Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

www.blog27.pl

 

Komentarze poprostu roxuja, czytam je juz z godzine i zwijam sie ze smiechu

:lol:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
"ALU TOLU POMUSZCIE MI Z PIOSENKOM BŁAGAM WAS POMUSZCIEMI TO ONA ,,JAK KROPLA BURSZTYNU,,JAK KROPLA BURSZTYNU JAK PIASEK PUSTYNI TAK BARDZO CIĘ KOCHA CZEKAM NA CIEBIE POD GWIAZDAMI ZŁOTYMI CHMURAMI,PIASEK CHOWA SIĘ ZACZYNA SIĘ NOWE ZYCIE ZACZYNA SIĘ NOWY DZIENI .NIE UCIEKAJ ZA DALEKO BO JA KOCHAM CIĘ CHŁOPCZE BĄDZI MOIM ANIOŁEM.BĄDZI MOJOM GWIAZDOM LSNIĄCOM NA NIEBIE,I MOIM WYBAWCOM,NIEODCHOCI W PODSZEBIE MOJEJ BO JA KOCHAM CIĘ.........I CO MAM JAKIES SZANSE A IJESZCZE TO ZE MAM TYLKO KAMERE A NIEMAM CD I CO ZROBICI ODPISZCIE PLISKI TO NARCIA I POWODZENIA......"

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Hej ja umiem grać na K-BORDZIE i na pianinie..ale ja mieszkam w Sosnowcu to jest bardzo daleko..od Warszwy..a poztym pewnie noi tak byś cie mnie nie przyjeli!!

Doddi - Sosnowiec_10 stycznia 2006 :: 19:10:04

 

Sa tak brutalne ze spoiler must be.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey! Tu Tola i Ala!!

 

Nie pisałyśmy przez parę dni, bo dochodziły do nas informacje z naszej firmy fonograficznej o różnych

 

fajnych planach…nie chciałyśmy o czymś mówić a potem okazałoby się ,ze nie wszystko jeszcze potwierdzone. Wy dowiadujecie się o tym jako pierwsi, właśnie z naszego bloga- nie z gazety czy TV. A więc 17 lutego wychodzi nasz pierwszy singiel w pierwszym kraju poza Polską- tzn w Niemczech Pierwszym singlem – tak jak w Polsce jest UH LA LA LA. Jedną z form promocji która nam się szykuje w Niemczech oprócz wywiadów TV i prasowych jest trasa koncertowa razem z Tokio Hotel w Niemczech- jako ich support. Trasa zaczyna się już 5 lutego, dziękujemy chłopakom z TH za zaproszenie

Ale się dobrali :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrze sobie na forum > topic smiechu > grzeją z komentarzy na stronce blog27... Ok, ja tez się pośmieje... Wchodze na stronkę, trawie jakoś te chamskie kolory i zabieram się do czytania komentarzy... A TU JAK NIE PIERD!@#LNIE "MUZYKA" Z TEJ STRONY !!! OMG!!! Prawie sie pos!@#łem! W tle miałem jak zwykle przyciszonego winampa, a głośniki na full... Mam wolny internet i "muzyczka" ze strony załadowała się dopiero po dłuższej chwili... No i PIERDUT !!! W życiu się tak niczego nie przestraszyłem !!!

Jeszcze mi serducho dudni jak szalone !

 

Ps. Jeśłi ktoś uzna moją wypowiedź za OT, to mam mega kawała który dzisiaj mailem dostałem:

 

Dwóch przyjaciól wybrało się na polowanie. Jeden z nich mial swoje ulubione miejsce gdzie polowal od lat. Niestety, kiedy sie tam znalezli, okazalo sie, ze caly teren jest w znakach "TEREN PRYWATNY - NIE WCHODZIC".

Zaskoczony powiedzial kumplowi, ze pójdzie obgadac te sprawe z wlascicielem. Zapukal wiec do drzwi farmera i pyta:

- Prosze Pana, poluje tu od lat i nigdy nie robil mi Pan z tego powodu zadnych wyrzutów. Czy moge i tym razem skorzystac z Panskiej goscinnosci?

- Wie Pan, zgodze sie tylko dlatego, ze Pana znam. Ale pod jednym warunkiem. - rzekl farmer.

