Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Championek

tak po prostu idź do sklepu.

Chyba kpisz, że pójdę i kupię grę, która jest w 50% niedopracowana. Nie jest to tylko opinia graczy, ale również na różnych - szanowanych portalach jest o tym mowa, dlatego póki co miałem zamiar ją przetestować. Stąd moje pytanie i proszę daruj sobie teksty tego typu.

Edytowane przez Championek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktos mial taki problem jak w zalaczniku? Wogole wszystko jest na min. a to chodzi jakby nie moglo i te tekstury. Sterowniki to 175.19. Pozdrawiam

http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=29...mp;postcount=75

 

Może pomoże...

 

U mnie żadne sterowniki nie pomagają. I tak i tak nie ma textur :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takse wolam klawiszem E ale mi pisze ze zeby wsiasc jako pasazer mam nacisnac F a Niko mi sie waluje fure a nie wsiada jako pasazer, jak mam to zrobic?

 

Musisz przytrzymać na chwilę "F" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem te bety 8.12 i po pierwsze nie dzialaja mi dwa rdzenie a po drugie gra mi sie wysypuje przy ładowaniu...

tzn. jedna "karta" nie chce sie zainstalowac tak jakby..na 8.11 jest ok

 

Blue w tej grze pod każdymi sterami działa tylko jeden rdzeń bo ona nie kmini x2/CF/SLI - dno ;P

 

ciekawe czy ten dodatek co wyjdzie, żeby SLI działało to czy CF i x2 będą śmigać :) wtedy będzie wymiatało !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił już ktoś testy 2rdzenie vs 4rdzenie? Z chęcią zobaczyłbym testy osoby mającej Quada, jak wygląda sprawa przy koligacji tylko 2cpu vs 4cpu - zawsze to jakieś odniesienie 4 vs 2 rdzenie :P

 

Jak myślicie jaki jest lepszy wartiant? e2160@3Ghz z hd4850 czy quad6660@3.2 z gf9600gt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił już ktoś testy 2rdzenie vs 4rdzenie? Z chęcią zobaczyłbym testy osoby mającej Quada, jak wygląda sprawa przy koligacji tylko 2cpu vs 4cpu - zawsze to jakieś odniesienie 4 vs 2 rdzenie :P

 

Jak myślicie jaki jest lepszy wartiant? e2160@3Ghz z hd4850 czy quad6660@3.2 z gf9600gt?

Gra podobno kompletnie sobie nie radzi z radeonami :blink:

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra podobno kompletnie sobie nie radzi z radeonami :blink:

i na tym powinno się skończyć rozmowę ;)

 

a pewnie bedzie szybszy quad z 9600gt,

 

ale lepiej kopic mocniejszego procka i dozbierać trochę kasiorki albo celować coś pomiędzy, w sumie i tak lepiej mocne c2d niż q6600

Edytowane przez cwaniak666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kpisz, że pójdę i kupię grę, która jest w 50% niedopracowana. Nie jest to tylko opinia graczy, ale również na różnych - szanowanych portalach jest o tym mowa, dlatego póki co miałem zamiar ją przetestować. Stąd moje pytanie i proszę daruj sobie teksty tego typu.

W takim razie chyba kpisz ze Ci powiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra by była świetna gdyby nie:

1. Proces instalacyjny.

2. Słaba grafa.

3. Nie lubi się z ATI.

4. Tragiczne cienie.

5. Strasznie dużo bugów.

6. No i beznadziejna praca kamery.

 

Poza tym chyba wszystko na plus. Sposób rozgrywki bardzo mi się podoba, możliwości, jazda, misje. Jak się zacznie grać trudno się oderwać :D

 

Jeśli chodzi o multi jak to jest w końcu. Kumpel zerejestrował się na LIVE jako Polska - podobno nie można. No ale tu się zaczynaja schody, nie może dołączyć do żadnej gry, jedynie mu działa gdy się inni do niego podłaczaja.

Ja już nie wiem czy rejestrowac jako uk czy pl :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra by była świetna gdyby nie:

1. Proces instalacyjny.

2. Słaba grafa.

3. Nie lubi się z ATI.

4. Tragiczne cienie.

5. Strasznie dużo bugów.

6. No i beznadziejna praca kamery.

 

Poza tym chyba wszystko na plus. Sposób rozgrywki bardzo mi się podoba, możliwości, jazda, misje. Jak się zacznie grać trudno się oderwać :D

 

Jeśli chodzi o multi jak to jest w końcu. Kumpel zerejestrował się na LIVE jako Polska - podobno nie można. No ale tu się zaczynaja schody, nie może dołączyć do żadnej gry, jedynie mu działa gdy się inni do niego podłaczaja.

