Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie mają awarii servera to zapewne skończyły im się dostępne klucze do live, zakładając że jutro zamówią świeże to pewnie dopiero we wtorek pograsz, inaczej gry chyba nie odpalisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nic nie zaprezentują, konferencja odwołana:

VG247

 

Instead, all the stuff that will be happening from the developer will happen on the E3 show floor at the Los Angeles Convention Center.

Może jednak coś pokażą. Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Podejrzewam że klucz potrzebny jest jedynie z pierwszym razem do uruchomienia gry, a później jedynie do trybu wieloosobowego. Więc trzeba czekać jednym słowem...

 

To źle podejrzewasz.

 

Retailowa gra nie potrzebuje wcale klucza, ani płyty w napędzie. Trybu wieloosobowego przecież nie ma, LIVE w tej grze jest tylko do zbierania achievementów i kupna DLC, nie trzeba ani raz z tego korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno max 5 instalacji jednocześnie, natomiast reinstalować można ile się chce. Dotyczy tylko Warhead'a i jest to napisane na Steamie więc mogłeś wiedzieć przed zakupem, nikt Cię nie oszukał. ;)

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

nice Dołączona grafika szkoda, ze takie "okazje" mozna wyrwac za kazdym razem kiedy przechodzimy obok sklepu z grami Dołączona grafika

 

btw ciekawe co w czwartek dadza ;] merc na obrazku nie zapowiada nfs'ow

 

 

 

Mi to wygląda na BMW i NFS Shift.

 

 

Swoją drogą ta promocja trwa do 10 AM Pacific Time dnia następnego, czyli u nas do 19:00, czyli na dobrą sprawę u nas jest dzień opóźnienia.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno max 5 instalacji jednocześnie, natomiast reinstalować można ile się chce. Dotyczy tylko Warhead'a i jest to napisane na Steamie więc mogłeś wiedzieć przed zakupem, nikt Cię nie oszukał. ;)

 

E E. Na Crysis także 5 aktywacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A na ilu kompach chcesz w to grać? Bo istnieje coś takiego jak "deaktywacja" którą wykonujesz choćby przed formatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sobie wzialem Burnouta, zostaly jeszcze dni z DAO i ME(tak przypuszczam), ale przy tych cenach to 50% obniżka nie bedzie zbyt zachecajaca... ;/ a zdziwie sie jesli zrobia wieksza...

 

Dziś Spore, Dead Space i Mirror's Edge... według ich rozpiski... też łyknąłem Burnouta - cena niezła... Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Panowie nie wiem w ogole o co chodzi w tych ostatnich postach. Costi ma racje, promocja kiedy gre kupie w pl za 80zł a na steam jest przeceniona z 200 do 100zł to smiech na sali :). Aczkolwiek samo zalozenie platformy bardzo mi pasuje. Nie musze nic nagrywac, pamietac kodow, kupuje i mam + moge korzystac z uslug steam community - czyt. zapraszac znajomych do gry, badz po prostu z nimi czatowac nie wychodzac z aplikacji. Troche sie zwiazalem ze steam przez te pare lat mimo ze ceny produktow w 'store' maja astronomiczne. Co nie oznacza ze nie poluje z przyjemnoscia na oferty jak Mirror's Edge. Swoja droga jak GTA4 w d2d bylo za 5euro, to wolalem wydac +2euro ale miec gre na steam. Taki ze mnie fanboj ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...