Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie skonczylem glowny watek. Gralo sie swietnie. Caly czas czulem sie jakbym uczestniczyl w hollywodzkiej megaprodukcji z masa strzelanin i zwrotów akcji. Nie wiem jak wy, ale ja na koniec zrobilem porzadek z kazdym ktory sobie na to zasluzyl. Zero litosci.

 

Minusy:

- optymalizcja

- zbyt rzadka sieć jadłodalni

- brak tuningu samochodow

- brak mozliwosci kupna wiekszej ilosci mieszkan

- poszczegolne dzielnice miasta zbyt podobne do siebie

 

Plusy:

- CALA reszta, czyli TONY dobrej zabawy

 

Ocena:

+9/10

 

Kiedy robimy onlineowa ustawke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statistics

Average FPS: 44.75

Duration: 37.07 sec

CPU Usage: 83%

System memory usage: 85%

Video memory usage: 97%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: Medium

View Distance: 38

Detail Distance: 100

 

vehical distance 80,cienie 10

 

8800 GT - nie podkręcony palit ,gra się bardzo komfortowo,zero zwiech,żadnych wywaleń do pulpitu itd,a gra napewno lepiej wygląda niż SA

Jak wytlumaczysz moje wyniki?

ja na e2160@3ghz 3gb ram i 8800gt512 OC, na vista prof 64x mam w benchu 30fps...

w 1440x900 <-mniejsza rozdiialka

15

30

30

0

To ta vista az tak ssie?Albo az tyle daje proc (50% wiecej?)

Napisz cos wiecej o swoim systemie, sterownikach etc.

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wytlumaczysz moje wyniki?

ja na e2160@3ghz 3gb ram i 8800gt512 OC, na vista prof 64x mam w benchu 30fps...

w 1440x900 <-mniejsza rozdiialka

15

30

30

0

To ta vista az tak ssie?Albo az tyle daje proc (50% wiecej?)

było już o tym mowa ;)

 

swoją drogą testowałem vista 32 ultimate i win XP i chodzi tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wytlumaczysz moje wyniki?

ja na e2160@3ghz 3gb ram i 8800gt512 OC, na vista prof 64x mam w benchu 30fps...

w 1440x900 <-mniejsza rozdiialka

15

30

30

0

To ta vista az tak ssie?Albo az tyle daje proc (50% wiecej?)

Napisz cos wiecej o swoim systemie, sterownikach etc.

Chyba przeoczyłeś ;)

http://www.pcgameshardware.com/aid,669595/...cessors/?page=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalacja i uruchomienie bezproblemowe :) Pograłem chwilkę, nie ogarniam tej kamery :D Mogłaby swobodnie podążać za samochodem. Nie wiem jak można porównać grafikę do tej z SA... aczkolwiek nie jest jakaś zachwycająca, i te cienie <_<

 

Teraz aby tradycji stało się zadość

StatisticsAverage FPS: 42.47Duration: 36.99 secCPU Usage: 90%System memory usage: 78%Video memory usage: 56%Graphics SettingsVideo Mode: 1024 x 768 (75 Hz)Texture Quality: MediumRender Quality: Very HighView Distance: 40Detail Distance: 40HardwareMicrosoft Windows XP Home EditionDodatek Service Pack 3Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series Video Driver version: 6.14.10.6891Audio Adapter: Realtek HD Audio outputProcesor Intel Pentium III XeonProcesor Intel Pentium III Xeon

1. Intel z podpisu, nie Xeon, z tym, że podkręcony na 3,28Ghz (9,5x345)

2. Win XP z SP2 i zmienionym wpisem

3. Radeon @ 650/1050

4. Pojazdy na 50

5. Cienie na 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś może wie coś na temat otwierania bagażnika i wkładania do niego różnych... rzeczy ? ;p

A wrażenia z gry ?

Gra na pewno wciągnęła mnie jak żadna z serii GTA (chociaż w Vice City i SA też się zagrywałem). Szkoda tylko, że mam tak mało czasu na grę.

Boli troche tak słaba optymalizacja i doczytywanie tekstur, ale wszystko rekompensuje wspaniała grywalność.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w GTA 3 i SA wg mnie fabuła była denna, w Vice City było jakoś klimatycznie (wg mnie oczywiscie) a fabułę czwóreczki zaczne juz w świeta :razz: bo obecnie mało czasu na gre jest, i zobaczymy co wy tak bardzo zachwalacie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;] przeczytalem te 80 stron i nigdzie nie znalazlem odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie, moze bedziecie w stanie mi pomoc ;]

Po uruchomieniu gry na automatycznej konfiguracji komp zawiesza sie po 40 sekundach, wiecie co z tym zrobic?

komp:

C2D 1,8 ghz

ati radeon hd 3870 512mb

3 gb ram (2x 512 mb + 2x 1gb geil)

xp sp3, catalyst 8.12 i .NET framework

 

Blagam, pomozcie mi, bo inni juz skonczyli fabule glowna, a ja nawet nie moge zaczac, mimo tego, ze dokaldnie taka karta jest w wymaganiach rekomendowanych.

