Skocz do zawartości
badboy88

Wiem Co Kupić Ale Nie Wiem Za Co :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,W moim poprzednim wątku dowiedzialem sie od jednej osoby że do zakupu w pewnym krakowskim sklepie komputerowym komputera na raty wystarcza sam dowód...niestety bank odmówił :(

 

Gdzie moge <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> pożyczke na 3500 złotych ????

 

Jestem oczywiście osobą pracującą ale niestety zaledwie od miesiąca i mam na to dowód w postaci umowy zlecenia,dziś podpisałem umowe o prace na okres 3 miesięcy,po 3 miesiącach będzie podpisana umowa na okres 3 lat.

 

Prosze doradcie mi co mam robić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest taki problem że nie mam rodziny :( a potrzebuje tej pożyczki jak powietrza bo jedyny komputer jaki mam to w pracy a że pracuje również w domu to sami rozumiecie ...

 

 

Umowa Pracy stałej ??? Czy to taka która teraz będzie na te 3 miesiące umowa o prace ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomych pytałem...nie da rady :( zbyt duże zoobowiązanie :(

 

A co do szefa to odpada ...zbyt duża firma ...firma na całą polske...i jest to taki charakter pracy że jak bym poprosił o lewe zaświadczenie to szef by mnie połamał .. :(

 

 

I jak tu być uczciwy w tym dziwnym kraju ?:(

 

Właśnie żagiel mi odmówił kredytu w tym sklepie komputerowym :(

Prawdopodobnie dlatego że trzeba pracować minimum miesiąc a ja mialem przepracowane 27 dni w momencie jak sie starałem o raty w sklepie :(

 

dochód z tytułu umowy zlecenia/umowy o dzieło

 

kserokopia umowy zlecenia /o dzieło oraz kserokopia ostatniego odcinka wpłaty podatku dochodowego.

 

 

 

hmm,z tego wynika że może być umowa zlecenia.... Co to xero ostatniego odcinka wplaty podatku dochodowego ???:>

 

 

Może dlatego Zagiel odmowil mi kredytu bo sprawdzili a nawet napewno firme gdzie pracuje i dowiedzieli sie że nie pracuje miesiąca ?? alb osprawdzili moją pierwszą wypłate która wynosila zaledwie 200 zlotych ??? (za 4 albo 5 dni w maju).

20 lipca dostane następną wypłate,567 złotych,może po tym jak ją otrzymam sie przejść do banku ?? jak już będe miał przepracowane 2 miesiące i będe po drugiej wypłacie ??

Edytowane przez badboy88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 lipca dostane następną wypłate,567 złotych,może po tym jak ją otrzymam sie przejść do banku ?? jak już będe miał przepracowane 2 miesiące i będe po drugiej wypłacie ??

Nie moja sprawa ale jeśli tyle masz wypłaty to ja bym się zastanowił nad sensem pożyczki, jeśli będziesz spłacał przez rok to wyjdzie ponad 300zł miesięcznie, a na dwa lata przez te "żagle" i inne firmy ratalne się nie opłaca bo wyjdzie dużo drożej... Tak BTW co będziesz robił, że musisz wydaj 3,5K na komputer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moja sprawa ale jeśli tyle masz wypłaty to ja bym się zastanowił nad sensem pożyczki, jeśli będziesz spłacał przez rok to wyjdzie ponad 300zł miesięcznie, a na dwa lata przez te "żagle" i inne firmy ratalne się nie opłaca bo wyjdzie dużo drożej... Tak BTW co będziesz robił, że musisz wydaj 3,5K na komputer?

 

i masz 567 złotych wyplaty ? o.0

Wy tak serio? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał że te 567 zł za 5-4 dni pracy dostał o_O

Za 4 albo 5 dni w maju to dostal 200zl ;) Stwierdzenie, cytuje, "20 lipca dostane następną wypłate,567 złotych" brzmi dosc jednoznacznie jak dla mnie... Wcale sie innym nie dziwie, ze tak zareagowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też ja polecałbym złożyć kompa do 2000. Uwzględniając monitor używkę CRT z Allegro. Wyjdzie znacznie taniej, więc łatwiej będzie dostać pożyczkę i ją spłacić.

Skoro pracujesz na umowę o dzieło/zlecenie, to zapewne przez firmę pośrednictwa. Nie wróżę więc szybkiego dostania umowy stałej. Ja tak pracowałem 1.5 roku, chociaż przepisy w PL mówią, iż można tak maksymalnie przez 3 miesiące - potem powinno się otrzymać umowę na czas określony (od roku w górę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie ma sie co dziwic , ze majac nawet te 567zl na umowie napisane nie chca Ci przyznac pozyczki bo niby jak chcialbys to splacic ?

