Skocz do zawartości
°°°

S.t.a.l.k.e.r - Czyste Niebo

Rekomendowane odpowiedzi

pigipon mialem podobna sytuacje do twojej, w czerwonym lesie do pewnego momentu bylo ok pozniej bach pulpit ugryzlem sie w jezyk i zalaczam jeszcze raz wczytuje save minela minuta ..... pulpit i tak kilka razy, pol dnia szukalem rozwiazania no i znalazlem ;)

 

w glownym folderze gry zaloz nowy folder o nazwie gamedata a nastepnie tam wklej folder scripts

 

http://www.sendspace.com/file/905sll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba kazdy beta tester to lamer. bo kazda gra ma bugi, ktore powinny byc zlikwidowane/wypatrzone przy testach. na wschodzie wydaja jedne z najlepszych gier, niestety sa one strasznie niedopracowane.

 

niestety u mnie gra "umiera" na czerwonym lesie. wypada do pulpitu. coraz czesciej podczas grania, az do momentu, ze sejw nie zdarza sie zaladowac :/

 

dlaczego po wgraniu paczy nie dzialaja sejwy? w zyciu procz SoC nie spotkalem sie z taka durnotą

 

no nie zgodze sie, sa profesjonali beta testerzy ktorzy z tego zyja...a wystarczy ORT: ORT: wziąć z ulicy kogokolwiek kto to zrobi za darmo i juz masz lamerow

 

pigipon mialem podobna sytuacje do twojej, w czerwonym lesie do pewnego momentu bylo ok pozniej bach pulpit ugryzlem sie w jezyk i zalaczam jeszcze raz wczytuje save minela minuta ..... pulpit i tak kilka razy, pol dnia szukalem rozwiazania no i znalazlem ;)

 

w glownym folderze gry zaloz nowy folder o nazwie gamedata a nastepnie tam wklej folder scripts

 

http://www.sendspace.com/file/905sll

 

a co to za skrypty?skad je masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co płacić podesłaliby 2-3 osobom z forum kopie przed premiera i za samo nazwisko w credit-sach przetestowałbym i wymienił wszystkie wady i zalety, ale oni pewnie byli świadomi tego co wydają i liczą na to, że wymyślą coś później i uda im się to załatać w kolejnych łatkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie zgodze sie, sa profesjonali beta testerzy ktorzy z tego zyja...a wystarczy ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> z ulicy kogokolwiek kto to zrobi za darmo i juz masz lamerow

 

 

 

 

a co to za skrypty?skad je masz?

Może to brakujące skrypty AI. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie zgodze sie, sa profesjonali beta testerzy ktorzy z tego zyja...a wystarczy ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> z ulicy kogokolwiek kto to zrobi za darmo i juz masz lamerow

 

 

 

 

a co to za skrypty?skad je masz?

z forum gsc naprawiaja pare bugow w tym jeden zwiazany wlasnie z save'ami (aka grze brakuje juz id po wszystkie id zajmuje amunicja respawnujaca sie w kufrach i innych miejsach)

 

tutaj link do tematu na forum gsc http://www.gsc-game.com/index.php?t=commun...=xr&lang=en

 

edit: skrypt ai tez tam sa :D dobra ide sie zmagac z ostatnim levelem bo nie wytrzymam i wyrzuce ta giere przed koncem :D

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pigipon mialem podobna sytuacje do twojej, w czerwonym lesie do pewnego momentu bylo ok pozniej bach pulpit ugryzlem sie w jezyk i zalaczam jeszcze raz wczytuje save minela minuta ..... pulpit i tak kilka razy, pol dnia szukalem rozwiazania no i znalazlem ;)

 

w glownym folderze gry zaloz nowy folder o nazwie gamedata a nastepnie tam wklej folder scripts

 

http://www.sendspace.com/file/905sll

to dziala! dziala! dzieki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z płynnością gry.

Tzn wcina sie tak jakoś dziwnie, w jednym miejscu chodzi spoko 30fps a wystarczy ze sie odwroce w inne miejsce i nagle spada do 1fps po czym znow chodzi dobrze, pare krokow i znowu 1fps.Karta widac sobie radzi z grafiką bo jak nie skacze to chodzi wszedzie plynnie tylko cos w silniku jest chyba skopane. Wiem ze to smiech odpalac taka gre na gf6600 ale widze ze chodziloby to gdyby nie te dziwne wciecia. Poradzicie cos? Moze ktos gral na 6600 jak ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapodac patcha 1.01 eng na polska wersje gry:

 

1.wchodzimy menu paska start -> uruchom i wpisujemy "regedit" bez ".

