Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz czekamy już tylko na następne odcinki np. "Moja mama ma dwie koleżanki" czy "Mój tata żyje z koniem". A już w 2020 roku będzie nielegalnym rozpowszechnianie komiksów o rodzinie z jednym ojcem i jedną matką...

 

 

:D :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-ShaDe- a terazwytlumacz wszystkim co bylo takiego super funny w tych klawiaturach.

Rozumiem ze na ich widok mialem turlac sie po ziemi??

 

Widywałem już w duuużo gorszym stanie ;) No ale chłopak ma z tego ubaw. Kupił sobie wszystko mającą komórkę z aparatem i pstryka co uważa za godne uwagi.

 

Sorki za OT ,ale nie mogłem się powstrzymać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrazek nr 1. przycisk "turbo" na pod enterem, klawiatura datowana jest na luty tego roku...

obrazek nr2. slusznie jak ktos zauwazyl jest dosyc wytarta i "lekko" przybrudzona, dodam ze we wrzesniu byla nowa..

obrazek nr 3. dosyc "ciekawy" uklad klawiszy

na pewno nie twierdze ze ktos ma sie turlac po zmiei, po obejrzeniu tych zdjec, poprstu uwazam ze sa dosyc "ciekawe"

obrazek nr 4. jakis alkohol w dosyc ciekawej butelce w ksztalcie kaczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT, ale z punktu widzenia prawa, jak i polskich realiow, to czy gosc ktory kupil 668 sztuk moze juz sie cieszyc ?

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licząc że uda mu się wygrać sprawe w sądzie będzie miał 668 kart ... jedną sprzedaje powiedzmy okazyjnie po 450zł co daje 450*668=300 600zł !! Dla takich aukcji warto śledzić allegro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumple dzis przypomnieli mi stary dobry kawał.. normalnie padlem na ziemie ze smiechu ;]

 

Dwójka młodych kochanków siedzą razem na łóżku, noc, romantyczna atmosfera..

Dziewczyna mowi do chłopaka:

- połóż reke na mym łonie

Na to chłopak:

- a co to k**wa jest ten mymłon?

poległem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/1673400,69,item.html

 

i materiał filmowy : http://wiadomosci.onet.pl/3035605,2,1,1,relacjetv.html

 

australijscy nastolatkowie: czyli American Pie 7 : Lan Party <lol>

 

... oraz pewien holenderski extremalny rolnik: http://www.youtube.com/watch?v=I3yutKneis4

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z artykułu na pclab:

Peak Music Power Output (z ang. szczytowa muzyczna moc wyjściowa), czyli moc, której osiągnięcie w dłuższym czasie dla głośnika będzie miało takie same skutki, jak wystawienie go na długim kiju ku górze, w szczerym polu, w trakcie gwałtownej burzy. Po burzy zostanie nam beret, moherowy!

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...