Skocz do zawartości
DamSx6

Mcdonald

Rekomendowane odpowiedzi

koles robil tam 3 mc, przez czas wakacji,

 

hahha, najlepsza to jest cebula do kanapek :lol:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

bierze sie proszek , wsypujesz to do wiadra z wodą ( w odpowiednich proporcjach) , mieszasz , odstawiasz na ileś tam godzin i masz cebule :banana: :damage_wall: :lol:

 

 

jak mi sie cos przypomni albo dostane news'y to napisze :P

 

Smacznego ! :lol:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzik86: Wiesz, jajka w proszku juz raczej nie wywołuja takiego zdziwienia ;)

Zas swiezo wkrojona cebula do potraw, raczej nie wzbudzała by aprobaty...

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam, że stanowczo za dużo polityki w około...

 

Byłem dzisiaj przypadkiej w McD. Patrzę - jakaś nowa kanapka, Kurczakburger. Trzeba sprawdzić. Podchodzę do kasjera i "Jednego kaczburgera"... Gość za mną mało się nie zaksztusił ze śmiechu ;)

 

A swoją drogą, naprawdę dobry ten Kurczakburger - porządny kawał mięcha w środku w chrupiącej panierce.

 

Dobry na tyle, że raz na pół roku mogę coś takiego zjeść, rzecz jasna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jezeli u dzika w szczecinie takie cole robią to współczuje :lol: jak by nie było da się odróżnic rozcienczoną colę od soku o smaku coli xD a to ze rozcienczają ją z wodą to żadna tajemnica, tak samo robią w sklepikach kinowych - dobrze ze w restauracjach mozna poprosic w butelce. Co do szejka to sprytna opcja, trzeba zaczac ją stosować ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie Maca(choc zadko jestem)....wszystko jest dla ludzi, jak sie nie przesadza. Frytki maja jedne z najlepszych w smaku, big mac, royal, wiesmak, tortille , shake-i lody i kawa-wszystko bardzo dobre i masz gwarancje-(jako taka) czystosci.Myslicie ze pani Gienia z budki z hotdogami myje rece caly czas w trosce o swoich klientow i jak jej cos spadnie to wyrzuca to do kosza ? czesto to ona nawet kibla u siebie nie ma nie mowiac o umywalce.

 

KFC tez jest spoko ale drogo-HOT WINGS - moje ulubione.

 

szkoda ze w Polsce nie ma juz burger kinga(chyba nie ma) w USA jadlem najlepsze whoopery z grilowanym mieskiem.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, sam wczoraj u nich jadlem zestaw whopper nawet dobre to, znajduje sie w wa-wie w zlotych tarasach jak narazie jedyny ich punkt w Polsce(do konca roku ma ich niby 7 byc), co najdziwniejsze nie ma tam tematowej restauracji, ktora wygryzla BK w 2001r. z Polski.

 

Co do mc donalda itp. to zobaczcie ile np. taki big mac ma kalorii, a wogole sie nim nie najesz.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale poruszenie w temacie :D

Mc jest dobry jak człowiek głodny i tyle, nikt normalny nie bedzie tam stolowal sie co dzien. Jak wracam z roboty na mega pacmanie to 5 cheesow ratuje mi tylek czasami, poza tym za 10 zl chyba nigdzie sie tak nie najem - i dobre jest to - biore i ide - nie czekam na pizze 20 minut zaciskajac beben :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A był kiedyś program w którym gość jadł codziennie w MD. Nieźle się gość pochorował.

był też program jak to wszystko wygląda od kuchni, łącznie z pochodzeniem produktów ... bleeeee :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ze jak pijesz smaczny Yogurcik to ktos mógł walic gruche do zbiornika ? :D Nie wpadajmy w paranoje bo trzeba bedzie jesc tylko wlasne produkty, zaczac chodowac kurczaki etc :>

 

A czy 10 zl to drogo? Hmm zalezy co masz pod reka i ile czasu, u mnie jest kilka Pizzeri (Tele, Dominium, DaGrasso), Chinole (ze 3 doobre), Kebab Turecki i knajpa z normalnym jedzeniem ("Łasuch" hehe) - ale czasami wpadam do Mc dla odmiany na tzw: "smaka taka" - szybko, zjadliwie itp. zdaje sobie sprawe ze to nie jest zdrowe zarcie ale w tym momencie olewam to i chce JeŚć JeŚć JeŚć :)

