Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam pomóżcie w ogóle nie włącza mi się Social Club jak włączam to nic sie nie dzieje tak samo z gta jak wlaczam to wyskakuje czarno okienko i znika podejrzewam ze to przez to ze social club nie działa ale jak to naprawiać ???

Musisz cos pokombinowac z NET Frameworkami ale co to nie wiem bo ja juz drugi dzien sie z tym mecze i nic nei wymyslilem jeszcze. :(

 

Proponuję poczytać z 5-6 stron wcześniej./

Instalowanie tych wszystkich frameworkow nie zawsze daje porzadany rezultat. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News z gta4net

 

Patch coming in the next few daysPosted by adamcs at 02:07. Category: GeneralRockstar have just revealed on our forum that a patch for GTA IV PC is due to be made available in the next few days. Here is what they had to say:	Driver News	We’re pleased to announce that in co-operation with Nvidia a new driver has been released that improves performance and fixes a major issue with 7900 series cards. If you haven’t gotten the driver yet download it here: http://www.nzone.com/object/nzone_gtaiv_downloads.html	ATI has also agreed to officially release Catalyst 8.12 which will release on Dec 10th from http://game.amd.com. Expect significant performance improvements when using this new driver.	Patch Is On The Way	We are working on making a patch available in the next few days. Since Grand Theft Auto IV is a Games For Windows – Live game the patch must be certified by Microsoft before release. The patch is already at Microsoft and we expect a speedy approval. The patch contains a variety of fixes including:		* A fix to the crash after legal screen that some German customers were reporting.		* Numerous improvements to the video editor: Smarter naming of videos, improved rendering quality, better fx during replays		* Fix to bowling while using certain sensitive mice		* Fix for ATI 1900 shadows		* Overall savings to memory		* Graphic improvements to particle systems and mirrors		* Multiplayer character settings are preserved		* Support for DirectInput controllers. Note: The current hack way of supporting these controllers may not work with the improved functionality. So we recommend you remove the hack before upgrading to the patch.	Issues with power management software have also been fixed (slow speed, double speed issues). Even after the patch comes out setting power management software to maximum performance is recommended. We’ve seen cases where power management software does not detect the game is running and puts the CPU in green mode.	Besides the patch we’ve also improved the way the Social Club handles data this should have greatly reduced or eliminated the Mma10 error. If you are still receiving this error after logging in and out of Social Club we would like to know as much info as you can about it.Link: GTAForums Topic.NVIDIA release new driver for GTA4Posted by adamcs at 01:00. Category: GeneralNVIDIA have released a new driver which they are encouraging users to install in order to give them the best experience with Grand Theft Auto IV. The new GeForce v180.84 driver can be downloaded at nZone:	* Download GeForce Driver 180.84 (Win XP)	* Download GeForce Driver 180.84 (Win XP 64-bit)	* Download GeForce Driver 180.84 (Vista)	* Download GeForce Driver 180.84 (Vista 64-bit)Please note however that the driver is still beta, and has not yet passed Microsoft testing and approval, and should therefore be used at your own risk.Some NVIDIA users at our forum are reporting improvements of up to 10 fps, while some users are reporting no change at all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Sorry, ale proponujesz rozmazanie obrazu w celu poprawy jakości? Śmieszne. Już bloom powoduje wyraźny spadek ostrości, a z dodatkowym blurem to gra wygląda totalnie odpychająco, jak dodać do tego brak AA i cienie.

 

Do końca roku niedaleko, więc Rockstar ma mało czasu na poprawę wszystkich błędów, tak więc pod względem technicznym duża szansa że będzie to crap roku.

 

NFS Undercover wypada lepiej bo chociaż można powyłączać większość efektów, działa AA i nie trzeba dodatkowych syfów instalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ja mam to samo. Nie zapamietuje mi ustawien grafiki :/

Mam rozwiazanie, wchodzimy do C:\Documents and Settings\*($&@(*$\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\Settings i wyrzucamy 3 pliki ktore tam sa. Po tym wlaczamy gre, ustawiamy grafe i wszystko jest juz ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że w tej grze płynność zależy od procesora a najlepiej 4 rdzeniowego i wysoko taktowanego :wink:

 

tak śmiga na maxa pod GTX 280 :wink: i bez różnicy czy ustawie na mniej detali gra działa tak samo.

http://www.youtube.com/watch?v=sM5Rf4Gv2qM&feature=email

 

na takiej rozdziałce to żal grać w gry więc nie wiem czym ta podjara...

gra powinna chodzić idealnie na FullHD ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozwiazanie, wchodzimy do C:\Documents and Settings\*($&@(*$\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\Settings i wyrzucamy 3 pliki ktore tam sa. Po tym wlaczamy gre, ustawiamy grafe i wszystko jest juz ok ;)

U mnie tez nie pamieta ustawień grafiki... Gdzie znajduje sie ten folder w Viscie?

