy, panie poligloto?

A któż nie ma :* Tak, czepiam się, ale nie robie tego w złej wierze. Dobrze, że jest recka. Źle, że kamera w autach jest taka jak w SA. Błędy wypadałoby poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niektorzy pamietaja (albo i nie) mialem problemy z GTA4 (po jakims czasie zwiecha i swiety boze nie pomoze tylko reset :D) Wczoraj wpadla mi do glowy mysl. Moze cos z karta graficzna nie tak? Wbijam w RivaTuner i leciutko odkrecilem karte (710/1850 --> 700/1800) i wczoraj gralem, testowalem i ani jednej zwieszki (dodam ze nie gralem na 800x600 tylko na 1024x960 czy jakos tak i paski na 5 :D) Pisze to jako wskazowke dla innych. Jesli masz podkrecona karte graficzna i komp lapie takie zwiechy ze musissz resetowac kompa to odkrec troche karte graficzna :D puffffff... Tak powstal czokapik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihihi. Świetny patch. Dodanie obsługi innych padów ustawiło mi kamerę nad głową na stałe - coś z osiami jest popieprzone, bez względu na to czy pad jest podłączony, czy nie :) Tyle że edycji ustawień pada jak nie było tak nie ma. WIELKIE DZIĘKI za taką łatę. Reinstall :angry:

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech mam nareszcie GTA ale nie moge pograc.

Jak klikam social klub to nic sie nie dzieje i jak chce kliknac w cos to mi sie komputer zawiesza

Wszystkie net_frame worki wgrane i sp 3 tez

Drugi problem to zainstalowalem windows live ale nie moge uruchomic bo jakas poprawke trzeba pobrac - daja linka -> TU LINK do niej pobieram i cyk pisze ze nie ta wersja jezykowa windows [ mam PL ]

Help ;p - co jeszcze mozna zrobic aby ten social club dzialal ;/

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. W środku zwykły exe.

Ten zwykly exek to patch prosze pana :wink: U mnie nie bylo problemow z instalacja. A patch wg mnie nic nie poprawil w moim przypadku. Ani zuzycie pamieci sie nie zmniejszylo ani fpsow nie przybylo... A to mial byc cudowny patch ktory z zakalca zrobi dobre ciasto :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niektorzy pamietaja (albo i nie) mialem problemy z GTA4 (po jakims czasie zwiecha i swiety boze nie pomoze tylko reset :D) Wczoraj wpadla mi do glowy mysl. Moze cos z karta graficzna nie tak? Wbijam w RivaTuner i leciutko odkrecilem karte (710/1850 --> 700/1800) i wczoraj gralem, testowalem i ani jednej zwieszki (dodam ze nie gralem na 800x600 tylko na 1024x960 czy jakos tak i paski na 5 :D) Pisze to jako wskazowke dla innych. Jesli masz podkrecona karte graficzna i komp lapie takie zwiechy ze musissz resetowac kompa to odkrec troche karte graficzna :D puffffff... Tak powstal czokapik :D

 

To nie sprawdziłeś tego wcześniej :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...