 

Rodziny nie masz , wiec musisz sie sam utrzymywac (zakladam , ze te 567zl to jest netto) wiec kazdy zdrowo myslacy normalny bank nie udzieli Ci kredytu bo jest to dla nich zbyt duze ryzyko . Nawet w dzisiejszych czasach gdzie praktycznie banki prosza sie na kolanach zeby wziac u nich pozyczke ;)

 

Przemysl sprawe , po co sobie brudzic w papierach w tak mlodym wieku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to cała Twoja wypłata to się nie dziw. Żaden bankowiec przy zdrowych zmysłach nie da Ci pożyczki. Jak masz 3x tyle pod stołem to kup za 2 miesiące za swoje i tyle :P

Edytowane przez Skibi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro teraz jesteś teoretycznie niewypłacalny, to radzę się wstrzymać, chyba, że jesteś gotów oddać 5tys w zamian za 3tys pożyczone ... a instytucje typu provident radzę omijać szerokim łukiem. Zanim to wyszstko spłacisz to będziesz miał kompa wartego 1tys zł, za którego nie tak dawno "dałeś" 5tys. :|

 

ps. polecam artykuł http://www.bankier.pl/wiadomosc/Oferta-jak...ka-1601905.html

Edytowane przez Maks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem ten sam problem, gdy mialem umowe na zlecenie, teraz jestem w pracy na umowe na czas nieokreslony, ale i tak mi nie dali, bo w bardzo krotkim czasie zmienilem prace :blink:. W koncu siostre namowilem / przekonalem i na nia wzialem. Mam w AIG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym kraju o kredyt to jest różnie . Mi nie dali 3000 PLN (mimo że zarabiam te 2200 PLN Brutto) tylko dlatego że miałem mały debet w banku ,którego spłaciłem dopiero po pół roku. Nie była to jakaś ogromna suma (700 PLN) ,ale wystarczyło bym trafił na listę ;) Próbowałem co prawda tylko z jednym bankiem ,ale później już odechciało mi się tego chodzenia i załatwiania. Pozostaje Ci Provident ,bo oni na 90% dają. No ale wiadomo koszta kredytu są spore ,więc sam zdecyduj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i masz 567 złotych wyplaty ? o.0

 

 

Obróbka dźwięku i wideo to hobby :)

 

Pracuje jako ochroniarz :(....

 

Padały dziwne pytania..odpowiadam.

 

Te 200 złotych wypłaty to było za pare dni pracy,średnio zarabiać będe ok 650 złotych ,bardzo mało bo tylko 12 dni w miesiącu pracuje bo prucz pracy jest jeszcze nauka :(

 

Probowalem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> kredyt w www.halogotowka.pl ale to jakis walek,wypelnilem kwestionariusz,dostalem odpowiedz mailem ze mam zadzwonic bo informacje które podałem nie są wystarczające ;/,dzwonie a tu cisza :|,numer infolini nieaktualny a numeru warszawskiego nikt nie odbiera ...

 

Coś tu śmierdzi .... ale mniejsza oto....

 

Co jescze polecacie ???

 

 

ps.co do tego że pewnie mi 3 razy tyle leży pod stołem to niestety ale to nieprawda :(

Mam tylko dochód z pracy + 500 złotych co miesiąc od miasta za to że sie ucze.

 

Smutna prawda ale prawdziwa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia tego, ze dochod masz wystarczajacy, zeby wziac kredyt, tylko przekalkuluj sobie koszty splaty tego kredytu...

 

BTW. skoro owa obrobka dzwieku to hobby, to moze warto pocwiczyc cierpliwosc i poczekac? ;) Nadal tez zastanawiam sie, jakiego kompa chcesz zlozyc, ze az 3,5k to wyniesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słońce moje, jeśli nie dasz rady odłożyć miesięcznie 300~500 pesos do skarbonki, co by po paru miesiącach oszczędzania kupić, co tam chcesz, to jak wyobrażasz sobie spłacanie kredytu? Bo choćbyś na rzęsach stawał, żaden bank czy inna gotówka na telefon nie pożyczy ci 3 500 i będzie wymagać 3 500 z powrotem. Ergo raty będą znacznie wyższe niż 3500/12 miesięcy.

Prawie rok temu kupowałem swój pierwszy automobil. Było kilka zacnych toczydeł, ale wymagały wzięcia kredytu konsumpcyjnego na jakieś 10 000 i 2 lata. Zamiast zadłużać się bezsensownie wziąłem 3 000 kredytu odnawialnego (spłaciłem w pięć miesięcy) i kupiłem tańszy pojazd. I też jeździ. Może rzuć konfigurację planowanego zestawu, na pewno ktoś coś doradzi, poradzi, linka do taniego sklepu poda. Zawsze jest jakaś alternatywa, jak nie anal, to stosunek hiszpański :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...