Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli masz stery ktore win sobie sam sciagnal to sprobuj je wymienic. U mnie nie ma problemu z brakujacymi plikami, ale gra i tak czasami wlacza sie bez dzwieku. Rzadko ale zdarza sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no gierka mi sie podoba ;] Gemaplay jest miodny wedlug mnie, grafika jest jaka jest ale w trakcie gry nawet nie zwracam na nia uwagi. Sa jednak smaczki jak ktos wczesniej wspomnial o misji jak czolgistow trzeba pozrec to jest to torche przegiete zadanie ;) A jak walczylem z liderem to podchodzilem ponad 10 razy bo jak juz byl ranny na tyle, zeby sprobowac go pochlonac to zawsze jakis heli albo czolg go trafil i ginal ;) Ogolnie ja nawet dal bym 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giera jest ok ale misje poboczne sa do chrzanu... nie dosc ze sie powtarzaja to jeszcze na dodatek sa bezsensowne ( misja w ktorej trzeba przebiec z punktu do punktu jak najszybciej albo misja w ktorej trzeba zabic jak najwiecej ludzi w okreslonym czasie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blantmen poproszę, trudno przeskoczę 2 misje.

Havoc tylko nie bij później za mocno:-)

 

http://rapidshare.com/files/244361143/slot-A.bin.html

 

Troszkę dalej, ale w kwestii samej intrygi (tak na szybko)

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Los Spojleros"
Przywódca stada hunterów porywa siostrę głównego bohatera,

2 misje w których uganiamy się za przywódcą stada hunterów,

Pokonanie przywódcy i dostanie się do głównego roju

Walka z bossem (zgadliście, rozwinięty hunter ;) )

W kwesti samych wymagań. Na sprzęcie z podpisu chodzi na:

 

*1280x1024

*AAx4

*Vsyn

*Shadow - High

*Detail - High

 

Co ciekawe, gdy zmienimy jakość cieni, albo AA, na niższe - gra chodzi tak samo.

 

@kredek zgadzam się. Część jest baaaaaaaardzo trudna do wykonania. IMO czasu za mało a akcja za szybka ;)

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie w Prototype cos czego brakuje niejednej innej grze TPP wydanej w XXI wieku. Chodzi mi o zlozona animacje postaci, ktora reaguje na teren i otoczenie ( czy to obiekty jak samochody czy inni ludzie ) roznymi animacjami. Szczegolnie widac to podczas biegu przez ulice, bohater odbija sie od przechodniow, rozpycha sie , wbiega po samochodach lub scianach. Licze ze wkoncu nad tym popracuja tworcy gier, zeby wkoncu wszystko poruszalo sie realistycznie, a nie tylko nad rozdzielczoscia tekstur i iloscia polyugonow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Blantmen - to nic nie straciłem poza samym finałem. Dzięki serdeczne. Szkoda tylko, że to nie normal.

 

Odnośnie wydajności, jeżeli macie mało fps, można przetestować następujący patent:

1. Wchodzimy w Device Manager

2. Dajemy na Urządzenia HiD

3. Wyłączamy wsio, poza klawiaturą i myszką

 

U mnie początkowo (nawet w intro czy menu) nie przekraczałem 60 fps. Nie miało znaczenia czy było z sync czy nie. Po tym zabiegu mam w menu 400 fps, a i w samej grze około 10-14 więcej.

Ponoć już szykują jakiegoś patcha.

Niestety po jakimś czasie, znów mi zaczęło zwalniać, więc już sam nie wiem o co chodzi... Szukam dalej:-)

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też trochę pograłem, po sesji gra dostanie więcej czasu ;)..póki co ~7,5/10 /+/- 0,5 co jeszcze w praniu wyjdzie..

Co do technikaliów..ktoś przespał w czasie betatestów wykrywanie kolizji, prócz tego zastrzeżeń nie mam, źle nie wygląda, chodzi jak trzeba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Pytanie do tych co juz zakonczyli fabułe."
Po odbiciu siostry Alexa i przyniesieniu jej do doktorka , daleko jeszcze do konca gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przeszedłem. Główny wątek zajął mi 12h (tak napisane na liczniku w grze). Po przejściu dalej można eksplorować miasto, robić eventy i zbierać expa.

Również zaliczone. 15h co prawda, ale zabawiałem się po drodze eventami etc. Gra powinna IMO dostarczyć dodatkowe 15h (odblokowanie wszystkich wspomnień, eventy zaliczone na platinum).

 

@DdK

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Los Spojleros"
No jeszcze trochę Ci zostało :)
Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Pytanie do tych co juz zakonczyli fabułe."
Po odbiciu siostry Alexa i przyniesieniu jej do doktorka , daleko jeszcze do konca gry ?
w statsach masz ilosc misji wykonane/ogolem. warto tam luknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem w grze :

postacie za szybko mówią takim głosikiemhttp://forum.purepc.pl/style_emoticons/default/blink.gif, filmiki mają stasznie duże tempo i nic nie da się zrozumieć

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że gra mnie pozytywnie zaskoczyła. Myślałem, że będzie totalnie bezsensowna i z kosmicznymi wymaganiami, a tu wymagania mniejsze od GTAIV (co prawda nie ma tak szczegółowej grafiki). Grywalność też na w miarę dobrym poziomie (mówię o wątku głównym, bo zadania poboczne to już inna sprawa). Zabijanie na czas jak największej ilości czegoś tam nie jest raczej zbyt wyszukanym pomysłem. Ostatecznie dał mym te 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...