Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, uwaga. Wczoraj sprzedałem mega hiper killera wydajności. A mianowicie moją poprzednią kartę GF FX 5600 Ultra 780 Gainward 256DDR 300/400. A teraz jeśli w pobliżu macie jakąś ciepłą herbatę/kawę bądź inny płyn to go odsuńcie, usiądźcie wygodnie na krześle i przygotujcie się. Sprzedałem tą kartę za uwagaa

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

150 zł

 

Normalnie interes roku, nie? ;)

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga. Wczoraj sprzedałem mega hiper killera wydajności. A mianowicie moją poprzednią kartę GF FX 5600 Ultra 780 Gainward 256DDR 300/400. A teraz jeśli w pobliżu macie jakąś ciepłą herbatę/kawę bądź inny płyn to go odsuńcie, usiądźcie wygodnie na krześle i przygotujcie się. Sprzedałem tą kartę za uwagaa

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

150 zł

 

Normalnie interes roku, nie? ;)

oszukales kogos :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item150337405_gf_fx_...gwarancja_.html

 

"[...] Geforce FX-6600LE [...] Karta jest dość wydajna więc zalecany jest do niej przez producenta zasilacz 450-500W."

 

:lol:

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest żałosne, ale wklejam linka, bo debila z siebie robi [ciach!]iarz z mojego osiedla ^^

Fajnych masz wyczepów na osiedlu ^^

 

Kiedyś w ZSRR po odejściu na emeryturę obywatel miał do wyboru: Wołgę, albo wyjazd do Stanów...

 

Wołgę wpław, albo KazachStan :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol: :ploom:

 

 

Może nie śmieszne ,ale:

 

http://maxfun.pl/w/7811/rube_goldberg_machines

 

-------------------

 

Klasyfikator pojemności butelek wódki w świecie informatyków:

0.1 l - demo

0.25 l - trial version

0.5 l - personal edition

0.7 l - professional edition

1.0 l - network edition

1.75 l - enterprise

3 l - for small business

5 l - corporate edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzech kolesi złapało złotą rybkę. Rybka, jak ma w zwyczaju mówi:

- Uwolnicie mnie, a spełnię każdemu z was po trzy życzenia.

Kolesie pogłówkowali, po chwili mówią - Okiej.

Pierwszy zapodaje:

- Ja to bym chciał mieć piękny dom w Bieszczadach, do tego konto z 10 milionami dolarów i piękną żonę. Rybka mówi:- Done.

Drugi mówi:

- A ja chcę mieć udziały w wielkim, międzynarodowym koncernie, ekskluzywną restaurację w centrum stolicy i 2 mulatki. Rybka odpowiada: - No to masz.

Trzeci facet zastanawia się przez chwilę i zaczyna wymieniać:

- A ja to bym chciał, żeby lewa ręka mi ciągle wirowała nad głową, prawa ręka żeby się gibała wzdłuż ciała a głowa żeby ciągle waliła w przód i w tył.

Rybka na to: --CENSORED-- stary, mogę to zrobić, ale jesteś pewien? Wiesz, masz trzy życzenia i możesz prosić o wszystko…

Trzeci facet odpowiada:

- Taaak, jestem pewien: lewa ręka ciągle wiruje nad głową, prawa się giba wzdłuż ciała, a głowa napierdala ciągle w przód i w tył.

Rybka klasnęła płetwami i stało się.

Po roku spotykają się ci sami trzej faceci, by poopowiadać.

Pierwszy mówi:

-Paaaanowie, jest zajebiście! Cisza, spokój, dobra i piękna żona, i żyję z procentów.

Drugi opowiada:

- A ja mam wchuj kasy, jestem wiceprezesem zarządu i dzień w dzień rucham 2 mulatki.

A trzeci facet, stojąc i wymaciach!ąc kończynami bełkocze:

- Kuuurwa, chyba źle wybrałem…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to życiowe :lol:

 

 

Ilu forumowiczów potrzeba, żeby zmienić żarówke?

 

1 aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona

14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić

7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki

1 którzy przeniesie temat do działu „Oświetlenie"

2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu „Elektryka”

7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki

5 którzy pojadą tym co wytykali błędy

3 którzy poprawią te błędy

6 którzy będą się kłócić czy pisze się „żarówka” czy „rzarówka” i 6 którzy powiedzą im że są głupi

2 profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszytskich że mówi się „lampa”

15 wszechwiedzących którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się „żarówka”

19 którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach

11 którzy obronią temat mówiąc że wszyscy uzywają żarówek więc temat pasuje

36 którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe

7 którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek

4 którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe

13 którzy zacytują kilkanaście postów pod cytatami pisząc: „Ja też” / „Zgadzam się”

5 którzy napiszą że odchodzą z forum bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji wokół żarówek

4 którzy napiszą że „BYŁO!”

13 którzy napiszą żeby „szukać” zanim napisze się kolejne pytania o żarówki

1 który zrobi mały hijack i zapyta się jak wymienić klakson

1 n00b lurker który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa.

 

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Efyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wokalistka ma zaiste ciekawą i ciepłą barwę głosu, w rezultacie czego tekst tego utworu skłania do głębszej refleksji. Aby do teledysku przyciągnąć publikę, którą nie interesuje merytoryczna zawartość tego utworu, artystka prezentuje szokjuący układ taneczny. Emocje potęguje gra basisty. Stonowany i wyrafinowany idealnie komponuje się z rozentuzjazmowaną wokalistką. Moim zdaniem jeden z najlepszych teledysków jakie powstały w historii polskiego przemysłu muzycznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...