Skocz do zawartości
ath

Core 2 Duo E8000 - E8190 / E8200 / E8300 / E8400 / E8500 / E8600

Rekomendowane odpowiedzi

disaster3: przy Twoim obecnym konfigu i 'normalnym uzytkowaniu' w zupelnosci Ci wystarczy 3.5ghz - w grach na wyzszym zegrarku (3.5ghz to tez na wyrost) przy obecnej grafie zauwazysz mega poprawe (setki fps) tylko w ustawieniach low. przy high lub mid/high grafa bedzie Cie zdrowo hamowac. a przy normalnym uzytkowaniu roznicy duzej rowniez nie bedzie, chyba ze duzo danych kompresujesz plus kodujesz video. skad to parcie na ghz?

Pytanie w kontekście powyższego:

Mam zamiar kupić 8800gt i zastanawiam się czy jest potrzeba zmieniać e2180 na e8000.

rozdziałka 1680x1050, E2180 może latać 3.4-3.5ghz na co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro odbieram DFI DK P35 w kompuszrocie, pierwsze wyniki powinny być w porze obiadowej :wink:

No to czekam ;]

Szczególnie na max fsb. Przydało by się jeszcze jakbyś miał memki, które dosyć wysoko latają :P Bo się do tego DFI przymierzam, a nikt go nie ma >.<

 

Pytanie w kontekście powyższego:

Mam zamiar kupić 8800gt i zastanawiam się czy jest potrzeba zmieniać e2180 na e8000.

rozdziałka 1680x1050, E2180 może latać 3.4-3.5ghz na co dzień.

Nie musisz zmieniać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekam ;]

Szczególnie na max fsb. Przydało by się jeszcze jakbyś miał memki, które dosyć wysoko latają :P Bo się do tego DFI przymierzam, a nikt go nie ma >.<

Axeramy na d9gmh co robią 1130-1180MHz na czwórkach przy 2,5-2,6V, w odwodzie elpidy. Chłodził bedę Andym Samurajem@Delta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od poniedziałku wysyp BOX-ów w PL

No nie wiem... z tego co mi wiadomo to w polskich hurtowniach jeszcze nie ma tych proców.

 

E8400 + P5K PRO + 4x Crucial Ballistix 1066 - w końcu jest czas sie pobawić

 

Ktoś chce zeby sprawdzic E8200 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... z tego co mi wiadomo to w polskich hurtowniach jeszcze nie ma tych proców.

 

E8400 + P5K PRO + 4x Crucial Ballistix 1066 - w końcu jest czas sie pobawić

 

Ktoś chce zeby sprawdzic E8200 ?

 

sprawdzaj na początku pierwszy zestaw :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... z tego co mi wiadomo to w polskich hurtowniach jeszcze nie ma tych proców.

 

E8400 + P5K PRO + 4x Crucial Ballistix 1066 - w końcu jest czas sie pobawić

 

Ktoś chce zeby sprawdzic E8200 ?

Ja chcialbym zobaczyc jak radzi sobie e8200. Wszyscy sie kleja do e8400 a z e8200 nie widzialem nic konkretnego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Wczoraj wyhaczylem na ebayu 8400ES za 155euro z wysylka :),gosciu mial dwie sztuki,mam nadzieje ze bedzie dobrze banglac :)

 

acrobat13 moze dlatego wszyscy sie kleja do e8400 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialbym zobaczyc jak radzi sobie e8200. Wszyscy sie kleja do e8400 a z e8200 nie widzialem nic konkretnego..

60zł różnicy w cenie procków to nie pieniądz, a wyższy mnożnik robi swoje więc nie dziwne, że się ludzie "kleją" do E8400

 

sirius ma na stanie 62 szt. E8200 więc możesz wziąć jedną i sprawdzić jak lata.

 

Ma ktos jeszcze na sprzedanie E8400 w rozsadnej cenie?

W niedziele jest premiera 45nm, więc w następnym tygodniu nie powinno być problemów z dostępnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E8200 są dostępne w komputroniku hurt/detal w poniedziałek wchodzą E8400 i podejrzewam że reszta PL dystrybutorów po niedzieli również wprowadzi je do swojej oferty. U mnie E8400 powinien być we wtorek :). Zobaczymy co potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro odbieram DFI DK P35 w kompuszrocie, pierwsze wyniki powinny być w porze obiadowej :wink:

hehe ;) no ładnie widzę że poskładaliśmy to samo ;)

dfi dk, e84, axe ;]

moje się zjedzie wszystko ~wtorek-środa

 

Panowie,, skoro już selekcja leci to może dowiemy się jakich selektów można się spodziewać i przybliżonych cen ? było by fajnie wiedzieć na co czekamy a dane jak się domyślam już są,, trochę info przy zakupie udało m się uzyskać ale -> może by już coś upublicznić ?? nie mówię o gotowej ofercie ale o czymś mniej lakonicznym niż to co wiemy na teraz

 

btw ten zniknięty z giełdy 84 4200mhz to moja sprawka B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ;) no ładnie widzę że poskładaliśmy to samo ;)

dfi dk, e84, axe ;]

moje się zjedzie wszystko ~wtorek-środa

 

Panowie,, skoro już selekcja leci to może dowiemy się jakich selektów można się spodziewać i przybliżonych cen ? było by fajnie wiedzieć na co czekamy a dane jak się domyślam już są,, trochę info przy zakupie udało m się uzyskać ale -> może by już coś upublicznić ?? nie mówię o gotowej ofercie ale o czymś mniej lakonicznym niż to co wiemy na teraz

 

btw ten zniknięty z giełdy 84 4200mhz to moja sprawka B-)

 

O to tak jak ja, też sie zdecydowałem na DFI DK T2RS i E8400 :) Niedługo testy, czekam na przesylkę na poczatku przyszłego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,, skoro już selekcja leci to może dowiemy się jakich selektów można się spodziewać i przybliżonych cen ? było by fajnie wiedzieć na co czekamy a dane jak się domyślam już są,, trochę info przy zakupie udało m się uzyskać ale -> może by już coś upublicznić ?? nie mówię o gotowej ofercie ale o czymś mniej lakonicznym niż to co wiemy na teraz

 

btw ten zniknięty z giełdy 84 4200mhz to moja sprawka B-)

Selekty byly i sie zmyły w ciagu niecalych 2 godzin od wystawienia "zaginionego", ktorego swoja droga mam teraz przed sobą :lol: ;) . Wiecej fajnych prockow nie przewiduje, moj cel zostal osiagniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu spi na kasie albo rodzice zarabiaja krocie ,skoro sie szykuje na proca za 3tys zl .

Swoja droga ow proc niezle cacko .

Brrrr, pomrocznosć jasna mnie chwyciła - miało być Q9550 :)

 

BTW - Mario2k, nie lubię jak mi ktoś do portfela zagląda. Zlookaj no kolego do profilu na mój rocznik, a dopiero potem pisz. Nie każdy na tym forum ma 18-20 lat i siedzi na garnuszku u mamusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...