Skocz do zawartości
kucyk

Pro Evolution Soccer 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest rewelacyjna , dziwią mnie niektóre opinie o podobienstwie do fify gdzie ?? . Ludzie nic tylko grac 50 meczy za mną i ciągle mi mało - czekam na FULA !! Fakt z wymaganiami troche przesadzili no ale cóż takie czasy .

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka z nowym pesem :/... ktoś wie czemu na moim X800 nie mogę włączyć high ? :lol:

Z tego co na SG pisali to prawdopodobnie high wymaga ps3.0. Co do tego że wersja pochodzi z bety to tak samo tam piszą bo chyba porównywali kompilacje i osoba która grała w tą wczesną bete wypowiadała się, że demo jest dokładną kalką. No cóż pozostaje się tylko cieszyć, bo full będzie tylko jeszcze lepszy :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i co? zalatuje fifa, to już nie ten sam PES.

 

W pes6 do gry na high wystarczył radeon 9600pro a tutaj......

 

minusy:

-Powtórki dokładnie takie jak w fifie!

-piłka nabiera przyspieszenia jak w fifie

-po co ta głupia celebracja rozpoczęcia, i kamerka na zawodników - jak w fifie

-wolno przesuwająca się kamera przy wykonywaniu wolnego - jak w fifie

-kamera karnych? tu juz calkiem polecieli w kulki

-nie ma pada playstation tylko xboxowy

-menu beznadzieja

- w ogóle nie wciąga, może przez to, że się lekko tnie

 

plusy

- animacja

- siatka bramki

- szybkie przejścia w trakcie gry

 

jak nie poprawią kodu to nie nie mam ochoty na dalsza gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i co? zalatuje fifa, to już nie ten sam PES.

 

W pes6 do gry na high wystarczył radeon 9600pro a tutaj......

 

minusy:

-Powtórki dokładnie takie jak w fifie!

-piłka nabiera przyspieszenia jak w fifie

-po co ta głupia celebracja rozpoczęcia, i kamerka na zawodników - jak w fifie

-wolno przesuwająca się kamera przy wykonywaniu wolnego - jak w fifie

-kamera karnych? tu juz calkiem polecieli w kulki

-nie ma pada playstation tylko xboxowy

-menu beznadzieja

- w ogóle nie wciąga, może przez to, że się lekko tnie

 

plusy

- animacja

- siatka bramki

- szybkie przejścia w trakcie gry

 

jak nie poprawią kodu to nie nie mam ochoty na dalsza gre.

to bylo dawo i nieprawda ;) porownaj sobie grafike z pesa 6 i 2008, jesli chcesz zeby pes2008 z duzo lepsza grafa chodzil tak jak pes6 to juz nic nie powiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ludzie narzekaja, ze im na kartach Ati 9xxx nowy PES slabo chodzi, a pozniej biadola ze gra jest beznadziejna. :? :mur: Mamy druga polowe roku 2007 wiec zrobcie sobie upgrade sprzetu albo nie grajcie i nie narzekajcie. Ta gra ma nowy silnik i nowe mozliwosci co widac na wielu screen'ach zaprezentowanych w tym temacie!!. EOT

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ponarzekam, że na mom 7600GT na medium potrafi brzydko zaciąć (w 1280x1024). Ja wiem, że procesor też nie najnowszy... ale spodziewałem się trochę więcej (pytanie: czy po optymalizacji gry czy po sprzęcie :D).

 

Ja jednak wstrzymam się do pełnej wersji, może coś poprawią. Chociaż trochę obawiam się, co to będzie, jak już wyjdą amatorskie patche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeny ludzie, teksty "porazka z nowym pesem" zostawcie do premiery.

 

Mowie Wam ze to wczesna wersja kodu, do tego niezle zabugowana i na moje spro pocięta (nie zdziwie sie jak na PC wyjdzie na DVD9).

 

Wersja pocieta i za bugowana. Chociazby swiadczy o tym to, ze podczas meczu raz mi sie wgrały tylko tekstury fryzur i po boisku latały duszki i grałem samymi czuprynami xDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid ma racje... Ogólnie gierka jest miodna dawno tak przy demku się nie ubawiłem.

A skoro to jakaś wczesna wersja to nie mamy się czym martwić panowie z Konami raczej nas nie zawiodą :)

 

Ps: Wie ktoś przypuszczalnie jaka będzie cena gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w poprzednich czesciach byly rozdawane karteczki za wymuszanie faulu? bo szczerze mowiac nie pamietam a dzisiaj widzialem w demku taka sytuacje jak kumpel gral, komputer dostal zolta za "aktorstwo" w polu karnym :D

 

hehe takich akcji nie było pare postów wcześniej jest napisane jak i Ty mozesz udawać

 

a to moja brameczka Torresem :D

 

http://pl.youtube.com/watch?v=_6BXIAZvcZU

 

sorry za muze ale tak sie przyzwyczaiłem grać od 3ki :P

Edytowane przez Koles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeny ludzie, teksty "porazka z nowym pesem" zostawcie do premiery.