Ja już nie wiem czy rejestrowac jako uk czy pl :/

lepiej UK,

 

btw jak Ci działa? benchmark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C2D 2GHz

8600M GT

1GB ramu

 

porażka na całego 800x600 ledwo zipie

co za gniot skończony, inne najnowsze gry CoD 5 choćby nie mają problemów z płynnością na medium i przy wyższych rozdziałkach

i jeszcze ten rozmiar 20GB po instalacji, to już całkiem ich porąbało..

 

kupię xboxa kiedyś to pogram jak człowiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie "Maksymalna liczba wstępnie renderowanych klatek" na 0 daje u mnie +5~10 fps na 9600gso 384mb, fajnie jakby mógł ktoś sprawdzić rezultat na swoim kompie :D

A gdzie owa opcja jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C2D 2GHz

8600M GT

1GB ramu

 

porażka na całego 800x600 ledwo zipie

co za gniot skończony, inne najnowsze gry CoD 5 choćby nie mają problemów z płynnością na medium i przy wyższych rozdziałkach

i jeszcze ten rozmiar 20GB po instalacji, to już całkiem ich porąbało..

 

kupię xboxa kiedyś to pogram jak człowiek :)

Ludzie czy Wy nie widzicie jak ogromny zabudowany obszar jest dostepny w grze? Porownywanie tego do Cod5 jest co najmniej nie na miejscu. Optymalizacja swoja droga ale silnik ma co generowac ;)

 

@kuebk w panelu Nvidi :]

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy Wy nie widzicie jak ogromny zabudowany obszar jest dostepny w grze? Porownywanie tego do Cod5 jest co najmniej nie na miejscu. Optymalizacja swoja droga ale silnik ma co generowac ;)

No przeciez!

Nikt sie nie spodziewal jak wielki potencjal drzemie w dzisiejszych konsolach...

C2Q i GTX280 wymiekaja :lol2:

 

CarsonPoland ty tak serio?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem z jakiej paki posiadacze radkow tak marudza. Posiadam hd4850, w grze wszystko mam na full, rozdzialka 1280x1024 i gra wedlug mnie chodzi plynnie, moze czasami troche zwolni na chwile, ale to mi w ogole nie przeszkadza.

 

A jesli chodzi o wrazenia z gry to denerwuje mnie

-sposob chodzenia

-to ze trzeba operowac kamera podczas jazdy

-ciezko sie jezdzi pojazdami + marna fizyka jazdy

a reszta jest ok czyli dialogi, cut scenki, misje, telefonik tez jest fajna opcja ;] no i przedewszystko dobra grywalnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Championek - ban za jawne przyznawanie sie do korzystania z pirackiej wersji gry. Niektorym sie juz chyba w glowach poprzewracalo.

 

draak & chronicsmoke - prosilem o zakonczenie tematu "PC vs konsole". Po 10% + 3 dni ZPP. Sorry, panowie - moge ostrzegac i upominac, ale do czasu. A z tego tematu robi sie coraz wiekszy smietnik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczyniłem dziś zakup. Zainstalowałem, rejestracja jakoś poszła (UK). Gierka odpaliła bez żadnego problemu naszczęście. I muszę cofnąć co napisałem wcześniej sugierując się screenami, nie jest tak pusto. Może przechodniów nie ma tyle co w SA, ale samochodów już jest sporo. Gram na FW 180.60, jutro sprawdzę 180.70 może będzie jeszcze lepiej, choć tragedii nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benchmark:

Statistics

Average FPS: 37.26

Duration: 37.07 sec

CPU Usage: 82%

System memory usage: 90%

Video memory usage: 100%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 25

Detail Distance: 37

 

Hardware

Microsoft® Windows® XP Professional x64 Edition

Service Pack 2

Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GT

Video Driver version: 178.24

Audio Adapter: Realtek HD Audio output

Intel® Core2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz

Intel® Core2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz

 

File ID: Benchmark.cli

 

Screeny:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Gram z blurem, gra chodzi ok - mnie sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...