Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku godzinach z łatką ściągniętą via win id - zauważam, że płynność gry jakby lekko zjechała :wink: Wcześniej chodziło bez większych problemów, a teraz - chwilami fps spada :sad:

 

O co tu chodzi?

 

Z góry thx za wskazówki.

 

p.s. drgnęło coś w kwestii problemów z teksturami na ATI (vide 4850 HD 512 MB)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o średnią wydajność na sterownikach 181 vs. 180.84 beta 3, to spadła ona o ~1 klatkę na sekundę. Ale należy dodać, że minimalna ilość fpsów wzrosła o ~1, czyli właściwie w granicach błędu pomiarowego. Odczuwalnych różnic brak. Wydaje się tylko, że tekstury tak się nie kaszanią, jak nieraz się zdarzało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, kupiłem nowego kompa, ale narazie daruje sobie nową grafę...poczekam aż wyjdzie coś nowego i GTX280 stanieje...

 

Czy z: C2D E8500 (3,16Ghz), 4GB Hyper-X 1066Mhz CL5, GF 6800GT 256MB (hehe) jest wogole po co podchodzic do GTA4 chocby w 1024x768 ?? Bo nie wiem czy kupowac czy czekac na nowa grafe i dopiero bawic sie w GTA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, kupiłem nowego kompa, ale narazie daruje sobie nową grafę...poczekam aż wyjdzie coś nowego i GTX280 stanieje...

 

Czy z: C2D E8500 (3,16Ghz), 4GB Hyper-X 1066Mhz CL5, GF 6800GT 256MB (hehe) jest wogole po co podchodzic do GTA4 chocby w 1024x768 ?? Bo nie wiem czy kupowac czy czekac na nowa grafe i dopiero bawic sie w GTA?

W 800x600 na low moze i jakos pójdzie. Możesz kupic i spróbować. Jak i tak bedziez kupował nową grafe, to nawet jak na tej starej gra nie pójdzie, to i tak kase na darmo nie wywalisz, bo gierka poczeka sobie na nową grafikę i wtedy sobie bez problemu pograsz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z misja Last Interview - jeden z userow poruszyl ten problem ale jakos rozwiazania nie bylo - kupilem sobie garniturek , buty - bylem na posterunku i odebralem email - w jego tresci wycztalem ze mam sie spotkac z "French Tom" w " 69th Street Dinner - biore mapke do reki z gry patrze jest na 1 wyspie to w taryfe i jazda - czekam i czekam i nic

aha dodam ze ten ktos mial miec przy sobie czerwona roze i nikogo takiego nie widzialem czekalem w srodku i na zew ;p - czy ktos przeszedl ta misje ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z misja Last Interview - jeden z userow poruszyl ten problem ale jakos rozwiazania nie bylo - kupilem sobie garniturek , buty - bylem na posterunku i odebralem email - w jego tresci wycztalem ze mam sie spotkac z "French Tom" w " 69th Street Dinner - biore mapke do reki z gry patrze jest na 1 wyspie to w taryfe i jazda - czekam i czekam i nic

aha dodam ze ten ktos mial miec przy sobie czerwona roze i nikogo takiego nie widzialem czekalem w srodku i na zew ;p - czy ktos przeszedl ta misje ?

To ta misja z gejem, wejdź do środka i musi siedzieć po prawej stronie od wejścia. Zabij go, a później czekaj już tylko na spotkanie z prawnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ta misja z gejem, wejdź do środka i musi siedzieć po prawej stronie od wejścia. Zabij go, a później czekaj już tylko na spotkanie z prawnikiem.

No tak ale czekam na wyznaczona godzine i tam nikogo nie ma - wchodze wczesniej i tez nie - musze wejsc przed ta godzina czy dokladnie o tej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp X2 5000+ , GF 7950GT 512MB , 2GB RAM CL4 , Win XP SP3

 

 

sterowniki 181.00 + ten myk z Rivatuner i dalej nie ma tekstur :(

 

KICHA ! ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale czekam na wyznaczona godzine i tam nikogo nie ma - wchodze wczesniej i tez nie - musze wejsc przed ta godzina czy dokladnie o tej ?