- Jakim?

- Za domem stoi krowa, która musimy niestety ubic. Jednak cala moja rodzina bardzo kocha nasze zwierzeta, wiec nikt nie ma serca jej zabijac. Jesli ja Pan zastrzeli, to pozwole Panu skorzystac z lowiska. Zadowolony mysliwy zgodzil sie na taki uklad, ale wracajac do swego przyjaciela, wpadl na genialny pomysl jak zadrwic z kumpla. Podszedl do niego i powiedzial:

- Ten stary c**j nie chce nam pozwolic polowac. Juz ja mu k***a pokaze! Chodz, za domem stoi jego krowa. Zaraz zobaczysz jak sie robi polowanie.

I kiedy znalezli sie za domem, koles wymierzyl w krowe i BANG!... poslal jej kulkę prosto miedzy oczy... Nagle slyszy jeszcze dwa strzaly i glos kumpla:

- HA! Zabiłem mu jeszcze psa i kota! Dawaj, spie***my!

Edytowane przez nightstalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROZMOWA WYRWANA Z KONTEKSTU Z GG, ja i kumpel :D

 

ROTHAKEL (23-01-2006 23:42)

będe perfidny i powiem że się nie znasz

Ja (23-01-2006 23:42)

w życiu LSD nie kupie, wole plazme

ROTHAKEL (23-01-2006 23:44)

LSD ty narkomanie!

Ja (23-01-2006 23:44)

jeny.. LCD

Ja (23-01-2006 23:44)

co za różnica

Ja (23-01-2006 23:44)

jedno i drugie powala :D

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19:48:39 (9069738)

dobry wieczur

19:48:47 luks__pl (3292606)

siemka

19:48:54 (9069738)

mam pytanie

19:49:00 luks__pl (3292606)

"ó"

19:49:36 (9069738)

czy musze kupić karte dzwiękową jak mam głośniki 2+1

19:50:18 (9069738)

bo mi subówej brzęczy?

19:51:10 luks__pl (3292606)

ee kup sobie słownik oki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Kawal z angory;]

 

Ojciec kupil los na loterii. Siedzi w domu z rodzina, i sobie marza co by zrobili jakby wygrali...

-Ja bym kupil samochod - mowi ojciec - siadl bym za kierwonica, ty zono bys siedziala obok mnie, a Jasiu z tylu

-Nie bede siedzial z tylu.

-Bedziesz!

-Nie bede!

-Bedziesz!

-Nie bede!

-To wysiadaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stewardessa dostała polecenia od kapitana, by w sposób

dyplomatyczny i delikalny poinformowała pasażerów o tym, że samolot ma awarię i za kilka chwil się rozbije. Stewardesa wychodzi do pasażerów i pyta:

- Czy wszyscy mają paszporty?

Pasażerowie z entuzjazmem odpowiadają:

- Taaak!

- W takim razie niech wszyscy je podniosą i zamachają do mnie..

Pasażerowie podnoszą paszporty w górę i radośnie machają.-

A teraz wszyscy rolujemy paszporciki nad głową,

rolujemy....ciaśniutko, ciaśniutko...

Pasażerowie entuzjastycznie zwijają dokumenty, ciaśniutko...

- A teraz niech wszyscy wsadzą sobie je gleboko w d**ę, żeby

zwłoki dało się łatwo rozpoznać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek, Andrzej oraz Romek

zbudowali nowy domek

a ten domek, w rzeczy samej

to jest znany dom bez klamek

W domku będa trzy klęczniki

i solarium z Ameryki

i jak w pakcie zapisane -lustra będą zakazane

A dlaczego? - bo po prostu

goście są różnego wzrostu,

i jak by się Jarek czuł,

widząc się do Romka pół?

I, o zgrozo, nasz narodzie,

zbudowano go na lodzie

Przyjdzie wiosna i ciepłota

pozostanie plama błota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

atek mam sie smiac? ;]

 

Dziisaj starszy (ktory w ogole nie wie co to komputer ;]) ostrzegal mnie przed groznym wirusem kamasutra !

POwiedzial ze najlepiej do neta nie wchodzic poki go nie unicestwia, z siostra mi wyklad zrobili ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...