Skocz do zawartości
janio

O/C & Modders 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt do ciebie nie ma żalu i nie wątpi że znasz się na tym, ale to impreza masowa w dodatku z nieletnimi i tak dla formalności takie oświadczenie wystarczy. Nie obrażaj się od razu. Mamy mieć dobra zabawę

...jak mi kto obrzyga buty to zabiję 8O

Ale zobacz, jak mam sie czuc, kazdy ma jakies pretensje jakby bawil sie kaskadami kilka lat i znal sie na tym doskonale, albo conajmniej lepiej odemnie. A prawda jest zupelnie inna.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rybus Ty sie skrzywdzony czujesz? biedactwo 8O Ci wszyscy z XSa tez sie nie znaja i krzyczya na Ciebie bo masz lepsze temperatury od nich i zazdroszcza Ci tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Witam

mógłbym dołaczyć sie do jakieś ekipy na dostawke w schronisku? bo wolnych pokoi już brak (od dawna), a w DS-e pokoje od 105zł8O

Napisz do Kaaban'a 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

U nas już zajęte prze toman'a 8O Chyba że chcesz grzechu drugą osobę na swoim łóżku 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

U nas już zajęte prze toman'a ;) Chyba że chcesz grzechu drugą osobę na swoim łóżku 8O

Nie dzięki, mówiłem że ze zboczeńcami nie jade :)

 

BTW: Daj mi adres tego ośrodka żebym trafił tam z Wami 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole wlasnie Kaaban co to za osrodek. Czy mamy daleko do stoczni to raz. Dwa prosze zajrzec na Google Earth i GPS i dac mapke z zaznaczonymi monopolami i miejscami gdzie mozna cos zjesc. Do tego mozesz dac "jakies eksluzywne salony masazu" w razie jak nam Grzecho nie starczy ;) 8O 8O No a sam bierz jakas lodowke pod USB czy cus bo jak cie wysle po piwo to wiesz ma byc zimne. Nie ceirpie cieplego. Z ceiplych to tylko kobiety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta ciepła / piwo zimne i nigdy odwrotnie.

 

Grzesiu, lepiej trzymaj tyły blisko ściany. 8O :) ;) no i nie wieź mydła w kostce, bo się wysmyka łatwo.

 

 

...żartuję

 

...gorzej jak cię Dzidzia dopadnie...z nim to nigdy nic nie wiadomo 8O

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

wogole wlasnie Kaaban co to za osrodek. Czy mamy daleko do stoczni to raz. Dwa prosze zajrzec na Google Earth i GPS i dac mapke z zaznaczonymi monopolami i miejscami gdzie mozna cos zjesc. Do tego mozesz dac "jakies eksluzywne salony masazu" w razie jak nam Grzecho nie starczy :D 8O :) No a sam bierz jakas lodowke pod USB czy cus bo jak cie wysle po piwo to wiesz ma byc zimne. Nie ceirpie cieplego. Z ceiplych to tylko kobiety ;)

Tylko jest jeden problem, to grzechu ma później urodziny niż ja-> czyli on jest najmłodszy i to on powinien mieć ten zaszczyt :D

A co do lodówki to bierzesz lapka, czy wyjścia pod usb są już w każdym hotelu? 8O

 

Mapka jutro, teraz mam pilną pracę :D

 

Ośrodek 200m od pkp, ul. 3 maja 25 ;P

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lapka nie biore nie wiem czy moj Dell by zniosl w calosci te podroz. jestem leniwy nie chce mi sie pilnowac go. na jedzenie z lapkiem, na piwo z lapkiem, nie odbilo mi jeszcze. a w tej spelunie tfu znaczy eksluzywnym hotelu co kaaban zalatwil nie jakos nie bardzo bym go chcial zostawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, bezsprzecznie musisz wypić ze mną, Eclipsem i Dzidzią. stara ekipa musi się trzymać.

kleine probleme ;)

 

 

Ja to aparata wezmę, najwyżej wrzuci się w kieszeń i koniec 8O

 

lustrzanka sie w kielnie nie zmiesci niestety :) zawsze sa 2mp w komorce 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jak bym miał lustrzankę to też bym się bał jej brać, "na szczęście" mam zwykły aparat i też 2mpx w komórce 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj zapite mordki, znów was zobaczę 8O Dobra to czas zacząć ostre przygotowania. Brać ze sobą kasę (dużo kasy) by naczelny trzeźwy nie chodził. Brać swe tłuste (no wiecie co) i przybywać na zlocik PurePC 2k7. Załatwiłem Wam kilka fajnych nagród, które rozdam od tak, za wiedzę jaką macie na temat portalu i sprzętu. Trochę tego mam, nie dużo mógłbym rzec lecz i nie mało od co 8O

 

Będzie również możliwość porozmawiania w większym gronie na temat rozwoju serwisu, nowych planach i waszych sugestiach jakich wiele na naszym serwisie. Wszystko okraszone dobrą panierką nadmorskiego miasta Gdańsk :)

 

Do zobaczenia, w razie chęci kontaktu macie do mnie numer pod jakim mnie złapiecie.

