Skocz do zawartości
DamSx6

Mcdonald

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, że hamburgery McDonalds'owe w Polsce są przechowywane już uformowane i tylko zamrożone. A w innych krajach mięso po zmieleniu jest formowane w "kiełbasę" i liofizowane, a następnie przed smażeniem dodają do niego wody i czekają aż spęcznieje :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skończyć spekulacje na temat tego, jak robi się gdzie żarcie-prawda jest taka, że nikt tutaj nie dał info z pierwszej ręki, tylko "kolega to kolega tamto" lub "pracowałem x lat temu i wiem!", jak ktoś ma prawidziwe info to piszcie...

 

 

McFlurry rox :D ale z nesquickiem lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówicie że ich 1 buła to 3 nasze a badania, które opublikowano w TV ostatnio mówią, że w PL fastfoodach jest najwięcej tłuszczu.

wiesz co? tłuszcz nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o tłuszcz na brzuchu ;)

liczy się ilość węglowodanów (a to głównie bułeczka z takiego burgera).

 

PS

a jeśli chodzi o te newsy z TV, owszem ale chodzi o tłuszcz ten szkodliwy o ile dobrze pamiętam

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skończyć spekulacje na temat tego, jak robi się gdzie żarcie-prawda jest taka, że nikt tutaj nie dał info z pierwszej ręki, tylko "kolega to kolega tamto" lub "pracowałem x lat temu i wiem!", jak ktoś ma prawidziwe info to piszcie...

a co ty chciałbyś wiedzieć Kaabanku? co ci po nocach spać nie daje? jakie sensacje cię interesują? chcesz wiedzieć, czy sperma jest w szejkach? czy frytki z proszku lepią? czy krowy na zapleczu zarzynają (takie rzeczy też się słyszało :D )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ty chciałbyś wiedzieć Kaabanku? co ci po nocach spać nie daje? jakie sensacje cię interesują? chcesz wiedzieć, czy sperma jest w szejkach? czy frytki z proszku lepią? czy krowy na zapleczu zarzynają (takie rzeczy też się słyszało :D )?

No jak sam tam pracowałeś i widziałeś na własne oczy to wszystko, co wiesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pikantne skrzydełka są spoko (+ fryty i napój) choć już mi się powoli przejadają... taka namiastka KFC :lol2:

...no i żeby się najeść, trzeba sporo tego obgryźć bo małe cholerstwo.

Edytowane przez Nico26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tłuszczu to jest dokładnie tak jak stranded powiedział. Tłuszcz w potrawach nie osadza się w postaci tkanki tluszczowej tylko jest od razu wydalany, jeśli jest go za dużo. Za obwisłe brzuchy odpowiedzialne są węglowodany głównie proste (cukier) ale też złożone (mąka) i wszystkie ich pochodne. Wie to każdy dietetyk, lekarz czy zawodowy sportowiec. W mediach usilnie wmawia się że ludzie są grubi od nadmiaru tłuszczu a ludzie w to wierzą.

Edytowane przez successfully

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja keidys uwielbialem McChicken'y :P

W ciagu ostatnich 7 miesiecy zjadlem tylko kilka cisow i jednego BigMac'a :)

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś byłem w mcd, najgorsze jest to ze uczelnie mam tuz obok mcd.....

 

nie kumam, ludzie piszą ze tu po 3zł etc a w Wawie po 2zł stoi i niezapowiada sie na zmiany, wydaje mi sie ze w wawie powinno najprędzej podrożeć chyba ze idą w ilość, im mniej klientów tym drożej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu przy Placu Wolności strefa dobrych cen z dnia na dzień zmieniała sie z 2 na 3zł jakis czas temu. Toż to nie jest podwyzka - to złodziejstwo! I jeszcze mały szejk w takim miniaturowym kubeczku! Co to wogóle na być... Na szczęście zaraz obok na Gwarnej jest Ali Baba i Sphinx. Nie ma to jak uroki szkoły w samym centrum (ZSK, na przeciwko Okrąglaka).

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że KFC'a mam blisko, na dodatek po drugiej stronie ulicy MC. To do KFC wpadam na Longery za 2.99 a do MC na shake'a i frytki :wink: Owszem kurczakburger dobry, ale ten z KFC jakiś taki smaczniejszy :)

 

Nie ma porównania między kapciami, a kb - to zupełnie inna półka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Co do cen słyszałem że w Warszawie też już po 3 jest... :(

Przekonałem sie o tym :(

 

Niestety, i nas dosięgnęła ta zaraza... i dobrze, longer rox B)

Wole jednak MCD niż KFC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...