Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio Panowie mialem dluga przerwe i sie w sprzecie AMD juz nie orientuje, wiec potrzebuje porady.

http://www.allegro.pl/item319476449_megapr...ndsor_oem_.html - jak widac cena swietna. Czy jest mozliwosc sprawdzenia z oznaczen, czy jest to rev F3 ? Moglbym do goscia napisac, ale czy to w ogole jest mozliwe takie sprawdzenie.

Jednak wzielo mnie na sentymenty i chcialbym wrocic do AMD :P Ale min. 3,3-3,4Ghz musze miec.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal prowadze śledztwo co za procesor mam w swoim kompie :)

Wiem już że jest to mało rozpowszechniona wersja Athlon 64 x2 5200+ ADA5200CZBOX (2x1MB L2) na rev. F3... ale w wersji 89W zasilanej 1,35V. I teraz pytanie w jakiej technologii jest wykonany ten model ? 90 czy 45nm ? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal prowadze śledztwo co za procesor mam w swoim kompie :)

Wiem już że jest to mało rozpowszechniona wersja Athlon 64 x2 5200+ ADA5200CZBOX (2x1MB L2) na rev. F3... ale w wersji 89W zasilanej 1,35V. I teraz pytanie w jakiej technologii jest wykonany ten model ? 90 czy 45nm ? :rolleyes:

AMD nie ma w sprzedaży żadnych procesorów 45nm. Procesor jakiś wyjątkowy też nie jest, bo większość 5200+ teraz to F3 :) Na przyszłość - > www.amd.pl -> AMD ATHLON - > parametry procesorow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh :D a ja sie zastanawiałem skad nick taki znajomy.. ;) teraz juz wszystko wiadomo :)

 

FatAlbert

5 mobasów, 3 komplety crucial 1066, FC, rura, Tagan 500W, kilka róznych proców.. zobaczymy co to da ale mam nadzieje, że bedzie bardzo blisko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

FatAlbert

5 mobasów, 3 komplety crucial 1066, FC, rura, Tagan 500W, kilka róznych proców.. zobaczymy co to da ale mam nadzieje, że bedzie bardzo blisko :)

moze pi 1m na 4ghz ?

 

:wink:

 

eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanio oddam swojego po świętach mnożnik x14 jak byś był zainteresowany to wal na gg albo PW (Freezera też mam na zbyciu.)

Edytowane przez Verter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...