Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, załóżmy, że masz oryginał. To może używasz jakiegoś no-cd cracka ? ( dla wygody choćby ).

dziwne bo u brata na kompie wgrałem cracka a u siebie gram z DVD i umnie sie kiwa a u brata chodzi normalnie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym kiwaniem to serio przez pirata? postarali się o takie zabezpieczenia? są jakieś jeszcze ciekawe?

tak jest tego dużo i bardzo dobrze. Złodzieje nie maja łatwego życia :lol2:

PS tak gra jest słaba i nudna, nie chce mi się w nią grać od czerwca. Nie rozumiem podjarania tym tytułem.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nowe stery naprawdę dużo dały, myślę że nvidia przyłożyła się tylko do kart serii 9. Teraz już mogę grać na 1440x900 ALE wtedy mam koszmarne tekstury. Nie znikają, ale wyglądają jakby ktoś zapisał je jako jpg 10x10pix z najwyższą kompresją i rozciągnął. Z ciekawości wyjąłem 1gb kośc ramu i wtedy nie miałem tekstur wcale. Kupię 2x2GB i zobaczymy co wtedy będzie. Trochę to dla mnie dziwne, inna gra pewnie by po prostu się doczytywała i cięła, GTA uznało że najlepiej będzie sobie darować wczytywanie :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ten cały czas od wydania tej gry na konsole, twórcy konwersji na PC, zajmowali sie chyba głównie tylko tymi zabezpieczeniami, a reszte olali. Tak mozna wnioskować po jakosci konwersji i uzytych zabezpieczeniach w tej grze. I po co to?? Gra i tak juz jest dawno złamana, a tylko zniechecili takim postepowaniem wielu ludzi do tej gry.

 

I co sprawdzał ktos czy nowe Forceware 180.84 daja kopa?? Podobno te stery sa niezłe i przyspieszaja nie tylko GTA IV.

U mnie nowe stery naprawdę dużo dały, myślę że nvidia przyłożyła się tylko do kart serii 9. Teraz już mogę grać na 1440x900 ALE wtedy mam koszmarne tekstury. Nie znikają, ale wyglądają jakby ktoś zapisał je jako jpg 10x10pix z najwyższą kompresją i rozciągnął. Z ciekawości wyjąłem 1gb kośc ramu i wtedy nie miałem tekstur wcale. Kupię 2x2GB i zobaczymy co wtedy będzie. Trochę to dla mnie dziwne, inna gra pewnie by po prostu się doczytywała i cięła, GTA uznało że najlepiej będzie sobie darować wczytywanie :D:D

Jakby sie skupiali głownie na kartach z serii 9 i GTX2xx, to zapewne nowe stery były by przeznaczone tylko do tych kart, a do innych trzeba by było modyfikowac plik inf, a te stery sa przeznaczone do wszystkich Geforców od serii 6, wiec moze i na innych kartach tez cos dadzą. Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam po roznych sajtach i wychodzi na to ze 80% problemow to maja tylko

ludziska jadace na piratach , bujanie obrazu , samozapalanie pojazdow i wiele innych

a bedzie tego wiecej w dalszej rozgrywce :) juz sie RockStar postaral

jak umilic zycie pirata ,tak przy okazji ta gra WARTA jest wydania tych 28£ oj warta .

 

Z wad to mnie bardzo denerwuje prowadzenie pojazdow , prawie bez zmian od czasow GTA3

przydalo by sie ciut wiecej realizmu , niestety mamy udziwnione slizgane arcade :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedl juz ktos jak dobrze zainstalowac te wszystkie frameworki zeby za kazdym razem dzialal Social Club?

 

Bo u mnie co restart trzeba to gowno instalowac od nowa i nie moge zrozumiec czemu. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedl juz ktos jak dobrze zainstalowac te wszystkie frameworki zeby za kazdym razem dzialal Social Club?