2.wchodzimy w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\GSC Game World\STALKER-STCS

3.klikamy 2 razy na InstallLang i zmieniamy z "pl" na "en". (bez obaw, gra dalej bedzie po polsku)

4.instalujemy patcha 1.01 wybierajac opcje English!

 

 

PS. Moze ktos zobaczyc w wersji rosyjskiej jaki symbol jest wpisany ru czy inny?

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosując trywialną, seksistowską metaforę, znowu zamiast normalnego zdrowego mężczyzny dostaliśmy chłopca z lekkim niedorozwojem, który do końca swoich dni wymagać będzie specjalnej troski :wink: A to różnych patchy, a to poprawek, a to modów, a nade wszystko ogromnej ilości cierpliwości, wyrozumiałości i życzliwości.

 

Powiedzcie mi jak podoba Wam się taka ocena i Wasza rola troskliwych opiekunów :wink: . Bo póki co normalnie grać się w toto nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobisicie jestem juz po ukonczeniu clear sky do pewnego momentu gralo mi sie naprawde przyjemnie i nie moglem sie od tej gry oderwac, nawet pomimo jej bugow jednak pozniej (nie powiem kiedy by nie spojlerowac). dostawalem juz bialej goraczki. jedynie czym ta gra zachwyca tak samo jak poprzednik to jej klimat ktory az wycieka z ekranu, grafika choc nie doskonala tez jest naprawde swietna zwlaszcza oswietlenie ale to juz wszyscy wiedza. niestety pomimo tych dwoch plusow sa pozniej same minusy obok ktorych nie da sie przejsc obojetnie bo i jak? gra u mnie wylatuje z dysku i bedzie siedziec na polce poki jej nie polataja przynajmniej w takim stopniu jak SOC, ktory pomimo swych niedociagniec byl grywalny (po 5 patchach:D). niestety tworcy poszli na latwizne i to naprawde olbrzymia nie mowie tutaj o bugach lecz o samym zakonczeniu (kilka ostatnich leveli dokladnie) delikatnie to ujmujac rozczarowuje.

 

@ lysyn ta dodanie tych skryptow znacznie ogranicza wywalanie do pulpitu obojetnie czy z bledem czy tez bez niego. dodatkowo usuwa problem spawnujacej sie amunicji w schowkach ktora po pewnym czasie sprawia ze kazda zapisana gra da sie zaladowac ale .... wywala Cie z gry po krotkiej chwili. do tego skrypty ai i jeszcze pare rzeczy tam jest o ktorych nie pamietam musialbys zajrzec do tematu. link do niego pare postow wyrzej

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosując trywialną, seksistowską metaforę, znowu zamiast normalnego zdrowego mężczyzny dostaliśmy chłopca z lekkim niedorozwojem, który do końca swoich dni wymagać będzie specjalnej troski :wink: A to różnych patchy, a to poprawek, a to modów, a nade wszystko ogromnej ilości cierpliwości, wyrozumiałości i życzliwości.

 

Powiedzcie mi jak podoba Wam się taka ocena i Wasza rola troskliwych opiekunów :wink: . Bo póki co normalnie grać się w toto nie da.

Dlatego ja nie gram i narazie załuje wydanej kasy :lol2:. Przynajmniej płócienna torba mi sie przydała, fajnie sie w niej kartofle nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli moge na chwile obecna przeczytac cala tworczosc Strugackich, nadrobic braki w anime i jak najdzie mnie ochota na CS zaczac ogladac popularne seriale? Bo SoC widzialem juz 4 zakonczenia i na razie nie chce mi sie ogladac 3 kolejnych - gdyby inaczej wygladala sciezka gracza do konkretnych zakonczen... Ehh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede oryginalny jak powiem ze ta gra bugami stoi. Czytajac wasze opinie myslalem " ach pewnie koledzy przesadzaja" Niestety cholera im dluzej gram tym wasze slowa sie potwierdzaja.

Mimo wszytsko jak ktos zauwazyl gra ma KLIMAT czyli cos co wiele wspolczesnych produkcji olewa. Wydaje mi sie troche ze gra zostala wydana zbyt szybko. Na swieta moglby wyjsc duzo lepszy produkt.

A tak mamy co mamy. Na patche bym nieliczyl bo one wiele nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot i się posypało gęstym gromem.

a mnie dzień po rosyjskiej premierze na jednym forum z błotem zmieszali , co stalker bug co ty pier.. lamo

już im się tak nie uśmiecha tępym wałom.nie napisze jakie to forum.

na tym forum jedynie widze jakies kompetentne wypowiedzi.bo wy gracie i recenzujecie bez podlizki, a niektórzy to chyba wypowiadają się na podstawie filmików z you tube.łoooo jaki zajeb...y dym, łooooo mokre powierzchnie,te stalker jest zajebi....y, nie może być hu....y.

Edytowane przez elfuego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...