Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

to juz znalazlem wczoraj ;) tylko mam problem bo mi sie nie uruchamia windows live :( mam go zainstalowanego. mam patch 1.0.3.0 i crack http://xxxxxxxxxxx/GTA_I...0.3.0_Crack.rar . jakies pomysly? :)

Proponowalbym najpierw skasowac swojego posta, potem przeczytac regulamin i dopiero wtedy zaczac pisac posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sam znalazlem odpowiedz :) i to bardzo prosta :D otoz wystarczylo rozpoczac nowa gre aby w moich dokumentach utworzyl sie folder savegames. i zamienilem to na save zapisane w XP X:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\savegames. i tyle :D dziala! bez zadnego kopiowania rockstargames i innych :D nie wiem jak to mozliwe.moze to dzieki crackowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zaimportować save'ów z XP do Win7. Mam cały katalog Rockstar, Xlive, podmieniam ręcznie - nie działa. Tworze pierwszy nowy save, podmieniam - nie działa. Używam Xlive Wrapper - gra się w ogóle przestaje uruchamiać bez żadnej przyczyny. Jakieś pomysły? Nie mam ochoty rozpoczynać gry od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zaimportować save'ów z XP do Win7. Mam cały katalog Rockstar, Xlive, podmieniam ręcznie - nie działa. Tworze pierwszy nowy save, podmieniam - nie działa. Używam Xlive Wrapper - gra się w ogóle przestaje uruchamiać bez żadnej przyczyny. Jakieś pomysły? Nie mam ochoty rozpoczynać gry od nowa.

zainstaluj najnowszy patch i crack. i wtedy zrob tak jak ja .musi zadzialac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj najnowszy patch i crack. i wtedy zrob tak jak ja .musi zadzialac icon_smile3.gif

Dzięki działa. Tylko ja skopiowałem całe 3 katalogi - GFWLive, Rockstar Games i XLive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w tej grze przede wszystkim ważny jest procesor, a dopiero potem karta graf. Ludzie z dużo gorszą kartą niż moja ale mocniejszym procesorem mają o kilka-kilkanaście klatek więcej i ogólnie większą płynnośc rozgrywki. W dodatku po pewnym czasie gry płynnośc znacznie spada i dopiero po wizycie w domku i zasevowaniu płynnośc wraca do tradycyjnego poziomu... Parodia... Za brak optymalizacji twórców powinni rozstrzelać. 140zl za betę... :-|

Edytowane przez blood2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Ameryki to ty nie odkryłeś. Gta lubi więcej niż dwa rdzenie. Gra na praktycznie max suwakach i detalach jest realna na quadach bądź phenomach. Olookaj parę filmików na youtube to sie utwierdzisz tym bardziej w tym fakcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Powiem , ze i do mnie dotarla wreszcie paczka z gierka. I jak? Tak , ze grac sie nie da. Nie sadzilem , ze GTX260 nie pociagnie tego , nie wiem co jest grane , ale z 5FPS to lekka porazka. To sobie pogralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Powiem , ze i do mnie dotarla wreszcie paczka z gierka. I jak? Tak , ze grac sie nie da. Nie sadzilem , ze GTX260 nie pociagnie tego , nie wiem co jest grane , ale z 5FPS to lekka porazka. To sobie pogralem.

Może podaj całą konfigurację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Generalnie w 1280x720 na LOW to chodzi...ze struttinfiem non stop , szarpanie. Eh , odechciewa sie trzymania kompa widzac jak takie cos lazi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Generalnie w 1280x720 na LOW to chodzi...ze struttinfiem non stop , szarpanie. Eh , odechciewa sie trzymania kompa widzac jak takie cos lazi.

Windows 7 to dopiero beta więc pobaw się sterami. Ale pierwszy raz widzę, żeby komuś na dobry kompie tak źle chodziło. Coś zrobiłeś źle. Zainstalowałeś wszystko?

http://www.forum.wiaderko.com/poradniki-do...-problemow.html

 

Bawiłeś się trybami zgodności? Zrób commandline.txt w folderze z grą i po spacji wpisz -fullspecaudio

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

mozna zmienic to sterownie kamera za pomoca myszki podczas jazdy samochodem?