Podejchalem do niego o pierwszej lepszej godzinie i szanowny gej juz czekal, po prawej sobie siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można pisać , ze gra przy 20 fps jest płynna ;/ . Nie jest!! 30 w zwyż się zaczyna dobra rozgrywka. Do 1280x1024 potrzeba: Q9300 lekko podkręconego lub E7200 na 4 GHz, 4GB ram - musi być oraz grafika też niczego sobie, czyli taki GTX260 w sam raz aczkolwiek 280 tka by się przydała. (mówiłem o full detalach w 1280x1024)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w GTA IV sprawiło/sprawia mi masę frajdy...

A z racji przesiadki na 26" LCD gram teraz w 1920x1200, low/low/1/1/100/0 i jakoś mi to nie przeszkadza... czy fakt, że mam 12-25fps...

 

Teraz zostało tylko kończenie gry na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee przeciez tego geja trzeba bylo na samym poczatku zabic o_O

a last interview to zabicie tego prawnika co wczesniej CV trzeba bylo wyslac

No wyslalem bylem w kawiarence ;]

Dobra pomotam juz jutro :) sie z tym

Co do ustawien to u mnie samochody na maxa 100 - i fps okolo 30 - spada nieraz do 17 , 12 ale da sie grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statistics

Average FPS: 38.28

Duration: 37.04 sec

CPU Usage: 91%

System memory usage: 63%

Video memory usage: 98%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 25

Detail Distance: 37

 

Hardware

Microsoft® Windows Vista" Ultimate

Service Pack 1

Video Adapter: NVIDIA GeForce 9600 GT

Video Driver version: 180.84

Audio Adapter: Głośniki (Realtek High Definition Audio)

Intel® Core2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz

 

File ID: benchmark.cli

Ma ktoś podobny PC aby porównać? :) Sprzęt jak w podpisie (C2D@3600MHz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ.

 

Bo ja już siły nie mam. Musiałem formata i zostały mi jedynie save na 60% gdzie jest ostatnia misja z fabuły. Raz ja przeszedłem a się męczyłem 4 godziny. Teraz też juz nie moge jej przejsc. Tym helikopterem mi nie idzie. Moze ktos przejsc (moj save w zalaczniku) i zapisac i mi odeslac save? Zalezy mi na tym by to byl moj zapis z gry bo wszystko jest tak jak chce.

 

PROSZĘ BARDZO O POMOC

SGTA400.zip

Edytowane przez misieek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze na razie nie mam gierki to nie zrobie zadnego faq'u:( moze ktos inny?

 

Wczesniej nie odp bo mialem ZPP

Ludzie przeciez FAQ juz ktos zrobil. Jest kilka stron wstecz, nie wiem czemu nie jest na pierwszej stronie. Widocznie autor tego nie zglosil moderacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wyobraz sobie ze niektorzy potrafia sie cieszyc gra w ustawieniach medium a nawet i low (jesli gra nieprzecietna) :]

 

Dokładnie i ja się właśnie tym ciesze. Nie żałuje, że kupiłem GTA IV mimo, że blaszak nie nalezy do najmocniejszych :) Gra świetna! Póki co rozbijam sie częściej po Liberty City :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ.

 

Bo ja już siły nie mam. Musiałem formata i zostały mi jedynie save na 60% gdzie jest ostatnia misja z fabuły. Raz ja przeszedłem a się męczyłem 4 godziny. Teraz też juz nie moge jej przejsc. Tym helikopterem mi nie idzie. Moze ktos przejsc (moj save w zalaczniku) i zapisac i mi odeslac save? Zalezy mi na tym by to byl moj zapis z gry bo wszystko jest tak jak chce.

 

PROSZĘ BARDZO O POMOC

Pisałem juz, sam savegame nie wystarczy.

Nie poddawaj sie, bedzie satysfakcja ze to Ty sam ukonczyłes gre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pomysłu :-|

Jeju kwasior jak Ty odpaliłeś tą z takimi detalami :(

 

Ja na tym 7950GT już cuda robię żeby było widać przynajmniej radar i menu (ESC)

 

Wczoraj zainstalowałem te stery 181.00 i dalej nic może coś tam się poprawiło ale nie za dużo

 

nie widać menu (ESC), radaru, fona, zmiany radia, życia, ilości naboi, szyb w samochodach i dymu jak się samochód rozwala

 

----------------------------------

 

W sobotę chyba zrobię reinstal Windy i się zobaczy

 

 

Jakie są potrzebne aplikację do GTA4 oprócz tego Live! ? ? ?

 

Skąd mogę ściągnąć pełną wersję NET Framework 3.5 bo na tamtym kompie nie mam neta ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...