 

Edit

Znalazlem - C:\Users\(nazwa uzytkownika)\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\Settings

Edytowane przez acrobat13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOL bierze się za prowokacje :lol:

 

3162740[/snapback]

Coś słaby ten AA?? (16xQ)
Raczej jego brak w sumie. Weźcie ustawcie aax4 ale bez q i zobaczcie jaki to efekt daje. Jeszcze jak poprawią cienie albo je usuną (bo przecież to epoka kamienia łupanego...) to wtedy mogę rozważać zakup gta4 akurat na święta. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOL bierze się za prowokacje :lol:

 

http://www.gry-online.pl/s014.asp?ID=266

Prowokacja jak prowokacja. R* pokazuje po prostu jaka jest różnica między graczem PC a konsolowym. Jak widać lekkie "dopłacanie" do gier na konsole oszczędza mase problemów. Ja się cieszę, że mam GTA IV w wersji na PS3, zresztą, na moim kompie by i tak nie poleciała wersja na PC.

 

PS. Oglądałem prezentację GTA IV na PC na GRYonline.pl - O.O ale to się cięło na tym kompie :D

post-153476-1228568072_thumb.jpg

Edytowane przez Soundwave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że mam GTA IV w wersji na PS3, zresztą, na moim kompie by i tak nie poleciała wersja na PC.

 

Podejrzewam, że jeśli autorzy by się przyłożyli, to by było lepiej na komputerach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daje coś te AA? Ja próbowałem w panelu Nvidi i nie widzę różnicy.

 

Kilka postów wyżej YuucOm pisał że AAx4 coś daje czy nie? Sam teraz nie sprawdzę bo nie mam chwili ale ciekaw jestem.

 

A te stery 180.84 coś dają bo większość piszę że nie, do jakich to w ogóle karty jest?

Edytowane przez marminho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Prowokacja jak prowokacja. R* pokazuje po prostu jaka jest różnica między graczem PC a konsolowym. Jak widać lekkie "dopłacanie" do gier na konsole oszczędza mase problemów. Ja się cieszę, że mam GTA IV w wersji na PS3, zresztą, na moim kompie by i tak nie poleciała wersja na PC.

 

PS. Oglądałem prezentację GTA IV na PC na GRYonline.pl - O.O ale to się cięło na tym kompie :D

Przciez tutaj nie lazi o zadne doplacanie do gier konsolowych , zwalili konwersje , zobacz sobie jak wyglada i przede wszystkim jak dziala na PC Devil May Cry 4 , a to tez konwert , z tym ze nikt nie odwalil fuszerki. Wyglada i smiga po prostu swietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Just quickly browsing around the GTA IV dir and found some files that were pretty interesting, or in better words, made me rofl.

 

go to this location:

 

C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\common\data

 

and open the 2 .txt files called

 

- cj_images and

- images

 

and also go to

 

C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\pc\textures

 

and open the .txt file called

 

- test

 

and read the very first lines. Good work R*

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że jeśli autorzy by się przyłożyli, to by było lepiej na komputerach ...

Tylko, że autorzy wolą zajmować się zabezpieczeniami utrudniającymi życie graczom którzy zakupili oryginały niż zoptymalizować grę.

 

 

 

Panowie, jest jakiś sposób na to żebym miał tekstury w tej grze?

 

U mnie to wygląda tak

 

post-139974-1228570747_thumb.jpg

 

Zmiana sterowników na 180.60, 180.48 i 180.84 nic nie daje. Przed zmianą zawsze usuwam poprzednie driver cleanerem.

Sprzęt to e2180 3.0ghz i 9600gt z 1gb na pokładzie oraz 2gb ramu.

 

 

ps. Czytam od początku ten temat i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że autorzy wolą zajmować się zabezpieczeniami utrudniającymi życie graczom którzy zakupili oryginały niż zoptymalizować grę.

 

 

 

Panowie, jest jakiś sposób na to żebym miał tekstury w tej grze?

 

U mnie to wygląda tak

 

Zmiana sterowników na 180.60, 180.48 i 180.84 nic nie daje. Przed zmianą zawsze usuwam poprzednie driver cleanerem.

Sprzęt to e2180 3.0ghz i 9600gt z 1gb na pokładzie oraz 2gb ramu.

 

 

ps. Czytam od początku ten temat i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu.

U mnie pomogła przesiadka na stery 180.70 Wywalałeś poprzednie stery w trybie awaryjnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos ludziska maja z oczami widac bo parenascie postow wczesniej

2 userow zapodalo Screeny zekomo z wlaczonym AA gdzie widac ze AA brak :)

albo dzieciaki misiaki 12 letnie albo slepe toto przez zbyt duzy brightness i contrast ;)

 

Co do samej gry to bynajmniej mnie nic w grafice i wymaganich nie dziwi

jest jak mialo byc , graficznie konkretny krok w stosunku do poprzedniej czesci S.A

gdyby bylo ciut wiecej detali i lepsze textury musialo by wymagac 2GB Ramu na Karcie graficznej

no moze jak by uzyli jakiejs cudownej sprzetowej kompresj i textur to by poszlo na 1GB VRamu.

Smieszy mnie to ze w dobie najtanszych pamieci w histori ludzie nazekaja ze im doczytuje na 1,5GB Ramu :)

dzis 3-4 GB Ramu w systemie plus minimum 512MB na karcie to powinien byc standard nawet w Polsce gdzie

sie zarabia nie najlepiej .

Nic tylko czas na zmiane grafy co by miala owe 1GB Ramu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...