Skocz do zawartości
DamSx6

Mcdonald

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo McDonalda - co to jest ten "tost"? Mój kolega to jadł i mówił że średnio smaczne, ale chciałbym spróbować. A no i jeżeli na stronie mcdonalda pisze, że dany mcdonald funkcjonuje 24/7 to naprawdę tak jest? Chyba dłużej będę czekać na śniadanie o 7 rano w macu, bo robią je na zamówienie, a nie cały czas chyba... Chce zjeść śniadanie i kupić sobie cheeseburgery na drogę na obóz (tak wiem, dziwny jestem ale nawet zimne są smaczne [; ) o godzinie 7 rano... da rade? O której godzinie najwcześniej/później ;) jedliście w macu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Od wczesnego ranka do 10:30 jest ważna tylko oferta śniadaniowa i chizów nie dostaniesz... Chyba, że byś w nocy skoczył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleh , jakos nie moge sie teraz przekonac do Burger Kinga . Mcdonald mi sie przejadl a jedyna kanapka jaka lubialem czyli MC Royal zostal wycofany ? BTW co za idiota o tym zadecydowal przeciez Royal to standardowa kanapka w kazdym MCD na calym swiecie :-|

 

Na dzien dzisiejszy tylko KFC i Pizza Hut z fast foodow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie wróciłem z burger kinga. 16 zł kosztował mnie zestaw king xxl a ten king to jak dwa big maci. Całkiem wporzo ten b king i dobrą sałatkę garden mają za 2.99 z dobrym sosikiem i onion ringsy , które uwielbiam a wujowy MC nie ma ich w swojej ofercie chociaz mial . A tak swoją drogą od dawna mnie to zastanawia a ktoś tu mowił , ze robił w MC : jak oni to robią , ze Coca-Cola jest tak zajebiście u nich dobra? Taka sklepowa z plastikowej butelki jest fe nie pije, wole pepsi a ta w MC i burger kingu jest po prostu mniamusna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... chyba wszędzie z automatu do napojów jest taka dobra, mój tatko prowadził kiedyś sklepik na basenie, i cola smakowała "normalnie" tzn. tak jak w macu... a ta cola była po prostu z metalowej małej beczki - nie gazowana, obok stoi butla z gazem i gdy się nalewa wsio się miesza, może dlatego taka dobra? [;

 

Btw. od 6 do 10:30 jest oferta śniadaniowa - o taką odpowiedź mi chodziło ;) musiałem do maca iść i spytać -.- ehh... muszę wstać o 5:30 by zakupić cheeseburgery? No luuudzie :/

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ta oferta śniadaniowa to troche przegięcie, mogli by też sprzedawać zwykłe bułki.

 

BTW: Co do czystości w MCD, kumpel pracuje i troche mi opowiadał, jeżeli kanapka leży dłużej niż 20 minut to ląduje w śmietniku. Jak coś upadnie to samo-do śmietnika. Ogólnie jest bardzo czysto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

hmm... chyba wszędzie z automatu do napojów jest taka dobra, mój tatko prowadził kiedyś sklepik na basenie, i cola smakowała "normalnie" tzn. tak jak w macu... a ta cola była po prostu z metalowej małej beczki - nie gazowana, obok stoi butla z gazem i gdy się nalewa wsio się miesza, może dlatego taka dobra? [;

 

Btw. od 6 do 10:30 jest oferta śniadaniowa - o taką odpowiedź mi chodziło ;) musiałem do maca iść i spytać -.- ehh... muszę wstać o 5:30 by zakupić cheeseburgery? No luuudzie :/

To może nie kupuj? :lol: :lol: Piszesz jak rozpuszczony dzieciak <_<

 

Ta oferta śniadaniowa to troche przegięcie, mogli by też sprzedawać zwykłe bułki.

 

BTW: Co do czystości w MCD, kumpel pracuje i troche mi opowiadał, jeżeli kanapka leży dłużej niż 20 minut to ląduje w śmietniku. Jak coś upadnie to samo-do śmietnika. Ogólnie jest bardzo czysto.

Tak powinno być wszędzie, gdzie jest praca związana z żywnością, ale niestety nie każdy się stosuje :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Tak powinno być wszędzie, gdzie jest praca związana z żywnością, ale niestety nie każdy się stosuje :evil:

Ostatnio oglądałem na Discovery taki program o "restauracjach" i restauracjach, często sie powtarza, nawet w restauracjach hoteli 5 gwiazdkowych że dodaje sie różnych rzeczy do jedzienia. Ale są ludzie i ludziska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Rok temu pracowałem w dość dużym zakładzie zajmującym się produkcją mięsa i pochodnych, wszystkiego co z tym związane. Byłem na dziale "dzielenie indyka" i kiedy robiłem na taśmie to parę takich pudełek z indykiem maślanym poszło razem z krwią, kawałkami fartucha, włosami etc. bo nie miał kto pilnować ludzi którzy gdzieś mają higienę pracy :angry: Niby to było surowe i do upieczenia ale i tak to nie zmienia faktu, że dd tamtej pory nie zjadłem stamtąd nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jadłem BigMac'a (ostatni raz hamburgera jadłem w MC jakieś 5-6 lat temu) i niestety nie smakował tak jak kiedyś. Był po prostu nijaki.