 

Mowie Wam ze to wczesna wersja kodu, do tego niezle zabugowana i na moje spro pocięta (nie zdziwie sie jak na PC wyjdzie na DVD9).

 

Wersja pocieta i za bugowana. Chociazby swiadczy o tym to, ze podczas meczu raz mi sie wgrały tylko tekstury fryzur i po boisku latały duszki i grałem samymi czuprynami xDDD

Wczesna wersja kodu to jest wtedy kiedy nikt poza pracownikami gry jeszcze nie widzi. Teraz co najwyżej można kod można trochę zoptymizować, ale na rewelację to ja bym nie liczył, bo jak znam życie łatanie kodu zbyt rewelacyjnych zmian nie przynosi.

 

A odnośnie samej rozgrywki... Im dłużej gram w nowego PES'a tym bardziej mnie wciąga. Gdyby jeszcze w tym demie poprawili pracę kamer to by było super.

Edytowane przez BigSpider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie apropo kamery jak chipek kopnie piłke nawet nie bardzo mocna to kamera nie nadarza za nia... ustawiłem 1014x768 LOW i sie nic nie zatnie ale nie wyglada za ciekawie i tak jak wyzej im dluzej gram tym bardziej mnie wicaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dwie brameczki. ;]

 

Zanetti

Dołączona grafika

 

Ribery

Dołączona grafika

 

 

EDIT

Dobre porownanie FIFA vs PES. ;]

http://www.pcaction.de/?menu=browser&m...1200&page=1

http://www.pcaction.de/?menu=browser&a...image_id=701510

 

 

Dla przykladu jak komus nie chce sie klikac w linki:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

:lol: :lol2:

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wiadomo cos o jakims patchu na te zakichane 5 minut gry?

 

Dołączona grafika

wreszcie widac wkrety, fifowcy beda wniebowzieci! :lol:

 

ale pole do popisu dla patch maker'ow, masakra bedzie czuje to

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaly odblokowane rozdzielczosci. ;]

link --> http://rapidshare.com/files/58614720/Patch...0x1024.rar.html

 

Teraz u mnie wyglada tak wybor:

Dołączona grafika

 

Nareszcie moge sobie w natywnej pograc na calym ekranie. :banana: :gitarzysta:

 

I jest inna kamerka imo lepsza. :D

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie gra działa dobrze 1024x768, high. Poza framedropami podczas replayow, czym sie najmniej przejałem. Brakuje paru tekstur za bandami reklamowymi no i publicznosc nie czuje czasu - np. w czasie pokazywania spalonych gdy powtorka sie zatrzyma, ci tam ostro skacza i wymaciach!a flagami. Perdółki które moze i nie przeszkadzaja ale natłok tego moze wkurzać. O gameplay sie nie rozpisuje bo juz zostało wszystko powiedziane: zaj.bisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesna wersja kodu to jest wtedy kiedy nikt poza pracownikami gry jeszcze nie widzi. Teraz co najwyżej można kod można trochę zoptymizować, ale na rewelację to ja bym nie liczył, bo jak znam życie łatanie kodu zbyt rewelacyjnych zmian nie przynosi.

Nie wiem co Ci odpowiedzieć. Wiem tylko jedno. Nie jedna była gra czy to na PC czy na chociazby xO, gdzie wersja pełna w porownaniu do dema wydanego kilka tygodni przed premierą to było niebo a ziemia w stosunku do brzydkiej i zabugowanej wersji demonstracyjnej ;]

 

pozostaje miec nadzieje ze bedzie tak samo. Przeciez np. nie wyobrazm sobie by mi pilkarze w fullu tekstury gubili ot tak sobie i same peruki lewitowały po murawie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już widze, że nie można oceniac pochopnie, zagrałem kilkanaście meczy i z kazdym podoba mi sie bardziej : )

granie 5 min drazni, trzeba sie strasznie spieszyc

ogolnie jest bardzo dobrze ;)

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj Time Patchera ;)

http://dl.yocksky.com/PES/PES2008_Time_Patch.rar

 

Uruchamiacie gre , wybieracie drużyne i gdy macie to menu gdzie można sobie zmieniać formacje , składy albo zacząć mecz minimalizujecie gre , uruchamiacie patcha ustawiacie sobie ile minut chcecie grać i naciskacie prawy przycisk. Po tym wszystkim minimalizujecie patcha i wracacie do gry. ;) :lol:

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...