Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

krecimy na powietrzu ;].

i tacensach!

 

Na wc tez nie bedzie mozna, bo woda sie poleje na przewody, strzeli cos w instalacji i komus sie cos moze stac. Z pradem nie ma zartów!

 

Jak ja nienawidze publicznego OC 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie ze bedzie jeszcze jedna kaskada, potencjalnie dwa razy niebezpieczniejsza od rybokowej (bo na 2 stopniach wysokocisnieniowy gaz bedzie) 8O ?

Potencjalnie to ta kaskada jest mniej niebezpieczna bo ma presostat ....

 

Idąc tym tokiem rozumowania to lepiej z domu nie wychodzić, zresztą w domu tez może być niebezpiecznie. Nie popadajmy w paranoje.

 

Na moje to ryba ze swoja kaskada nie powinien być wpuszczany do ludzi, w domu spokojnie może sobie na tym kręcić, sam też bym tak robił, ale w przypadku gdy ktoś kopnie jedną wtyczkę, przestanie działać pierwszy stopień... będzie źle, nie mów, że to jest mało prawdopodobne.

 

Więc imo: ryba, zakładaj presostat, albo nie zabieraj ze sobą kaskady.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nienawidze publicznego OC 8O

to nie bierz udzialu...

 

ze robiony konkurs - zle,

 

ze zasady bezpieczenstwa trzeba zachowac przy tego typu imprezach - zle

 

nagrody - zle

 

moze dla odmiany jakies plusy? dla siebei tego konkursu nie robie...

 

co do Tacensow... jesli okaza sie dobre to co? dalej bedziesz marudzil? ze za czarne, za bialy wentylator, za dlugi przewod zasilajacy?

 

zasady sa jakei sa, niepodoba sie? powtarzam po raz kolejny - nikt Was sila nie zmusza do przyjazdu, to Wy sie zglosiliscie, staramy sie zrobic jak najbardziej pod Was konkurs, ale nie wszystko da sie ominac z roznych wzgledow.

 

Co do Tacensow, jesli sa tak ciulowe - to padna na sprzecie i po sprawie, do poki ich nie testowaliscie prosilbym o niewypowiadanie sie jakie sa ciulowe bo jak narazie ciulowe jest myslenei osob, ktore 'testuja na oko' - dla mnie EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem rozumowania to lepiej z domu nie wychodzić, zresztą w domu tez może być niebezpiecznie. Nie popadajmy w paranoje.

Ja tylko informuję organizatora co potencjalnie może się stać. Chociaz zapewne o tym dobrze wie, jak organizował takie metody chlodzenia, jednak warto było to przypomnieć. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Chyba nie powiesz, że nie mam racji z prądem czy różnymi składnikami ktore umieszcza sie w rurze by ochlodzic procesor? Nie na darmo azot jest uznany za substancje niebezpieczna.

 

Jakby przypadkiem padla jakas plyta głowna to wybuchające elektrolity tez są niebezpieczne dla widowni 8O

Nie, bo by musiał paść zasilacz a nie mobo żeby tak sie stało 8O

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genralnie AFAIK pomylenie wtyczek przy podlaczaniu rybiej kaskady i wlaczeniu pierwszej wtyczki od 2-stagu zamiast pierwszego po ok 1min powoduje ze mamy cos co moze wystrzelic w calkiem pokazowy sposob. Na XS chlopaki to lepiej wytlumaczyli, jej problem polega na tym ze nie ma zadnych "safety devices".

 

Samhain >> ode mnie tyle: sama idea jest wrecz zaje...fajna, wzgledy bezpieczenstwa sa w 101% usprawiedliwone, Tacensy zapewne bylyby lepiej przyjete gdyby wiadomo o tym bylo wczesniej i gdyby byly wczesniej testniete, to samo dotyczy regulaminu gdyby powstal wczesniej w calosci wszystko byloby OK. Rozumiem ze to of kors pierwsza edycja samego konkursu i na pewno wynikło (i wyniknie) w zwiazku z tym kupa problemow, ale mam nadzieje ze wszystko pojdzie OK.

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko informuję organizatora co potencjalnie może się stać. Chociaz zapewne o tym dobrze wie, jak organizował takie metody chlodzenia, jednak warto było to przypomnieć. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Chyba nie powiesz, że nie mam racji z prądem czy różnymi składnikami ktore umieszcza sie w rurze by ochlodzic procesor? Nie na darmo azot jest uznany za substancje niebezpieczna.

Nie, bo by musiał paść zasilacz a nie mobo żeby tak sie stało 8O

Tak, ale azot nie pozabija osób w promieniu paru metrów 8O

 

Eter + DI ? Masz zgodę: proszę używaj. Zdobyłeś eter nielegalnie? Nie, nie możesz go używać.

 

DI będzie sporo, ale hala mała nie jest, zresztą wentylacja będzie wystarczająca, aby zabezpieczyć, przed brakiem tlenu....

