Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ja pierwszy raz widze coś takiego i nie wiedziałem że ktokolwiek tak sie może zachowywać... co się dzieje z tym światem :mur:

looz to niemiec [; oni tak maja:P

 

Kaeres chodzi ci o mp3 Infinite plaing vq3 [;

http://www.the-lost-site.neostrada.pl/vq3.mp3

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w co gral :)

Podobnie bylo z jednym graczem Q3 - nie pamietam xywy.

W Unreala :). Na początku wrzeszczy "Ich will unreal tournament spiellen!". Chyba nie może się połączyć albo doczekać na dołaczenie do gry, a poźniej ktoś go rozwala. Jak to real to niezły Psycho, ale wydaje mi się, że to fake. Dzieciak musiałby kupować z 5 klawiatur na dzień. Masakierka.

 

Beka gościu sie sam uspokaja. Mówi na przykład: "Myśl pozytywnie, myśl pozytywnie, zaraz będziesz grał"

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CRASH! icon_biggrin3.gif

- no w końcu to windows :P Gdzieś widzialem takie foto jak na giłdzie jakiejś blue screen wywaliło :D

 

Jak to real to niezły Psycho, ale wydaje mi się, że to fake. Dzieciak musiałby kupować z 5 klawiatur na dzień. Masakierka.

- no nei wiem... to moze byc real... Sam mam kumpla który po przegranej klanówce w Starcrafta rozwalił klawiature i przebił pięścią drzwi w kiblu :D Sa psychopaci na tym swiecie :D

 

A teraz KLIK > http://www.youtube.com/watch?v=HuHaX1t4Nqs&search=death

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przy okazji tego filmiku trafiłem na info, że dzieciak ma ADHD i od tego czasu mnie to nie śmieszy...

 

-------------

 

A żeby OT nie było:

 

***

 

Zdenerwowana blondynka krzyczy do chłopca hotelowego:

- Pan sobie myśli, że jak jestem ze wsi, to można mnie wsadzić do tak małego pokoju?

- Ależ proszę pani, dopiero jedziemy windą!

 

***

 

Dano kawałek siatki Inżynierowi, Fizykowi i Matematykowi, i poproszono, żeby za pomocą tej siatki ogrodzili jak największy kawałek terenu. Inżynier wytoczył schludny kwadrat, Fizyk - idealne koło, a Matematyk byle jak te siatkę porozstawiał, wszedł do środka i zadeklarował, że jest na zewnątrz...

 

***

 

Psychicznie chorzy obmyślają plan ucieczki z "ośrodka" i tak myślą:

- Codziennie wjeżdżają i wyjeżdżają stąd autobusy, a to jest jedyny moment kiedy brama jest otwarta, więc tak sobie myślą, zrobią z siebie nawzajem autobus,

i tak mowią do siebie:

- Ty będziesz silnik, ty klakson, ty kierownica, ty siedzenie, ty drugie siedzenie, a ty koło, ty drugie koło itd.

No i jadą do bramy, i udają autobus, włączają "klakson", ten co tam pilnował bramy z budki myśli ok, następny autobus to otworzę - no i otworzył i wyjechali, zamknął bramę i poszedł na papierosa na zewnątrz. Patrzy a tu leci jeden wariat i macha wszystkimi częściami ciała na wszystkie strony. Koleś się go pyta:

- "A ty kto?"

Czubek odpowiada:

- A ja jestem kurz...

 

***

Edytowane przez shaqal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaś i Małgosia rozmawiają i małgosia nagle dostała pierwszej miesiączki i taka przerażona pokazuje Jasiowi co sie stalo. Jas tak ogląda ogląda patrzy patrzy i nagle mowi:

- WIesz co Małgośka? Jak ma mój gust to ci jaja urwało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Babcia Ci wynajmie i poszpera!" - tak zostal zatytulowany artykul w Nowym Dniu z srody, 22 lutego 2006 roku. Jeden ze studentow nakrecil aparatem Sony co dzialo sie u niego w pokoju podczas jego nieobecnosci. Pokoj wynajmuje pewna starsza kobieta jako stancje dla tegoz studenta i jego dziewczyny. Zobaczcie sami (17 min 50 sek)

http://media.putfile.com/stancja-u-babci

Że tak wypowiem sakramentalne:

Było! Szukaj! :evil:

Jesteś szósty, czy siódmy z tym rarytasem.

 

Następny post ze stancją u babci zakończy się BAN'em na miesiąc. Może to czegoś nauczy.

Ile razy można wrzucać to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie było, ale sie opis zmienił

http://www.allegro.pl/item87084660_promocj...19db_gw_fv.html

Nie czekaj, kup już teraz ! Cena w sklepie to ponad 400 zł !

Tronje jest jednym z najpoważniejszych graczy na rynku zasilaczy komputerowych najwyższej klasy. Dlatego postanowił zareagować na nowy trend.

 

Zasilacz posiada obwód +12V

Życie pisze najlepsze kawały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole na lekcji angielskiego pani kazala w domu napisac scenke, gdy chcialem zobaczyc jak qmpel ma zrobione to ujrzalem to:post-121629-1140970979_thumb.jpg :blink: :blink: :blink: :blink:

Edytowane przez Gucio89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho żałosna ta "parodia"

bliżej mu do Fps Jimmiego :lol:

 

__________________________________________________________

 

 

Na uczelni medycznej w dawnym ZSRR student zdaje egzamin końcowy. Egzaminator pokazuje mu szkielet i pyta:

- Czyj jest to szkielet?

Student się zastanawia:

- Pies czy wilk?

- To szkielet psa - odpowiada.

- Dobrze, a ten?

Student myśli:

- Krowa albo żubr? Eee, skąd by mieli szkielet żubra?

- To szkielet krowy - odpowiada.

- Dobrze, no i ostatni szkielet.

- Choroba, człowiek albo małpa - zastanawia się student. - Chyba człowiek, ale pewien nie jestem.

- No słucham? - ponagla egzaminator.

- Kurcze jak powiem człowiek a to będzie małpa to się zbłaźnię - zastanawia się nadal student.

Denerwujący się egzaminator podpowiada:

- No, o czym uczyliście się przez pięć lat?

Zdumiony student:

- Niemożliwe!!! Lenin???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...