 

Rafał Romański

Redaktor Naczelny PurePC.pl

GSM: 790-028-142 (uwaga poprzedni numer GSM jest nieaktualny!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, widzę, że jest problem z noclegami. Ja znalazłem w akademii medycznej przy ulicy Dębowej w Gdańsku. 20 minut drogi od miejsca zjazdu. Cena niska - tylko 27 zł. Piszę z kawiarenki, ale jeżeli ktoś chce musi jedynie znaleźć numer w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, widzę, że jest problem z noclegami. Ja znalazłem w akademii medycznej przy ulicy Dębowej w Gdańsku. 20 minut drogi od miejsca zjazdu. Cena niska - tylko 27 zł. Piszę z kawiarenki, ale jeżeli ktoś chce musi jedynie znaleźć numer w necie.

Akademia Medyczna? Zawsze można też coś sobie zrobić, np żeby wzięli do szpitala "na obserwacje" 8O

 

To jakiś akademik czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam pytanie ;]

Kto się orientuje na jakim przystanku w Gdańsku mam wysiąsc jadąc SKM aby było jak najblizej do Stoczni ? Bedę jechał z Gdyni 8O

 

Co prawda mam dostęp do auta, ale podejrzewam, ze sie wypije piwko-dwa 8O więc auto odpada.

 

Dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam pytanie ;]

Kto się orientuje na jakim przystanku w Gdańsku mam wysiąsc jadąc SKM aby było jak najblizej do Stoczni ? Bedę jechał z Gdyni :)

 

Co prawda mam dostęp do auta, ale podejrzewam, ze sie wypije piwko-dwa 8O więc auto odpada.

 

Dzieki za pomoc ;)

To zalezy ile chcesz isc 8O

Dorga z obu przystankow jest podobna. Wedlug mnie lepeij jest isc z GD Glownego.

Lepiej isc z Glownego Gdanska.

 

Jak dosc na zjazd:

post-9866-1185446639_thumb.jpg

 

Wychodzimy na peronie SKM w Gdansku Glownym. Kierujemy sie w kierunku Empika. Potem skret w prawo po schodach do gory i jestesmy obok kina Krewetka. Skrecamy w lewo i udajemy sie prosto. Po lewej stronie miniemy CH Madison. Idziemy dalej prosto az do nastepnego skrzyzowania (Jana Heweliusza z Lagiweniki). Skrecamy w lewo i idziemy az do skrzyzowania z ulica Aksamitna. Idziemy wzdluz tej ulicy i wychodzimy na Walowa. Skrecamy w prawo mijamy po lewej stronie Stacje sanitarno epidemiologiczna. Skrecamy w nastepna ulice w prawo i potem kawalczek prosto no i w lewo i jestesmy juz na terenie zjazdu. Sadze ze w okolicach tamtych juz powinny byc oznaczenia ze tam jest zjazd.

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo za szczegółwy opis 8O

Dzisiaj czeka mnie 13h w pociągu... Jutro rano bede w Gdyni, potem musze sie dostac do mieszkania, zostawic rzeczy, a potem szybko na SKM i na zlot 8O

 

Sam powinienem spokojnie trafic, chyba ze jeszcze pare osób z Gdyni sie wybiera razem na otwarcie, to chętnie dołącze (o ile wyrobie sie z czasem, planowany przyjazd do Gdyni to 9.20) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHLOPAKI JEST WIELKA SPRAWA.... zgubila mi sie nakretka 2mm na mocowanie do mojego kontenera na gpu i A POTRZEBUEJ JA NA ZLOT bo inaczej nie bede mogl pokrecic grafy !!!!! Czy ktos (jesli jeszcze nie wyjechal) moglby poszukac takowej nakretki i dac ja w gdansku Teamowi Hindenburg Extreme... czyli mi :D PLZ PLZ PLZ... bardzo wazna sprawa!!!!!!!!! 8O 8O :) ;) Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...