Skocz do zawartości
DamSx6

Mcdonald

Rekomendowane odpowiedzi

Za to KFC to inna bajka. Jedzenie tam wydaje się świeże, smaczne, dobrej jakości. Bułka jest świeża, kurczak zawsze soczysty i chrupiący, a nie tłusty, sosy dobre, panierki pycha, a warzywa smakują jak warzywa. Mucha nie siada.

Hmm.... tak się składa że mam jeszcze 2 koleszków co robią w KFC :lol:

 

Tam nie jest w cale tak fajnie z tym jedzeniem jak się wam wydaje :damage_wall: :lol:

 

Może jak pogadam z kolesiem , to opisze pare fajnych sytuacji .

 

ps. chyba bede niemile widziany w tym temacie :rolleyes: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i ciepłych pączków. To fast food.Dla całej rodziny.

No więc

Synek: Chessburge + Cola

Mama: Shake + Sałatka warzywna

Tatuś: 50 Czystej + MaC zagrycha :D

 

BTW czy pamietacie MCKiełbase? :D Jest to jeszcze w ofercie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wygladaja pozniej jak potwory.

Ostatnio siedzialem zeby cos rzucic na zab. Latalem w poszukiwaniu butow, spodenek i innych dupereli. MCdonald akurat byl na galerri. Siadlem z jakims zestawem, szamam. Nagle od stolika wstaje mamuska taka 170cm 80kg i obok niej coreczka, na oko 12-13 lat 160cm i ze 120kg. Kutfa latwiej ja bylo przeskoczyc niz ominac. Dzieciak jeszcze z burgerem w reku, kolejnym....

 

Blech az zrec mi sie odechcialo.

 

Ku ironii na tacy ulotka z danymi o kaloriach :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku ironii na tacy ulotka z danymi o kaloriach :]

To akurat jest zabawne nawet ;] Tak jakby w knajpie w której serwują alkohole była ulotka ile to Voda Ognista ma składników mineralnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jako, że mam McoWstręt to dziś postawiłem na Burger Kinga, Whopper+hamburger i muszę przyznać wam rację-jest zajebiste!100x lepsze niż w macu, 10x lepsze niz w kfc :) hamburger jakiś mały ale za 2zł dobra opcja i w miarę ok, ale Whopper był napradę konkretny i duży jak za te 8zł, aż boję się jak wygląda podwójny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zjem z McDonalda oprócz FishMaca i bardzo sycących sałatek które są tak wysuszone że ma się wrażenie że zamiast sałaty wrzucili nam chipsa.

 

Hmm... Pogratulować mojej przemianie materii ; ) krew w porządku, sprawdzam dość często, oddaje jak tylko mogę i jeszcze nikt nie narzekał xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zjem z McDonalda oprócz FishMaca i bardzo sycących sałatek które są tak wysuszone że ma się wrażenie że zamiast sałaty wrzucili nam chipsa.

 

Hmm... Pogratulować mojej przemianie materii ; ) krew w porządku, sprawdzam dość często, oddaje jak tylko mogę i jeszcze nikt nie narzekał xD

Hmm.. i Twoja piekna sylwetka.. ;]

 

Co do McDonalda to fakt w Kaliszu tez zdrozały cheesburgery i reszta z 2zł na 3zł - teraz juz bardziej opłaca sie isc na Longera do KFC. Tez 3zł ale o wiele lepsze jedzonko..

Ogólnie to z McDonaldem i innymi mam słąby kontakt ;] Najblizszego mam 30km od mojej miesciny wiec sporadycznie bardzo wpadam tam zjesc ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

W Gdańsku po 3zl cheesburgery co jest złem-tak samo jak wielkie kolejki :(

Kolejki były fatalne, jeszcze prawie cała obsługa miała "uczę się" na plakietce :P I stało się, zaciągnęli mnie do mcd i jadłem, wrażenia średnie ;P w wawie strefa dobrych cen dalej 2zł ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojechałem do dominikańskiej obejrzeć aparat i przy okazji zachaczyłem o MC, po tych małych kawałkach kurczaka (za cholere nie pamiętam jak sie to nazywało) i małych frytkach do wieczora odbijało mi sie olejem czy innym świństwem :angry: :angry: , a jeszcze 2-3 lata temu na studiach spokojnie mogłem wszamaniać takie żarcie :lol: :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makowe buły są najlepsze na świecie - wiem co mówię, bo 6 lat przepracowałem w McD - i tylko w McD jestem pewien tego co zjadam :)

natomiast sensacje w stylu - frytki robione z proszku, czy zmielony papier dodawany do mięsa i wiele innych temu podobnych głupot, to są brednie wyssane z palca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Kolejki były fatalne, jeszcze prawie cała obsługa miała "uczę się" na plakietce :P I stało się, zaciągnęli mnie do mcd i jadłem, wrażenia średnie ;P w wawie strefa dobrych cen dalej 2zł ^^

Wolałeś iść do 3 kas w kfc gdzie kolejka była jeszcze w podziemiach? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż... ja porównywać nie będę, bo w KFC nie jadłem <_< McDonald's to popularna marka... ja czasem lubię tam przyłazić w Kaliszu. Wg mnie ten fastfood jest w porządku, a nie zatruwa ludzi, jeśli jedzą z umiarem. Frytki i czizburger + kola... mniam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rosolini czy wiesz może jaką w maku mają polewę czekoladową (tą na lody)? jakiej firmu lub jak ją zrobić samemu.... Jest genialna ;]

 

a może ktoś inny wie?

 

btw. strefa "dobrych cen" za 3 zł mija się z celem, bo zanim była to hamburger kosztował 2zł a czis 2,5... Dobrze, że wawka i okolice się nie poddaje i ciągle 2 zł :D

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

big mac + 2xcheseburger + frytki + sos śmietanowy + cola + ciacho, standardowy zestaw, MNIAM !!!

 

szkoda ze kola w proszku jest i ja rozpuszczaja i gorzej smakuje jak z butelki

 

kfc, mniam qurito ! xD

 

ps: czasem 2xbig mac zalezy od ochoty a tu fotka jak z dziewczyna skoczylismy do McD, ona zamówiła tylko 2xchesa i cole.. xD reszta moja :D

 

http://b12.grono.net/135/156/gallery-25727443-500x500.jpg

 

http://b0.grono.net/39/154/gallery-25727444-500x500.jpg

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...