 

Frytki bez zmian, w miarę przyzwoite.

 

Za to na shake'i chodzę zwykle regularnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kanapek w MC to wole hamburgera, do picia oczywiście Szejka, a dobre mają MCflury te oczywiście z Lionem. A co do innych znanych fastfoodów, to w białym jest jeszcze tylko Telepizza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wielkich sieci FF to byłem tylko w KFC i MD , w KFC wybór marny ( same kurczaki )a do tego drogo , zaś w MD stosunek ceny do wielkości kanapki/frytek itp. odstrasza .

 

Chociaż smak mają super , ale nie aż tak aby kupować tam często .

 

W MD stołuję się czasami jak mi brakuje kasy na innego FF ( czt to z budki czy z lokalnej sieci typu Złoty Kurczak czy Mr Hamburger ) , tak przeważnie to kupuję tam albo shake waniliowego albo jakieś lody ( najczęściej MCflurry ) lub Cola .

 

Chociaż ostatnio na lody wolę się wybrać do CH Forum ( jest znacznie bliżej i dużo smaków do wyboru , m.in. mój ulubiony miętowy ) .

 

A jak mam więcej kasy i jestem głodny do idę do innego FF-a , przynajmniej się najem porządnie i nie stracę za dużo kasy , znam miejsce gdzie już za 2.80 zł można kupić dobrego dużego hamburgera .

 

Rekord wielkości to chyba Złoty kurczak i ich mega hamburgery ( koszt 6-7 zł , a średnica typowej pizzy ) - zjem go w całości i jestem najedzony na kilka godzin , osoby o drobnej lub średniej figurze zjedzą pół i już będą syte .

 

A co to Toalet w MD , to zależy od miasta - np. w Gliwicach są zamki szyfrowe , a kod dostajesz na rachunku , natomiast w Jaworznie ich nie ma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w McDonaldzie od kilku lat nic nie jadam, czasem w KFC (teraz praktycznie w ogóle) ...

wszystko to co opiera się tam na mięsie wołowym, przeraża mnie, jest obrzydliwe i odrażające, a ludzie pakują to w siebie po 4-6 sztuk ... :wacko: a o tym że jest to cholernie niezdrowe to już nawet nie warto wspominać, ludziom brakuje zdrowego rozsądku , myślą tylko kategoriami aby 'nażreć się', nie ważne co, ważne że jest się "pełnym"

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HiS: Polska tradycyjna kuchnia jest pewnie bardziej niezdrowa. Taka staropolska, wielbiona i praktykowana przez spasłych kucharzy... :? Ogołem wiadomym jest jak lubia jesc polacy ;)

Widocznie z mcd jest podobnie jak ze sklepem mopolowym - zaopatruje sie w nich czlowiek by pozniej sie odtruwac... ;)

Sam czesto swiadomie wybieram niezdrowe i nieodpowiednie dla mnie potrawy, taka natura ludzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Toalet w MD. Byłem raz w Krakowie właśnie i tam była babcia klozetowa i patrzyła na rachunek, a jeśli nie miałeś to brała 1zł. Zdaje się, że ten MD jest koło Rynku Głównego.

Edytowane przez wnora1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie burger king syci. Kanapki spore, a czy coś spada na ziemie czy nie - widać jak na dłoni, ponieważ kanapki robione są na widoku wszystkich kupujących. Po za tym burger king ma najlepsze frytki sposrod fastfoodów w naszym kraju. Kalorii sporo, ale najeśc się można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wnora1, w białymstoku jest super budka fastfood przy promyku:) tam kupujesz Cheseburger'a i zapiekanke i juz do obiadu nie musisz nic jesc:D a razem 4,90+4,50 :P i smaczne, co do MC to lipa jużdługo tam nie jem, w Warszawie zawsze odwiedzam KFC:p, a w białym będzie w tych nowych galeriach co budują KFC, PizzaHut i te inne znane:) nareszcie

Edytowane przez gumis144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budować budują galeri, ale kiedy one powstaną i czy powstaną już zwątpiłem. Ale mam nadzieję, że już nie długo. W końcu będzie (może) KFC to będzie okazja spróbować ich kurczaczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak sie robi cole/fante/sprite w McD ?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Do automatu nalewającego w/w napoje, podłącza sie wąż który idzie do pojemnika z wodą gazowaną ,a drugim wężem podłącza sie drugi pojemnik tyle że z syropem o smaku w/w napoju :damage_wall: :lol:

 

Podobnie jest z "sokami" :D

 

Jakiego szejka sobie kupic - duży czy mały?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Nie wiem jak jest w tym roku, bo tam nie chodze , ale podam przekład z roku poprzedniego :P

 

4zł -kosztuje duzy, 2 zł mały , tyle że tak się kupuje 2 małe dostajemy o około 100g wiecej szejka

 

Chciałem kupić 2 małe w dużym opakowaniu , ale baba nie chciała mi tak dać B-)

 

 

Lody zwykłe ,czy z polewą (nie chodzi mi o tą własną :lol:)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jeżeli chodzi o polewe to jest ona tam odpowiednio droższa , tylko że im wiecej dostajemy polewy , tym mniej samego loda :wink:

 

Wiecej motywów nie pamietam, bo gadałem o tym z kolesiem (tam pracował) na imprezie. :rolleyes:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...