 

Mac w USA to co innego niz u nas! Nie sugerujcie sie az tak bardzo Amerykanskimi filmami ze brudno ze syf. W PL jest 100x bardziej czysto, samo podejscie ludzi jest inne niz w USA, a i rygor wiekszy. Sporo znajomych na YTP pracowalo w Mc i nasluchalem sie duzo o burdelarstwie w Amerykanskich Mc. Tam jedza w Macach beje, robotnicy, meksyki i ludzie o nizszym statusie spolecznym - u nas to restauracja McD i nawet Menagerowie i Prezesi w nim sie stoluja ;]

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w KFC zjadlem dwa longery za rownowartosc 5,98 PLN - jak dotąd jeszcze żyje, a ponoć co nie zabija to wzmocni :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słyszałem by KFC zabijało tylko o MC

Każde "junk food" spozywane w nadmiernych ilościach zabija :-P, a KFC sie do restauracji teg typu imo zalicza. Jest takie mądre powiedzenie: "Jesteśmy tym co jemy", także wskazane jest żeby z fast-foodami nie przesadzać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Jak byłem mały, to lubiłem emsi (przez reklamyz klaunem Ronaldem McDonaldem i to, że mieszkam w małej wsi, a restauracje są tylko w dużych miastach więc były miejscem magiczny, elitarnym, takim jak w tv itd. Pamiętam, że zawsze jak byłem w szczecinie u rodziny, ojciec zabierał mnie na McChickena. Potem mi przeszło. Ostatnio byłem w McDonaldsie w marcu. wracając trasą z Warszawy do Krakowa zatrzymaliśmy się w restauracji w jakiejś pipidówie. Hamburger był tak nie dobry, że do teraz mam wstręt. W jakiejś podrzędnej budce coś lepszego można upolować. Poza tym nie dało się siedzieć na podwórku, bo okoliczni farmerzy, akurat nawozili pola nawozem naturalnym. Po tym wszystkim jakoś mi zbrzydły burgery. ;-)

 

Za to KFC to inna bajka. Jedzenie tam wydaje się świeże, smaczne, dobrej jakości. Bułka jest świeża, kurczak zawsze soczysty i chrupiący, a nie tłusty, sosy dobre, panierki pycha, a warzywa smakują jak warzywa. Mucha nie siada. Longery mógłbym jeść bez końca, ale przez skąpstwo zazwyczaj po 2 się kończy. Inna sprawa, że mam okazję coś tam zjeść raz na pół roku. BTW. Do dziś pamiętam jak smakował mi Twister, którego jadłem kilka lat temu. Niebo w gębie :rolleyes: Szkoda, że jest taki drogi, bo bym się skusił.

 

Z dużych sieci oprócz McD i KFC jadłem tylko w Pizza Hut. Moim zdaniem dno. Drogo, to co dostałem było małe, a ciasto nie było puszyste tylko gumowe. Każda pizzeria w mojej okolicy zmiata Huta pod każdym względem: smak, cena, wielkość, czas czekania- w Pizza Hut myślałem, że zdechnę zanim przynieśli pizzę. Nie polecam.

 

Z niesmacznych historii o Mcdonaldzie słyszałem o szczurach w magazynie, szcurzym zębie w hamburgerze i legendarną historię o dodatkach w szejku, ale to było dawno i nie z pewnego źródła, także raczej można olać. ;-) Muszę przyznać, że po obejrzeniu filmu fight club, się boje takich "mlecznych" sabotaży. Płynąc promem z cypru do izraela, gdzie jadłem zupy krem z krewetek i krem kalafiorowy z każdą łyżką zastanawiałem się. "Cholera a jak to tam jest?" Straszne uczucie... ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cholera a jak to tam jest?"

Pewnie było, tylko nie poczułeś ;)

 

Ja osobiście w McD jak jestem to jem tylko cheeseburgery, dwa albo trzy i starczy, 79p sztuka więc tanio uważam. W Burdel Kingu sam Whooper kosztuje bodajże Ł2.89...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...