 

LN2 ? Publika nie będzie miała dostępu, żeby go wąchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skończcie ten temat bezpieczenstwa, bo do niczego ta rozmowa nie doprowadzi... (a powinna)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Żeby ktoś zaraz mi nie wyjechał (a zdolni do tego co niektórzy są), że jestem drugi ryba, to powiem że w SS mam preso 8O

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, kwas z elektrolitów wyżera oczy ponoć. 8O

 

Tak nawiasem mówiąc Masell to te tacensy mogą być całkiem wporzo, tak czy inaczej, jak to dziś mówiłem Samhainowi, dopóki nie włożę tego w swoje łapska dopóty mogę tylko gdybać.

 

Czuję jakby przyszłość wielkiej palety zasiłek (bo FSP mało nie robi na zamówienie) zależała od tego zjazdu.

 

BTW Samhain, ludzie mają prawo mieć uprzedzenia, bo dwa lata temu dawałeś zasilacze Superflowera na nagrody, ja bym prędzej wolał zasilać kompa megabajtem, lub tracerem, ewentualnie tronje niż supershitem, co mi popalił elektronikę w HDD i nikt mi za to nie zwrócił. Napięcie 19,5v (potem poszła łapa na listwę- bo mogło być więcej jakbym tego nie zrobił) zamiast 12v to coś nie teges było.

 

To tylko taka mała dygresja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie bierz udzialu...

No i nie biore... To wyżej była ironia

 

ze robiony konkurs - zle,

Bardzo dobrze! Ale jak coś się robi, to trzeba to robić z głową!

 

ze zasady bezpieczenstwa trzeba zachowac przy tego typu imprezach - zle

Przecież sam pisze o potencjalnych zagrożeniach, jak może do nich dojść - chce ich uniknąć jak widać

 

nagrody - zle

Dla mnie molibyście rozdać po cukierku. Stać mnie na zabawki i tacens czy jakaś mobo mnie nie zbawi - płakał nie będę 8O

 

moze dla odmiany jakies plusy? dla siebei tego konkursu nie robie...

Plusy sa takie, ze probujesz zrobić ten konkurs! Bardzo dobry pomysł, jednak brakuje ci doświadczenia i pojęcia o ekstremalnym oc. Bo ile razy sam cos kreciles na azocie czy kaskadach?

 

co do Tacensow... jesli okaza sie dobre to co? dalej bedziesz marudzil? ze za czarne, za bialy wentylator, za dlugi przewod zasilajacy?

Chyba po to zaproponowałem ich test, żeby się o tym przekonać. Jak narazie cieżko znaleźćo nich pozytywne opinie w sieci.

 

zasady sa jakei sa, niepodoba sie? powtarzam po raz kolejny - nikt Was sila nie zmusza do przyjazdu, to Wy sie zglosiliscie, staramy sie zrobic jak najbardziej pod Was konkurs, ale nie wszystko da sie ominac z roznych wzgledow.

Tak, nie podobaja sie zasady, ale bardzo dobrze, ze starasz sie je zmieniać pod nas.

 

Co do Tacensow, jesli sa tak ciulowe - to padna na sprzecie i po sprawie, do poki ich nie testowaliscie prosilbym o niewypowiadanie sie jakie sa ciulowe bo jak narazie ciulowe jest myslenei osob, ktore 'testuja na oko' - dla mnie EOT.

Dlatego sam zaproponowałem test, żeby nie padły na sprzęcie. Ponawiam pytanie sobih'a. Czy firma dostarczajaca te zasilacze sa nam na papierze to, ze gdy padnie jakis podzespol w pc z powodu awarii zasilacza to zwracaja pełną wartosc w gotówce? Skoro sa to takie dobre zasilacze, to nie widze problemu.

 

@kretfr

 

Preso w SS jest totalnie bez sensu. To tak jakbyś do melexa czy roweru instalował poduszki powietrzne, abs czy kontrole trakcji.

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW Samhain, ludzie mają prawo mieć uprzedzenia, bo dwa lata temu dawałeś zasilacze Superflowera na nagrody, ja bym prędzej wolał zasilać kompa megabajtem, lub tracerem, ewentualnie tronje niż supershitem, co mi popalił elektronikę w HDD i nikt mi za to nie zwrócił. Napięcie 19,5v (potem poszła łapa na listwę- bo mogło być więcej jakbym tego nie zrobił) zamiast 12v to coś nie teges było.

jesli sponsorzy dali takie cos na nagrody coz mialem powiedziec? odmowic?

 

sadze, ze to nie opcja uprzedzenia do tego fakty, tylko tego, iz ciezko jest zrozumiec i dostrzec, ze to czego nei znamy moze byc dobre, tego czego nie znamy sie boimy... 8O a ja wiem ze bedzie dobrze, jesli ludzie zrozumieja ze to ma byc impreza a nie zawody o oskara ze zlota ubranego w rozowe gacie 8O

 

edit:

 

No i nie biore... To wyżej była ironia

to ja prosze o wyjasnienie bo widniejesz w skladzie PPC...

