Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Nazewnictwo linkow do filmikow nie boli... :|

 

Do Warszawy przyjechał Bruce Lee i spotkał Franka Kimono.

Spotkanie było krótkie i gdy po uderzeniu Fanek padł, Bruce powiedział:

-Jutro Franek się obudzi i gdy się zapyta co się stało powiedzcie mu, ze zadałem cios wibrującej ręki.

Franek jednak nie dał za wygraną i pojechał z rewanżem na daleki wschód.

Odbyło się spotkanie podobne do warszawskiego. Tym razem jednak Bruce Lee przebywal w szpitalu, a po 2 miesiacach był w stanie porozumiewać się. Gdy jego kompani zobaczyli mistrza reagujacego na otoczenie pospieszyli mu z wyjaśnieniem:

-Franek Kimono kazał przekazać jak dojdziesz do siebie, że zadal ci cios wibrujacej korby od Stara...

 

Najbardziej ekscentryczni wśród milionerów są jednak zdecydowanie Ingvar Kamprad (twórca IKEI), który jeździ Volvo 240 GL z 1993 roku i książę Alwaleed Bin Talal Alsaud, który obok dwóch Rolls-Royce'ów Phantom parkuje dwa Daewoo Matizy (ciekawe, czy z fabryki na Żeraniu).

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to akurat ta, ale znalazlem podobna strone na gronie, tylko adresu nie moge sobie przypomniec. Wiem jedno, strona miazdzyla, tak jak i Twoja costi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to cytat z tematu powyżej ;)

"Jeszcze opinia innego eksperta który jest na 5 roku informatyki lecz ze względów etycznych nie udziela się na tym forum:

 

Powodem laggowania moze byc tylko i wylacznie za dlugi kabel. Wszystkie podawane za pomoca klawiatury informacje musza dotrzec do "osrodka mozgowego" komputera. Wyobraz to sobie w nastepujacy sposob: 20 litrow mleka za pomoca samochodu dostawczego szybciej dojedzie z Elblaga do Olsztyna, niz z Koszalina do Rzeszowa."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani geniusz ani wiesniak ( ludku z zagranicy <rzuca sie cos gorszego > ) zrobil i dziala to najwazniejsze

 

a tobie gowno do tego

pokaz swoje

'Otro' [; I to jest wlasnie kwintesencja dobrego dowcipu, dzieki Pietia, usmialem sie ;]

Dobry dowcip sytuacyjny [;

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah... nie wiem czy Pietia dostał ZPP czy nie, ale z cd-romem to niezły patent na polskie dziurawe drogi :) Wyobraź sobie 8MB cache i żadna dziura nie jest Ci straszna drogi kierowco.... wiem bo mam w maluchu ... jeno nieco ładniej wykończone :) Inaczej się nie da muzyki słuchać a i złodzieje nie widzą radyjka więc nie mają motywacji do wybijania szyb.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...