Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Był sobie pijak który zawsze jak wracał do domu przypieprzał w gałąź drzewa które rosło nieopodal chaty. Będąc pijany (jak to zwykle u pijaków bywa) ponownie uderzył w tą gałąź po czym stwierdził że musi ją po prostu wyciąć. Wpada do domu i krzyczy do żony:

- Gdzie piła?!

- Ja nie piła.

- Mów gdzie piła!

- Ale ja naprawdę nie piła.

- Mów gdzie piła bo jak sieknę!!

- U sąsiada.

- A czemu dała?!

- Bo piła.

 

-----------------------------------------------------

W Zaduszki Jasiu poszedł z babcią do kościoła. Ksiądz (na mszy):

- Za duszę Andrzeja, za duszę Krzysztofa, za duszę Michała....

Po czym Jasiu do babci:

- Babciu, lepiej stąd idźmy bo on nas wszystkich tutaj zadusi.

 

-------------------------------------------------------

Nie znalazłem tego więc wrzucam linka: Sejm na wesoło- Wybory 2005 (urywki z polskiego sejmu +audio ze skeczu KMN, polecam!)

 

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item154241231_peugeo...i_w_polsce.html

 

nie wiedzialem czy to wstawic do allegro loli czy tutaj do humoru :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w gazecie:

 

...zapewne najbardziej szokującym motywem niedoszłego zbrodniarza było wyznanie 87-latka z Chorzowa. Staruszek usiłował wypchnąć z balkonu swoją małżonkę. Obezwładniony wyznał, że do zbrodni pchnęła go złśość na żonę, bo od trzech dni nie mógł doprosić się od niej ziemniaków na obiad. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, a wiecie co moj kumpel odwalil :lol: byl u mnie z dyskiem, po powrocie do domu podlacza dysk i stwierdzil ze musial odlaczyc przez przypadek kabel od czegos bo wczesniej nie byl luzem w obudowie (wtyczka od zasilacza do fdd). wiecie gdzie ja podlaczyl :lol: ? do pinow na mobo z ktorych wyprowadza sie USB na przedni panel :lol: :mur: co sie dzialo po wlaczeniu kompa chyba nie musze mowic :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezly cham z tego kolesia, z drugiej strony podziwiam goscia z obslugi infolinii za stoicki spokoj i opanowanie.

Ludzie na infolinii sa odpowiednio szkoleni... Jednak ten pracownik prowadzil rozmowe w taki sposob, ze wcale sie nie dziwie reklamujacemu gosciowi, ze sie zdenerwowal :lol: . Dobre bylo np. jak reklamujacy podal swoj adres (wyraźnie!), a po chwili facet z infolinii znowu sie go o adres pyta:>

 

A zeby OT nie robic: http://www.smog.pl/wideo/1026/ruch_uliczny_w_indiach/ (chociaz jak znam zycie, to pewnie bylo ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...