 

Bo u mnie co restart trzeba to gowno instalowac od nowa i nie moge zrozumiec czemu. :(

 

no w moim przypadku wogole nie działał social club wiec zrobilem sobie formata i wgralem tylko sp3 i framework 2.0 i śmiga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w moim przypadku wogole nie działał social club wiec zrobilem sobie formata i wgralem tylko sp3 i framework 2.0 i śmiga :)

No u mnie dziala ale tylko co wlaczam kompa to musze reinstallowac to gowno a nie chce mi sie, tez myslalem o formacie no ale tez mi sie nie chce siedziec pare godzin na konfigurowaniu itp - dlatego narazie szukam jakiegos rozwiazania innego ale nie wiem jakiego jeszcze. :P

 

W ostatecznosci zrobie reinstall.

 

BTW: a Games for Windows Ci dziala na NET Framework 2.0? bo rozumiem ze wgrales tylko i wylacznie 2.0 czy 1.1 tez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam po roznych sajtach i wychodzi na to ze 80% problemow to maja tylko

ludziska jadace na piratach , bujanie obrazu , samozapalanie pojazdow i wiele innych

a bedzie tego wiecej w dalszej rozgrywce :) juz sie RockStar postaral

jak umilic zycie pirata ,tak przy okazji ta gra WARTA jest wydania tych 28£ oj warta .

Lepiej mogli sie zająć optymalizacją tej gry, a olać te beznadziejne zabezpieczenia, które i tak zostały złamane, to wtedy i bez tych głupich zabezpieczeń by zachecili wiecej ludzi do kupna tej gry. A tak, to ludzie czytaja w necie o tych wszystkich bugach i problemach z ta grą, to potem nie maja zamiaru wywalac pieniedzy i kupowac kota w worku, bo nie wiadomo jak to bedzie działać i dużo ludzi woli najpierw sciagnąć tą gre z sieci, żeby ja sprawdzić.

 

Poza tym na oryginałach tez sa niezłe siupy z ta gra, wiec nie tylko piratom R* uprzykrzyło życie, ale takze ludziom, którzy im zaufali i kupili gre, a tak traktować swoich klientów nie wypada. A do piratów i tak juz są witaminki, które rozwiazuja te problemy z kołyszacymi kamerami i samoprzyspieszjacymi samochodami, wiec ten cały ich wkład w zabezpieczenia poszedł i tak na marne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już czytać jak wrzucacie na tą grę. Ja może dodam od siebie. Miałem dziś okazje zagrać chwilkę w multi raptem przez 15min u kumpla. Grafika może nie powala, gra chodzi jak chodzi, ale da się w miarę płynnie pograć, jednak przez 15 min grania multi miałem banana na twarzy jak sobie ganiałem typka po mapce i strzelałem się z nim ze snajpery i bazooki. Jazda samochodem dla mnie czysta frajda, kamera może nie jest najlepsza ale wystarczy sobie myszką ustawić. Mimo wielu widoczny bugów i problematycznej instalacji frajda z grania jest bezcenna :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już czytać jak wrzucacie na tą grę. Ja może dodam od siebie. Miałem dziś okazje zagrać chwilkę w multi raptem przez 15min u kumpla. Grafika może nie powala, gra chodzi jak chodzi, ale da się w miarę płynnie pograć, jednak przez 15 min grania multi miałem banana na twarzy jak sobie ganiałem typka po mapce i strzelałem się z nim ze snajpery i bazooki. Jazda samochodem dla mnie czysta frajda, kamera może nie jest najlepsza ale wystarczy sobie myszką ustawić. Mimo wielu widoczny bugów i problematycznej instalacji frajda z grania jest bezcenna :]

No własnie, to jest najgorsze, że sama gra jest fajna, ale tak spaprana pod wzgledem technicznym. Jest o wiele gorzej spaprana pod wzgledem optymalizacji niz swojego czasu GTA III. Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie dziala ale tylko co wlaczam kompa to musze reinstallowac to gowno a nie chce mi sie, tez myslalem o formacie no ale tez mi sie nie chce siedziec pare godzin na konfigurowaniu itp - dlatego narazie szukam jakiegos rozwiazania innego ale nie wiem jakiego jeszcze. :P

 

W ostatecznosci zrobie reinstall.

 

BTW: a Games for Windows Ci dziala na NET Framework 2.0? bo rozumiem ze wgrales tylko i wylacznie 2.0 czy 1.1 tez?

no 1.1 też wgrałem a później 2.0 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4870 od szafira , zmiana biosu na nowszy który nie zawiera jakiegoś błędu pomogła - teraz zero crashy.

