Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Omg cienie w tej grze to totalna porażka, nie mogę patrzeć na drzewa i ich cienie :/ Po naciśnięciu "P" już to jakoś wygląda, ale za to reszta jest mdła. Piszę tego posta bo właśnie wywaliła do pulpitu bez żadnego błędu. Wróciłem do sterów 174.12 a do GTAIV wrócę, gdy wyjdzie patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wywalałem driver cleanerem w normalnym trybie

Spróbuj w awaryjnym wywalić stare stery driver cleanerem po czym tak dla pewności użyj driver sweeper'a zrób reset i ponownie w awaryjnym zainstaluj stery 180.70 - zrobiłem tak u siebie i pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w awaryjnym wywalić stare stery driver cleanerem po czym tak dla pewności użyj driver sweeper'a zrób reset i ponownie w awaryjnym zainstaluj stery 180.70 - zrobiłem tak u siebie i pomogło.

Nie działa. Jakieś inne pomysły?

co za gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co?

Oczywiście sp.....li.

ale nie jest tak źle.

Pobuszowałem trochę i do w miarę kulturalnego grania wystarczy:

GF 8600 512 MB który kosztuje poniżej 300pln;

Phenom x3 (nawet z oficjalnych danych wynika, że rekomednowanym sprzętem jest x3 2,1 ghz, lub core quad 2,4 ghz - phenomik kosztuje na allegro ok. 300pln, w sklepach ostatnio podrożał, ale po świętach znowu wróci do normy

i 2 GB ramu, którą to większość zainteresowanych posiada.

GRA chodzi dobrze praktycznie na wszystkim co ma więcej niż 2 rdzenie.

i GTA zawsze w momencie premiery (no może poza Vice City) zawodziło wymaganiami i animacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie taki problem ze czasami gra zamiast wyjsc do pulpitu (kiedy chce ja wylaczyc z menu) to mam tylko czarny ekran i zero reakcji, alt+tab, alt+f4 czy ctrl+alt+del nie dzialaja. Znaczy manager zadan wyskakuje w tle bo slysze ale nie moge sie na niego przelaczyc. Co drugie/trzecie wyjscie z gry tak mam. O co moze chodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robil moze ktos porownanie Corei7@4.0 vs. Q9XX@4.0 ?

U mnie Q6600@3,8 wysiada momentami. Zastanawiam sie ile daje w GTA 4 procesor 3x drozszy od mojego.

Google na razie nic nie znalazlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie genghiskhana:

 

jak zmienic rozdzielczosc na jaka chec...

albo textury na lepsze? mam ten głupi licznik pamieci na grafie i jak cos przestawiam to mi sie resetujęicon_sad2.gif

da sie to ominąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos z posiadaczy 4850/4870 z 1GB Ramu na pokladzie

ewentualnie 8800GT/9800GT 1GB zapoda jakies screeny porownawcze

grafiki z Texturami na Medium ( ograniczenie kart z 512MB )

oraz z Texturami na High.

 

omgwtf

Pewniakiem bedzie albo juz jest jakis Fix

umozliwiajacy zapodanie wyzzszych ustawien na kartach z 512MB Ramu

tylko wtedy pewniakiem doswiadczymy mnostwa bledow , powierzchni bez textur

znikajacych obiektow itp ,

skoro nie ma miejsca w pamieci graficznej to jak niby ma wszystko dzialac normalnie ?

 

Tak sie tez zastanawiam po zabawie z GTA4 , kurna przeciez 512MB Ramu na grafie to Ja juz mialem

4 lata temu :/ czas na zmiany , w koncu moze zaczna wykozystywac wiecej niz owe 512MB

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wartaloby polaczyc sily z roznymi forami, userami zarowno polskimi jak i zagranicznymi. Puscic lawine emaili do Rockstara kazdy ile moze... Zasypac ich serwery, moze to ruszyloby ich... Petycje jakies tez czy cos. Ludzie wydaja kase na produkt niedokonczony i nie sprawny, smiech na sali po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co?

Oczywiście sp.....li.

ale nie jest tak źle.

Pobuszowałem trochę i do w miarę kulturalnego grania wystarczy:

GF 8600 512 MB który kosztuje poniżej 300pln;

8600 z 512mb ? i myślisz że ta karta podoła takiemu wyzwaniu jak pół GB tekstur??

Jak już tak szukasz to poszukaj lepiej... 330zł i masz 9600GT

 

Tak sie tez zastanawiam po zabawie z GTA4 , kurna przeciez 512MB Ramu na grafie to Ja juz mialem

4 lata temu :/ czas na zmiany , w koncu moze zaczna wykozystywac wiecej niz owe 512MB

Tak sobie to tłumaczcie a producenci gier jeszcze mniej do roboty będą mieli bo winę można zrzucić na "niedomagające" komputery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do użytkowników geforców. Próbował juz ktos odpalać GTA IV na tych nowych sterach 180.84 beta??

 

Na jednym forum wyczytałem, że gosciowi na GF8800 GTS przybyło na tych nowych sterach średnio 10 fps-ów.

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fck, zrobiłem formata i odpaliłem sobie nową gre a tu po 30 sekundach (od kąd ruszyłem samochodem z portu) uruchomił "stan upojenia" i jak nazłość niechce przestać! :? dojechalem do "Roman place" i zapisałem gre - wciąz to samo, przespałem sie z 3 razy - wciąż sie kiwa kamera, kupiłem se hotdoga - bez rezultatu pozytywnego, zabiłem sie, utopiłem, spaliłem, dałem aresztować, zresetowałem gre potem kompa i NIC wciąż sie kiwa ta głupia kamera :mur: :mur: :mur: jasny gwint - tak mnie to strasznie irytuje ze mam ochote wywalić gre przez okno :-|

Edytowane przez kedly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...