Skocz do zawartości
°°°

S.t.a.l.k.e.r - Czyste Niebo

Rekomendowane odpowiedzi

miron72 chodzi Ci o to co zmienia bootscreen ?Wtedy sejvy stare nie działają :(

...eeee....no nie wiem, bo nie mam czasu pograć :sad: .Poczekamy co costi orzeknie ,bo podesłałem mu linka.Może wykastruje zbiór z plików no dvd i będzie przydatne?Zaraz poszperam czy nie ma coś rokującego w sieci....

Z tymi kurtkami bullet proof to prosta sprawa -Rosjanie pakują pod nie "Prawdę"(taka gazeta...Chyba każdy zna :D ) żeby im nie wiało :wink: A że papier dobry....

Modded Sky (1.0)

Realistic Weapons and Ballistics by Tw33kR (V1)

--Realism ModPack -- (1.2)

Clear Sky Weapon Realism Mod (Final)

Healing bBandages and Medkits that Stop Bleeding (v1.1)

Gnomus's Scopes For Clear Sky (1.0)

To tyle -eksplorując stronkę z linków znajdziecie więcej.Rdzenna ludność z ziem wschodnich nie rzucila nic ciekawego -jakieś "czity" tylko :rolleyes:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurtki pewnie maja po modyfikacjach :lol2: Spojrz na to z innej strony. Ile pestek sam musisz przyjac na klate, aby pasc martwym? AI jakos nie zglasza problemow i nie marudzi, ze jestes uber i nie do ubicia :lol2: :lol2:

Oj żartujesz chyba? Moja postać chłonie znacznie mniej niż te brudasy :) A już granaty to czysta poezja - wylatuję za burtę najczęściej po 1 ananasku :) Ogólnie chłopaki trochę twarde, ale tez gram na wyższym poziomie - w sumie mogłem brać najniższy i pewnie byłoby przyjemniej. A mam pytanie - czy gra wymaga zdeklarowania się do której frakcji przystajemy? Czy można to olać? Bo juz się związałem i mnie to ciekawi ...

 

PS: Jeden tekst mnie rozbroił, wypowiadany przez żołnierza Wolności:

 

"Przyszedł, zobaczył, dostał w pie*dol" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

PS: Jeden tekst mnie rozbroił, wypowiadany przez żołnierza Wolności:

 

"Przyszedł, zobaczył, dostał w pie*dol" :D

Wolnosci? Ja to slysze najczesciej przy bandytach jak przejmuja sklad. Po czym mam najpiekniejszy bug na razie - chowa mi bron na terenie obozu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolnosci? Ja to slysze najczesciej przy bandytach jak przejmuja sklad. Po czym mam najpiekniejszy bug na razie - chowa mi bron na terenie obozu.

No juz mniejsza o to, kto to wypowiada - liczy się sam fakt - beka niezła :D

 

A ten "bug" to standard - tez tak miałem - prawdopodobnie jakbyś był w drużynie opozycyjnej do Bandytów, mógłbyś ich tam elegancko wykosić, a tak pozostaje tylko obejść się smakiem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem jak gracie, ale ja nie mam absolutnie problemów z kasa - wreszcie opłaca sie polować na artefakty bo handlarze nieźle za nie płacą. Kombinezon SIVA kupiłem sobie przy pierwszej okazji, teraz po rozwaleniu Powinności, jeszcze przed wejściem do Czerwonego Lasu, mam go całego zmodowanego + ofc ze 3 giwery po full ulepszeniach z celownikami etc.

 

Ale faktycznie, wytrzymałość przeciwników to jakiś absurd - niby chcieli zrobić grę realistyczna, bo broń się zużywa i zacina, a jednocześnie zawalili tak podstawowy element. Goście w kurtkach potrafią przyjąć na klatę cały magazynek, a typ w egzoszkielecie to już prawdziwy czołg, i nawet headshoty średnio go ruszają. Ale prawdziwej [ciach!]icy idzie dostać przez ich celność! Zabójcza - podobnie z granatami, bez problemu rzucają dalej niż ja i 100x celniej, że już nie wspomnę o tym, iz mnie zabijają nimi bez problemu, za to sami sa dziwnie wytrzymali na "ananasy".

To samo u mnie ;). Ja Sevy jeszcze nie mam mimo ze 35h na karku i 40k w kieszeni ;p. Kupuje każdy armor po kolei ;d

Kurtki pewnie maja po modyfikacjach :lol2: Spojrz na to z innej strony. Ile pestek sam musisz przyjac na klate, aby pasc martwym? AI jakos nie zglasza problemow i nie marudzi, ze jestes uber i nie do ubicia :lol2: :lol2:

Kurtki bandytów to już [ciach!]a nowy mit/kult w zonie. Podobno są to zbroje z adamantu wzmocnione runami odna i innym krapem ;o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki dmuchają na zimne i wciąż testują patcha również w weekend;p w sumie to lepiej mi te 3 dni różnicy nie robią, a jak miałby wyjść ten patch i po 30 minutach gry z nim mielibyśmy mówić "no to czekamy na kolejny, który załata błędy tego co wyszedł" to rzeczywiście lepiej poczekać ;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydaloby sie takie info, bo znowu nie wiem, czy jest sens dalej grac :mur:

No ja na ten przyklad stoje... w Kordonie zniknal glowny watek gry. Mam zabic zolnierzy kolo windy (kolesiow tego wojaka co za kratkami siedzi) no i oczywiscie nie ma ich tam gdzie niby maja byc. Kanal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na ten przyklad stoje... w Kordonie zniknal glowny watek gry. Mam zabic zolnierzy kolo windy (kolesiow tego wojaka co za kratkami siedzi) no i oczywiscie nie ma ich tam gdzie niby maja byc. Kanal.