P.S

jeszcze jedna sprawa, czy to mozliwe, ze przez procka to sie zawiesza? Zawsze jest mozliwosc podkrecenia do 2,8;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;] przeczytalem te 80 stron i nigdzie nie znalazlem odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie, moze bedziecie w stanie mi pomoc ;]

Po uruchomieniu gry na automatycznej konfiguracji komp zawiesza sie po 40 sekundach, wiecie co z tym zrobic?

komp:

C2D 1,8 ghz

ati radeon hd 3870 512mb

3 gb ram (2x 512 mb + 2x 1gb geil)

xp sp3, catalyst 8.12 i .NET framework

 

Blagam, pomozcie mi, bo inni juz skonczyli fabule glowna, a ja nawet nie moge zaczac, mimo tego, ze dokaldnie taka karta jest w wymaganiach rekomendowanych.

P.S

jeszcze jedna sprawa, czy to mozliwe, ze przez procka to sie zawiesza? Zawsze jest mozliwosc podkrecenia do 2,8;]

pewnie format pomoże ]:->

 

przez procka nie może się zawieszać jeśli niekręcony, ale podkręcić byś musiał żeby względnie płynnie pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Jak przypuszczam problem ten występuje tylko w tej grze?

 

Procesor raczej nie jest winny, bez OC nie powinien sprawiać problemów, ale małe OC nie zaszkodzi ;)

Edytowane przez razorex2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie format pomoże ]:->

 

przez procka nie może się zawieszać jeśli niekręcony, ale podkręcić byś musiał żeby względnie płynnie pograć

ale ja format robilem 5 dni temu ;]

a w ogole to raz udalo mi sie zagrac normalnie i nie wywalalo mnie. Na samym poczatku wywalalo mi blad resc10, ale po zainstalowaniu patcha przestalo. Nie rozumiem tego. A jak nie format, to co?

A wpadlem jeszcze na pomysl, ze to moze jest spowodowane jakims niestalym napieciem? bo oczywiscie karta jest na dodatkowym zasilaniu....

a wlasnie, jak odpale gre, to najpierw po 30 sekundach zaczyna zwalniac, lapie laga, potem gasnie ekran, wlacza sie na kilka sekund i znowu zawiesza i juz tak zostaje.

 

BTW, jakie ustawienia polecilibyscie? bo te automatyczne, to troche zle chyba.....

Edytowane przez hendrx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkrecilem procka i jest to samo co bylo. fakt, ze teraz na automatycznych ustawieniach jest 31 fpsow, ale po lwaczeniu gry, jak wyjde na misto z pomieszczenia to wylacza sie monitor, potem sie wlacza i znowu wszystko znika, tyle, ze juz sie spowrotem nie wlacza. Czym to moze byc jeszcze spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkrecilem procka i jest to samo co bylo. fakt, ze teraz na automatycznych ustawieniach jest 31 fpsow, ale po lwaczeniu gry, jak wyjde na misto z pomieszczenia to wylacza sie monitor, potem sie wlacza i znowu wszystko znika, tyle, ze juz sie spowrotem nie wlacza. Czym to moze byc jeszcze spowodowane?

ja bym zmienil sterowniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razorex2 --> a jesli podobny problem czasem przytrafia mi sie w innych grach?

Jeżeli sytuacja powtarza się w innych grach, to możesz pokombinować ze sterownikami, chociaż masz najnowsze, więc one raczej problemu nie powinny stanowić. Z tego co piszesz to wygląda na problem z grafą, chyba, że dzieje się to tylko w GTA, to juz nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest jakis postep ;) teraz nic nie miga, tylko znikaja mi tekstury.. ale dalej na catalyst 8.12, chociaz po dluzzszej chwili wszystko znika i jest czarny ekran...

Natomiast jak zainstalowalem od nowa patcha, to jest tak samo jak bylo wczesniej....

Edytowane przez hendrx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto i po co narzeka na tą grę, (no może z wyjątkiem tych których nie działa, albo tych co nie mają tekstur, ale to już ich wina, że nie umieją tego naprawić) bo jak dla mnie jest absolutnie wielka. Fajna fabuła, wyraziste postacie, świetny klimat i dopracowany żywy świat robią swoje. W obliczu czegoś takiego, trzeba być upierdliwym ignorantem, żeby zrzędzić na jakieś drobne defekty graficzne.

 

To mówię ja- właściciel GF8600 i zadowolony gracz. ;-)

 

Jak dla mnie po dwóch dniach 9+ na 10, bo jednak za niedopracowanie gry po tej technicznej stronie coś trzeba odjąć.

HD4830 i 4GB ramu są w drodze. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zadania są trochę naciągane, Niko był w wojsku ale nie był zabójcą, a przynajmniej aż takim jakim się stał w Liberty, wygląda to tak - zabij tego, OK. Zabij dwóch kolesi, OK. Zabij 15 kolesi, OK. Wybij pół armii, OK niema problemu. Wiem że to jest tylko gra ale strasznie denerwuje mnie taka obojętna postawa Niko wobec powierzonych mu zadań i to że robi za czołg który unicestwia dowolną ilość przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROBLEM

 

komp X2 5000+ , GF 7950GT 512MB , 2GB RAM CL4 , Win XP

 

Po zainstalowaniu patcha i sterowników (180.84 Beta 3) gra odpala, jest płynniej

ale nie mam tekstur radaru, broni, nie widzę telefonu i menu jak naduszę ESC

 

Wie ktoś jak ten problem rozwiązać ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...