Patrz kilka postów wyżej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Witam nie testowałem tych 181 sterów :> postaram się poprawić wynik podkrecajac karte na max :> a procka na max.

Na 7 mam słaby wynik nie pamiętam ile ale słabo.

Ja to robiłem.

 

OC GPU dało uwaga, cały 1 FPS :lol:

 

OC E6300 z 1.8 do 2.8 dało z 28 FPSów w benchu do 44 FPSów po OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ktoś może podobny komputer do mojego ? W bechmarku na max detalach w rozdziałce 1280x1024 mam

 

Statistics

Average FPS: 44.41

Duration: 37.40 sec

CPU Usage: 57%

System memory usage: 66%

Video memory usage: 78%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)

Texture Quality: High

Render Quality: Highest

View Distance: 68

Detail Distance: 100

 

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Dodatek Service Pack 3

Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series

Video Driver version: 6.14.10.6947

Audio Adapter: Realtek HD Audio output

AMD Phenom II X4 920 Processor

 

File ID: benchmark.cli

 

 

Odpalam grę i na takich ustawieniach mam 15-25 fpsów.Dam wszystkie detale na low i mam fpsow 30-40 :D Oczywiście w podczas jazdy autem bo chyba stanie w pomieszczeniu z kamera w ziemie się nie liczy nie :D ?Na low detalach(wszystko minimum) fpsy spadały poniżej do 20 :) Nie wiem czy ta gra jest taka niezoptymalizowana ale na prawdę chodzi beznadziejnie xD Gdzie się sprawdza jaką się ma wersje gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Windows 7 to dopiero beta więc pobaw się sterami. Ale pierwszy raz widzę, żeby komuś na dobry kompie tak źle chodziło. Coś zrobiłeś źle. Zainstalowałeś wszystko?

http://www.forum.wiaderko.com/poradniki-do...-problemow.html

 

Bawiłeś się trybami zgodności? Zrób commandline.txt w folderze z grą i po spacji wpisz -fullspecaudio

Olalem ich "patenty" - swiezy Seven , te same stery , postawiony Raid + 3 pacz do GTA4 = 1680x1050 high i ok. Cieniowanie DST to jednak porazka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX260

E8200

4GB ramu.

Seven 7100.

Podkręć proca do przynajmniej 3,4ghz i zobacz jak będzie chodzić :D. GTA to przede wszystkim procek :rolleyes: .. Możesz również pobawić się CCleanerem ;).

Spróbuj również grać BEZ patcha 1,3 i najnowszego Live.. U mnie te najnowsze super aktualizacje odjęły z 5 klatek (na dodatek po dłuższej grze FPS spadał..). Polecam patch 1.2 i pierwotną wersję Live (no chyba że chcesz grać w multi to niestety musisz mieć wszystkie aktualizację)..

Edytowane przez david11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ja u siebie też zauważyłem pewną prawidłowość mianowicie po odłączeniu kabla sieciowego jest pare klatek wiecej a i chwilowy spadek ilości klatek jest mniejszy. Dziwna ta gra :blink:

Możliwe, że to przez Live. Ta usługa to jedna wielka porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Podkręć proca do przynajmniej 3,4ghz i zobacz jak będzie chodzić :D. GTA to przede wszystkim procek :rolleyes: .. Możesz również pobawić się CCleanerem ;).

Spróbuj również grać BEZ patcha 1,3 i najnowszego Live.. U mnie te najnowsze super aktualizacje odjęły z 5 klatek (na dodatek po dłuższej grze FPS spadał..). Polecam patch 1.2 i pierwotną wersję Live (no chyba że chcesz grać w multi to niestety musisz mieć wszystkie aktualizację)..

2 posty nad Twoim jest moj rozwiazanie problemu...

 

Szukanie starego live? Praktycznie niemozliwe - zasysa updejt z msu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...