Ja tez utknalem w glownym watku... Juz 2 dni sie mecze. Mam obronic pozycje i czekac na posilki. W jednym zadaniu mialem 2 pozycje do zdobycia. Do jednej chlopaki z Powinnosci zdecydowali sie laskawie doczlapac, do nastepnej juz nie... Len ich gdzies zjadl po drodze i przepadli. Od dwoch dni (tych rzeczywistych, nie z Stalkerowskich) obchodze to miejsce, zajrzalem nawet na chwile do Wolnosci, ale szybko towarzystwo mnie przegonilo. Rambozo nie jestem :) Olalem na razie ten watek i eksploruje mape..

Edytowane przez Burdoror

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie bo watek z deka gruby ...

 

spatchowany wkoncy porzadnie ten STALKER czy w dalszym ciagu trzeba bardziej walczyc z bugami niz z przeciwnikami w grze ?

 

z gory dzieki za odpowiedz ;)

Od siebie powiem, ze żaden bug związany z questami mi sie nie przytrafił - wszystko idzie jak po maśle. W 1.5.0.4 jest już spoko. sporadycznie sie wywali do pulpitu, ale ogólnie gra tak zasysa że puszcza się to kantem - quick save trzeba robić często i po problemie. Gdyby nie nadludzka wytrzymałość przeciwników i nadzwyczajna celność byłoby zupełnie bezstresowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie powiem, ze żaden bug związany z questami mi sie nie przytrafił - wszystko idzie jak po maśle. W 1.5.0.4 jest już spoko. sporadycznie sie wywali do pulpitu, ale ogólnie gra tak zasysa że puszcza się to kantem - quick save trzeba robić często i po problemie. Gdyby nie nadludzka wytrzymałość przeciwników i nadzwyczajna celność byłoby zupełnie bezstresowo.

Jesli chodzi o sprawy graficzno - sprzetowe to ja instalowalem gre juz po ukazaniu sie najnowszego patcha - od tej strony jest ok, nic sie nie kaszani. Niestety, jest ten maly problem, ze zniknal glowny watek gry, drobiazdzek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o realism mod'a i jezyk to po prostu trzeba usunac plik localization.ltx z katalogu gamedata i wszytko wraca do normy - dzialam na nim od 2 dni - fajny ale nie do konca. Bronie sa za silne moim zdaniem. Kapuchy mozna nabic 100 000 na bagnach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już clear sky mam za sobą ;) Co do botów to rzeczywiście chwilami za celne, jeżeli chodzi o nady to jakiś kompletny odjazd. Nie dość, że zawsze wpadają pod nasze nogi i to jeszcze z 3-4 na raz, a eksplodują po sekundzie(często żadnych szans na ucieczkę), to dodatkowo obrażenia przechodzą przez ściany. W dodatku jak bot dostanie granatem centralnie to nic sobie z tego nie robi. Misja z placem budowy - zabójcza B-) 20 chłopa porozstawianych po oknach, balkonach, za skrzyniami - to dopiero wyzwanie :D i najlepsze, że jak się schowam za pobliskim 2-metrowym murem to granaty nadal wpadają pod same nogi...

I druga niesamowicie denerwująca rzecz - te odradzające się psy, które nie zadają obrażeń i znikają po jakimkolwiek draśnięciu - w Jantarze i Czerwonym Lesie. Nie dadzą człowiekowi w spokoju splądrować zwłok i zabrać amunicji, przepychają, przerzucają, a kilka razy wyrzuciły mnie z 20 metrów w górę :blink: . No i te katakumby pod Prypeciem i elektrownia na końcu ;/ sprawdziłem te portale donikąd nie prowadzą, a stalkerzy monolitu poniżej są nieśmiertelni. Sarkofag natomiast pusty w środku i wycofać na stare tereny się nie da - a szkoda.

Dołączyłem do powinności i na ich ekwipunku dojechałem do końca gry(weteran) - nie zebrałem ani jednego artefaktu(tzn jeden znalazłem przy zwłokach kogoś), nie odebrałem prawie żadnej nagrody(bo po co, ammo miałem koło 2000 zwykle, apteczek pod dostatkiem - raz chyba się zaopatrywałem w bandaże i apteczki, w Jantarze, potem to już z górki). Także nie wiem po co Wam te wszystkie ulepszenia i pancerze ;) na lajcie można wszystko przejść w tym pancerzu z powinności. Heh i dopiero w elektrowni się zorientowałem, że moja tania kamizeleczka ma 1/6 paska stanu(obrona przed kulami raptem koło 10 i reszta bliska 0).

Ogólnie giera ani razu mi nie wycrashowała przez błąd gry - miałem kilka zwiechów, resetów, ale to z racji tego, że gram na laptopie z podkręconą grafą i chwilami temperatura była zbyt wysoka(kwestia braku podstawki).

 

Co do tekstów to spodobał mi się jeden wypowiedziany przez żołnierza wolności:

"kto zadrze z elitą nakryje się p***" :lol2:

 

PS. do sarkofagu nie można wejść bez modów i nijak się on wiąże z fabułą, portale natomiast są bezcelowo ustawione na mapie, nie odsłoniłem żadnych wydarzeń z końca gry.

Edytowane przez kodaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie w spoilerze dotyczące frakcji wolność ;p

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "wolność"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...