Bios 08 czyli z tego co wiem najnowszy. Inne gry chodza bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ograniczen opcji grafiki to sprobujcie z komenda -norestrictions ;) Chociaz z tego co widze to nikomu to nie dziala... no nie wie jak wlaczyc -_- Dodawanie tych komend do skrotow na pulpicie nic nie daje. Wiec tworzymy w folderze z gra plik txt o nazwie commandline i w nim wpisujemy wszystkie komendy jakich chcemy uzyc ;) tryb okna, brak ograniczen ustawiania garafiki itp. Komendy dodajemy po "-" i kazda oddzielamy spacja, np:

-novblank -norestrictions -windowed -minspecaudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu dzialaja wam 180.48 stery? Bo u mnie po tym jak sie skoncza pokazywac loga to albo mam czarny ekran i musze restartowac albo musze zrobic alt+tab i z powrotem i mam dopiero menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli te 180.84 dodają trochę fps'ków? :rolleyes: I to instaluje jak normalne stery tzn. stare uninstall, czy to jakieś inne i nainstalowywac?

Ta, normalnie odinstalowujesz stare, a potem instalujesz nowe. Nie instaluj jednych na drugich. Po odinstalowaniu sterów przed instalacją nowych dobrze jeszcze pousuwac resztki starych sterów np. jakims Driver Sweeper-em.

 

Stery sa dobre, nawet na moim starym GF 7600GT daja lekkiego kopa, wiec widać, że nie są głównie pod najnowsze karty. Co prawda nie mam GTA IV, ale sprawdzałem je w w Crysis Warhead i mam średnio kilka klatek wiecej, niż na uzywanych wczesniej 180.48 i 180.70.

Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ograniczen opcji grafiki to sprobujcie z komenda -norestrictions ;) Chociaz z tego co widze to nikomu to nie dziala... no nie wie jak wlaczyc -_- Dodawanie tych komend do skrotow na pulpicie nic nie daje. Wiec tworzymy w folderze z gra plik txt o nazwie commandline i w nim wpisujemy wszystkie komendy jakich chcemy uzyc ;) tryb okna, brak ograniczen ustawiania garafiki itp. Komendy dodajemy po "-" i kazda oddzielamy spacja, np:

:ploom: DZIĘKI CI!!! teraz moge mieć większe detale z identycznym FPS'em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAhaha ta gra ma super klimat!!! Np walnąłem terenówką w kolesia (pick upem jechałem), a on jechał jakimś tam małym samochodem. Uderzyłem go w bok przewrócił się na bok. Stanąłem więc koło niego żeby samochód nie stanął na koła a kierowca co? Wysiadł z samochodu bocznymi drzwiami na moją pakę (trzymał się rękoma blachy!! to istna nowość w grach!!) a ja szybko dodałem gazu a on w niesamowicie śmieszny wypadł. Wypadł jakby był pijany tak walnął głową w ziemię. Albo raz szybko jechałem wpadłem samochodem na chodnik i słyszę w grze "Co to kur**a jest?!". To mnie na maksa rozwaliło. Super polskie gadki są które słyszałem już dużo razy. No dużo jest tych smaczków a jeszcze więcej jest ich do odkrycia naprawdę super gra, tylko te wymagania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do użytkowników geforców. Próbował juz ktos odpalać GTA IV na tych nowych sterach 180.84 beta??

 

Na jednym forum wyczytałem, że gosciowi na GF8800 GTS przybyło na tych nowych sterach średnio 10 fps-ów.

to fajnie ma, bo mi odbyło 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ograniczen opcji grafiki to sprobujcie z komenda -norestrictions ;) Chociaz z tego co widze to nikomu to nie dziala... no nie wie jak wlaczyc -_- Dodawanie tych komend do skrotow na pulpicie nic nie daje. Wiec tworzymy w folderze z gra plik txt o nazwie commandline i w nim wpisujemy wszystkie komendy jakich chcemy uzyc ;) tryb okna, brak ograniczen ustawiania garafiki itp. Komendy dodajemy po "-" i kazda oddzielamy spacja, np:

Z tym że i to mi nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...