 

Bardzo dobrze! Ale jak coś się robi, to trzeba to robić z głową!

jesli uwazasz ze robie zle, i po Zjezdzie nadal bedziesz mial takie zdanie, prosze wszystko na maila, uwagi na pewno uwzglednimy...

 

Plusy sa takie, ze probujesz zrobić ten konkurs! Bardzo dobry pomysł, jednak brakuje ci doświadczenia i pojęcia o ekstremalnym oc. Bo ile razy sam cos kreciles na azocie czy kaskadach?

dlatego nie ja bede sedziowal, dlatego nie ja ustalalem regulamin i dlatego po konsultacjach z Wami zmieniamy rzeczy by bylo lepiej...

 

Chyba po to zaproponowałem ich test, żeby się o tym przekonać. Jak narazie cieżko znaleźćo nich pozytywne opinie w sieci.

i bedzie zrobione

 

Czy firma dostarczajaca te zasilacze sa nam na papierze to, ze gdy padnie jakis podzespol w pc z powodu awarii zasilacza to zwracaja pełną wartosc w gotówce? Skoro sa to takie dobre zasilacze, to nie widze problemu.

nie, poniewaz taki papiorek bedzie mogl prowadzic do naduzyc

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem ze bedzie dobrze, jesli ludzie zrozumieja ze to ma byc impreza a nie zawody o oskara ze zlota ubranego w rozowe gacie :)

Ja to rozumiem, bo w gda bylem nie raz, ale co to za impreza gdy przez wymóg sponsora bedzie mnie kosztować 10k zł 8O . Sory, ale nie mam rafinerii 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masell, wyluzuj trochę. Pobawimy się to zobaczymy. wspólne piffko nadal aktualne. Postarajcie się o jakaś duża koszulkę dla mnie, tak prośba.

 

 

dla sponsorów: żywa powierzchnia reklamowa o szerokości 140 klatka zgłasza zapotrzebowanie na koszulki

 

Macie mnóstwo przestrzeni na reklamy 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masell, wyluzuj trochę.

Jestem wyluzowany zawsze ;) . Od jutra macie ze mną spokój.... do piatku 8O . Z ryba macie spokój od paru dni :) . A co do koszulek moge ci zalatwic nowke sztuke OCZ... rozmiar S 8O

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masellku piwko ci postawie nei jedno ale zalatw mi taka koszulke. moze byc i "s'ka" Dam swojej pannie jak wroce - powiem "widzisz kochanie pojechalem i wygralem specjalnie dla ciebie" 8O

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, postaram sie coś wykombinować 8O

 

co z tym niebraniem udzialu? jestes wpisany na liste jako czlonek oCtimu 8O

 

dla mnie jesli masz na zbyciu (nic na sile) M poprosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jesli masz na zbyciu (nic na sile) M poprosze ;)

Zaraz zaczniecie licytować się o moje gacie 8O . A jak chcecie sobie rozmiary wybierać to do tego na "r" z niebezpieczną kaskadą 8O . Ja tylko wiem, ze zostało pare eSek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie prowokuj Masell, bo znajdą się tacy co cię skroją z tych gatek i będzie pierwszy Ocer nudysta 8O chociaż w Gdańsku ludzie nie będą zbyt zwracać uwagi. W każdym bądź razie miałbyś jeszcze szanse jeszcze na zachowanie dziewictwa 8O :)

 

to żart oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezme troche uzywanych parę dni i będę rzucał w publike. Myslicie, że mnie polubią? Limited Edition z pasem startowym przewidziany.

 

Ide już sobie stad. Od rana zabieram sie za sprzątanie i jakos mi nie idzie 8O

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jeden z pasażerów zrezygnował zostało mi jeszze jedno wolne miejsce w aucie, jeśli ktoś chciałby się zabrać na trasie Wałbrzych=> Wrocław=>Trzebnica=> Jarocin => Gniezno => Bydgoszcz => Żnin => Gdańsk to proszę o jak najszybszy kontakt, dla ułatwienia podam namiary:

kom. 698-678=354

gg: 7945677

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich doswiadczonych budowniczych kaskad, fizykow i w ogole elo ludzi siedzacych w temacie. Moja kaskada jest bezpieczna, znam sie na tym i moge podpisac oswiadczenie, w ktorym odpowiadam za ew. szkody. Gdybyscie znali sie choc odrobinke na chlodnictwie, to byscie wiedzieli, ze wytrzymalosc rurek na tloczeniu jest bardzo duza to byscie tak nie psioczyli na nia. Pozatym moja kaskada byla juz testowana wielokrotnie pod dlugotrwalym obciazeniem (12 godzin to chyba bardzo dlugo) i ani razu nie miala problemow z poprawnym dzialaniem. Na ten temat moge dyskutowac dlugo, ale po co jak sie lepiej znacie na tym. Zal.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt do ciebie nie ma żalu i nie wątpi że znasz się na tym, ale to impreza masowa w dodatku z nieletnimi i tak dla formalności takie oświadczenie wystarczy. Nie obrażaj się od razu. Mamy mieć dobra zabawę

 

 

...jak mi kto obrzyga buty to zabiję 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...